• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
emi,presne tak,dnes máme dámsku jazdu (4 baby zo sídliska I) :grinning: :grinning: :grinning: nechcete sa niektorá pridať? stretko je o 19:00 :wink:
bobooo,tak oriel je ak si dobre pamätám,taká stará ako ja a aj vtedy končila školu,tak to bolo teda pred tými piatimi rokmi ako spomínala vyššie a teda v roku 2004 :wink:

sara by sa onedlo mala vrátiť podla mňa,neviem či šla na tri,alebo štyri týždne,ale tri týždne tam už určite je :slight_smile: tak ked sa ozve,že je doma,tak dohodneme stretko :slight_smile:
3. jún 2009 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej,oriel,ty si tu?
3. jún 2009 o 11:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,ešte ma teraz napadlo - zhánam šmýkalku - ak by ste videli niekde na bazáre,alebo vedeli o nejakom obchode v he kde ju maju,tak dajte info...diiiik :wink:
3. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri,ja sa uz naozaj neviem dočkať :grinning:
A včera som vypla net skor,ale potom som si ešte spomenula,že som zabudla zablahoželať dvojičkám,tak som ho zapla znova :grinning: :grinning: ešte som mala hodinu čas,inak by to už nebolo aktuálne :slight_smile: :slight_smile: a idem ešte kuknúť fotky...
3. jún 2009 o 13:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri,tamarka....... ako stretko_? alebo zeby este bolo? hm??? :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko všetkým :wink:
oriel, ty si tu na nich včera čakala ,ako mama čaká na dieťa,keď má prísť z rande,xixi ...starostlivá :grinning:
4. jún 2009 o 09:20  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
NOOOOO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: este asi dospavaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. jún 2009 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: no bolo super,ako ináč :wink: mohli ste sa pridať :slight_smile:
4. jún 2009 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka,ja by som aj, ale nejak som to vaše stretko zaregistrovala na poslednú chvíľu. :frowning2:
4. jún 2009 o 09:55  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak teraz mám jeden nápad :wink: ked príde sara,tak si dáme stretko všetci aj s deťmi a niekedy potom bez detí - čo vy na to? :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. jún 2009 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miriinka jasné.. o stretku s deťmi už hovorila aj myslím oriel. a kde ste boli včera?
4. jún 2009 o 10:41  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosim Vás boli ste u veštice Hruškovej, Horňakovej alebo Alibabe? ake mate z toho pocity plní sa?
4. jún 2009 o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné ránko... :slight_smile: teda deň... :wink:

s vešticou skúsenosti nemám a popravde v živote by som za žiadnou ani nešla.... nikdy! :zipper_mouth:
4. jún 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: už sa teším na stretko :slight_smile:

ani ja nemám potrebu ísť k veštici... beriem život ako príde :wink:

idem sa učiť :confounded: zajtra na mňa myslite :wink:
4. jún 2009 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,boli sme v Riviere :slight_smile:
ani ja nemám skúsenosti s vešticou..... a vlastne ani nechcem mať :wink:
4. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: bolo fajn,len krátko...

A k vešticiam...ja by som asi nešla,ale poznám pár žien,ktoré s tým majú skúsenosti.Aj Horňáková,aj Hrušková-obe sú vraj veľmi dobré a povedia presne minulosť aj budúcnosť,bez toho,aby ste im o sebe niečo povedali.
Toľko som o nich počula...
4. jún 2009 o 14:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fstávame !!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 09:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri , čaf

bobooo, však máš fotky detí na Minibazáre? V súťaži dieťa mesiaca. Ja som tam včera dala Matúša a dnes som hlasovala a pozerám,že tie detičky sú mi známe :grinning: .tak som dala hlas :wink:
5. jún 2009 o 10:07  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj mirri. pozerala som ešte včera tie tričká. super to je.iba som nemala na to dosť času poprezerať do dôkladne. už si si tak urobila tričko?
5. jún 2009 o 10:10  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii čaf čaf :grinning:
ja som tú stránku s tými tričkami ešte len fčera našla,tiež som len tak zbežne pozrela :wink:
daj link na tie fotky,dám aj ja hlas :wink:
5. jún 2009 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:wink: mirri, ten systém je tam taký divný. musíš sa k tým fotkám preklikať. musíš prejsť jednu za druhou. neviem to tak nájsť. taký blbý systém :angry: kým nájdeš to dieťa,ktorému chceš dať hlas,tak to trvá dosť dlho :frowning2:
ale dám ti link,tak kukni,možno na nich naďabíš hneď na začiatku :wink:

http://www.minibazar.sk/?ids=sf1

a tu je link priamo na hodnotenie,ale neviem,či nemusíš byť zaregistrovaná,ak chceš hodnotiť.

http://www.minibazar.sk/?ids=sfh1.....no a pozerám,že ten link je rovnaký, nedá sa poslať.

:angry:
5. jún 2009 o 11:30  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirri,ale ja s Matúšom som ešte v jednej súťaži,no tam sa nehlasuje, vyberá to redakcia. ale kukni. a možno sa aj vy prihlásite . :wink: tu je link:

http://zena.atlas.sk/deti/mamicka-leta/....tak kukni a nájdi si nás :wink:
5. jún 2009 o 11:32  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no teda. pozerám,že tam hodilo niečo iné..... :angry:
tak ešte raz :
http://zena.atlas.sk/deti/mamicka-leta/
5. jún 2009 o 11:35  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, to druhé už dobré...sme celkom dole,alebo keď to budeš pozerať,tak už na druhej strane budeme,lebo stále pridávajú mamičky :wink:
5. jún 2009 o 11:36  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,na tú mamičku leta som pozerala už dávnejšie,ale neprihlásim sa,aby vybrali teba :grinning: :grinning: :grinning:
ale nie,prečítala som si tvoj príbeh a keby bolo na mne,tak by si tou mamičkou leta bola určite ty :slight_smile: škoda,že sa tam nedá hlasovať :slight_smile:
5. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
andrii áno mám tam fotky v súťaží ale už som tam nebola dlhšie- musím zájsť :grinning:
inak o. Anton neodchádza ešte 1 rok ostáva dobré nie?
5. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, ďakujem.... si zlatá,ale v pohode sa prihlás, a som v pohode. konkurenciu treba a nech vyhrá lepší,že? :wink: To som písala dva maily a dva príbehy,že nech si vyberú,ktorý je lepší a oni to spojili do jedného, aj fotky :grinning:.žeby sa im to páčilo ? :wink:

boboo, zabudla som to napísať tu... počula som,že o.Anton ešte rok ostáva,tak sa tešíme ,aj moje dievčatá
5. jún 2009 o 13:30  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,
prepčte ze vám tu len tak vstupujem, ale ja som este len budúca mamička. Cakáme dietatko začiatkom decembra mám termín.
VElmi pekne by som vas poprosila o radu, kedze neviem kde budem rodiť, lebo akosi dost zien sa stazuje na porodnicu v He aj na lekárov. Aké mate vy skúsenosti a kde ste rodili????
5. jún 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok