• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
ozaj, a ja som bola zo sebou dnes na kardio.Som stastny, ze sa mi to upravilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
21. jan 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
21. jan 2008 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: blahozelma Junovka, ze si O.K., si :sunglasses:

:wink:
21. jan 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ako ste s amali....
Vlasti...super....len tak ďalej...aby výslôedky boli také a lepšie... :dizzy_face:
21. jan 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja celkom ok, a ty?
21. jan 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež...maličkej vychádzajú tie očné(už prerazili no ešte úplne vonku celé nie su) tak všetko dáva do pusy a dne slekárka povedala, že v zadu je nejaký malý aft, no maličká zatiaľ našťastie všetko papá a je veľmi živá.
Dnes sme boli u lekárky, no tam bola strááášne uplakaná, lebo sme cestovali a poriadne nespala, no len čo sme dorazili domov a vyspinkala sa tak je ako vymenená....aj keď všetko má v puse a len si to tam trie...len bojím, že zasa budú afty a teploty... :frowning2:
Ináč, že vraj je strááášne veľa detičiek chorých...tak si dávajte pozor.
21. jan 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Je tu niekto???????????????????????????
21. jan 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné....janka ako sa máš?
21. jan 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved, ked nie sme s inymi detickami, tak hadam neochoriem, nie? :slight_smile: A kde ste cestovali, mate lekarku mimo?
21. jan 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, boli sme u mojej mamky, lekárku máme tu v KE - Stašovú :slight_smile:
21. jan 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobre Evi.Dnes uz druhy den Marko zaspaval na rukach a vobec sa my to nepaci.Za chvilku budeme zapajat do zaspavania aj ocka.Vedia vase polovicky uspat deticky????
21. jan 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sak som pisala, kolko deti bolo u lekara...katastrofa, esteze nas uprednostnila, lebo sme malicky :grinning: :wink:
21. jan 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, lebo vecer chce byt len pri mne. a aj my zaspavame na ruckach... :frowning2:
21. jan 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aspon to vlasti ze ste nemuseli cakat.Mati kde si zmyzla doobedu?Evi a kde mate lekarku ze ste museli cestovat???
21. jan 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Isla som poriadit a sli sme von, bolo pekne teplo :slight_smile:
21. jan 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani co nove na kardio??Idem Nelku uspat, potom pridem.Zatial pa :wink:
ahojteeeeeeeeee
My sa ideme teraz kupkat a potom uspavat, tak vam prajem peknu noc. Dobru.... :wink:
21. jan 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky, aj my sme sa uspavali na ruckach odkedy nam vysli prve zubky, teraz mala zaspava na nasej posteli spolu so mnou, a tak v polospanku ju prenesiem do postielky, uz som ju nevladala uspavat na rukach. sama v postielke nezaspi ani za nic :confounded:
autor
Leni akurat som na teba myslela ze kde si???Z kardia my ma volat lekarka kedy mame prist lebo bola mimo sr a ked sme sa boli objednavat tak tam bol len nejaky pan a zobral si cislo ze sa ozve.Ale zajtra tam cinknem.Dnes my maly super spal cez obed od11,45 do 14,45 :slight_smile:
tu som janka, len pisem si v inej teme s babami, tak nestiham aj tu...

janka, tak to ti závidim taky spanok :wink: my pinkame stale len po 30 minut, viac nie :angry:
21. jan 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mati to idete teraz maleho kupat???Leni toho sa desim do teraz zaspaval sam v postielke:No uvidime zajtra :unamused: A Monika moja druha suseda nejak vynechava
21. jan 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, marko uz spinka? aj my uz spinkame :pensive:
21. jan 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj Marko :pensive: :pensive: :pensive: Vikinka uz chodi???
21. jan 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vikinka chodi za rucky... sama spravy 1 krok a uvedomi sa a spadne na zadok :grinning: ale chodi pri nabytku, dookola gaucu a dookola stolika sa nahaňa... je to sranda :grinning: naucila som ju ako robi konik, tak teraz len konikuje :grinning:
21. jan 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Je to musi byt zlata :slight_smile: A spinka uz celu noc??Marko este ani nesedi.No on tak posedi paru sekund a potom buuuum
21. jan 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spinka kedy ako... budi sa, je taka nepokojna, ked sa prebudi, dam jej cumlik a spinka zase, alebo si mrmle..

marko spinka celu noc? kojis ho este?
21. jan 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde si zmizla?
:confused:
21. jan 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: Nelka zaspala, aspon zatial.
21. jan 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tu ssom len som kukla do juloviek.Kojim ho este v noci 2krat :angry: Tiez niekedy spi dobte inokedy sa mrvi a nevyspim sa :angry: Minula noc bola dobra.
21. jan 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok