Mamičky Humenné a okolie

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?
oriel
29. jan 2010
boze,az teraz som kukla o kotrej som pisala 😃 😃 😃 😃 😃 Ze o jedenastej a DOBRE RANKO 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
inna7
29. jan 2010
toto že byvate v bytovke... :-S no trvalo by to asi dva-tri dni co by plakal...ja by som to teda aj napriek susedom skusila...resp.by som ich nato upozornila...

oriel...to niiiiiiiiiič 😃 😃 šak aj o 11tej poniektorí fstávajú 😉 😃

ta kniha nie je dobrá...tá kniha je supeeeeeeer ... moja spinká od 20mej do 7mej ráno...(spala by aj dlhšie, ale Lukino ju zobudí lebo ide do škôlky..) a to od začiatku aplikovania tej metody.. 😉 🙂 čiže od 9teho m...
oriel
29. jan 2010
inna,ja ta budem ucite kontaktovat 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 pri druhej babike........ urcite sa budem vyvarovat chyb,ako pri Lilke.... no ,uvidime,clovek mieni a Pan boh meni....... vsak.... :-o :-o :-o
andrii
29. jan 2010
inna7....fakt si malú nechala plakať tie dva-tri dni?
sara2
29. jan 2010
ahojte
Už balíme kufre.
Sárka dnes dostala lyžiarský výcvik od inštruktora.Až mi slzy tiekli ako som ich pozorovala na svahu.Spolupracovala,krásne lyžovala a za odmenu dostala baloniky a lízatka.
Už sa tešíííím domov.
že vraj v humennom je kosa a sneh? Tu nasnežilo za noc a dnešný deň snehu mne po kolená.
pekný večer...ideme s deťmi piecť mafinky.
asshanti
29. jan 2010
ahojte,

ja som si dnes dobre pospala, manzo mi urobil ranajky jak dosiel z nocnej, potom isiel so svojou babkou k lekarovi, tak ja som si este schrupla, aj nadcha mi uz ustupuje. potom som sa obliekla, zase najedla a isli sme do mesta. nakupili sme v Lidli, potom som zasla este do roboty odniest vypisanu ziadost na prepocet dane, potom sme isli do MI, malinkemu sme kupili rozkosne dupacky s korytnackou na bycikli, teply svetrik, termoobal na flasu a elektronicku pestunku - Topcom. potom som isla ku kadernikovi strihat a farbit, pred chvilou sme dosli domov, tak som vybalila nakupy, este musim manzovi pozehlit koselu a porobit aspon naoko poriadok na poschodi... 😃 😃 😃 zajtra totiz ideme na svadbu, dufam ze im tam neporodim... 😃 😃 😃 😃 😃 rano vstanem, umyjem vlasy a osprchujem sa, o 9:3O mam byt u kadernicky, potom doma este porelaxujem, oblecieme sa a o 14:00 palime z domu. 😉
rejoice
29. jan 2010
Asshanti este raz prijemnu zabavu na svadbe, nech maznelik dava na teba pozor 🙂 A potom pridaj do albumika foto ako si sa vyparadila 😉
asshanti
29. jan 2010
rejoice, dakujem! foto urcite pridam, saty sa mi velmi pacia, take kratke cierno-strieborne... 😉
inna7
29. jan 2010
andrii ano, nechala...ved neplakala preto lebo ju nieco bolelo...plakala iba preto lebo chcela "svoj navyk" , to co som jej davala kazdu noc...kojenie a cicikanie...a kadeco mozne ine len aby uz konecne zaspala... 😞

pisala som to uz sice tak len spomeniem......poplakala si prvy den skoro 3 a pol h...ale nie vkuse...podla metody som za nou chodila v presnych casovych intervaloch...fuuuu bolo to o nervy, pretoze mi islo srdce puknut a nebyt manzela doma, tak by som to asi nezvladla..no stal sa zazrak a zaspinkala...samozrejme ze som ju neprestala kojit uplne z noci na noc...ale postupne som vynechavala jednotlive kojenia...najprv to stredne...potom posledne..a nakoniec aj to prve...po zaspani myslim...

