• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
autobus bol komfortný..z tých vysokých...samozrejme klimatizovaný.....nikomu nebolo zle.... :wink: a kľudne by som išla aj teraz busom, len niet za čo.. :confounded:

Emi ani mne na stopro nepotvrdili dievčatko...aj tak som mala celú výbavu ružovú... :wink: od začiatku som vedela, že budie dievka... :slight_smile:

ináč vraj v zempl.hámroch je super kupko...neviem, či chodíte tým smerom - Snina, ale kámoška bola a vravela že krajšie ako tu v He...tak asi omrkneme... :wink:
15. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,o tom kupku v Hámroch som už aj ja počula,nedávno ho vraj otvárali....mám odtiaľ spolužiačku zo strednej,tak asi zájdeme na návštevu :grinning:
15. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inn7....my sme na tom kupku v Zemlínskych Hámroch boli minulý štvrtok. je to tam veľmi pekné a je to nové, všetko je čisté a žiadny cigáni :wink: ......tak to tam je super a aj dievčatám sa tam veľmi páčilo.
16. júl 2009 o 09:13  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ta dééé stééé ? :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 15:38  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andrii,nádherná fotka na pase. :slight_smile:

My sa potíme doma.Nechce sa mi isť vonku.Nejako sa mi krúti hlava...Sárka dlho spala poobede a teraz neviem čo robiť... :unamused:
16. júl 2009 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara, ďakujééém :wink: tá fotka je ešte horúca :slight_smile:

my sme tiež doma boli, v takej horúčave sa nedá, ja ťažko nejak tie horúčavy znášam a je mi zle a bolí ma hlava. až k večeru sme boli vonku a na nákup.Pila si dosť tekutín, možno preto sa ti točí hlava,že nie.

ešte k tým bazénom na tých Hámroch..vraj tam vodu v bazénoch vyhrievajú,no neviem isto..ale zistím :wink:
16. júl 2009 o 20:13  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som tiež celý deň doma...pol dňa za hrncami a moji drahí sa napapali u babičky... :angry: tak som to všetko nahádzali do chladničky...až zajtra ideme na tú chatu..nechcela som tam ísť na noc...aj tak neviem ako tam malá bude spať bez postieľky...no veď zistím... :confounded:

dobrú noc :rolling_eyes:
16. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.
Inna,nech sa víkend vydarí...aj ja by som šla k vode.Ozaj neviete o niekom kto prenajíma chatu na Domaši?Vraveli sme si so sesterkami,že na pár dni s deťmi by to bolo fajn.
Ja odchádzam so Sárkou teraz na víkend k mame do Topoľovky.
Tak ahojte v pondelok :wink:
17. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...my dnes konečne ideme domov od našich :slight_smile: ....júúúj,už sa teším na vlstnú posteľ,spanie na gauči mi nerobí dobre,som celá dolámaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

...dnes prišiel domov brat z čiech,švagor z holandska,včera došla švagriná z čiech a v nedelu príde svokra z čiech :grinning: tak to máme teraz mesiac návratov :grinning: :wink:
17. júl 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7, užite si to :wink:
sara2, ja neviem o nijakej chate :frowning2:

čo je s emitou? dúfam,že je ešte dva v jednom :wink:
17. júl 2009 o 11:22  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale jasné andrii tu som :slight_smile:

ostrihali sme dnes malého najmenším nadstavcom a niesol to statočne :slight_smile: zas máme na 2 mesiace pokoj :slight_smile:

prajem všetkým pekný víkend, nech ste kde je vám najlepšie :wink:
17. júl 2009 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čafte..hlásim sa z domaši...zaraz pojdeme k vode...len je ešte silné slnko..zajtra už má byť chladnejšie..
neviem o nikom kto prenajíma chatu..ale na nete nájdeš...vygugluj.... :wink:

pekný víkendík aj vám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. júl 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čawes...tak ako? ešte ste sa neroztopili? ja už skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: akurát ide môj obľúbený film - Pravdivé lži,tak idem kukať...dobrú nocku :slight_smile: pekný víkend :wink:
17. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaaaaaaaa teraz som si spomenula :sunglasses: Alexovi všetko najlepšie k meninkám. ozaj veľa, veľa zdravia a úsmevu na tvári-nielen jeho ale všetkých blízkych :slight_smile:
17. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujeme Emi.. :slight_smile:
My sme dnes boli na kupku,a viete,co je tam nove??Kupanie uz nie je zlacnene po 15-tej hodine,ale po 17-tej...neviem dôvod,ale dnes tam nebol ani jeden romsky spoluobcan... :confused: :confused: a vedelo ich tam chodit dost vela...tak mozno to je na nieco dobre :grinning: :grinning: Boli sme le na dve hodinky-od 16-18 a uplne nam stacilo...ako malo staci detom ku stastiu :grinning:
17. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.... tatino s Liankou išli do tesca,tak mám chvíľu čas.... ale stavím sa,že dnes tu nikto ani nepričuchne - víkend :grinning: :grinning:

Alexovi všetko najlepšie :slight_smile:
18. júl 2009 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som práve pričuchla :grinning:. chlapci odbehli k svokrovcom tak mám tiež volnejšie... popratať, navariť... :grinning:

tamarka, no vraj to posunuli práve kvôli nim ale budúci rok že chcú úplne zrušiť zlacnené vstupné čo sa mi zdá prehnané. veď vstupné je tam také drahé... a keď prídeš až poobede...

my dnes asi pôjdeme plávať-do vnútra. Šimonko to miluje. sám sa ukladá na bruško, trepoce rúčkami, nožkami, skáče z brehu do vody a ocko ho chytá... je to živel :grinning: a v kolese vôbec nechce byť. dobre že sme zaňho dali 120korún :grinning:
18. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tamarka_na, a koľko vlastne teraz stojím lístok na kúpalisko pre dospelého?
emita,ja si tiež myslíš, že to vstupné je prehnané a aspoň po tej treťej mohlo zostať.. na tú úroveň aká na kúpalisku je,to je prehnané vstupné.
18. júl 2009 o 16:35  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,dnes sme tam s tamarkou boli,a aj ked je to prehnané vstupné - ľudí do bludu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bolo fajn,boli sme na vnútornom :slight_smile:
18. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii 60Sk dospelí :stuck_out_tongue_closed_eyes: prajem peknú požehnanú nedeľu
19. júl 2009 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita, vďaka.... to je dosť veľa,na to ,že tam skoro nič nie je iba veľa ľudí :angry:
ďakujeme a aj my prajeme krásnu nedeľu. konečne nie je tak horúco
19. júl 2009 o 12:28  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
no mne sa tiež nezdá spravodlivé,že niektorí sú tam od rána a niektorí prídu až poobede a museli by platiť rovnako...tak po tretej to bolo dobre-aj teplo je ešte,v pohode sa dá kúpať a nie je až taká horúčava...ale keď tak veľa rómov sa tam nahrnulo poobede... :confused:
a vo vnútri je oveľa čistejšie...

mňa dnes akosi bolí hlava...či z tej zmeny počasia alebo preto,že je pod mrakom...neviem...včera ma veľmi bralo na spanie celý deň a dnes som ako mechom udretá... :unamused:
20. júl 2009 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekný deň :slight_smile:
Moja Saruľa zaspala teraz pri telke v kresle.Nechám ju takú polhodku a potom ju zobudím.To bude zasa nálada :angry: ...
Ako sa máte?
Tamarka aj mne bolo včera tak blbo.A namerali mi nízky tlak.Asi z počasia :unamused:
20. júl 2009 o 16:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte , baby. pozrite si toto:

http://www.albumsmejkov.sk/99521/
20. júl 2009 o 19:33  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii, krásne :dizzy_face:
20. júl 2009 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii,krasnucke to je..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my sa uz pomali balime na dovolenku....... hm,jeden kufor uz napraskany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dufam,ze nic nezabudneme :astonished: a ze Lilka bude v pohode :astonished: drzte nam palce.... este sa do piatku urcite ozvem :grinning: :grinning: :grinning: emi,drzim palce....... :grinning: :grinning: :grinning:
20. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre rano...Oriel a kam idete? asi mi to uniklo.. :confused:
Andrii pekne to je... :slight_smile:

Emita hmm hmmm....fšeeeetko najsamlepšie k dnešným narodeninám, veľa zdravička,šťastíčka a Božieho požehnania, no a hlavne šťastný pôrod a zdravučké bábätko !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: peknú oslavku....my budeme robiť spomínanú grilovačku... :dizzy_face:
21. júl 2009 o 07:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
včera sme boli v stropkove v zoo, potom v bardej.kupeloch a na kupalisku..potom večer sme ešte zašli k mojej babke pri Svidniku...tak sme mali krásny výletík...no a doma som ešte za 5min urobila tu smotanovú tortičku..ešte nejaké chlebíčky a ovocie v melóne...mňammňam...
21. júl 2009 o 07:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
emi,všetko najlepšie :wink:

ja mám doma svokru,takže si užívam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie,v pohode,myslela som si,že to bude horšie,ale dá sa....v nedeľu sme boli v poľsku v Zakopanom,je to tam úžasné,to Václavák v Prahe sa tomu ani zdaleká nevyrovná,domov sme sa vrátili presne 5 minút pred polnocou :slight_smile: a najviac sa mi páčilo,že moja princezná prekonala strach a nasadla na poníka :slight_smile: najprv sa veľmi bála,ale o takú hodinku sa už sama opýtala,že chce ísť a išla :slight_smile: normálne som sa skoro rozplakala,ked som ju videla ako si na nom pekne sedká.... :slight_smile:

oriel,krásnu dovolenku želám (inna,tuším idu do Turecka ak si dobre pamätám) :slight_smile:
21. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem, inna aj tebe všetko najlepšie: veľa zdravia, šťastia, radosti a hlavne Božieho požehnania na cestách životom :wink: my dnes oslavujeme u svokrovcov-svokor má tiež narodky. u nás sme grilovali už v sobotu :slight_smile:

oriel, užijte si krásnu dovolenku :wink: . ja si tiež pamätám že v Turecku.
21. júl 2009 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok