• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
aj my sa pripájame k blahoželaniu :wink:
12. sep 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem
12. sep 2009 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte...peknú nedeľu... :slight_smile:
včera sme boli na svadbe..neskôr prihodím zopár fotočiek...bolo super až na jeden šok, keď sa mi Sárka skoro zadusila...všade po stoloch boli drobné kamienky na okrasu...malá bola vedľa pri stole a už som tušila že je zle, lebo išla smerom ku mne a celá bordová na tváričke, nemohla dýchať...hrozne som sa vyľakala, hneď som ju schytila a prevrátila a silno udrela medzi lopatky...vyletela z nech nerozkúsaná tyčinka....ja som najskôr myslela, že ten kameň...no našťastie to dobre dopadlo... :confounded: :slight_smile: triasla som sa ale ešte peknú hodinu...bolo to horšie ako len keď jej niečo zájde..také sme ešte nezažili... :frowning2:
13. sep 2009 o 11:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čawes :slight_smile:
inna,ešte že to dobre dopadlo :slight_smile: ...fotočky krásne a tie tvoje deťúrence- mňam,mňam - na spapanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. sep 2009 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte.
Aj my sme boli na svadbe v Martine.Bolo super.
Inna aj ja som to zažila.Tak viem aký je to strach.Ešteže to dobre dopadlo. :wink:
13. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haloooooooooooo...streda sa blíži - čo s tým stretkom? :sweat_smile: nič??? :sweat_smile:
14. sep 2009 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alebo ....zajtra je voľno,mohli by sme aj zajtra......hmmm?
14. sep 2009 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noooo,mohli :grinning: :sunglasses:
14. sep 2009 o 18:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidíš to bubbka,aspon niekto mi odpovie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :frowning2:
14. sep 2009 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Mirri.
Tak zajtra nie prosím.My nebudeme doma.Ale so stredou počítam.Len či nebudeme len my dve :unamused:
14. sep 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zatiaľ to so mnou je tak,že by som mohla v stredu aj ja....takže budeme tri :wink: ....ako minule :grinning:
14. sep 2009 o 20:03  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uf inna ešte že si tak zareagovala... :confounded: detičky krásne :wink: aj ja mám dve úplne čerstvé fotky pokladíkov v albume :wink:

tamarka ako Alex v škôlke?
14. sep 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde je oriel? ako sa darí? :slight_smile:
14. sep 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,sú krásnučkí obja :slight_smile: .
A neviem či sa to zdá len mne,ale akoby si z oka vypadli :grinning:
14. sep 2009 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže streda :wink:
14. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute kocky..... zajtra je stretko? o ktorej? o 13.45 idem na gyndu,potom po Lilku a snad by sme aj prisli.... :grinning: :grinning: :grinning: Sari,cinknem ti....
15. sep 2009 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky,prerazíte ma :angry: .Sárka má zajtra o 16.25 tanečnú :unamused:
Ale chcem vás vidieť....kde a o koľkej?????
15. sep 2009 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute babky...ešteže som vás stihla prečítať... :wink:
Emi ďakujem, a tak ako Sára písala, veľmi sa podobajú...vidieť že "jedna výroba" :grinning: malá rastie do krásy... :dizzy_face:

zajtra by sme čisteteoreticky mohli dôjsť aj my....o 15tej idem pre Lukáška a potom by sme mohli dobehnúť... :slight_smile:
15. sep 2009 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ked povyberáme deti zo škôlok..... o 15:30 môže byť?sari,potom môžeš odviezť malú na tanečnú :wink:
15. sep 2009 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja môžem presne tak okolo tej pol štvrtej... :slight_smile: akurát začína ordinácia..tak idem kukať...pá zatiaľ :wink: :grinning:
15. sep 2009 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ráno, no čo stretáááme? :slight_smile: no super, a my sme skoro celú noc nespali...vychádzajú jej stoličky... :confounded:
:rolling_eyes:
16. sep 2009 o 07:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočky,tak ja budem so Saruľou pred fontánou-malou v parku pri kaštieli o pol štvrtej.Dúfam,že tam budete :wink: Chcem ju dať na obed spať lebo ráno sme mali budika o 5.50 :unamused: .Tak dúfam,že to stihneme.
čavik
16. sep 2009 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my tam budeme o pol štvrtej....aj tamarka s deťmi :wink: :wink: :wink: :wink: tešííííííííííííííííííííííííííííím :wink:
16. sep 2009 o 10:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, mrzí ma to :frowning2: ,ale my neprídeme. hm..škoda,pozerám,že príde aj inna7.... sme chorí. manžel aj ja,ale najviac Matúš. včera mal teploty až 39,5. práve sme prišli od lekárky ,berieme antibiotiká. :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....tak nabudúce.
16. sep 2009 o 12:42  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mamicky.Mozem sa k Vam pridat?
16. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môžeš,ale pod podmienkou,že sa o pol štvrtej vidíme pri kaštieli :wink:
16. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
áno,súhlasím s tamarkou :wink: :wink: :wink:
16. sep 2009 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
16. sep 2009 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii to ma mrzí že ste chorí. ešte včera som videla Kristínku ako vozila Matúška (sme boli na máji)

ale dobre že vám stretko vyšlo :slight_smile: a pozerám že rebikatka to vzala normálne vážne :slight_smile: vitaj :slight_smile:
16. sep 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš