• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
ahoj :slight_smile:
Moni, tazko odpovedat na tvoju otazku, nakolko kazde dieta je ine :unamused: Dnes sme v podstate ani vonku neboli, ked neratam , ze sme boli v Hornbachu a v Kauiflande.A vy?Boli ste?
7. apr 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme boli, lebo sme boli u lekarky, mala ma nadchu, a nevedela som ci zo zuba ci s choroby tak sme radsej sli,aby jej to nepreslo dalej,nedaj boze na usko.Berie fenistil kvapky, nosne kvapky,sinupret,a tahat sopliky. Ale aj tak bola taka mrzuta, dufam ,ze bude lepsie, hoci viem,ze z toho fenistilu bude grogy
7. apr 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Timea ma tiez dajaky upch.nos, ale to bude zrejme alergia.Davam jej tiez Sinupret, Nasonex do nosa a Aerius na alergiu. :confounded:
7. apr 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako ste pokrocili s prikrmami?Dostala si moj link do IP?
7. apr 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Vlasti dostala, dakujem.ale zatial sme vyskusali iba mrkva, mrkva-zemiak, mrkva -zemiak-petrzlen a teraz mame zemiak-spenat, ani ovocie a ani kase som nedavala,21.4 mame poradnu tak uvidime co povie doki to uz zacneme 7 mesiac tak zacneme maskom a ovocim. potom som to uz pochopila ako to mysleli a studujem aj mama a ja special.Mozno na to idem spomalene,ale dufam,ze Emka o nic neprichadza,myslim vyzivou
7. apr 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni, ak zacnes ovocim, tak potom asi po 3 tyzdnoch zacni s maskom :wink: Neboj, o nic nepride :wink:
7. apr 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
praveze neviem cim zacat a ked zacnem maskom,tak az o 3 tyzden sladkym vsak? vsak sladkeho ma cez moje mliecko dost,teraz som spraskala velkonocne cokoladove vajicka co sa nerozdali,ale boli fajne tak mi praskali v puse.
Tvoje baby co porabaju?
7. apr 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najprv ovocie a potom maso :wink: Neli spinka a Timka mi ukazuje , v com bude v stvrtok vystupovat :wink:
7. apr 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: krásný deň Vám želáááme

:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: ide niekto vonku ??????????????? :sunglasses:
8. apr 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Beji, my dnes pojdeme vonku, ale az okolo 14h, spojime to aj z nakupom a potom pre Timku do druziny :wink:
8. apr 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: aha
a teraz čo robkáte ????
8. apr 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely spinka, aspon zatial, Timka v skole a mangel v praci.Obvaram jej jablko na deisatu.A vy?
8. apr 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...inak, noc bola otrasna!! :angry: dlho dom taku nemala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda, zase musim napisať, že papame kremik a asi pojdem von, len ešte je mokro tak rozmyslam, že čo a ako, budem zufala ak bude chcieť isť na nejake šmýkalky :unamused: špina a tak

nemáš nahodou zasklenný balkon, už hore som sa pytala na názor a okrem janky nik nedal vedieť :frowning2:
8. apr 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam, beji.Ale svokor ma a ma na balkone koli tomu plesen.On ma cele sklenene tabule.
8. apr 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, ja by som chcela tie rolety, al ešte neviem, :unamused:
Vlasti :wink: my mame iný režim ako vy , škoda :unamused:
8. apr 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič tak ja idem papa, pekný deň :wink:
8. apr 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kooonečne maličká po dlhšom čase zaspala aj doobeda :dizzy_face:
Ako sa máte?My sme chceli ísť vonku, ale je nejaká kosa či sa mi len zdá? Tak keď vstane tak asi pôjdeme vonku.... :wink:
8. apr 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence, malá mi spinká, tak som trošku nakukla. akurát som jej dovarila obed. ale pozerám, že nikde nikoho :fearful: .

tak som sa tešila, ked som zbadala, že ráno svieti slniečko, ale inak je riadna kosa :angry: . taký hnusný vietor fúka. už nech je teplúčko.
8. apr 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes chodim jak propecena :grinning: :grinning: :grinning: furt, len rozmyslam, ci upiect a ak daco, tak nieco rychle, nakolko pri Nelke sa neda.Nenormalnu chut mam na sladke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som si dačo dala, len keby dakto za mňa napiekol... :grinning:
8. apr 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už vieš vlasti čo budeš piecť?
8. apr 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nakoniec zrobim Expresne pecivo, a ten citr.kolac si necham na vyplatu :grinning: :grinning:
8. apr 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak co mate nove?
8. apr 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super vlasti :wink: . jooj som sa začítala do jednej témy... :wink: . ako vždy baby sa tam hádali... :grinning: .

vlasti nové...dianka je trošku mrzutá, včera sme boli u dr., na krv a odniesť moč, tak má všetko v poriadku :dizzy_face: .
len zúbky jej idú, tak preto je taká...
a vy čo nové?
8. apr 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako sa máte? Kooonečne som sama doma, manžel zobral Dianku vonku, tak trošku oddychujem a papám a už mám aj kávičku prichystanú :wink:
8. apr 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Tak, my uz doma aj z vonku, aj nakupoch a j druziny a aj kolac napeceny :dizzy_face: :dizzy_face: teraz kavickujem, chutnam kolac a dve certice sa salia :grinning: :grinning:
8. apr 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky. :slight_smile:
Aky kolac si piekla ? ten citronový ?
8. apr 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Mati :slight_smile: Nie, ten citr.si necham az po vyplate :grinning: :grinning: ale upiekla som, vola sa Expresne pecivo.Celkom dobre, rychle, ku kave, a hlavne ked cakas navstevu, tak je to rychlovka. :wink:
8. apr 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmm, ti je fajne, ze mas dobru ruru. My mame staru plynovu a zospodu mi stale pripeka, tak nepeciem. A novu elektricku nemozeme kupit bo mame stare el. vedenie, takze az ked sa prestahujeme..... :unamused:
8. apr 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok