• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
sara2,tak som rada,že je lepšie :wink: ..ten dážď fakt super padol, aj sa lepšie dýcha,aj sa lepšie spalo.....
ja robím cestoviny s tvarohom.moje deti to milujú :wink:
7. júl 2009 o 13:18  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme mali špagety, zajtra gyros (malému musím vymyslieť niečo iné) chcem si užiť jedlá ktoré potom nebudem :slight_smile: a nebojte, doma ešte pobudnem :grinning:
mne by ani nevadilo keby dnes slnko nevyšlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,máš pravdu.Mám hrozne rada slnko.Tešila som sa celú dlhú zimu na slniečko,ale akosi ma chuť prechádza :frowning2: .Minulého roku sme si ho užívali.Saruľa bola zdravá a tak sme pendlovali každý deň.A dnes mám strach s ňou prejsť okolo kosačky čo kosí trávu lebo hneď ju chytá kašeľ... :unamused:
7. júl 2009 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Emi,mala si trúbiť :grinning: ja som si vás vôbec nevšimla...

Alexovi je lepšie,už nekašle vôbec,len raz-dva razy za deň si odkašle hlieny.Ten Trifet na moje prekvapenie zabral...zajtra ideme na kontrolu,tak dúfam,že bude všetko ok.

Sára,mne minule jedna uratovačka v školke poradila ten cibuľový čaj.Len som na ňho úplne zabudla.Že je veľmi účinný.Ale musí sa cibuľa variť v šupke,že ten čaj je taký do hneda,ale taký má byť.Tak skús...
7. júl 2009 o 15:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ráno :wink: No kde ste?????? Hádam už beháte po vonku????

Ja sa chystám variť.Dnes robím špecialitu:lasagne so špenátom a syrom čedar a ricotou...tak som zvedavá či to aj budeme jesť :grinning: .

Inna,nejaký nový receptík na rýchly koláčik nemáš?

Tamarka u nás Trifed narobil galibu.Žltý mala predpísaná a tak sa z neho rozkašľala jak šľak.Musí jej v ňom vadiť nejaká zložka.
8. júl 2009 o 08:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
tak ja som dnes čerstvá zamestnankyňa u pani Tomanovej (na úrade práce :grinning: :grinning: :grinning: ) bola som sa dnes zaevidovať,odstála som si tam hodinku a pol :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz idem variť a potom pre Lianku do škôlky :slight_smile:
8. júl 2009 o 10:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka,tak k tomu "úžasnému" miestu gratulujeme :frowning2:
sara2,ako sa podarila špecialita? my sme dnes mali restovanú pečeň. mňáám,to máme veľmi radi :wink:
8. júl 2009 o 13:28  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii, je to delikateska...a podarila sa.Kámoška mi kupila knižku zdravého varenia pre deti a z toho som varila.Len sú tam dosť použivané ingrediencie ktoré su síce u nás dostupné ale drahé.Ale raz za čas si to dovolíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Mirri,neviem či gratulovať,ale každopádne nech sa ti darí v plánoch ktoré máš či už práca alebo bábo. :wink:
Emi,dnes si sa ešte nehlásila :frowning2: !!!!!
8. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu som :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ešte drichmete? my sme už o pol siedmej boli na nefrologii - zapísať sa :slight_smile:

andrii,tak som aj ja poslala zopár foto kuk: http://zena.atlas.sk/mamicka-leta-akcna-lianka/deti/mamicka-leta/575902.html
9. júl 2009 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita,super....vidím,že si si moje slov zobrala k srdcu a poslušne sa hlásiš :grinning:
mirrinka, kukla som :wink: , krásne fotky. držím palce. :wink: ...aj aj sebe. :grinning: budeme si držať navzájom. :wink:
9. júl 2009 o 09:22  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čaute babenky :wink:

Mirri a čo máte problémy? S Liankou? Ideš s ňou k Ivankovej?
Mirri,pekné foto. :slight_smile:
9. júl 2009 o 09:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hlásim sa že dnes som už bola na pôrodnici :confused: . Bola som u doktorky na sono a mala som zhoršené prietoky tak ma poslala do nemocnice na monitor :unamused: ale tam boli ozvy dobré, tak som doma a trpnem aby sa to nezhoršilo :frowning2: asi si už predsa len zbalím tašku :sweat_smile: ináč som tým strávila celé doobedu :angry: teraz idem začať variť obed-dnes len vyprážaný syr ale aj ten si treba užiť :wink: a krémovú cuketovú polievku - to som ešte neskúšala :confused: ozaj a pohlavie vôbec nebolo vidno :angry: :grinning: takže ešte stále to môže byť aj Dávidko :grinning:
9. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No Emi,dávaj fakt pozor.Ale to sa ľahko hovorí,že? Pri dieťatku a domacnosti byť v 100% kuľude sa nedá byť.
Pekný dník :wink:
9. júl 2009 o 13:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: Babky čafte ja som len na skok...nemam doma pc....tak odbehujem k znamym....

Emi strašneprestrašne ti držím prsty, ak by to náhodou na teba prišlo....budem na teba myslieť...a modliť sa aby bolo všetko ok... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

nám ododnes zatepľujú dom, takže sodomagomora...tak pálim k našim...majte sa... :slight_smile:
9. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...andrii,dík :grinning: ja ti držím prsty viac ako sebe - ja ani nechcem vyhrať,:grinning:
sari,my chodíme na nefrologiu raz ročne na kontrolu - k Ivankovej :slight_smile:
9. júl 2009 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita, ty ešte nemáš pobalenú tašku? ja som mala už skoro tri mes.pred pôrodom :grinning: . ja som hrozná a vždy sa musím baliť v predstihu,lebo potom nie som pokojná :wink: . dávaj si pozor a držíme palce, myslíme na teba :slight_smile:
9. júl 2009 o 19:28  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :grinning:
No kde ste kto????? Ja že vypijaem kafe s vami a tu nikto.My sme so Saruľou spali do ôsmej :wink: Idem teraz variť cuketovú polievku a prívarok s novými zemiačkami a k tomu mäsové guľky.Nechcete prísť na obed?? :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2,ja si tú kávu s tebou dám,akurát som sa chystala si ju spraviť :wink:
a toho obedu navar viac,lebo ja prídem. :wink: aj s deťmi :wink:
10. júl 2009 o 09:17  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môžem aj s manželom? :grinning: :grinning: :grinning: ale nie, my budeme mať zapekaný karfiol. máme dnes veľkú chuť niekde vypadnúť tak som zvedavá kde skončíme. dúfam že nie zas na terase :grinning:
10. júl 2009 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príďte,to by bola sranda.Andrii moja Sárka by bola v siedmom nebi.Lebo tvoje "pestúnky" by ju obskakovali :grinning:
10. júl 2009 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môžme aj my? :grinning: :grinning: :grinning: okolo obedu odchádzame od našich a potom sa mi isto nebude chcieť nič variť na večeru,tak nám aspoň zabalíš :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2,vidíš,koľko máš na dnes stravníkov :grinning: to budeš ako závodná jedáleň :grinning: :grinning: :grinning: ...moje dievčatá by si tiež užili, deti majú veľmi radi... sárka by bola pri nich ako princezná :wink:
10. júl 2009 o 10:54  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no halooo a mi čo...odmacochy??? :angry: Sara o koľkeeeeeej??? alebo ste nam už všetko spapali? :stuck_out_tongue_closed_eyes: my sme dnes mali rybky... :wink:
10. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No až takú inváziu som nečakala :grinning: :grinning: :grinning: -takže zdrháme z domu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Andrii,ale nápad to nieje zlý.Ver,že moja Sárka by bola v siedmom nebi keby tu mala také super kámošky.Môžme to fakt niekedy dohodnúť...budem rada :wink:
10. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...no kde ste kto?? :confused:
Skoda,ze som vas az dnes prisla pozriet,sa mi vcera taaak nechcelo varit.Ale nakoniec som robila hlivovu polievku a kolozvarsku kapustu...mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A dnes je to kuracia polievka a kolozvarska kapusta :slight_smile: :slight_smile:
Co mate dnes na plane?Nas Alex v poslednych dnoch nechce kocik ani vidiet,tak chodime na prechadzky...Dnes si to namierime asi do mesta...
11. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to čo je toto :fearful: :confused:
12. júl 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...peknu nedeľku... :dizzy_face: Tamarka tiež nechapem čo sa deje... :confused: :confused:
no nato že sa ti včera nexcelo variť si varila dosť dobreee jedlá, tu koložvársku už musím aj ja...mám ju rada... :slight_smile:
ja teraz idem akurát kuraciu poliefku a pečené kura...
12. júl 2009 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak keď nič aspoň nás posuniem dopredu.. :wink: čo sa vám pokazili počítače :confused:

my teraz prišli...boli sme na Domaši... :dizzy_face:
12. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ako tam bolo Inna,aj ste sa kúpali?
Na mňa naliezla nádcha,mrcha jedna.Z nosa mi tečie...nechápem...leto a ja sopľujem :frowning2: :angry:
12. júl 2009 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok