• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Mirri,u nás taky-tak.Nebuď smutná emoticon

Kde ste kto????Saruľa mi spala poobede dlho,tak ešte je plná života emoticon .
Dnes som telefonovala s Oriel.Má niečo s notebookom preto tu nieje emoticon .A boli všetci chorí.Začala Lilka:vysoké teploty,kašeľ,brala ATB.Chytila to aj Oriel a vravela,že všetci v rodine...Ale,že Lilka je už natom ok,len ešte trošíčku kašle...tak nech sa skoro uzdravia.
Dobrú nocku emoticon
20. apr 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak držíme oriel aj celej jej rodinke palce,nech sú rýchlo zdraví...pozdravuj ju od nás.
20. apr 2009 o 21:33  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ORIEL skoro sa uzdravte a nech si uz naspat na koniku... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

my sme dnes boli v optime...nakupila som detom krasne veci z hmka a tacca...sa tesim viac ako by som sebe kupila.. emoticon emoticon

dobru nocku...
20. apr 2009 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobreee raaanko emoticon emoticon emoticon
kavicka uz na stole emoticon emoticon dufam ze aj dnes bude pekne slnecno... emoticon
21. apr 2009 o 06:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inna tak skoro si hore?
My sme od siedmej a to zaspala večer o pol jedenástej,koza naša malá emoticon
Aj ja dúfam,že bude pekný deň aj dnes.
ahojte emoticon
21. apr 2009 o 08:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čawes emoticon my sme hore už od 6:15 emoticon aj do škôlky sme dnes išli skoro - ešte ani pol ôsmej nebolo...ale už mám klídek emoticon
21. apr 2009 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to čo sa porobilo? deti sa nám vyspali cez víkend? emoticon my dnes tiež hore od 6.15. ja už aj palacinky mám napečené aby som mohla na obed oddýchnuť (strácam formu emoticon ) a hádam sa aj dačo poučiť ak malý dlhšie pospí emoticon
21. apr 2009 o 09:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte moji drobci papali ráno o 5 mliečko a nedaj ho žeby zaspali...malý zaspal tak po 20 minútach a malá o 5.45...a to Tobino bol už o pol 7 hore(vraj to mi len manžel povedal keď šiel do práce) a malá ani neviem...mňa zobudili o pol 8...ale teraz od pol 10 už spinkajú tak mám kľud...
andrii pýtala som sa ťa či si už bola s malým na očkovanie ale asi si to prehliadla..tak čo? bola si? je to do nožky? emoticon
21. apr 2009 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my sme hore od 5.30...maleho chystam do školky... emoticon

boboo my sme boli na očkovanie a bolo to do nôžky... emoticon
21. apr 2009 o 10:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme hore pravidelne od šiestej... a mám dosť.včera celé doobedu po poliklinike po očnom a dnes ešte horšie - celé doobedu s Kristínkou na endokrinologii...to je hrôza,tam sa vždy neskutočne dlho čaká
21. apr 2009 o 13:11  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte... emoticon čo dnes porábate??
ja asi vybehnem do obchodu...chcela by som kvetinkové vykrajovačky...plus nejaké veci ešte...
22. apr 2009 o 07:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja dnes nevytiahnem ani pätu z domu, akurát tak do obchodu... mám dosť dvojdňového behania po lekároch,takže dnes oddych emoticon .kávy už vypitá? ja si práve zalievam.
22. apr 2009 o 08:43  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj emoticon my sa dnes chystáme zase niekam na výlet....včera sme boli na sninských rybníkoch,bolo super emoticon
andrii,nevidela si včera náhodou tamarku? vravela,že sa jej zdalo,že si to ty,ale nebola si istá emoticon
dúfam,že oriel a Lilka sú už v poriadku emoticon
22. apr 2009 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka,ja neviem, nevidela som..čo do mňa nedrgla ? emoticon kde ma videla?
22. apr 2009 o 09:13  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko emoticon
Nejako to tu stagnuje,čo? Vonku slniečko tak kto by to sedel,že?
Ja idem o chvíľočku na poštu.Sárinke poslala krstná balíček.Tak sa teší lebo vie čo v ňom bude emoticon
Idem si dať dopping-kávu a potom frčíme.Sárka dnes vstala o šiestej a tak ju o dvanástej dam hajať.Navarené máme.Cesnačku polievku a buchty na pare. emoticon
Inna,keď budeš robiť tu torrtu tak určite pofoť.Sama vykrajuješ mačičku Kitty?
ahojte emoticon
22. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,vraj si telefonovala,a bola si s dievčaťom - blondínkou (asi dcérka)...ale nie som si istá,či vravela,že na poliklinike,alebo kde....
sari a čo bude v tom balíku? emoticon emoticon emoticon emoticon som zvedavá aj ja emoticon
22. apr 2009 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Normálne som závislák...tak si tu kávu rannú vychutnávam emoticon emoticon emoticon

Mirri,Oriel su už ok.Včera som ich videla sa hrať tu u nás na sídlisku v pieskovisku.Ale do škôlky ju ešte nedáva.Poobede jej zavolám čo majú nové.
A v tom balíčku budú krásne čiersne lakovky emoticon .Moja Sárka tomu hovorí "klopkačky".Už niekoľko párov sme odtiaľ mali.A sú fakt nádherné a kvalitné.
22. apr 2009 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri,joj, veru...to som bola ja... na starej poliklinike a s Kristínkou na kontrole na endokrinologii a aj som vonku telefonovala.... čo sa mi neozvala? joj...ja ju veľmi nepoznám... v pase má fotku,že ju nie je veľmi vidieť emoticon , škoda.

sara2, na ten balík som zvedavá aj ja
22. apr 2009 o 09:37  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechcela sa k tebe ozývať ked si telefonovala,a nebola si istá či si to ty emoticon ale poviem jej,že si to bola ty emoticon
22. apr 2009 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no keď človek odíde tak vy sa tu rozpíšete... emoticon

Sara...no pokusím sa tu kiťušu vykrojiť ja....keď sa podarí jasné že nafotím....šak sa musím pochváliť, neeeee emoticon emoticon no ja som práve druhý dopping dopila a ideme na trošku von...aj na poštu..
emoticon emoticon
22. apr 2009 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri, odkáž jej,že som to bola ja a nabudúce už bude isto vedieť,ako vyzerám a nech do mňa určite buchne emoticon . veď aj tak mohla,aj keď som telefonovala...no nevadí... opýtaj sa jej, kde stála ona,čo mala oblečené a či bola sama, možno si ju vybavím emoticon . a preto tu vlastne nie je? nejak ju tu už nevidno.
22. apr 2009 o 11:19  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, viac ľudí tu teraz nieje emoticon aj nové konikárky sa niekde túlajú... ankatanka už ste zdravé? zajtra sa má ochladiť tak možno sa to tu rozbehne emoticon
22. apr 2009 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A má aj pršať... emoticon
Inna aj ja som dnes o takomto čase bola na pošte.Boli sme si vyzdvihnúť ten balík.Sárka si tam zložila slnečné okuliare.Keď sme vyšli vonku z pošty som to pri obuve zistila a tak sme sa hneď vrátili.A samoška ,že tam neboli...ľudia su fakt sv... emoticon .
Idem ukladať malú.
dobrú nocku.
a čafte ráno pri káve. emoticon
22. apr 2009 o 20:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no teda sari...tí ľudia sú fakt svine a nebojím sa to napísať bez bodiek emoticon emoticon emoticon
to fakt má zajtra pršať? emoticon
22. apr 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranečko.... emoticon

no zatiaľ vyzera ok, tak hadam ten daždik obíde humenné.. emoticon

Sara, no tak to sa dalo čakať že tie škulky niekto vezme.... ozaj a včera som našla detské okuliare emoticon emoticon emoticon

neneeee....ja som bola aj tak na pošte 2...pri tescu... a tie topánočky boli dobré malej?

no pijeme kávičku???
23. apr 2009 o 07:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko.
Boli jej ako uliaté.A predstavte si,že značka Cherookee emoticon .Moja bábika sa ráno zobudila nato,že ju bolí bruško emoticon .Tak verím,že ju to prejde.Berie teraz na reflux taký sirup Gastrotuss.A mám pocit či náhodou od toho nie.Lebo odkedy to má nasadené tak to je už druhykrát čo sa sťažuje.Ale keď som jej povedala,že ideme ku doktorke,tak zahlásila,že už nebolí emoticon .Ale má ho tvrdé.Čo jej dať,aby sa mohla vyprázdniť?
23. apr 2009 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
sari,ja som dávala malej na vyprázdnenie duphalac sirup...ale ak nemáš tak skús prírodnú medicínu - nejaké uhorky s acidkom alebo tak nejako emoticon ale fakt,pomáha to...alebo černice sú na to dobré emoticon
inna,tak ty si bola včera na našej pošte? ked pozriem z okna,tak tam dovidím emoticon škoda,že nie som ako tie staré babky čo len na okne sedia a vyzerajú - to by som ťa možno aj zahliadla emoticon emoticon emoticon emoticon
23. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Mirri.Dík za radu.Ten sirup mám.Ešte pred rokom ,keď sme mali isť v lete na dovolenku ,tak sa Sárka tiež sťažovala na bruško.A dr.mi vtedy predpísala ho.Ale sme ho nepoužili.Mama mi poradila šťavu zo slivkového kompotu a to aj zabralo.Ale teraz sme boli predchvíľou na wc úspešní emoticon emoticon emoticon .Tak to asi také akutne nebolo ako princezna vravela lebo už si pýtala aj "dobrotku"-t.j hocičo len nech je sladké emoticon .
Mám už navarené a ďalej sa mi nič nechce a deň pred nami.Zajtra ideme do BB na kontrolu tak idem kupiť nejakú sváču na cestu.Budeme vyrážať tak po piatej ráno.Tak som zvedavá ako tigra budem budiť emoticon .
23. apr 2009 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari presne slivkový kompót som ti chcela napísať...u nás len to zaberá...aj malému aj malinkej...už párkrát mala zápchu...a dala som jej šťavičku slivkovú od hipp a asi po hodinke sa vyprázdnila...u nás zaberá aj tá slivková kašička.. emoticon
držím vám prsty zajtra emoticon my ideme znova do KE...tešimtešim.. emoticon
Mirri ja chodím len na "vašu" poštu...lebo sa dá blízko zaparkovať..hneď pod ňou emoticon emoticon no vidíš...tak si pekne hačaj na stoličku a zajtra tam idem zasa.. emoticon emoticon emoticon emoticon
23. apr 2009 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my dnes mám ryžový nákyp...no ešte je v rúre.. emoticon maličká chrápe..malý v školke..tak idem hodiť dopping.. emoticon emoticon
23. apr 2009 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš