Mamičky Humenné a okolie

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?
andrii
7. júl 2009
sara2,tak som rada,že je lepšie 😉 ..ten dážď fakt super padol, aj sa lepšie dýcha,aj sa lepšie spalo.....
ja robím cestoviny s tvarohom.moje deti to milujú 😉
emita
7. júl 2009
my sme mali špagety, zajtra gyros (malému musím vymyslieť niečo iné) chcem si užiť jedlá ktoré potom nebudem 🙂 a nebojte, doma ešte pobudnem 😃
mne by ani nevadilo keby dnes slnko nevyšlo... :-p
sara2
7. júl 2009
Emi,máš pravdu.Mám hrozne rada slnko.Tešila som sa celú dlhú zimu na slniečko,ale akosi ma chuť prechádza 😞 .Minulého roku sme si ho užívali.Saruľa bola zdravá a tak sme pendlovali každý deň.A dnes mám strach s ňou prejsť okolo kosačky čo kosí trávu lebo hneď ju chytá kašeľ... :-|
tamarka_na
7. júl 2009
Ahojte 😉
Emi,mala si trúbiť 😃 ja som si vás vôbec nevšimla...

Alexovi je lepšie,už nekašle vôbec,len raz-dva razy za deň si odkašle hlieny.Ten Trifet na moje prekvapenie zabral...zajtra ideme na kontrolu,tak dúfam,že bude všetko ok.

Sára,mne minule jedna uratovačka v školke poradila ten cibuľový čaj.Len som na ňho úplne zabudla.Že je veľmi účinný.Ale musí sa cibuľa variť v šupke,že ten čaj je taký do hneda,ale taký má byť.Tak skús...
sara2
8. júl 2009
Dobré ráno 😉 No kde ste?????? Hádam už beháte po vonku????

Ja sa chystám variť.Dnes robím špecialitu:lasagne so špenátom a syrom čedar a ricotou...tak som zvedavá či to aj budeme jesť 😃 .

Inna,nejaký nový receptík na rýchly koláčik nemáš?

Tamarka u nás Trifed narobil galibu.Žltý mala predpísaná a tak sa z neho rozkašľala jak šľak.Musí jej v ňom vadiť nejaká zložka.
mirrinka
8. júl 2009
Ahojte 🙂
tak ja som dnes čerstvá zamestnankyňa u pani Tomanovej (na úrade práce 😃 😃 😃 ) bola som sa dnes zaevidovať,odstála som si tam hodinku a pol :-p teraz idem variť a potom pre Lianku do škôlky 🙂
andrii
8. júl 2009
mirrinka,tak k tomu "úžasnému" miestu gratulujeme 😞
sara2,ako sa podarila špecialita? my sme dnes mali restovanú pečeň. mňáám,to máme veľmi radi 😉
sara2
8. júl 2009
Andrii, je to delikateska...a podarila sa.Kámoška mi kupila knižku zdravého varenia pre deti a z toho som varila.Len sú tam dosť použivané ingrediencie ktoré su síce u nás dostupné ale drahé.Ale raz za čas si to dovolíme :-p .
Mirri,neviem či gratulovať,ale každopádne nech sa ti darí v plánoch ktoré máš či už práca alebo bábo. 😉
Emi,dnes si sa ešte nehlásila 😞 !!!!!
emita
8. júl 2009
tu som 😃 😃 😃
mirrinka
9. júl 2009
Ahojte 🙂 ešte drichmete? my sme už o pol siedmej boli na nefrologii - zapísať sa 🙂

andrii,tak som aj ja poslala zopár foto kuk: http://zena.atlas.sk/mamicka-leta-akcna-lianka/...
andrii
9. júl 2009
emita,super....vidím,že si si moje slov zobrala k srdcu a poslušne sa hlásiš 😃
mirrinka, kukla som 😉 , krásne fotky. držím palce. 😉 ...aj aj sebe. 😃 budeme si držať navzájom. 😉
sara2
9. júl 2009
Čaute babenky 😉

Mirri a čo máte problémy? S Liankou? Ideš s ňou k Ivankovej?
Mirri,pekné foto. 🙂
emita
9. júl 2009
no hlásim sa že dnes som už bola na pôrodnici =-) . Bola som u doktorky na sono a mala som zhoršené prietoky tak ma poslala do nemocnice na monitor :-| ale tam boli ozvy dobré, tak som doma a trpnem aby sa to nezhoršilo 😞 asi si už predsa len zbalím tašku :-N ináč som tým strávila celé doobedu ]-( teraz idem začať variť obed-dnes len vyprážaný syr ale aj ten si treba užiť 😉 a krémovú cuketovú polievku - to som ešte neskúšala =-) ozaj a pohlavie vôbec nebolo vidno ]-( 😃 takže ešte stále to môže byť aj Dávidko 😃
sara2
9. júl 2009
No Emi,dávaj fakt pozor.Ale to sa ľahko hovorí,že? Pri dieťatku a domacnosti byť v 100% kuľude sa nedá byť.
Pekný dník 😉
inna7
9. júl 2009
🙂 Babky čafte ja som len na skok...nemam doma pc....tak odbehujem k znamym....

Emi strašneprestrašne ti držím prsty, ak by to náhodou na teba prišlo....budem na teba myslieť...a modliť sa aby bolo všetko ok... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nám ododnes zatepľujú dom, takže sodomagomora...tak pálim k našim...majte sa... 🙂
mirrinka
9. júl 2009
Ahojte...andrii,dík 😃 ja ti držím prsty viac ako sebe - ja ani nechcem vyhrať,😃
sari,my chodíme na nefrologiu raz ročne na kontrolu - k Ivankovej 🙂
andrii
9. júl 2009
emita, ty ešte nemáš pobalenú tašku? ja som mala už skoro tri mes.pred pôrodom 😃 . ja som hrozná a vždy sa musím baliť v predstihu,lebo potom nie som pokojná 😉 . dávaj si pozor a držíme palce, myslíme na teba 🙂
sara2
10. júl 2009
Ahojte 😃
No kde ste kto????? Ja že vypijaem kafe s vami a tu nikto.My sme so Saruľou spali do ôsmej 😉 Idem teraz variť cuketovú polievku a prívarok s novými zemiačkami a k tomu mäsové guľky.Nechcete prísť na obed?? 😃 😃 😃
andrii
10. júl 2009
sara2,ja si tú kávu s tebou dám,akurát som sa chystala si ju spraviť 😉
a toho obedu navar viac,lebo ja prídem. 😉 aj s deťmi 😉
emita
10. júl 2009
môžem aj s manželom? 😃 😃 😃 ale nie, my budeme mať zapekaný karfiol. máme dnes veľkú chuť niekde vypadnúť tak som zvedavá kde skončíme. dúfam že nie zas na terase 😃
sara2
10. júl 2009
Príďte,to by bola sranda.Andrii moja Sárka by bola v siedmom nebi.Lebo tvoje "pestúnky" by ju obskakovali 😃
mirrinka
10. júl 2009
môžme aj my? 😃 😃 😃 okolo obedu odchádzame od našich a potom sa mi isto nebude chcieť nič variť na večeru,tak nám aspoň zabalíš 😃 😃 😃
andrii
10. júl 2009
sara2,vidíš,koľko máš na dnes stravníkov 😃 to budeš ako závodná jedáleň 😃 😃 😃 ...moje dievčatá by si tiež užili, deti majú veľmi radi... sárka by bola pri nich ako princezná 😉
inna7
10. júl 2009
no halooo a mi čo...odmacochy??? ]-( Sara o koľkeeeeeej??? alebo ste nam už všetko spapali? :-p my sme dnes mali rybky... 😉
sara2
10. júl 2009
No až takú inváziu som nečakala 😃 😃 😃 -takže zdrháme z domu 😃 :-p 😃 .
Andrii,ale nápad to nieje zlý.Ver,že moja Sárka by bola v siedmom nebi keby tu mala také super kámošky.Môžme to fakt niekedy dohodnúť...budem rada 😉
tamarka_na
11. júl 2009
Ahojte...no kde ste kto?? =-)
Skoda,ze som vas az dnes prisla pozriet,sa mi vcera taaak nechcelo varit.Ale nakoniec som robila hlivovu polievku a kolozvarsku kapustu...mnam :-p
A dnes je to kuracia polievka a kolozvarska kapusta 🙂 🙂
Co mate dnes na plane?Nas Alex v poslednych dnoch nechce kocik ani vidiet,tak chodime na prechadzky...Dnes si to namierime asi do mesta...
tamarka_na
12. júl 2009
to čo je toto 😕 =-)
inna7
12. júl 2009
Ahojte...peknu nedeľku... x-) Tamarka tiež nechapem čo sa deje... =-) =-)
no nato že sa ti včera nexcelo variť si varila dosť dobreee jedlá, tu koložvársku už musím aj ja...mám ju rada... 🙂
ja teraz idem akurát kuraciu poliefku a pečené kura...
inna7
12. júl 2009
tak keď nič aspoň nás posuniem dopredu.. 😉 čo sa vám pokazili počítače =-)

my teraz prišli...boli sme na Domaši... x-)
sara2
12. júl 2009
Ako tam bolo Inna,aj ste sa kúpali?
Na mňa naliezla nádcha,mrcha jedna.Z nosa mi tečie...nechápem...leto a ja sopľujem 😞 ]-(