• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
boze,az teraz som kukla o kotrej som pisala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ze o jedenastej a DOBRE RANKO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
toto že byvate v bytovke... :confounded: no trvalo by to asi dva-tri dni co by plakal...ja by som to teda aj napriek susedom skusila...resp.by som ich nato upozornila...

oriel...to niiiiiiiiiič :grinning: :grinning: šak aj o 11tej poniektorí fstávajú :wink: :grinning:

ta kniha nie je dobrá...tá kniha je supeeeeeeer ... moja spinká od 20mej do 7mej ráno...(spala by aj dlhšie, ale Lukino ju zobudí lebo ide do škôlky..) a to od začiatku aplikovania tej metody.. :wink: :slight_smile: čiže od 9teho m...
29. jan 2010 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,ja ta budem ucite kontaktovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pri druhej babike........ urcite sa budem vyvarovat chyb,ako pri Lilke.... no ,uvidime,clovek mieni a Pan boh meni....... vsak.... :astonished: :astonished: :astonished:
29. jan 2010 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7....fakt si malú nechala plakať tie dva-tri dni?
29. jan 2010 o 14:04  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
Už balíme kufre.
Sárka dnes dostala lyžiarský výcvik od inštruktora.Až mi slzy tiekli ako som ich pozorovala na svahu.Spolupracovala,krásne lyžovala a za odmenu dostala baloniky a lízatka.
Už sa tešíííím domov.
že vraj v humennom je kosa a sneh? Tu nasnežilo za noc a dnešný deň snehu mne po kolená.
pekný večer...ideme s deťmi piecť mafinky.
29. jan 2010 o 16:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

ja som si dnes dobre pospala, manzo mi urobil ranajky jak dosiel z nocnej, potom isiel so svojou babkou k lekarovi, tak ja som si este schrupla, aj nadcha mi uz ustupuje. potom som sa obliekla, zase najedla a isli sme do mesta. nakupili sme v Lidli, potom som zasla este do roboty odniest vypisanu ziadost na prepocet dane, potom sme isli do MI, malinkemu sme kupili rozkosne dupacky s korytnackou na bycikli, teply svetrik, termoobal na flasu a elektronicku pestunku - Topcom. potom som isla ku kadernikovi strihat a farbit, pred chvilou sme dosli domov, tak som vybalila nakupy, este musim manzovi pozehlit koselu a porobit aspon naoko poriadok na poschodi... :grinning: :grinning: :grinning: zajtra totiz ideme na svadbu, dufam ze im tam neporodim... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rano vstanem, umyjem vlasy a osprchujem sa, o 9:3O mam byt u kadernicky, potom doma este porelaxujem, oblecieme sa a o 14:00 palime z domu. :wink:
29. jan 2010 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Asshanti este raz prijemnu zabavu na svadbe, nech maznelik dava na teba pozor :slight_smile: A potom pridaj do albumika foto ako si sa vyparadila :wink:
29. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rejoice, dakujem! foto urcite pridam, saty sa mi velmi pacia, take kratke cierno-strieborne... :wink:
29. jan 2010 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrii ano, nechala...ved neplakala preto lebo ju nieco bolelo...plakala iba preto lebo chcela "svoj navyk" , to co som jej davala kazdu noc...kojenie a cicikanie...a kadeco mozne ine len aby uz konecne zaspala... :frowning2:

pisala som to uz sice tak len spomeniem......poplakala si prvy den skoro 3 a pol h...ale nie vkuse...podla metody som za nou chodila v presnych casovych intervaloch...fuuuu bolo to o nervy, pretoze mi islo srdce puknut a nebyt manzela doma, tak by som to asi nezvladla..no stal sa zazrak a zaspinkala...samozrejme ze som ju neprestala kojit uplne z noci na noc...ale postupne som vynechavala jednotlive kojenia...najprv to stredne...potom posledne..a nakoniec aj to prve...po zaspani myslim...

druhu noc uz len 45 min...dalsiu 30 a stale menej a menej az sa z nespaveho nervozneho dieťata stala do ružova vyspinkaná krásna bábika :slight_smile: a zo mňa tiež !!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
a najhlavnejsie na celej metode je jedna vec....nedavat dietatko do postielky uz spiace..napr. ked zaspi pri kojeni... VZDY V BDELOM STAVE !!!
29. jan 2010 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
este som zabudla dodať že ta "premena" trvala necela dva tyždne... :wink: :slight_smile:
29. jan 2010 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna..... SUUUUUUPER :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte inna7 súhlasím s tebou...ja som síce nekojila, ale od zlozvykov treba na deti "tvrdšie"...s tou postieľkou to určiče nedávať keď spí, ono to bábo si musí uvedomiť že postieľka je to v čom má spať...nie ruky, atď... :grinning:
ale na druhej strane ak to niektorým mamičkám vyhovuje tak ja nič proti :wink:
29. jan 2010 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inna,nevies,nahodou... vies,lebo odmalinka,ked som Lilku kojila,tak pri kojeni vacsinou zaspinkala a tak som ju polozila.... nepise tam nahodou,ze ked zaspinka,tak ako to urobit... mam babo trocha akoby zobudit,alebo ako? :astonished: vies,pytam sa,lebo o chvilku ma to caka a chcela by som,aby zaspavala sama.... a aby som sa mohla vyvarovat chybickie,alebo od zaciatku troska ucit.... :grinning: :grinning: :grinning: Ina,Sarinka je uz riadna kocanda..... v tej bekovecke vyzera akoby mala aj 3rocky.... riadne vyrastla.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sari,takze uz balite kufre...... juj,Sarinka musela byt na tych lyziach zlatucka.... dufam,ze si robila aj niejake FOtto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asshanti,uzite si svadbu..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2010 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko... :slight_smile:

