Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
21. jan 2008

ozaj, a ja som bola zo sebou dnes na kardio.Som stastny, ze sa mi to upravilo 😵 😵 😵 😉

junovka
21. jan 2008

haloo 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

martinabarak
21. jan 2008

🙂 blahozelma Junovka, ze si O.K., si 😎

😉

nera
21. jan 2008

ahojte...ako ste s amali....
Vlasti...super....len tak ďalej...aby výslôedky boli také a lepšie... 😵

martinabarak
21. jan 2008

ahoj, ja celkom ok, a ty?

nera
21. jan 2008

tiež...maličkej vychádzajú tie očné(už prerazili no ešte úplne vonku celé nie su) tak všetko dáva do pusy a dne slekárka povedala, že v zadu je nejaký malý aft, no maličká zatiaľ našťastie všetko papá a je veľmi živá.
Dnes sme boli u lekárky, no tam bola strááášne uplakaná, lebo sme cestovali a poriadne nespala, no len čo sme dorazili domov a vyspinkala sa tak je ako vymenená....aj keď všetko má v puse a len si to tam trie...len bojím, že zasa budú afty a teploty... ☹
Ináč, že vraj je strááášne veľa detičiek chorých...tak si dávajte pozor.

janka08
autor
21. jan 2008

Je tu niekto???????????????????????????

nera
21. jan 2008

jasné....janka ako sa máš?

martinabarak
21. jan 2008

No ved, ked nie sme s inymi detickami, tak hadam neochoriem, nie? 🙂 A kde ste cestovali, mate lekarku mimo?

nera
21. jan 2008

nie, boli sme u mojej mamky, lekárku máme tu v KE - Stašovú 🙂

janka08
autor
21. jan 2008

Dobre Evi.Dnes uz druhy den Marko zaspaval na rukach a vobec sa my to nepaci.Za chvilku budeme zapajat do zaspavania aj ocka.Vedia vase polovicky uspat deticky????

junovka
21. jan 2008

Sak som pisala, kolko deti bolo u lekara...katastrofa, esteze nas uprednostnila, lebo sme malicky 😀 😉

martinabarak
21. jan 2008

nie, lebo vecer chce byt len pri mne. a aj my zaspavame na ruckach... ☹

janka08
autor
21. jan 2008

Aspon to vlasti ze ste nemuseli cakat.Mati kde si zmyzla doobedu?Evi a kde mate lekarku ze ste museli cestovat???

martinabarak
21. jan 2008

Isla som poriadit a sli sme von, bolo pekne teplo 🙂

junovka
21. jan 2008

Jani co nove na kardio??Idem Nelku uspat, potom pridem.Zatial pa 😉

lenkalienka4
21. jan 2008

ahojteeeeeeeeee

martinabarak
21. jan 2008

My sa ideme teraz kupkat a potom uspavat, tak vam prajem peknu noc. Dobru.... 😉

lenkalienka4
21. jan 2008

maminky, aj my sme sa uspavali na ruckach odkedy nam vysli prve zubky, teraz mala zaspava na nasej posteli spolu so mnou, a tak v polospanku ju prenesiem do postielky, uz som ju nevladala uspavat na rukach. sama v postielke nezaspi ani za nic 😖

janka08
autor
21. jan 2008

Leni akurat som na teba myslela ze kde si???Z kardia my ma volat lekarka kedy mame prist lebo bola mimo sr a ked sme sa boli objednavat tak tam bol len nejaky pan a zobral si cislo ze sa ozve.Ale zajtra tam cinknem.Dnes my maly super spal cez obed od11,45 do 14,45 🙂

lenkalienka4
21. jan 2008

tu som janka, len pisem si v inej teme s babami, tak nestiham aj tu...

janka, tak to ti závidim taky spanok 😉 my pinkame stale len po 30 minut, viac nie 😠

janka08
autor
21. jan 2008

Mati to idete teraz maleho kupat???Leni toho sa desim do teraz zaspaval sam v postielke:No uvidime zajtra 😒 A Monika moja druha suseda nejak vynechava

lenkalienka4
21. jan 2008

janka, marko uz spinka? aj my uz spinkame 😔

janka08
autor
21. jan 2008

Aj Marko 😔 😔 😔 Vikinka uz chodi???

lenkalienka4
21. jan 2008

vikinka chodi za rucky... sama spravy 1 krok a uvedomi sa a spadne na zadok 😀 ale chodi pri nabytku, dookola gaucu a dookola stolika sa nahaňa... je to sranda 😀 naucila som ju ako robi konik, tak teraz len konikuje 😀

janka08
autor
21. jan 2008

Je to musi byt zlata 🙂 A spinka uz celu noc??Marko este ani nesedi.No on tak posedi paru sekund a potom buuuum

lenkalienka4
21. jan 2008

spinka kedy ako... budi sa, je taka nepokojna, ked sa prebudi, dam jej cumlik a spinka zase, alebo si mrmle..

marko spinka celu noc? kojis ho este?

lenkalienka4
21. jan 2008

a kde si zmizla?
😕

junovka
21. jan 2008

😉 Nelka zaspala, aspon zatial.

janka08
autor
21. jan 2008

Tu ssom len som kukla do juloviek.Kojim ho este v noci 2krat 😠 Tiez niekedy spi dobte inokedy sa mrvi a nevyspim sa 😠 Minula noc bola dobra.