• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
konecne zaspali.Pozerala som Ordinaciu.Nesledujes to?Kde presnejsie byvas?Vo veziaku ci v bloku?Ja byvam vo veziaku,za ktorym je zakl.skola.
29. nov 2007 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aha viem ktory my byvame v tom dlhom bloku oproti podnikatelskemu.Timejka uz chodi do skoly?
30. nov 2007 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,ano do 1 triedy.Chodi do skoly hned tam, kde bola kedysi cukr.pekaren Dita,teraz je tam neake BIO potraviny.Mozno, sme sa aj dakedy stretli nahodne,nie? :grinning: Teraz som ju dala do druziny, takze dnes idem prenu okolo 14h.Stale, ked ju cakam, tak pendlujem s kocikom-bordovo/tm.slivkovo :grinning: /-ruzovy.A ty akej farby mas kocik,...mozno som ta aj ja videla dakedy :grinning: :grinning:
30. nov 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My mame taky cerveno kremovy a niekedy vecsinou ak bude sneh tak vitiahnem zeleny.Ved niektory den mozeme vybehnut s malym von ak pojdes do druziny.A Nelinka co robka?
30. nov 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz Nelka zaspala,varim jej obedik...rozmyslam, ci neposlem dnes pre Timku manzela,lebo dost snezi,ne?Uvidim este.Ty kojis?My sme prestali,ked Nelka mala 3 tyzdne. :frowning2: Marko je dobry?Skoda, ze nemas fotecky na nete.
30. nov 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Junovka si este tu?
30. nov 2007 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som prisla
30. nov 2007 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja maleho kojim ale chcela som sa ta spytat zacali sme mu pred 1tyzdnom davat prikrm zemiacik plus nieco a naposledy to bol zemiak a spenat ale najako sa nevie vykakat.Museli sme mu vcera a teraz na obed davat rurku na vykakanie.moze to byt od spenatu. Co si davala ako prvy prikm?A preco nekojis?
30. nov 2007 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko terasa.

janka ako 1 príkrm so ja tamarke dala mrkvu až potom zemiak.môže byť že ma po tuhej strave tuhšiu stolicu,dávaj mu piť veľa čajíku a upraví sa to.črievka si musia zvyknúť že budú spracovávať aj niečo iné okrem mlieka.
30. nov 2007 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Andrejka a namiesto cajiku staci ako maleho dokojim?
30. nov 2007 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, podla mna skoro prikrmujes, ked kojis,nie?Ja som s prikrmami zacala az asi tyzden pred5 mesiacom.Zacala som tiez zemiakom,po 3 dnoch mrkva...proste stale po 3 dnoch, aby som vedela aka reakcia nastala.
Co sa tyka cajika, ked kojis.Tak, ja pokial by som stale kojila a mala dobre mliecko, tak by som nedavala nic pit.Ale,ked tak velmi chces, tak mozes skusit dat caj od Hippu "Spokojne brusko"-je to aj na travenie.
Prestala som kojit, lebo mala mi klesala na vahe a bola stale hladna.

Ahoj Adi :slight_smile:
30. nov 2007 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee - až teraz som Vás tu našla.... :dizzy_face: aj ja som z Terasy...
30. nov 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zacali sme prikrmovat lebo musim v marci nastupit do prace.Aj my to robime tak po troch dnoch,dnes skusame ryzu cuketu a karfiol.A mliecko ake pijete?
30. nov 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som chcela dodat jani, ze pokial kojis, tak by si mala prikrmovat az v 6 mesiaci.To ze si zacala davat Markovi v 4 mesiaci prikrm,tak mohlo aj to sposobit zapchu,lebo si myslim, ze 4 mesacne babo este predsa nema tak vyvinuty tr.trakt, tak ako ked 5 a 6 mesacne babo.No neviem.Dokina ti povedala, ze mozes prikrmovat?
30. nov 2007 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My pijeme Nutrilon 2.

nera-vitaj.Teraz som prisla z temy o Posluchovi :grinning:
30. nov 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka - ak môžeš tak koj čo najdlhšie, maličký nech si postupne na všetko zvyká
Ja som maličkej po jednom postupne pridávala príkrmy, my sme začali v 5.m, lebo jej vyšli zúbky a ma riadne dohrýzala....
júnovka - Ty si z Narcisovej?
30. nov 2007 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júnovka - vďaka :dizzy_face: , hej už som si všimla :wink:
30. nov 2007 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, a ty?
30. nov 2007 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež :dizzy_face: ja v 2 bývam a Ty?
30. nov 2007 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mi nepovedz, ze aj ty a to z 2-ky :grinning:
autor
Ahoj Nery::
nera, na ktorom byvas?ja na 7
autor
Tak mame prestat a zacat az o mesiac:doky povedala ze po vianociach no to som uz davala prikrm:Mame prestat?
30. nov 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poschodi :grinning: :grinning:
30. nov 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, radsej prestan.Ja som u Timeiky na to doplatila, ze tak skoro som zacala. :wink:
30. nov 2007 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Takze vy ste vlastne susedy??
30. nov 2007 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júnovka - aj Ty???? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. nov 2007 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ja neviem... :fearful: asi vyzera tot tak :grinning: :grinning: :grinning:
ta kde si nera :slight_smile: ..na ktorom byvas?na 9 poschodi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2007 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na 9 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a koľkoizbový byt máte, alebo kde ste natočený...či si môžeme búchať... :wink: :dizzy_face:
30. nov 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame 3 -izbovy byt a sme natoceny na severo-zapad.Malu izbu mame na sever
30. nov 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok