Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
3. máj 2008

ocne, chcela som napisat 😔

janka08
autor
3. máj 2008

a inak co mate nove?my vsetko po starom marko beha po styroch 🙂 v praci to ujde 😖

junovka
3. máj 2008

inak, v podstate nic.....v utorok mam volat o vysledok z vyteru Nely, nakolko jej robili koli dlhodobej hnacke...dufam, ze bude negativny ☹
Jani, a horne zubky mate jednotky??Cudujem sa , ze Nely sa tlacia hore najprv ocne....dokina povedala, ze budeme mat doma malu upirku 😀 😀 😀 😀 Inak, mi aj sama odporucala tu Chamulliu....ked ju dam Nely, tak je kludnejsia. 😝

janka08
autor
3. máj 2008

aj ja mu dam obcas tu chamomilu my mame hore jednotky vcera sa mu konecne prerezali 😝

junovka
3. máj 2008

a bol v pohode, ked sa mu prerezavali???Boze, netusila som, ze zubky dokazu takto cloveka potrapit, lepsie povedane deticky pokial vsetke vylezu 😝 😝 najviac sa aj bojim, ked polezu stolicky 😖 ....pri Timeike som taketo daco nepoznala 😕

junovka
3. máj 2008

...hodila som par fotiek 😀 😀 😀 ....posledne do prveho rocika 😵 😵 ,,,,potom, uz len ako rocna bude mat 😉

janka08
autor
3. máj 2008

trosku pomrcoval a pred 3tyzdnamy mal horucky co sme boli na pohotovosti

junovka
3. máj 2008

takze, koli zubkam....hmmm 😒 a teraz si predstav aku sarapatu mozu urobit ocne zubky 😝 😝 😝 uz aby to bolo za nami...tie zubky , nie?? ☹

junovka
4. máj 2008

ahojte 😒 Tak, to je teda dnes den 😠 len labe a labe....nemohlo pocas tyzdna 😒 🙂

janka08
autor
4. máj 2008

takto teda mohlo otras pocasicko 😠

janka08
autor
4. máj 2008

haloooooooooooo 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

martinabarak
6. máj 2008

Ahojkyyy 🙂 Mame novy albumik 😉 😉 😉

monikaaerik
6. máj 2008

Ahojte baby,
konecne som sa k vam dostala, az sa hanbim 😔 . Dufam, ze sa nemusim znova predstavovat 😀
Nejako nestiham, Emka je v stadiu ked nechce lezat, uz sice sama sedi,ale sem sa sa este prevrati do zadu,ale po novom,chce stat na nohach, uz som ju dala aj do choditka 😕 , v ktorom sme este mi chodili a prehopsa celu obyvacku ,uz mam oskubane kvety, viem, ze by som nemala, ale inak sa ani nepohnem, snazim sa nie dlho ju tam nechavat,ale jej sa tam tak paci,aj si tam poskakuje.
A dnes mame nove, ze reaguje na tapy tapy tapusky, normalne si stlieska,sice zo zatvorenymi dlanami,ale reaguje, vobec som to necakala,tak skoro 😕
Vlasti tesim sa,ze Nely je taka sikovna.
Mati, krasny Albumik,musim aj ja trochu zrenovavat,ked bude viac casu.
Janka,viem ze ty zvyknes kupovat plienky v Tescaci, nevies prosim ci je tam teraz akcia za 299,-
Baby, co je to ta Chamomila? My uz tiez mame 2 dolne,takze cakame na horne,ten druhy dolny bol otras,tak som zvedava na ostatne.
Baby,boli ste niekedy v Zuzkinom parku v tom Atriu na Fit lopte? ja som tam raz bola, ta baba precvicovatelka Inga Viskupova je zlata, otvara sa v polovicke maja za Kauflandom v tej skolke Materske cetrum Delfin.Bude mi volat ked sa to otvori.
Chystate na kocikovanie 10.maja?

monikaaerik
6. máj 2008

A este baby jednu radu by som potrebovala, myslite ze uz mozem Emke davat kase ako prvu veceru? stale ju kojim kazde 2 hodky a neviem ci dat ci nedat a aku to uz v tom mam riadny gulas?Vsade pisu inak a poradnu mame az v juni. Zatial je davam desiatu ovocnu a potom obed,zeleninovy alebo zelenina maso a potom uz nic iba MM.

petka.m
6. máj 2008

Ahojte kočky, konečne to tu trošku ožilo. Monika podľa mňa jej kľudne môžeš dávať kaše. Skús najprv čisto ryžovú..Dianke síce čistá nechutila...ale skús. Alebo aj banánová je dobrá 😉 .

petka.m
6. máj 2008

Maťka kukla som albumik, Sebko je riadny fešák 🙂 .

monikaaerik
6. máj 2008

aj my mame aktualne foto v albume 😅

martinabarak
7. máj 2008

Caute 🙂

Prave sme kukli so Sebastiankom Emku a je uz peknucka, ze sme sa aj hanbili...... 😅 😅 😅

My uz mame prvy zubok skoro vonku a je to horna jednotka, dolne jednotky aj z druhou hornou su tesne pred prerezanim, tak sme zivyyyyyyyy...... 😉

martinabarak
8. máj 2008

Ahojky 🙂

Petka, bolo mile vcerajsie nahodne stretko v meste. Bianka je krasnucka 🙂 . My sme sa z DMka este vratili spat do mesta, lebo nam volal tato, ze ide za nami, tak sme boli o hodinu dlhsie, kym na Sebina neprisiel hlad, tak sme utekali domov a cestou som mu z aidy vzala oplatku a tak ju rychlo zjedol, ze som normalne nechapala.... chudacik moj.... 😅 Doma sme dali este kasu a zaspal ako drevo..... 😉

junovka
8. máj 2008

ahojte 😉

Taze vy tak dievcence...stretka poza chrbat nam, coooo??? 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 A to ste sa ako spoznali, ked ste sa este predtym nikdy nestretli??? 😕 😕 ....ci mi nieco uslo?? 😨

janka08
autor
8. máj 2008

cafte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

monikaaerik
9. máj 2008

ja tu chodim, klikam o 106 a ziaden prispevok 😔 , kde ste vsetky baby?

junovka
9. máj 2008

😉 ,,,,,,,,,,,,

martinabarak
9. máj 2008

Caute 🙂

Junovka, Petka spoznala kociar z albumu, tak sa k nam prihovorila. Ja by som ju vobec nespoznala.... 😉

monikaaerik
9. máj 2008

😅 😀 no konecne?
No vlasti ako vysledky?Ja som bola dnes na gyndu, potrebujem doklad ze som zdrava,lebo chcem ist s Emkou na plavanie, bola som objednana, pridem a na dverach 9.5. dovolenka, potesi, ked som este kamosku stiahla,aby mi dala pozor na malu,ale hlavne je ze Emka ma moc v poriadku,sem tam je dobre takto si vysetrit moc

junovka
9. máj 2008

boze, u nas ludia je teda perno uz druhy den, nakolko Nelinke sa tlacia zubky a tak isto aj Timeike trvale, zadne stolicky 😝 😝 😝 😝 mam dost.Aj do Timky pcham Chamomillu 😀 , ale ona to dost dajak zle znasa, to tlacenie zubov 😖

junovka
9. máj 2008

moni, nic moc ☹ nasli nam bacila, chcela dat ATB, ale ked som jej povedala, ze uz asi 4 dni nema hnacky, tak to zamietla ATB. 😒

petka.m
9. máj 2008

Ahojte babulky, tak my sme boli včera na chatičke. Počasie nebolo najideálnejšie, ale dalo sa...

Maťka aj ja som rada, že sme sa stretli aspoň takto náhodou. Ved sa niekedy môžme dohodnúť, ja som v meste za 10 min. A Sebko je tiež riadny fešák 😉 . A malá sa volá Dianka, nie Bianka 😀 😀 😀 .

Jooj Vlasti, tak to ti nezávidím, držím palce dievčatám, aby sa tie nešťastné zúbky čím skôr prerezali a tebe hlavne pevné nervy 😉 .

monikaaerik
9. máj 2008

Vlasti, pytala som sa aj predtym, co je to ta Chamomilla ?, znie to ako nejake homeopatikum, ja som do zasoby kupila cipky Virurcol, zatial som to nepouzila,tak som sama zvedava.My teraz nacvicujeme doma,lebo Emka cez den spi 4x a to pri mne na posteli zaspava, tak ju ucim,aby zaspavala sama v postielke,som zvedava tiez ako nam to pojde, teraz zaspala,ale trvaloooooo toooo.Vecer uz zaspava sama,len cez den so mnou. Neviem co to s tymi hnackami je, mozno od zubov,ale sestra ma 2,5 rocnu a ta tiez hnackuje,inak ma problemy prave so zapchou a teraz hnackuje ale tiez jej ide zubok,ale ona aj vracala a dr.povedala, ze to bude crevna chripka,neviete nahodou ako sa to prenasa,iba dotykom? ci aj slinami, lebo bola u nas a malu Emu aj chytala aj bozkavala, dufam, ze to nedostane

martinabarak
9. máj 2008

😀 😀 😀

Sebastian je sikulko, prave si odtocil indulonu a oblizuje krem .... 😅 No aspoze nemrncii, bo nas pred chvilou zobudila postarka, drzi ten zvoncek a nepusti kym sa jej neozves. Uz som ju zdrbala no som zvedava, ci si to zapamata.... 😒