Oriel, presne to som si vcera tiez citala, ked som pisala emite.... vždy platí: vyvarovanie sa chybám je lepšie ako ich korigovanie.... takze je toho viac tak ti to preposlem v IP... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: urcite to stoji za prečitanie.. :wink: :slight_smile:
30. jan 2010 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
emi,všetko najlepšie k meninkám :slight_smile:
30. jan 2010 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

inna7...včera som si tú knihu večer študovala ešte raz... a ja malého nikdy nedávam do postielky,keď už spí. nakojím a ešte je hore - dám ho do postielky, pohladkám,dám cumeľ a plienku k líčku....zaspí v pohode,len potom sa budí na kojenie,lenže on aj riadne v noci ťahá,nie iba si dudká :grinning: .normálne ťahá,až počujem,ako hltá :slight_smile:
30. jan 2010 o 14:12  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimochodom...ja som ani jedno z detí nikdy nenechala zaspať pri prsníku, vždy som ich odtrhla,keď som videla ,že zaspávajú.
30. jan 2010 o 14:14  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Andriii...prečítaj si hlavne 4-tu kapitolu...aj tie detičky ktoré vedia sami zaspať tak by mali prespať celú noc..bez krmenia!!! aj ked ťahá...na tvojom mieste by som postupne začala vylučovať jednotlivé krmenia...aj moja malá riadne pila v noci...
30. jan 2010 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ako vylúčiť,keď reve akoby ho z kože drali a kričí mamááá ďuďúúú...ale prečítam ešte raz ....jasné,že také deti by už mali prespať celú noc...dievčatá mi ju prespali...taký problém som nepoznala...
30. jan 2010 o 14:41  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirri, ďakujem. začíname náš maratón. dnes ja, zajtra manžel a Šimonko, v stredu manžel narodky a štvrtok výročie. Zajtra máme spoločnú párty. Torta už upečená, hodila som ju na facebook. skúsim aj tu len neviem či nezmažú. som prvýkrát poťahovala s MMF :slight_smile: som so sebou nadmieru spokojná :sunglasses: Šimonko bude mať radosť keď to uvidí. dnes ma videl len ako ju plním a plakal keď som ju odniesla že chce fúkať sviečky :grinning: tak ho musel manžel zobrať k svokrovcom aby som ju mohla potiahnuť :grinning:
30. jan 2010 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi...všetučko všetko NAJ k meninkám, nech detičky pekne spinkajú v noci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. jan 2010 o 17:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeeej tortičká kráááásna....jednoduchá a vkusná.... :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: sa nezdáááš.. :wink:
30. jan 2010 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to je ale počasíčko.bola som s malým v bývalej práci - no hrôza,samá havária za he.myslela som že ani nedôjdeme domov. :angry:
30. jan 2010 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a my sme sa vrátili z prechádzky.. sneží,ako na Vianoce :grinning: ..malý poslušne chodil a brodil sa snehom....snáď ho to unavilo a bude lepšie spať :wink:

emita...všetko najlepšie k meninám :wink: ...ja som ti vlastne prvá blahoželala,že?...pamätáš,keď bolo Emílie :wink: .Torta je úžasná :wink: .Matúš bude mať narodeniny 25.5. takže u teba takúto objednávame :wink:
30. jan 2010 o 20:11  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pekné zasnežené ránko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: normálne nemôžem nájsť auto vonku :grinning: :wink: :slight_smile:

Emi....Šimonkovi želáme všetko najlepšie k dnešným narodeninkám, hlavne veľa zdravička, aby ste z neho mali len radosť... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a peknú oslavku..... :slight_smile:

my ideme tiež na jednu oslavu, krsniatko ma 3r.... :dizzy_face:
31. jan 2010 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
všetko najlepšie Šimonkovi..... :wink: aj ja si objednávam tortu na prvého júla,emi..... :grinning: v ružovom prevedení :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Šimonkovi všetko naj,naj,naj :wink:

aj my sme boli na oslave- dedko Emil má dnes meniny a potom sme ešte šli do druhej babky....prišli sme domov pred chvíľou....ty brďo....tooooľko snehu :astonished: :astonished: :astonished: ....riadne sme sa brodili :sweat_smile:
31. jan 2010 o 17:30  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AJ MY SA PRIPAJAME K BLAHOZELANIU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: VSETUCKO NAJ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vonku je kooooooooopc snehu...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dnes sme boli von celucky den....... v termoske cajik a tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Emi,všetko naj k včerajším meninkám.
A Šimonkovi veľa zdravia,pokoja,pohody a nech rastie aj naďalej do krásy a pre radosť svojím rodičom :wink:
Nezasnežilo vás???? :grinning: :grinning: Ja som myslela,že dnes od mojej mamki neodídeme toľko je tam snehu.
31. jan 2010 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari,ahoooooj,.... ako bolo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty kokso,tam kolko snehu muselo byt,ked tu je tolko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Lilka ide zajtra po dlhej dobe do skolky......... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2010 o 20:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš