• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
pohánkovú polievku so smotanou...a tiež granadír...emi dík... emoticon
11. feb 2009 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mám už navarené.Paradajková polievka s pismenkami emoticon a cestoviny s omáčkou-čo chladnička dala:mrkva,brokolka,syreček,smotana a domáci kečup...chutí ok.
11. feb 2009 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky,aj ja som uz tu... bola som doobedu v praci.... My na Valentina ideme na ples,no len taky.... do Ohradzan emoticon emoticon emoticon emoticon Ideme cela partia,tak snad by malo byt dobre emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Idem poupratovat,chcem ist po skolke s Lilkou do mesta... uz chodimedruhy tyzden,totiz skusam,ci v pohode vydrzi pochodit aj cele mesto a spat domov... chcem uz zlozit kociar,lebo len zavadzia emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
11. feb 2009 o 12:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Oriel.

Ja sa chystám teraz žehliť lebo Sárka zaspala emoticon .Sama mi vravela,keď sme sa najedli,že pôjde si pospinkať a potom že sa budeme hrať.No keď prišlo na lámanie chleba tak plačkala ale skusila som si s ňou ľahnúť a spí emoticon
Ale o hodinku ju budem budiť lebo večer nezaspí ani do desiatej.
čauko
11. feb 2009 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dnes je asi spací deň. Šimonko spal 2hod30 čím nás riadne šokoval lebo inokedy sa budí po 1hod15 emoticon teraz sú vonku tak idem oddýchnuť. bola som u doktorky a vďaka Bohu to nič nieje. dostala som ascorutin (na posilnenie ciev) a mám dávať pozor. tak sa tešíme. ale aj tak idem oddychovať...
11. feb 2009 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a počúvali sme srdiečko bábätka-prvýkrát emoticon emoticon
11. feb 2009 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute ,si predstavte,že admin mi zrušil fotku v pase emoticon

Emi,sa teším s tebou veľmi preveľmi....Chvála Bohu. emoticon
11. feb 2009 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari,to preco???
11. feb 2009 o 17:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som adminke napisala a odpisala mi,že preto lebo tam do pasu patrí moje reálne foto a nie foto dieťatka.Že spoločná s dieťaťom môže byť...sila čo? Oriel,evidentne vy dve jej nevadíte,teda tvoja Lili v pase,ja áno emoticon Inna,tiež...sila čo?
11. feb 2009 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....konečne som sa sem dostala.... dnes sme predčasne oslávili Liankine meniny emoticon dostala svoj vysnívaný vysávač emoticon

emi,som rada,že je všetko ok emoticon

sari,to teda je fakt sila... emoticon emoticon ale už máš novú fotku - pekná emoticon emoticon
11. feb 2009 o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
všetky tu meníte fotky,teraz som ja na rade emoticon
11. feb 2009 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Mirri,vôbec na tej fotke nevyzeráš,že si to ty? Si to vôbec ty?
Ako je Lianke?
Aj Sárka dostala na dva roky vysávač.Bavil ju chvíľočku emoticon
11. feb 2009 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
som to ja emoticon emoticon dám tam inú??? emoticon ale až zajtra,ked budem pri svojom notebooku,teraz mám bratov emoticon
Lianke je už lepšie,len znova začala pokašliavať a sopliť emoticon

a čo sa týka toho vysávača,tak teraz akurát vysáva babke hlavu emoticon a ja jej ju idem farbiť,tak padám...majte sa emoticon
11. feb 2009 o 18:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka naaadherná fotočka-krásne sa vynímate. ako marodi? a čo je s Tamarkou? už 2 dni tu nebola. a andrii sa asi zase nechce písať emoticon
11. feb 2009 o 18:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,tu som.Sme v pohode,len Alex mi ráno vstal zas sopľavý... emoticon
Sára,rozmýšľala som na tým,čo si písala.Ja dávam Alexovi tiež obyčajné mlieko,jogurty zbožňuje,syrečky...Ja som ztých jeho nádch už zúfala...týždeň bol zdravy.Ale kúpili sme odsávačku na vysávač,tak mu s tým ťahám...je to lepšie ako tie hadičky a nestekajú mu tak hlieny,lebo to vytiehne fakt všetko.Dávam mu aj Sinupret,aj Livostin do nosa,tak dúfam,že to neskončí na prieduškách... emoticon

