Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
1. mar 2008

haloooo 😕

janka08
autor
1. mar 2008

😕 😕 😕 😕 😕 ...

junovka
1. mar 2008

😕 ..

petka.m
1. mar 2008

Mne malá až teraz zaspala 😠 . Tak som prišla nakuknúť. Je tu ešte niekto?

junovka
1. mar 2008

🙂 ..

petka.m
1. mar 2008

😉 .
Vlasti a čo tvoje bambulky už hajkajú?

petka.m
1. mar 2008

Mne tu dokonca chrápe manžel, zaspal v obývačke na gauči 😀 . Bol si trošku vyraziť s kamarátmi, tak ho to zmohlo... 😅 .

junovka
1. mar 2008

teraz zaspala Nelka, lebo vkuse plakala viac ako polhodiny.Zrazu sa zobudila a plakala az tak, ze s dychom nevladala-sekavo.Slzy vela, ale oci stale zavret.Timka uz spi davno.

junovka
1. mar 2008

mas veget 😀 😀 Mala ti v noci vstava?

petka.m
1. mar 2008

nie už mi prespí celú noc 😉 . až medzi 6-7 hod. sa budí. Jooj ta prečo tak plakala? Bolí ju niečo, alebo bola hladná?

petka.m
1. mar 2008

a tebe Nelinka ešte v noci papká?

junovka
1. mar 2008

Neviem Peti co jej bolo ☹ 😢 😢 Najhorsie u takych deticiek je, ked placu a ty nevies nijak pomoct, lebo nevies co jej je ☹
V podstate prespi celu noc, len dakedy o 4h sa zobudi na papanie a spi dalej.Inak, ako tvoja s lozenim?Moja najnovsie sa stavia do stoja a urobi uz aj par krokov do strany, ked sa drzi....a ma z toho radost, lebo sa smeje a vravi jeeeeej 😀 😀 😀 😀

petka.m
1. mar 2008

tak to vážne jeeeej 😀 😀 😀 . Dianka sa ešte nestavia na nožičky, zatiaľ len tak do kľaku, no vieš ako to myslím. Ale lozí po celom byte jak vietor 😉 .
Vlasti chcem sa ťa opýtať, moja malá papká nutrilon HA a dala som jej mliečnu kašu, myslíš že to veľmi vadí?

junovka
1. mar 2008

vazne vravi jeeej 😵 , stale ked jej skladam vezu z kociek, tak ja vravim jeeej, aka vysoka veza. 😀

Neviem ti povedat Peti, odpozoruj ci neni dajaka reakcia , ako vyrazky, hnacka, vracanie.Moja znama takto dala malemu a zacal jej vracat. 😒

petka.m
1. mar 2008

zlatá 😉 . nič jej nevyšlo, ani hnačku nemá ani nevracia. vieš ona papká HA mliečko len preto, že manžel mal kedysi sennú nádchu, tak pre istotu jej dr. predpísala HA. Myslíš, že to má nejaký vplyv na jej jedlo? Lebo je iné ak je niekto v rodine alergický na nejaký druh jedla...aspoň ja si tak myslím.
A koľko ti spapká Nelinka za deň? Furt sa ťa chcem opýtať a potom na to zabudnem.

petka.m
1. mar 2008

Nelinka ti o chvíľku začne chodiť asi 😉 . No šikulka je 😵 . Timka ti kedy začala sama chodiť?

junovka
1. mar 2008

Rano stiahne 210-240 ml a vecer necelych 150ml.A ked sa zobudi o 4h , tak stiahne 210ml 😉 A tvoja?
Inak, moj manzel je tiez alergik a aj Timka je alergik, ale ja som HA nedavala vobec, lebo Timkina alergicka mi povedala, zze je to zbytocne dopredu davat HA mlieka, ked sa alergia zatial neprejavuje.Inak, na 10 mesiacov prejdeme na Nutrilon 3 a tam aj tak HA neni.Vy tiez ste na Nutrilone?

junovka
1. mar 2008

Timka mi zacala uplne sama chodit na 11 mesiacov a okolo nabytku na 10 mesiacov.Nelka mi aj sem-tam pobeha v chodaku, ale nie dlho, lebo uz zacne fnukat.Max.10 minut vydrzi.Najradsej je ked moze lozit.Ked ju chytim za ruky, tak pekne uz mi aj chodi-Timka ju stale laka ku sebe 😀

petka.m
1. mar 2008

Ano tiež papáme nutrilon. A Timka má tiež sennú nádchu? Noo vidíš a to ma najviac štve, že každá dr. niečo iné povie a ja potom čo si mám akože vybrať? Tak snáď jej to neuškodí. Aj môj manžel vždy hovorí, pozri ked má byť alergik tak ajtak bude...
Vy už idete na 3? Presne ako vravíš u HA 3 nieje, iba 2.
Dianka mi papká ráno tých 210ml, desiata celá výživa alebo ovocie cca tých 190 ml, obed 250 ml, olovrant kašu 120-150ml a večer kedy ako ale tých 200ml. Dnes stiahla 240 ml.

junovka
1. mar 2008

presne tak, bola aj alergik na krav.mllieko ☹ 😢 Manzel ma pravdu,nijak to neovplyvnis, lebo tie alergeny uz dieta ma v sebe, ked sa narodi a je otazka casu kedy sa prejavia.
Az o 3 tyzdne na Nutrilon 3.
Ty davas mlieko aj na desiatu a obed? 😕 😕

petka.m
1. mar 2008

Inak mne Dianka teraz mliečko skoro vôbec nechcela papať. Idú jej hore zúbky, na obidvoch stranách. Normálne až pestičky zatínala ked pila z fľašky. Ale už prišla na fígeľ, teraz jej vždy predtým ako ide papať mliečko natriem ďasienka babydentom a tak mi stiahne skoro všetko. Doteraz len ráno takých 120ml a večer tiež len tak mi vypila. Ale som rada, že ten babydent jej tak pomáha 🙂 .

petka.m
1. mar 2008

Nie na desiatu má ovocie alebo výživu a no obed normálne čo jej navarím. Som sa zle vyjadrila 😀 . Len som ti chcela napísať koľko mi to spapá.

junovka
1. mar 2008

inak, ten Babydent som uzila len raz pri Timke.Ak pojdu Nelke zubky, tak ho znova kupim.A ty uzivas tie Homeopatika, co sme sa minule o nich bavili, ked idu zubky-Chamolium Vulgaris Ch15?

junovka
1. mar 2008

no nic, idem hajat.Tak, dobru nocku 😉

petka.m
1. mar 2008

Áno dávam jej ich každý večer, ale ja mám deviatku, nie pätnástku 😉 . Neviem, ale mám pocit že sa jej tie zúbky prerezali z tých homeo skôr. A ani nebola taká zlá a ani teraz nieje. Už ked je nervoznejšia tak jej potriem babydentom. A to jej vždy pomôže 😉 .
Dobre moja idem si ja ľahnúť, lebo už som unavko. Dobrú noc prajem 🙂 .

petka.m
1. mar 2008

😀

janka08
autor
2. mar 2008

pekne ranko 🙂 🙂 🙂

junovka
2. mar 2008

ahojte 😉 .....................

janka08
autor
2. mar 2008

co ste vecer nemohli spat???ja som zalahla s malym uz o 20,15 😀 😀 😀

junovka
2. mar 2008

vyuzivam prilezitost, ked mozem 😀 😀
Vcera si co Jani robila,Bola si dakde?