Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
8. jan 2009

a ešte ma napadlo,nerozmýšľala si o tej soľnej jaskyni čo je tu na zimnom štadióne?
pobyt v soľnej jaskyni podporuje liečbu mnohých chorôb:
--- chronických a opakujúcich sa pľúcnych chorôb (astma...)
--- oslabení imunitného dýchacieho systému
--- všetkých druhov zápalov a infekcií dých.systému (zápaly hrdla,chronickú nádchu...)
--- alergiu rôzneho druhu
--- dermatologických ochorení
--- zažívacieho traktu (žalúdočné vredy,zápal hrubého čreva...)
--- štítnej žľazy
--- ochorení krvného obehu (zvýšený krvný tlek,poruchy cirkulácie krvi,poruchy ciev...)
--- liečbu depresií
--- reumatologických chorôb
--- pomáha pri nadváhe,odbúrava tukové zásoby,zrýchľuje metabolizmus buniek....

dá sa tam objednať,mám tel.číslo,ak by niekto chcel,cena je 150 SK pre dospelú osobu..

inna7
8. jan 2009

Ahojte... 🙂 🙂 🙂

no o tých pneumatikách ani nehovorte....hrôôôôza...mne sa tiež predtým podarilo schudnúť 10kg za pár mesiacov...
dieta znie: NEŽRAŤ!!! trochu drastická ale zaberááá... 🙂 a samozrejme pohyb... ja som raz do týždna mala buď posilňovňu, alebo sme šli so švagrinou na bicykel...večer som vypila 0.5l čaju pu-erh (naozaj zabera-volá sa zabijak tukov-nemá žiadne vedl.účinky a čistí telo od toxínov) a potom som už nič nejedla...iba popíjala ten čaj...a vážne sa mi podarilo schudnúť... no a potom som otehotnela 😀
tak a teraz mám zasa 10kg navyše a hneď ako prestanem kojiť tak začnem takto chudnúť... 🙂 🙂 🙂

dagsty...ja tiež stále vyberám z mmb receptíky...asi si dnes uvarím ten granadír...ako sa má malý...je mu už lepšie?

Sara...ja som dnes bola s maličkou na injekciu...aj moje okolie si všimlo že sa začínam nápadne podobať na mischelín......ešte aj doktorka si všimla že som akási iná...že vyzerám šťastnejšie a som pribratejšia..... 😠
Ked som jej spomenula tú metóda, že lepšie spíme a tak, tak o ňu prejavila záujem...mám jej ju vytlačiť...nevieš neexistuje aj v knižnej podobe???

oriel
8. jan 2009

My sa chystame teraz von.... Robodracica... Mohla si hodit aspon jedno foto do albumu... potom si mohla vymazat... Aj sme sa v Tescu stretli? Vidis,keby si mala foto,tak by som o tebe vedela.... 🙂 🙂 🙂 🙂 Inna,aj ty hod,aspon na trocha,tiez potom vymazes... 🙂 🙂 🙂 🙂 Mne sa to tiez nepaci,ze na konika moze hocikto a moze citat vsetky prispevky... to je dost blbe.... Ved uznajte.... minule mi vola kamoska,ze ako sa mame,ze na internete /na MK/ citala,ze sme boli tahat mandle.... dost ma to nastvalo..... a este ktovie kolko ludi nas cita,co o tom nevieme...

robodracica
8. jan 2009

Oriel, presne ak. Kdekto to tu číta,ale na fórum prispeje len maličká hŕstka. Na mmb sa dajú diskusie upraviť alebo zmazať. Po mesiaci sa to tam maže samo, ale tu to je na asi na furt. Ja nemám problém prísť tebars na stretko, ale fotky capiť na net, tak to nie.
Netúžim aby si na mňa niekto v meste ukazoval prstom, že to je tá a tá čo písala to a to na koníkovi.
Inak čitala som aj také prípady kde si niekto privlasnil cudzie fotky, a prezentoval ich ako svoje.
Fotku potom dám na net , na chviľku. 🙂

