• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
ja mám pečené kura na kapuste ešte od včera....takže nevarím...
tú oblátku som mala aj ja - spidermana pre Lukáška...kupovali sme ju v KE..tu ešte nikde nemali...tak dobré vedieť, že ich majú v katke... :wink:

my sme mlieko striedali...raz plnotučné a raz polo...ale malý ho pil neskôr...od 2,5r...a značku som nemala nejakú obľúbenú...podľa toho v akom obchode sme boli :wink:
7. máj 2009 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no kde ste všetky??? andrii ako ste dopadli s Kristínkou...?
my sme nakoniec ostali doma...pozehlila som a povesala zaclony...moja najneoblubenejsia praca :angry: ale uz mam pokoj...
odbehla som iba na postu...taka neupravena hrozna...a kto tam bol??? moj byvaly napadnik... :sweat_smile: :astonished: :grinning:
7. máj 2009 o 16:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7,takže mi sme ńa tej kontrole boli a zaočkovali ju aj do chrbta, dosť ju to bolí a môže to hnisať a mokvať aj dva mesiace.. a stretla som bývalú spolužiačku a ona hovorila,že jej malej to hnisalo až pol roka, no hrôza :frowning2:

inna7, s tým bývalým nápadníkom si ma rozosmiala :grinning: . vidíš... nabudúce ani kôš nemôžeš vyniesť neupravená :grinning:

a stretla som mirrinku... teda stretla, ona na mňa zakričala z auta... Mirrinka, si zlatá,ja by som ťa v aute určite nevidela. vieš,ako si ma potešila?
7. máj 2009 o 17:22  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
chúďatko, držím prsty aby sa jej to čím skôr pekne zahojilo... :dizzy_face:
no to ti poviem....zákon schválnosti u mňa platí na 100%...keď som "kráááásna" akotak upravená...tak ani muchu nestretnem... :rolling_eyes: :wink:
7. máj 2009 o 18:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7, to aj ja tak... keď vyzerám... že trochu lepšie,ako zle :grinning: ,tak nestretnem nikoho a keď vybehnem iba tak...tak vtedy postretám polovicu ľudí,ktorých som nevidela aj 10 rokov :confused:
7. máj 2009 o 19:19  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii a o aké očkovanie ide.Chúďa.
Nás čaká očkovanie na TBC.Sárka má 3,5 a ešte nebola zaočkovaná.A vraj to tiež hnisá dlhšie.
Inna,aj mňa to pobavilo.Vždy to tak je-zákon schválnosti :unamused:
Andrii,neviem koľko tie oblátky stoja.Cenu som si nevšimla.Ale dnes som zháňala modrú potravinovú farbu pre Lukina na tortičku a nemám ju.A tie ozdobky su neskutočne drahé.
ahoj :wink:
7. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2... to je práve to očkovanie proti TBC,takže to toto tak hnisá,ale veď uvidíme.... to sa očkuje v piatej triede.aj nás očkovali ak spomínate.najprv do ruky a ak nebola reakcia-teda dosť obranných látok,tak aj to chrbta.
prajem vám dobrú noc. ja som dnes takáááá unavenáááá :pensive:
7. máj 2009 o 20:59  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ženy, veď všetky sme prirodzene krásne :wink: alebo snáď pochybujete že vás Boh stvoril dostatočne pekné? :confused: :sweat_smile: :slight_smile:

ja som sa dnes nič nenaučila :confounded: :rolling_eyes: snáď to zajtra dobehnem...
7. máj 2009 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...zeby posledná? :grinning:
andrii,aj ja som rada,že som na teba mohla zakričať :grinning: :grinning: :grinning: škoda,že tá zelená tak skoro zasvietila :grinning: :grinning: :grinning:
my sme u našich,robili sme grilovačku,len hnusný vetrisko fúkal,tak to bolo oničom :angry: snád zajtra bude lepšie,tiež sa chystáme grilovať k známym do Brekova :wink:
7. máj 2009 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
žeby prvá? :grinning:
mirrinka,dnes si tú grilovačku určite užijete..vonku je super,ja som bola s malým von už doobedu. nádhera :slight_smile:
8. máj 2009 o 13:34  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes paráda :sunglasses: ako v lete. idem pridať nejaké fotočky z rybačky :wink:
8. máj 2009 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...no tak neviem akosi dnes asi každý vonku také nádherné počasie je... :sunglasses: zajtra by sme mali ísť po obede do He a budeme tam spať do nedele...ale neviem či nepôjdeme do švagrinky do Kamenice pretože mala meniny a vôbec neviem ako by sme sa mohli dohodnúť na stretku totiž naši v he nemajú internet... :rolling_eyes:
8. máj 2009 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte babky....dnes idem piecť tortu, tak držte prsty... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

emi ta rybka je presne pre Šimonka, nie?? :wink:

tak želám vám pekný dník...prídem večer...papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. máj 2009 o 07:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...môj malý dnes prvú noc spal celú ! ale bol hore už o 5.45 h :frowning2: a to šiel spať až večer o pol desiatej. ja nechápem ,kde to dieťa berie toľko energie...žeby to moje mlieko bolo take ako energetický nápoj :grinning:

inna7 držím place a torta určite vyjde. my budeme oslavovať na budúci týždeň spolu s prijímaním. a tortu objednávam,lebo to nestihnem upiecť. v kostole bude treba upratovať, výzdoba, spovedanie a tak.

emita, fotky som pozrela, ryba dobrá :wink: , bruško krásne :wink: ,a malý má takú čiapku ako Matúš, presne a aj presne takú istú fľašu. aj tie farby :wink:

bobooo,tak sa stretneme niekedy nabudúce.dohodneme sa všetky spolu skôr, aby nás bolo viac. Baby,veď to vlastne takto skoro pred rokom sme sa stretli,že? niekedy v auguste.
9. máj 2009 o 08:42  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no oni sú takí dvaja frajeri :sunglasses: to som si už minule všimla že majú rovnaké fľašky :wink: k tomu spaniu neviem či mám gratulovať... nám spí teraz úžasne: vkuse od 20.15 do 7.45. minule spravil rekord: 8.10 :confused:

inna torta už upečená? :slight_smile:

my sme sa dnes vybrali do Zemplínu :rolling_eyes: také som mala veľké očakávania... manžel sa síce super zaodel ale ja nič moc. všetko čo sa mi páčilo bolo také že som nezmestila bruško. a dokonca som kúpila tuniku čo mi je už teraz malá :confounded: som skúšala zelenú a bola fajn a potom som sa rozhodla že vezmem radšej oranžovú. tak som vzala takú istú veľkosť ale som ju neskúšala lebo sme sa ponáhľali a doma keď som oskúšala tak som myslela že ma... :angry: no nič ponosím inokedy... ináč je krásna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita. super spí Šimonko,ako si to rozpísala detailne na minúty :grinning:

a tú tuniku ponosíš po pôrode. určite sa zíde. nebudeš hneď ako prútik.bruško nech len rastie ďalej..ozaj, vieš už,čo budeš mať? možno si to už písala a uniklo mi to. :wink:
9. máj 2009 o 16:23  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie nevieme čo to bude. na sono idem tak o 3-4 týždne asi. no tak uvidíme a možno ani nie :grinning: idem sa učiť-hurá konečne :sweat_smile:
9. máj 2009 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Všetkým mamkám všetko najlepšie k dnešnému Dňu matiek :wink:
10. máj 2009 o 14:41  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita,ja som ani pri jednom nechcela vedieť,čo to bude.
10. máj 2009 o 14:42  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooo,kde ste? oslavujete? ja som už pooslavovala. Simonka mi recitovala aj spievala v kostole,aj krásnu kvetinku som dostala a od manžela milučké rodinné šťastie - kvietok, v takom krásnom kvetináčiku :slight_smile:
10. máj 2009 o 18:20  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekneee :slight_smile: my sme oslavovali s našimi babkami. mali sme aj grilovačku u svokrovcov no a malého nám bavila švagrinka takže sme super oddýchnutí :sunglasses:
10. máj 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...tak oslavka dopadla ako hovorí Sara "jedna báseň" :slight_smile: :wink: :dizzy_face: tortička bola superovská...aj sa mi celkom podarila...teda všetkým sa páčila.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: šak kuknite album.. :wink: ráno čakám chvály :grinning: :grinning: :grinning:
a teraz oddychujem...pri čokoláde...nohy necítim čo som obskakovala hostí..

tak dobrú nocku a zajtra ráno budem prváááá.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. máj 2009 o 22:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...tak predsa som prvaaa... :slight_smile: kraaasny slnecny den vsetkym !!! :sunglasses: :slight_smile: :dizzy_face:
asi vybehneme do mesta....
:slight_smile:
11. máj 2009 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda inna: torta super-si frajerka :wink: a Sárka zlatučká :slight_smile: tak dnes sa rekreuj :grinning:

dnes som videla oriel :slight_smile: šoférovala som z poradne tak som ju videla na Mierke. dostala som dnes prenatal box tak Šimonko má zábavu :grinning: toľko letátov a brožúr... :grinning:
11. máj 2009 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7 ...torta suprová.... a malá mala presne také tričuľo,že? podľa toho si to robila? ale fakt úžasná torta. :wink:

ja idem s malým na očkovanie....juj, to zase bude v noci spanie :frowning2:
11. máj 2009 o 08:57  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem babky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: áno podľa toho tričulka... :slight_smile: Andrii držím prsty aby neplačkal...moja spinkala dobre aj po očkovaní...tak verím, že aj vy budete v pohode.. :slight_smile:

malinká dostala presne tie sandálky adidas čo som jej chcela kúpiť..tak sa tešíííím...aj bábiku a krásne oblečko...(píšem keby ste sa pýtali čo dostala :grinning: )

s oriel somsi písala, tak už by mala každú chvíľu nabehnúť na koníka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. máj 2009 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii nebola tvoja Kristínka dnes v centre a nemala rifle a ružové tričko? teda videla som dievčatko čo sa na ňu podobalo...
11. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inna,som v nemom úžase.Tá torta je nádherná :wink: .Ako si vykrajovala tie mačičky? Supeeeer.
Ako žijete?
Ja už balím veci.Dnes som jak pretekár lietala po doktoroch.A ráno musíme isť na nefrologiu lebo z dnešného odberu moču mala Sárka zle výsledky.Tak dúfam,že nám to odchod do kúpeľov neprekazí.
Andrii,to bolo krásne vyznanie-básnička od dcérky.Nato sa už teším keď moja podrastie... :slight_smile:
11. máj 2009 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem Sara... :dizzy_face: vykrajovala som to s takými vecičkami z vedierka na plastelínu.. :wink: tak vám zajtra držím prsty, aby bolo všetko OK ! :slight_smile:
11. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita, bola to Kristínka,skoro určite,lebo šla oproti svokre,ktorá viedla Simonku do hudobnej. A mala dnes rifle a ružové tričko :wink: a keď bola taká chudá ako ja a mala dlhočizné vlasy,tak určite. ja by som jej ich na polovicu skrátila,ale nedá si povedať.

sara2, máš sa na čo tešiť.ja pri takých príležitostiach vždy plačem . V tomto som mäkká :wink:

môj malý na očkovaní trochu plakal,samozrejme,ale poobede aj teraz večer celkom pohoda,dokonca začína chodiť. už spraví zopár krokov sám,takže do roka to chodenie asi stihneme :wink:
11. máj 2009 o 21:07  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš