Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

bejula
1. apr 2008

aj my sa pripájame k Janke pekné zafúkane ránko 🙂

Vlasti 😉 no ja Ti môžem hneď odpovedať zo včera, pre nás je zmena času super, mala čo vstávala o 5:00, 6:00 s ockom tak včera mi vstala o 7:30 a dnes ešte spinka 😀 takže uvidime aky bude dnes režim ...

nera
1. apr 2008

Ahojte,
včera k tomu stretku - sorry, ale ja keď som obzerala odpoveď tak ešte nebolo nič napísané a potom som už nepozerala, takže sme už išli vonku po svojom(okolo 15hod) až keď sme sa vrátili tak som si všimla, že si neskôr odpísala, takže to nebolo kvôli tomu, žeby som nechcela a napokon som ešte prechladená, tak aj tak som uvažovala či vôbec, aby som Vás nenakazila.
Letný čas nám trošku poprehadzoval režim, no mám dojem, že sa asi naspäť do toho starého režimu postupne vraciame...nechám to na Dianku...(čo iné mi ostáva 😉 )

bejula
1. apr 2008

ahoj 🙂 veď to oni deti si určite najdu svoje aj spanie aj prebudzanie 😉

chcem kupiť odrážadlo na von ( motorka )al. niečo iné, lebo mame v byte take autíčko ale to sa mi zdá blbé na von na tie naše chodniky, neviete o niečom, myslim aj v Tescu mali, ale tam som už veľmi dávno nebola ????????????? 😉

janka08
autor
1. apr 2008

beji a co tak v draciku?

bejula
1. apr 2008

ahoj jani 🙂 preboha to ma nenapadlo a pritom tam chodim kupovať hračky, mrknem hneď na net

bejula
1. apr 2008

jani, super určite kupim, už som si vybrala, lebo myslela som, že pozriem sa do bazaru na Tewrase, ale nemam kedy tanm skočiť, ani neviem či to ešte existuje ☹

janka08
autor
1. apr 2008

existuje na luniku7 je bazar my tam niekedy mrkneme oblecko 😉

bejula
1. apr 2008

no to je v OD Terasa nie ??? lebo ja som tam bola dávnejšie a sa mi zdalo lepšie ako , čo ma kamoška zobrala na Ťahanovciach do bazaru - pri poliklinike no dačo neskutočné preplnené, takže ani sa nedá pozrieť .

janka08
autor
1. apr 2008

co robi bianka

bejula
1. apr 2008

cisti zubky, lebo nedávno vstala a Marko ?

janka08
autor
1. apr 2008

tk to si riadne prispala 🙂 marko sa hra a vzdy sa pyta len na ruky 😠

bejula
1. apr 2008

moja ma tiež obdobie, že sa pýta na ruky, ale ja už ju nevládzem, len tak ju zoberiem prituliť vyšantiť a je to... 😅
spala dlho, mna včera bolela hlava a som hovorila mužovi, že bude zmena počasia 😒

martinabarak
1. apr 2008

😕 kuk 😕

janka08
autor
1. apr 2008

je tu niekto????????????????????? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

martinabarak
1. apr 2008

ahoj

janka08
autor
1. apr 2008

serus 😀

junovka
1. apr 2008

😕 😕 .,,

janka08
autor
1. apr 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 .....

junovka
1. apr 2008

bokli ste dnes vonku?

janka08
autor
1. apr 2008

boli vlasti ale fuka hnusny vietor 😖 a vy?????

janka08
autor
1. apr 2008

😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 .,

junovka
1. apr 2008

my sme neboli, koli tomu vetru a aj preto, lebo prisla k nam babka.Boli ste spolu s pestunkou?

junovka
1. apr 2008

citala si v sekcii Regiony, temu Opatrim dieta.....?? 😕

janka08
autor
1. apr 2008

v regionoch 😕

junovka
1. apr 2008

.....uz toto nechapem 😒 😨 Este pred 10 minutmi to tu bolo.Chcela, ze opatri dieta od 0 mesiacov-3 rokoch v KE a mala tam aj svoj mail. 😖 😖

Jani, ako si spokojna s myckou?Ake tablety uzivas do nej?

janka08
autor
1. apr 2008

je to super vec ta mycka 😀 kupili sme tablety a vcsetko k tomu z lidlu skusala si tam aj pekace a take???inak ja nechapem ako tam mozu vtrepat 12 sad riadu 😕

junovka
1. apr 2008

z Lidlu mas znacku W5??Jasne, ze som skusala...a riadne pripecene od masa a super 😵 😵 😵 😵 Jani, ono maju myslene 6 lyzic, 6 vidliciek, 6 lyziciek, 6 nozikov, 6 tanierov-hl., pl., a maly. salka a podsalka 😉

Inak, citala si temu na Babetkach -Kedy ist s miminom k moru?Teda, to je riadny adrenalin, ist s babom 4 mesacnym k moru 😝 😕 😨 😲 😖

janka08
autor
1. apr 2008

aj ja som to citala je to sila 😝 dievcata v posteli?

martinabarak
2. apr 2008

Ahojkyyy 🙂

janka08
autor
2. apr 2008

caute 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