Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
10. mar 2008

peti mala by chodit castejsie 😉 vlasti a nemas cislo?

junovka
10. mar 2008

cislo nemam.Ja sa chodim objednavat osobne....ked to mam pod nosom 😀 A co Vanok?Uz tam nechodis?ci chces vyskusat daco nove?

janka08
autor
10. mar 2008

zasla by som na narcisovu vo vanku maju plne su aj na nete

junovka
10. mar 2008

Nemate skusenosti s nakupovanim cez internet?

junovka
10. mar 2008

jani, ona robi len vo stvrtok a piatok 😒

petka.m
10. mar 2008

Vlasti presne ako vravíš kočky sú riadne šikulky 😉 . Jani to by veru mohla, ale to byy musel aj manžel častejšie chodiť na flámy 😀 . Ale inak k nám chodí mamka často, vždy ked má voľno príde. Aj dnes bola 😉 .
Vlasti ja nemám žiadne skúsenosti a čo by si chcela kúpiť cez net?

petka.m
10. mar 2008

Janka a Marko ešte nelozí po štyroch? Vždy sa ťa zabudnem opýtať?

janka08
autor
10. mar 2008

nelozi on je taky lenoch velmi sa zlosti ked je na brusku.ale v chodaku by lietal aj cely den 😠

janka08
autor
10. mar 2008

idem po to svoje dieta vecer sa stavim dufam ze tu niekoho najdem 😀 😀 😀

petka.m
10. mar 2008

Baby nechcete niektorá tie zľavnené kupóny z DM-ka? Mohla by som vám podarovať...a aby zbytočne neprepadli. Napr. mám ešte na mokré utierky Johnsons alebo na plienky babylove, krém na zadoček johnsons, cumlík mam, mlieko Beba, mlieko Hipp, výživa Hipp. Dajte vedieť ak sa vám niečo hodí... 😉

junovka
10. mar 2008

Peti, chceme kupit umyvacku riadu.Ty mas?Ak ano, tak aku znacku?

junovka
10. mar 2008

Peti, a kase nahodou nemas? 😒

martinabarak
10. mar 2008

Ahojte...

junovka
10. mar 2008

😉 ......

martinabarak
10. mar 2008

Junovka, my sme kupovali cez www.hej.sk digi-fotak. Bol o daco lacnejsi ako v obchode...

martinabarak
10. mar 2008

A asi po mesiaci sa pokazil, tak ho manzel siel vymenit do Blavy. Mal tam sluzobnu cestu, takze o.k. no neviem si predstavit, keby sa vam pokazila umyvacka, co by ste robili....

petka.m
10. mar 2008

jooj Vlasti umývačku nemáme, máme malú kuchyňu, tak by sa nám ani nezmestila. ale ked bude Dianka väčšia budeme meniť byty so svokrovcami, oni majú trojku a my dvojku. tak tam si umývačku určite kúpim 😉 . aj ked manžel ešte o tom nevie 😀 . ale to bude prekvapenie 😉 .
a aké kaše by si chcela? lebo niektoré využijem a niektoré som sľúbila kamoške tiež...
ale nejaké ešte mám, tak skús... 🙂

junovka
10. mar 2008

uf, to radsej ani nespominaj.Jedna kočka z MK ma presne tiez taku aku chcem ja, tiez objednala cez net. 😒

petka.m
10. mar 2008

Vlasti a akú umývačku si si vybrala? a o koľko je lacnejšia ako v obchode?

junovka
10. mar 2008

a ake Peti este kase mas,

J a som si vybrala Whirlpool a ked tak ratam, tak asi okolo 1500 Sk je lacnejsie 😉 Tak, neviem.Zatial to neni este iste, ze tato bude. 😖

viera78
10. mar 2008

junovka my sme kupili cez net prebalovaci pult prvy krat sme nieco take kupovali ale prislo to v poriadku aj cestovna postielka,elektroniku alebo umyvacku riadu by som kupila len v obchode ked sa pokazi urcite sa ti bude dat lahsie reklamovat.

martinabarak
10. mar 2008

Junovka a este si prv zisti servis,kde robia, ci ho budes mat blizko keby daco.... 😉

martinabarak
10. mar 2008

Petka a tvoja mala nepapa kase, ci niektora znacka jej nechuti ?

petka.m
10. mar 2008

maťka papká kaše, ale nie všetky jej chutia, alebo skôr by som povedala, že sa niektorých už objedla ☹ .
Vlasti môžem ti nechať od Sunarky, je tam síce len 20,- zľava ale aj to pomôže 😉 . no ak by si chcela.

petka.m
10. mar 2008

a k tej umývačke, whirpool je určite dobrá značka, ale cez internet by som asi tiež nekupovala. istota je guľomet 😉 . presne kvôli tej reklamácii ako písala vierka.

junovka
10. mar 2008

Peti, tak od Sunarky by sa mi hodila 😉

petka.m
10. mar 2008

super, máš ju mať 😀 . a z tých ostatných vecí čo som písala sa ti nič nehodí?

viera78
10. mar 2008

baby nemate nejaku znamu co prikrmuje babetko bebou1 mam ju doma a neviem co snou moj maly papa nutrilon.

janka08
autor
10. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 matka ty si tu asi nevedela trafit ze si sa tak dlho neozvala 😀 😀 😀 😀

junovka
10. mar 2008

vieri, daj ju do inzeratu , tu na Modrom Konikovi.Inak, jedna baba ponukala na predaj Nutrilon 3, tak som sa jej ozvala, ze by som ho vzala, odpisala, ze ho este ma, a ze potrebuje kolko postovne stoji.Ja som povedala, ze postovne uhradim ja, tak.....zatial sa neozvala.Aj e-mail som jej poslala aj IP, a zatial nic 😕