druhu noc uz len 45 min...dalsiu 30 a stale menej a menej az sa z nespaveho nervozneho dieťata stala do ružova vyspinkaná krásna bábika 🙂 a zo mňa tiež !!!!!! 😃 😃 😃
a najhlavnejsie na celej metode je jedna vec....nedavat dietatko do postielky uz spiace..napr. ked zaspi pri kojeni... VZDY V BDELOM STAVE !!!
inna7
29. jan 2010
este som zabudla dodať že ta "premena" trvala necela dva tyždne... 😉 🙂
oriel
29. jan 2010
inna..... SUUUUUUPER 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
bobooo
29. jan 2010
ahojte inna7 súhlasím s tebou...ja som síce nekojila, ale od zlozvykov treba na deti "tvrdšie"...s tou postieľkou to určiče nedávať keď spí, ono to bábo si musí uvedomiť že postieľka je to v čom má spať...nie ruky, atď... 😃
ale na druhej strane ak to niektorým mamičkám vyhovuje tak ja nič proti 😉
oriel
30. jan 2010
dobre ranko..... 😃 😃 😃 😃 inna,nevies,nahodou... vies,lebo odmalinka,ked som Lilku kojila,tak pri kojeni vacsinou zaspinkala a tak som ju polozila.... nepise tam nahodou,ze ked zaspinka,tak ako to urobit... mam babo trocha akoby zobudit,alebo ako? :-o vies,pytam sa,lebo o chvilku ma to caka a chcela by som,aby zaspavala sama.... a aby som sa mohla vyvarovat chybickie,alebo od zaciatku troska ucit.... 😃 😃 😃 Ina,Sarinka je uz riadna kocanda..... v tej bekovecke vyzera akoby mala aj 3rocky.... riadne vyrastla.... 😃 😃 😃 😃 😃
Sari,takze uz balite kufre...... juj,Sarinka musela byt na tych lyziach zlatucka.... dufam,ze si robila aj niejake FOtto 😃 😃 😃 😃 Asshanti,uzite si svadbu..... 😃 😃 😃 😃 😃 😃
inna7
30. jan 2010
Dobre ranko... 🙂

Oriel, presne to som si vcera tiez citala, ked som pisala emite.... vždy platí: vyvarovanie sa chybám je lepšie ako ich korigovanie.... takze je toho viac tak ti to preposlem v IP... 🙂 🙂 🙂 urcite to stoji za prečitanie.. 😉 🙂
mirrinka
30. jan 2010
ahojte
emi,všetko najlepšie k meninkám 🙂
andrii
30. jan 2010
ahojte