Mirri,Lianka v tom kresle nemá chybu...ale vyzerá tam fakt choro...
11. feb 2009 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joj, už zase soplíky? emoticon už nech ste z toho vonku...
teraz hovorili v správach že od nového roka je očkovanie proti pneumokokom povinné. a keď si predstavím koľko zaňho trebalo ešte pred rokom zaplatiť... emoticon
11. feb 2009 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sara..asi si ťa všimla na iných diskusiách...pred Humenným sa ešte aj muchy otáčajú emoticon

pre istotu si zmením aj ja...
11. feb 2009 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,díííííík emoticon
ja som chvalabohu za to očkovanie proti pneumokokom platila len nejakých 90SK emoticon
11. feb 2009 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja emoticon
11. feb 2009 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čo tu strašíš emoticon emoticon emoticon
11. feb 2009 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,peknucka fotocka.... Mas tam take dlhe vlasy? Alebo sa to len zda? emoticon emoticon emoticon emoticon Lilka si este uziva posledne chvilky v kociary,idem ho vyprat a odlozit... tak teraz sa tam uvelebila aj s vankusikmi,pije mlieko a pozera telku.... emoticon emoticon emoticon
11. feb 2009 o 19:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No,dúfam,že tento príspevok mi zoberie.
Veď som vravela,že Mirka tam vyzerá úplne inak na tej fotke. emoticon

Tamarka a dávali ste malému niekedy robiť testy na toleranciu laktozy?Alebo nemal vyšetrovaný reflux?
Ja môžem ďakovať Bohu,že nás zobrala do parády nová dr.Tá prišla na kopec vecí.Ale v tomto období-teda počasí čo sa mení je snáď chorý každý.
My sme za pneumokoka platili kopec peňazí.Ale aj tá dnešná vakcina na žltačku stojí 900 korún.Sú to hrozné pálky emoticon
11. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko..... to tu este nikto nebol??? emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
12. feb 2009 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko Oriel emoticon

Tak kočky,aby sme za vami nezaostávali...tak aj Sárka je trošku choručká.V noci nemohla dýchať.Má veľmi upchatý nos,ale sople jej netečú,ale keď rozpráva tak ich hltá.Tak som jej nasadila sirup na hlieny a tiež inhalujeme,to by jej malo riediť hlieny...tak dúfam,že to bude mať ľahký priebeh emoticon
12. feb 2009 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre rano.....ahoj Oriel... emoticon emoticon emoticon

čo dnes porabate? neviete náhodou ako to tu funguje v tom detskom centre na gaštanke? ešte som tam nebola....chodia tam aj mamičky s menšími deťmi? či to je len pre staršie....

nemám s kým ani kočíkovať..ani kávu vypiť emoticon emoticon
12. feb 2009 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute,ako sme sa tu stretli všetky tri čo?

Tam je nejaké materské centrum Inna?Neviem o tom.Viem,že bolo na Dubníku v bývalej materskej škôlke ale to už je zrušené.
12. feb 2009 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pánečku...každý chorý...hrozné je to teraz...čo sa otepľuje...bacily útočia z každej strany... emoticon
len čakám kedy Lukáš prinesie nejakého zo škôlky.... emoticon

Sara...aj Tamarka...nech vám to rýchlo prejde a ste zdraví..!!!!
12. feb 2009 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky poraďte,aký sirup jej mám dávať,aby sa jej zriedili tie hlieny a vytekali vonku a nie dole na priedušky?
12. feb 2009 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj Sara....
ano je tu centrum...lebo je velka reklama pri ceste čo chodím domov...no doteraz som to n estihla omrknut.. emoticon .. kdesi na tej ceste čo sa ide na dubnik..žeby to bolo to čo myslíš..? ale to by aj tu reklamu potom dali preč,nie?
12. feb 2009 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som sarke davala Fenorin...čo bola teraz nedávno taká zahlienená...plus som vkuse odsávala...a vytierala noštek s morskou vodou a livostinom, na striedačku...
ináč odkial máš ten inhalačný prístroj? vraj stojí okolo 200eur...na poliklinike ho ponúkala jedna pani od firmy zelmer... ale to sa mi zdá nejaké drahé...
12. feb 2009 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš