Lipany. Je tu niekto na pokec a stretko?

kixa
24. máj 2008

Ahoj su tu nejake mamky z Lipian my sme tu prisťahovali pred rokom a chyba mi nejaka mamink na pokecanie či stretavanie mam 4r dcerku Viktorku a v oktobri čakame babo ......

chulia6
21. nov 2009

ja som!!! 😀

janazuza
21. nov 2009

ako detičky zdravé? my sme stale doma. malý berie antibiotiká ☹

janazuza
23. nov 2009

ahojte. Dnes som odhlásila malého zo školky do konca mesiaca. ☹
To počasie je otras.a deti boli vonku .....

chulia6
23. nov 2009

moje deturence mali crevnu virozu...najprv Alica potom Tomas a teraz ja-no je to super 🙄

janazuza
23. nov 2009

zajtra idem s malým na kontrolu, som zvedavá čo povie doktorka.
črevná viroza- nezávidím.je to otras. už keby mrzlo aspoň by zmizly tie choroby

janazuza
27. nov 2009

nikto... ☹

tinuskaha
28. nov 2009

ahojte,vy si takto tu len 2 pisete ☹ co v lipanoch nie su tehulky ani mamicky?inak ako sa mate?y sme sa vcera vratili z nemcnice.dufam,ze uz maly nepojde na ziadnu operaciu.pekny vikend 🙂

janazuza
28. nov 2009

Ahojte.Tinuskaha, tak malého neoperovali? a čo ste boli v nemocnici, na vyšetrenie....
My sme doma do konca roka. malý do školky nepôjde. Smola on sa tak teší...strašne rád je s deťmi.

tinuskaha
28. nov 2009

operovali v stredu sme boli na prijem,vo stvrtok rano ho operovali(obojstranna hernia)a v piatok sme sli domov

janazuza
28. nov 2009

tak to ste sa tam ani poriadne neohriali, hlavne že je všetko ok

tinuskaha
28. nov 2009

ani sme sa nechceli,stacilo nam ked sa maly narodil(skoro 4mesiace)

chulia6
1. dec 2009

no ja som vcera bola znova u lekara s Alicou,konecne po mesiaci dostala antibiotika-dufam,ze zaberu...

janazuza
2. dec 2009

V piatok je v meste Mikuláš. Dúfam, že nebude pršať. malý sa strašne teší. boli sme aj minulého roku a páčilo sa mu. 😀 😀 tak si to tento rok yopakujeme- len abz bolo počasie. Chulia pôjdete? 🙂

dioliana1
2. dec 2009

cawte, ja som v Lipanoch dokopy 14 rokov vydatá...2X za toho istého, mna určite poznate aj tie čo ste na S´turke, moj MM tam robil na Technických aj syn v servise... 😉

dioliana1
2. dec 2009

Mikulaš začina podla novin o 16.30

dioliana1
2. dec 2009

mimochodom keby ma segra neupozornila tak aj zabudnem na našu Lipany tému 😉

dioliana1
3. dec 2009

zasa ticho

janazuza
3. dec 2009

hm....

janazuza
4. dec 2009

Tak sme na Mikuláša v meste nakoniec neboli.malý bol v školke kuknúť na Mikuláška . detičky krásne spievali. Tak sa tešili radosť bolo pozerať. každý dostal balíček a aj sa fotili. bolo super 😀 😀

dioliana1
4. dec 2009

Boli sme na Mikuláša, dostali sme po figurke z čokolády, v kostole vraj dávali balíčky, asi miništrantom a speváčkam...

chulia6
5. dec 2009

moji vyspati v kociari nechcu byt a Alica berie antibiotika takze mi sme toho roku este len tak cvicne doma. no nastarsi syn vystupoval v galerii,aj keby som tam sla tak skociarom sa to neda...
Dioliana-nepoznam ta a to byvam v Lipanoch29rokov...

dioliana1
8. dec 2009

chuli ja som na opačnom konci 😀 za Požiarnou zbrojnicou

dioliana1
8. dec 2009

Ivka ťa pozná

jarimka
8. dec 2009

cavko možem sa pridat ja mam svokrovcou v lipanoch a som tam dost casto tak mozme dakedy pokecat

dioliana1
8. dec 2009

ok 😉

jarimka
8. dec 2009

TINUSKAHA aj ja byvam v PO tak keby si mala chut mozeme dat niekedy stretko

janazuza
10. dec 2009

Ahojte kočky. Ako sa máte? 😀 Čo deťúrence? tešia sa na Vianoce? 😅

jarimka
10. dec 2009

ahoj ked ti možem odpisat tak my s malim radkom sa mame fajn a velmi sa teškame na vianoce 🙂

janazuza
10. dec 2009

samoyrejme, že môžeš 😀

jarimka
10. dec 2009

a vy ako tesite sa na vianoce