oriel
8. jan 2009

O.k... tak potom daj vediet,kedy das..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

inna7
8. jan 2009

Oriel, ved ja v pohode prihodim, len musim pohladať...lebo som tu už pisala, že všetko fotim ja, a tak nemam žiadne foto....a to myslim uprimne važne... 😒

oriel
8. jan 2009

Inna,tesim sa..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

emita
8. jan 2009

no ja s tým problém nemám. nepíšem nič za čo by som sa mala hanbiť 😅 nech si čítajú keď ich to baví 😝

a čo sa fotiek týka-tiež sa za ne nehanbím 😀 a neviem komu by už na čo boli dobré moje fotky... ale tiež som dlho nemala album. teraz mi je to už jedno...

mirri a ty už si bola v tej jaskyni? čo je s Tamarkou? sú zdraví?

inna7
8. jan 2009

Oriel...už som prihodila...ale mám iba také s bruškom....tehubruškom....teraz mam tiež bruško, ale bez babatka... 😀 😀 😀

ja sa tiež nehanbim emita, ale ono môže sa nájsť nejaký "chorý debil" čo to môže zneužiť... 😒

emita
8. jan 2009

inna kočka si 😉 čo tam po bruchu. veď "ani mucha nie je bez brucha" 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
8. jan 2009

a ešte som sa vám zabudla pochváliť že dnes máme 4. výročie zásnub 😵 😵 😵 a ja jak trubka sedím nad knihami 😠 aj preto som pri PC lebo tu mám dobré svetlo a v rámci "psychohygieny" vždy mrknem čo sa deje 😀

inna7
8. jan 2009

joooj emi dikes, to mi už dávno nikto nepovedal... 😉 hej to je moje motto... 😀 😀 😀
tak to pekne oslávte....pri detskom šampanskom...hehe... 🙂 🙂 🙂

mirrinka
8. jan 2009

emi,tamarka aj deti sú v poriadku... 😉
a v jaskyni som ešte nebola,ale chystáme sa...

inna,no teda...ty si riadna kočica 😉

oriel
8. jan 2009

Inna,zlata si bola s bruskom.... peknucka si..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirrinka
8. jan 2009

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=992

skúšali ste to niektorá? vyzerá to zaujímavo...

sara2
8. jan 2009

Ahojte 🙂
My sme sa vrátili z výletu.Predstavte si čo Sárka urobila.Cestovala som s ňou ku mojej babke na autobuse tu blízko Humenné do topoľovky.A vystúpili sme z autobusu a tam kopec snehu a ona rybyčka z posledného schodu rovno do snehu 😀 😀 😀 Som sa z nej nasmiala.A váľala sa jak valec.Si pomysleli dedinčania...že dieťa nepozná sneh 😀 😀 😀 .
Emi suhlasím s tebou.Je mi fuk kto si čo prečíte a či na mňa ukáže prstom...ale robodracica má pravdu v tom,že fakt veľa ich číta a len hrstka sa pridá...

Mirri,daj mi do IP telefon do tej soľnej jaskyne.Vôbec som o tom nevedela,že tu v He je niečo také.Určite za pokus to stojí 🙂 .

Inna,si čajora 🙂 A o tej knihe neviem či je aj v inej podobe teda knižnej.Lebo som to získala od kamarátok a tie od svojích atď....a pýtala som sa ich tak ani oni o tom nevedia. 😒

oriel
8. jan 2009

Ty kokso Sari,ja by som sa asi smiechu nezdrzala..... To fakt musela byt sranda.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😢 😢 ; 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Mirri,ten syr som este neskusala,no uz som na ten recept pozerala.... myslim,ze bude dobry,pretoze vela ludi si ho oblubilo....

inna7
8. jan 2009

kočky dikes za komplimenty, ale neprehaňajte... 😀 😀 😀 😵 vy ste väčšie kočandy... 🙂
no dnes je to už 10ty deň čo "lepšie spíme" a teraz som ju už uložila a viete čo? zaspala do 3min.... 😎 🙂 🙂
ale ako to už býva keď jeden problém pominie druhý sa objaví, tak ma začala svrbieť koža ... ☹ začalo sa to už dávnejšie, ale teraz je to akútne...na ramene, už som si úplne doškriabala ruku...no budem musieť ku kožnej..

to už nechodí ordinácia??? 😕

sara2
8. jan 2009

Inna, ja každý deň čakám na Panelák 😒

Tak mne Sárka tiež zaspala.A idem robiť testy znova ☹

čauko zatiaľ 🙂

oriel
8. jan 2009

Sari,tak to je super,ze Sarinka uz spinka.... Nasa Lilka odkedy nechodi do skolky tak ma spanok uplne posunuty..... Niekedy zaspinka az o jednej a ona si zvykne pospat aj 3 hodinky... takze vecer ide stale neskor.... 🙂 🙂 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
8. jan 2009

Ahojte konikárky. 🙂
Júj,len čítam a čítam,aj tak som všetko neprečítala...nestíham 🙂
Emi,máme sa už lepšie,dnes sme boli na kontrolu u našej doktorky,Alex je ešte stále zahlienený,ale vyzerá to dobre 🙂
Boli sme aj na krčnom,Alex má silu za troch a keď mu doktorka pozerala do uška,tak so sebou hádzal,že mu potom z uška tiekla krv.Som zozelenela,ale našťastie,bubienok bol v poriadku.
Už len posilniť imunitu,vyhubiť toho pneumokoka a dúfam,že už budeme zdraví...
Oriel...ja som ťa minule videla,aspoň podľa fotiek si myslím,že si to bola ty,ale nevedela som sa ako ozvať,tak som sa neozvala 😀 Aj som si nebola 100%-ne istá...
Predstavte si,že aj mne už deti spia,už od pol 9.Dúfam,že im to vydrží až do rána 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka_na
8. jan 2009

Ahoj Andrii,hej,si prvá,ale Alex nemá zajtra meniny 🙂 On je krstený ako Alex a to meno je iba v dodatkovom slovenskom kalendári - 17.7...ale aj tak ďakujeme 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
8. jan 2009

no, to som rada že sa máte lepšie 🙂 to na krčnom hrúza 😖 fakt kedy oslavujete meniny? A Nellkine?

No marharkin Alexej má zajtra na 100% tak blahoželám, nech je vždy taký veselý, nech poslúcha a robí radosť 😉

zajtra idem do PO a taaak sa mi nechce do tej zimy. neznášam cestovanie 😝 hlavne keď musím ísť z domu o 6.00 😠

tamarka_na
8. jan 2009

ďakujeme Andrii,musím sa priznať,že toho roku sme na Alexove meniny zabudli,spomenuli sme si na nich až o pár dní 😅
Nellka má len podľa českého kalendára 2.2
Alex je už hore,hodinku sa vyspal a dosť,ja som to čakala,mám už skúsenosti s tým,že jeho je lepšie dať spať neskôr a spí celú noc,ako skôr a dopadne to takto... 😠
Emi,nezávidím ti,posledné dni je fakt ostrá zima...

inna7
9. jan 2009

Breranko želám... 🙂 🙂 🙂

Marhar....malému Alexejkovi všetko len to najlepšie k meninkám...!!! 🙂 🙂 🙂

Andrii...chcem docieliť aby mi spinkala celú noc...no musím to kojenie postupne obmedzovať...myslim nočné kojenie... ešte pred 3 dňami sa budila 3x lebo som ju 3x kojila...potom som vynechala to stredné kojenie a teraz sa budí 2x....o 2rano, a pred 6tou.... tak to je u mňa neuveriteľný úspech...klopklop aby to tak išlo dalej...

a ja som od tej 2hej ráno nespala..nič... 🙄 asi si telo len zvyká na ten spánok... 😀 😀 😀

tamarka....Alexíkovi skoré uzdravenie....nech ste už celkom ok.... 🙂

mirrinka
9. jan 2009

Alexej....všetko len to najlepšie a najkrajšie ti želáme k dnešným meninkám....veľa zdravíčka 😉