Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

bejula
15. apr 2008

ja viem aku, ja som mala sieťovu z umelej hmoty pre Bianku dosť veľká bola, tak som ju predala a som kupila cestovnu postielku, zabrala menej miesta a to už som využívala keď som išla na WC tak som tam šupla malu al. na príležitostné spanie na návštevách 😉
ináč my odkedy je na svete obývačka bola stale ako herňa 🙂 teraz už chape, že hranie je v deckej, ale akonahle pride návšteva tak nosi hračky do obývačky, ked sme same dve doma tak sme v obývačke aj telka a tak ...

janka08
autor
15. apr 2008

mame aj cestovnu ale v tej marko nechce byt 😖 takze ju nepouzivame.dnes poobede do roboty tak sa my nechce a este k tomu marko aj tie teploty tak dufam ze to nie je nic vazne.nekasle nesopli takze uvidime

martinabarak
15. apr 2008

SEbastian sa zasa stvera na kolenach na postielke. Uz mu ju musime dat nizsie, aby sa aj on postavil... 🙂

janka08
autor
15. apr 2008

a marko zacal konecne chodit po styroch je to iba v zaciatkoch ale uz prejde par metrov 🙂 mati spite este 3krat denne?

bejula
15. apr 2008

do roboty Jani ??????? no dnes by som to nezvládla v práci,...asi bude pršať, lebo ráno v teleráne vraveli, že v BA prší, tak už nech sa spusti lebo mi praskne hlava 😠
mati 😉 treba dať nižšie

janka08
autor
15. apr 2008

beji a ked robim rano a v noci marko zle spi tak mam v praci co robit 😝

bejula
15. apr 2008

Jani, ja ti verim, preto Ťa obdivujem, že si nastupila..... 😉

martinabarak
15. apr 2008

No ja sa lucim, bo Sebastianko ma zly den. Bude sa hrat len ked sedim pri nom, tak ze sa dotykame... moj maznacik.... 😅 🙂 😉
Caute....

bejula
15. apr 2008

Jani kedy ideš do práce?

janka08
autor
15. apr 2008

na pol jednu 😖 do 20,15

bejula
15. apr 2008

oooooooooo boze ☹ nech deň rýchlo zbehne

janka08
autor
15. apr 2008

diky ono to ide fakt rychlo a vy co budete porabat

bejula
15. apr 2008

chcela som isť poobede von, ale ked bude pršať asi pojdeme ku synvcovi na návštevu 🙂

junovka
15. apr 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 urcite ste vsetci vonku, ze,Nely spinka a potom pojdeme aj my 😉

martinabarak
15. apr 2008

🙂
Tak boli sme u Dr. a za dva mesiace pribral len pol kila 😕 , no co uz. A kasel ideme liecit zatial stoptusinom baby, tak uvidime, ci sa to zhorsi, abo nie......

junovka
15. apr 2008

a Hedelix si skusala??A zubky mate?Pytam sa preto, lebo aj Nely ked kaslala a davali sme Hedelix, pretoze sme si mysleli, ze je dajaka chora, tak vtedy jej vysli 2 zubky a kasel utal.Presne, tak ako pisala minule Petka. 😉

junovka
16. apr 2008

Vitajte v uprsanom rane 😒 😖

zlaticakhalil
16. apr 2008

ahojte kocky
citam ze uz 9 mesacne babo pekne sa drzi postielky a my nic ☹
blahozelame

bejula
16. apr 2008

🙂 🙂 🙂

bejula
16. apr 2008

no nevadi, ak tu nik nie je ☹
už sme prihlásené do škôlky na 3 roky 😉 a sme prijateeeee

junovka
16. apr 2008

beji, a do ktorej skolky si ju prihlasila??

bejula
16. apr 2008

halo 🙂 🙂 🙂

martinabarak
16. apr 2008

Ahojte 🙂

Junovka este nemame zubky ziadne, tak dufam, ze to bude z toho. A ako dlho to trvalo, nepamatas sa ?, kym vysli zubky a prestal kasel ?

janka08
autor
16. apr 2008

ahojte kocky.ja som musela odist skor vcera vecer z roboty lebo marko mal 40horucky tak sme mu davali zabali a ked mu klesla na 38 tak sme utekali na pohotovost.hotne dasienka ma strasne navrete a cele cervene a ne a ne sa prerezat 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

junovka
16. apr 2008

ahojte 😉

Mati, Nelinka zacala kaslat asi tyzden predtym , kym jej vysli zubky.V podstate sme davali asi 7 dni Hedelix.

Jani, a dokina ti povedala, ze teploty ma od zubkoch?? 😕

junovka
16. apr 2008

halooooo 😕 😕

bejula
16. apr 2008

🙂 ahojte, no dostala som sa až teraz ku PC, zase ma tak bolela hlava 😠 ale aj tak je to tu poslabšie, veď nemusime čakať jedna na druhu a vtedy len pisať, stači ak hoc raz denne sa niektorá ozve napíš svoje veci čo a ako. Potom si to prečitame a napiseme svoje aj sa vyjadríme k tomu čo bolo napisane pred nami 😅 nie ??? to bola moja taka .... 😒 Dnes sa ma pýtal manžel, či to tu len píšeme alebo sa aj stretávame vonku, no .... ☹ asi by sme to mali napraviť, čo ????? 😎

jani 😉 držíme prsty, nech to rýchlo sa prereže, veľa sil ti prajem 🙂

vlasti 🙂 no do škôlky na Šafarikovej ul. hore pri OD Terasa 😉

junovka
17. apr 2008

ahojte 😉
Vcera Nely mala pansku navstevu 😵 😉 a my so Stazkou/Felisy/sme si pokecali 😉

Beji, ja uplne s tebou suhlasim...ved ja som to tak aj myslela, ked som cakala, ze napises, kde do skolky.A preco na Safarikovu?? 😕

bejula
17. apr 2008

ahoj vlasti, 🙂 , vieš prečo lebo bola mi doporučená a nam je to vlastne jedno manžel chodi s autom, takže ....
no ako to vizerá s počasim, polievku dováram a chcela by som sa isť von prejsť ale... neviem či nas dážď nechyti 😒

bejula
17. apr 2008

joj a som zabudla Ti odpovedať na tu pansku návštevu, to je super, ajk mne dobre padne , ak pride bud kamoška alebo švagrina so synovcom aspoň pokecáme a mali sa pohraju, je to taký náš relax 😉

vlasti 😉 ináč ty si ako to riešila vonku začiatky piškania, ešte pamätáš ????? 😅