Kto chodí kočíkovať do Horského parku v Bratislave?

fedorka
7. mar 2009

Ahojte mamicky 😉 , je tu niekto kto chodi kocikovat do Horskeho parku ?

filomena
17. jún 2009

OK babulky tak vybavim to poistenie nech som kludna 🙂 Voda bude asi studena to je pravda. Ja pomaly robim kopky veci na zbalenie. Vcera sme ale boli na ockovani Prevenar a maly ma teraz teplotu a mrnci, rastu mu aj dalsie zuby tak mame veselo. Aj plavanie som dnes musela zrusit.

filomena
17. jún 2009

bublinaz tusim budeme musiet zbalit aj dazdniky a nieco teplejsie na oblecenie. Pozerala som predpoved a ma byt skaredo ☹ DUfam, ze im ta predpoved nevyjde 😉

bublinaz
18. jún 2009

veru, ja som z tej predpovede total demotivovana. ani balit sa mi nechce. s predpovedou sa casto seknu, tak tiez dufam, ze aj tentokrat to vypali inak 🙂

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
filomena
2. júl 2009

ahoj emogeon, uz sme doma. Bolo super aj ked pocasie nic moc.v piatok sa nechystate na prechadzku nahodou?

bublinaz
2. júl 2009

ahoj, filomena. aj my sme uz naspat a pocasie bolo na figu do utorka a potom uz bola pohoda 🙂 inak, s emog sme boli v hopa vcera, sme na teba mysleli, ze ci si uz doma.
my tu mame kamosov z popradu, budu odchadzat v piatok, len este neviem, kedy, takze aj hopa je u nas vo hviezdach 😉

zuzanawll
12. jan 2014

Ahojte,pre inspiraciu,kam chodit kocikovat: https://www.facebook.com/pages/Na-kolieskach/66...