inna7...včera som si tú knihu večer študovala ešte raz... a ja malého nikdy nedávam do postielky,keď už spí. nakojím a ešte je hore - dám ho do postielky, pohladkám,dám cumeľ a plienku k líčku....zaspí v pohode,len potom sa budí na kojenie,lenže on aj riadne v noci ťahá,nie iba si dudká 😃 .normálne ťahá,až počujem,ako hltá 🙂
andrii
30. jan 2010
mimochodom...ja som ani jedno z detí nikdy nenechala zaspať pri prsníku, vždy som ich odtrhla,keď som videla ,že zaspávajú.
inna7
30. jan 2010
Andriii...prečítaj si hlavne 4-tu kapitolu...aj tie detičky ktoré vedia sami zaspať tak by mali prespať celú noc..bez krmenia!!! aj ked ťahá...na tvojom mieste by som postupne začala vylučovať jednotlivé krmenia...aj moja malá riadne pila v noci...
andrii
30. jan 2010
ale ako vylúčiť,keď reve akoby ho z kože drali a kričí mamááá ďuďúúú...ale prečítam ešte raz ....jasné,že také deti by už mali prespať celú noc...dievčatá mi ju prespali...taký problém som nepoznala...
emita
30. jan 2010
Mirri, ďakujem. začíname náš maratón. dnes ja, zajtra manžel a Šimonko, v stredu manžel narodky a štvrtok výročie. Zajtra máme spoločnú párty. Torta už upečená, hodila som ju na facebook. skúsim aj tu len neviem či nezmažú. som prvýkrát poťahovala s MMF 🙂 som so sebou nadmieru spokojná 😎 Šimonko bude mať radosť keď to uvidí. dnes ma videl len ako ju plním a plakal keď som ju odniesla že chce fúkať sviečky 😃 tak ho musel manžel zobrať k svokrovcom aby som ju mohla potiahnuť 😃
inna7
30. jan 2010
Emi...všetučko všetko NAJ k meninkám, nech detičky pekne spinkajú v noci x-) x-) x-)
inna7
30. jan 2010
jeeeeej tortičká kráááásna....jednoduchá a vkusná.... x-) 🙂 🙂 sa nezdáááš.. 😉
zuzu101
30. jan 2010
no to je ale počasíčko.bola som s malým v bývalej práci - no hrôza,samá havária za he.myslela som že ani nedôjdeme domov. ]-(
andrii
30. jan 2010
a my sme sa vrátili z prechádzky.. sneží,ako na Vianoce 😃 ..malý poslušne chodil a brodil sa snehom....snáď ho to unavilo a bude lepšie spať 😉

emita...všetko najlepšie k meninám 😉 ...ja som ti vlastne prvá blahoželala,že?...pamätáš,keď bolo Emílie 😉 .Torta je úžasná 😉 .Matúš bude mať narodeniny 25.5. takže u teba takúto objednávame 😉
inna7
31. jan 2010
Pekné zasnežené ránko x-) x-) x-) normálne nemôžem nájsť auto vonku 😃 😉 🙂

Emi....Šimonkovi želáme všetko najlepšie k dnešným narodeninkám, hlavne veľa zdravička, aby ste z neho mali len radosť... x-) x-) x-) a peknú oslavku..... 🙂

my ideme tiež na jednu oslavu, krsniatko ma 3r.... x-)
mirrinka
31. jan 2010
všetko najlepšie Šimonkovi..... 😉 aj ja si objednávam tortu na prvého júla,emi..... 😃 v ružovom prevedení 😃 😃 😃
andrii
31. jan 2010
Šimonkovi všetko naj,naj,naj 😉

aj my sme boli na oslave- dedko Emil má dnes meniny a potom sme ešte šli do druhej babky....prišli sme domov pred chvíľou....ty brďo....tooooľko snehu :-o :-o :-o ....riadne sme sa brodili :-N
oriel
31. jan 2010
AJ MY SA PRIPAJAME K BLAHOZELANIU 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 VSETUCKO NAJ 😃 😃 😃 😃 😃 😃
vonku je kooooooooopc snehu...... 😃 😃 😃 😃 dnes sme boli von celucky den....... v termoske cajik a tak 😃 😃 😃 😃
sara2
31. jan 2010
ahojte 🙂
Emi,všetko naj k včerajším meninkám.
A Šimonkovi veľa zdravia,pokoja,pohody a nech rastie aj naďalej do krásy a pre radosť svojím rodičom 😉
Nezasnežilo vás???? 😃 😃 Ja som myslela,že dnes od mojej mamki neodídeme toľko je tam snehu.
oriel
31. jan 2010
sari,ahoooooj,.... ako bolo? 😃 😃 😃 😃 ty kokso,tam kolko snehu muselo byt,ked tu je tolko 😃 😃 😃 😃 😃
Lilka ide zajtra po dlhej dobe do skolky......... 😃 😃 😃 😃 😃