Je tu niekto z Námestova?

sabka
21. júl 2006

Viem ze malo pravdepodobne, ale ste tu niekto z Namestova alebo okolia?

culinka
21. júl 2006

Ahojky,Sabi to si ty?Misa

sabka
autor
14. aug 2006

jeej ahoj. To som ja. Uz som stihla aj poridit. Hned na druhy den po pridani tohoto prispevku. ako sa mas?

culinka
14. aug 2006

Dobre,ale ty sa pochval.Ako si rodila?kedy??vsetko chcem vediet. 🙂
A GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEM.

sabka
autor
14. aug 2006

No... prislo to zrazu z nicoho nic. A navyse o 5 tyzdnov skor. To som vobec necakala. Ani tasku do porodnice som nemala poriadne zbalenu. Ale vsetko dopadlo dobre. Ondrejko je zdravy vela papa. Dnes ideme na kontrolu prvy krat k lekarovi. Porod bol celkom fajn. Na bolest som rychlo zabudla a okrem toho to bol moj najkrajsi den v zivote.

culinka
14. aug 2006

Joj,tak to je super,prajem vsetko len to najlepsie.Rodina ako?Chodia moc na navstevy ako si sa bala,alebo je to ok?

sabka
autor
14. aug 2006

Rodina v poho. Ked sa sem niekto dohrnie v absolutne nevhodnom case neotvaram dvere. Je to sice drasticke opatrenie ale Ondrejko je teraz najdolezitesi.

culinka
14. aug 2006

urcite.ked bude troska vacsi tak nam ho musis prist ukazat. 🙂

sabka
autor
14. aug 2006

Jasne. Uz sa tesim na to ked bude trocha vacsi a budeme si moct spravit aj nejaky program alebo niekam ist. Zatial si ho uzivam ako malicke krehucke pritulne babatko. 🙂

kili
14. aug 2006

jaj, baby s Námesova, nedá sa to nejak opraviť na Námestovo, strašne ma to rozčiluje. 😅 Ja mám občas taký Monkovský syndróm.

sabka
autor
16. aug 2006

posnazim sa.

emjee
28. aug 2007

luminkasp • 1d • 28. aug 2007 o 15:59
Ahojte,
su tu aj nejake maminky a snazilky z namestova?

lavanna • 28. aug 2007 o 17:20
ahoj.ja niesom z Namestova,ale za daky mesiac mozno viac sa budem stahovat do Tvrdosina

meggi
28. aug 2007

ahojte maminky, ja som rodáčka z Námestova, aj ked bývam v Trenčíne. Je to krásne mesto a žijú v nom úžasný a velmi dobrý ludia. Mám tam rodinu a rada tam chodím aj ked už som tam dlllho nebola. Pozdravujem. 🙂 😉

luminkasp
29. aug 2007

Juj, ani ja teraz nie som v no, zijem momentalne v spanielsku, ale aj tak by som rada pokecala s namestovcanmi a tiez sa tam obcas aj zatulam

slamienka
30. aug 2007

Ahojte, ja som tiez z Namestova/ prechodne bydlisko/, asi tu vela ludi z Namestova nechodi, ked je toto forum take minulorocne...
My cakame babatko v novembri, potesim sa, ak sa niekto s podobnym terminom ozve...

luminkasp
30. aug 2007

Ahoj slamienka,
a uz viete co budete mat, ci chlapceka, ci dievcatko? My mame uz 4 mesacnu terezku a je to take nase male slniecko

katarina7
7. sep 2007

ahoj ja som tiež z Namestova ale pozeram že tu dlho nikto

kend
7. sep 2007

pripajam sa k oravcankam

katarina7
8. sep 2007

ahoj

luminkasp
8. sep 2007

ahojte, tak som rada, ze aj tu sa niekto hlasi, som si myslela, ze tu nikto nebude pisat, tolko dni sa nik neozval... 😀

kend
8. sep 2007

len musime mat vacsie stastie, aby sme sa tu aj stretli v rovnakom case, ze?

simula
8. sep 2007

Ahojte pripajam sa k oravčankam.

katarina7
9. sep 2007

dobre ranko orava

luminkasp
9. sep 2007

dobre ranko😀

kend
9. sep 2007

ahojte baby, ste tu?

luminkasp
9. sep 2007

ahoj kend, ja som

kend
9. sep 2007

ahoj luminkasp

luminkasp
9. sep 2007

ako sa dnes mame? ako je na orave, tu je dnes celkom prijemne, zameacene 30 stupnnov 😀

kend
10. sep 2007

luminkasp a kde byvas? na orave uz druhy tyzden takmer stale prsi a prsi, neda sa ist poriadne ani vonku s drobcom

dudulicek
10. sep 2007

Ahojte Oravcanky 🙂 Konecne sa mi podarilo najst niekoho z okolia 😀

dudulicek
10. sep 2007

Luminkasp ako v spanielsku? Kedy sa chystas na Oravu..? Som ani nevedela,ze mas malicku 😎 je velmi zlatucka...