• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
júúj to je dobré na výpočty tak dik zatiaľ...ja len na skok deti spia treba mi popratať rýchlo zbaliť a šup do He na víkend...
12. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ,,,mam sa dobre malicka je zlattunka a poslusnaa..v nemocnici bolo super nemam sa nacos tazovat az na tu stravu lebo celyy tyzden bolo to istee meso a omacka akurat menili ryzu cestovinu zemiaky a tarhonu :grinning: :grinning: :grinning: som rad aze som doma a ze samozem najest ...pre babetko treba len pampersky aleuz ked bude rpi tebe tak ti treba aj navlhcenee utierky a kremik na zadok to je vsetko....
12. feb 2010 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

ja som dnes od 4:15 hore, nejako nemozem spavat, asi priprava na neskor... :grinning: manzel isiel k zubarovi, tak ma vyhodil v meste, zasla som nafarbit obocie ku kozmeticke, potom do roboty po vyplatnu pasku a tam sme cca 2 hodiny klebetili... potom sme sli s drahym na nakup potravin, este som malemu kupila dve tenke ciapocky na doma a potom k svokrovcom, pozicat si velku cestovnu tasku do porodnice, lebo doma mame asi 3, ale velmi male a kufre mame 2, ale jeden je moc maly a druhy obrovsky, balime sa donho dvaja na 2 tyzdne k moru, to by ma tam vysmiali... tak mi svokra dala taku akurat velku tasku, idem do nej aj pomaly balit, keby nieco... prezliekla som postelne pradlo, teraz sa vetra, utrela prach a povysavala poschodie, uz budem mat veget.
12. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asshanti,keď si bola taká rozbehnutá tak si mohla prísť aj ku mne poupratovať. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja sa chystám zajtra luxovať :unamused: .Sárka ide k babke tak budem mať nato celý deň.

Pozdravuje vás Oriel.Má sa dobre.Chvála Bohu nič ju nebolí,nič sa nekomplikuje ale na radu lekárov ma byť v kľude a vyzerá to ,že na dlhšie.Hlavne nech sú obe v poriadku :wink:

Prajem krásny víkend :slight_smile:
12. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

sara2, srdecne pozdravuj Oriel, nech sa drzia princezny !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ja som cca od siedmej hore, vcera sme aj s drahym okolo desiatej zaspali, nevladali sme ani telku pozerat... :grinning: urobil mi ranajky a odisiel, dnes maju vyrocnu polovnicku schodzu. ja som si este lahla a driemala. teraz sa chystam este vyumyvat komodu a nocny stolik v detskej izbicke a to uz bude vsetko. a este pozehlit plienky, ale tych mam len asi 20, takze pohoda. a zacnem uz aj ukladat veci do porodnice do tasky, pre kazdy pripad... :grinning: :grinning: :grinning: pekny den vsetkym! :wink:
13. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....dievky, čo kupujete plienky :grinning: dnes som kúpila malej pampersky active baby za 13,50 eur v GVP cash -i... v tescu stoja 19 eur... :wink: a tie pampers sleep and play tam stoja 7 eur...

Oriel držte sa :dizzy_face:
13. feb 2010 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme sa poridane zásobili plienkami toujours z Lidlu. sú teraz za 6 eur :slight_smile: ešte lacnejšie ako hypernovacke.

andrii keď si bola fotiť malého,dostala si fotky aj na DVD? čo to stálo? viem že si písala ale nemám kedy hľadať :wink: mám veľkú chuť piecť :slight_smile: idem pohľadať nejaký recept
13. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.svetreceptov.estranky.sk/clanky/kolace/salamunov-kolac tak toto manžel miluje.upečiem keď pôjde so Šimonkom vonku. ale fajne je dnes vonku. som bola s Emilkou...
13. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita... už si presne nepamätám,koľko som platila, vtedy bola nejaká akcia na tie ateliérové fotky,ale tak do 6 eur.. a nedostala som ich automaticky aj na DVD, vypýtala som si,ale tiež som platila akolo 1,5 eura za napálenie.ale fakt si to presne nepamätám.iba že som bola trochu taká z toho,že napálenie je dve minúty roboty a toľko za to účtujú.ale chcela som mať pamiatku. :wink:

fajne je vonku? sneží zase :frowning2:
13. feb 2010 o 13:56  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:

Emi,ten koláčik robievam aj ja.Len má u mňa iný názov: "rýchly koláč". :sunglasses: Akurát som sa manžela pýtala či mám niečo napiecť a on vraví,že nie.Tak mám veget.Varím obed už na zajtra.Ten karneval na máji začína už o jednej tak to by som nestíhala zajtra.Sárku máme u babky :slight_smile: ,manžel vysáva a čistí gaučovku :grinning: .Ja sa dnes mám :grinning: :grinning: :grinning: .
13. feb 2010 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, manzelik je sikovny, super, ved si treba oddychnut... :wink: :wink: :wink:

ja som doumyvala komodu a teraz vegetime s manzom pri telke, potom ideme k svokrovcom. len sa bojim, ze ci malemu neublizujem, ked sa tolko zohynam, natahujem a tak... sa mi zda, ze dakedy ako keby vo mne nieco puklo, tak som sa aj zlakla uz... :unamused: :unamused: :unamused: dufam, ze som mu nic neurobila, ved je dobre chraneny v brusku, nie...??? :confused: :confused: :confused:
13. feb 2010 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mám už tiež navarené na zajtra :slight_smile: ideme k našim, sú tam sestrine deti :dizzy_face:
u nás najnovšie "letí" bábovka...a ja ju mám asi tiež najradšej... :slight_smile:
13. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,bábovku máme radi aj my.A v terajšom letáku Kauflandu bol celkom sympatický recept na bábovku so slivkovým lekvárom.
13. feb 2010 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink:
kočky,pamätáte sa na tú súťaž s milkou čo ste mi dávali hlasy? vyhrala som to a na FB sú už fotky :wink:
14. feb 2010 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka...ja som si to všimla ešte včera... posielala som cez tú stránku Valentína :wink: ...gratulujem :wink:
14. feb 2010 o 19:06  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka aj ja som ti dala hlas, tak som rada ze si to vyhrala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte... :slight_smile:

mirri supiš, peknučkéééé :wink: no mohli ti dať aj kartón miliek :grinning: :slight_smile: :wink:

Sara, tiež som čítala ten receptík, ja mám už svoj osvedčený...a úúúplne jednoduchý.. :slight_smile:

tak akurát išli svokrovci pre Lukáška do škôlky...vraj v jeho triede niet ani nohy, a chceli ho dať do inej, tak tam plače... :frowning2: takže dnes bude doma veselo :wink:
15. feb 2010 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bré ránko :slight_smile:

tak máme prázdniny :slight_smile: andrii deň D nadišiel: Šimonko sa už pýta aj na piškanie :grinning: ešte nie vždy, ale je to na dobrej ceste :grinning: a Emily už naozajstne papá. včera spapala asi 5 lyžičiek :grinning: a potom pokračovala v obľúbenej činnosti: pľuvaní :grinning: a to jej ide na jednotku. dokáže pľuvať aj na 1meter :grinning: :grinning: :grinning:

mirrinka ešte raz blahoželám, musel to byť krásny darček :wink:
15. feb 2010 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: pekný deň prajem :slight_smile:

Emi,perfektne som sa pobavila s tým pľuvaním :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vyšlo nám slniečko tak ideme vonku. :sunglasses:
15. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, blahozelam, to je super !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak my sme dnes urobili kus prace... teda manzel s kamosom... :grinning: rano poskladali postielku a navrtali policku nad komodu v detskej izbicke, takze je konecne kompletna. potom sme dali do postielky matrac, plachtu, hniezdo, kapsar, baldachyn, aj kolotoc, som nadsena, vyzera to vsetko nadherne !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moj toaletny stolik sa vyniesol na chodbu, lebo som ho mala pri posteli a je velky, zabera vela miesta, takze bude na chodbe, to je ok, lebo je prazdna. a na jeho miesto sa dala postielka a prebalovaci pultik. :wink: :wink: :wink: dnes uz nerobim nic, lebo z toho zhonu mam dost, som unavena... manzelik pojde na futbal s kolegami a ja mu uz len vyzehlim koselu na zajtra do prace. a este vecer mame skocit k fotografke, urobila nam nejake foto, ktore potrebujem nalepit malickemu do jeho albumu a konecne po viac ako dvoch rokoch od svadby sme si dali zaramovat spolocne foto, dala som az A4, tak dufam, ze to bude dobre vyzerat... :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.

Bola som dnes so Sárkou navštíviť Oriel v nemocnici.Pozdravuje vás všetky :wink: .
Má sa dobre,aj sa cíti dobre,nič ju netrápi a nebolí :slight_smile: .Zatiaľ to vyzerá tak,že do konca týždňa si tam určite poleží.
My sme so Sárkou upiekli teraz maffinky.Vyzerajú dobre tak dúfam,že aj budú dobre chutiť :grinning:

Asshanti,ste fakt šikovní :grinning: :grinning: --posielam ti IP :wink:
15. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, aj Ty mas IP... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

baby, malemu sme vcera kupili krasne maskacove nohavice v Reserved na 3-6 mesiacov, fakt bombove... :grinning: manzo mal vcera podobne na sebe, tak sme ich zladili, bola na nich 50 % zlava, ale aj tak stali cca 11 eur... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: my sme si vysli na Valentina na pizzu a kavu do MI do Zemplincentra, manzelik mi kupil krasnu zltu velku ruzu a maly dostal darcek... :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Ďakujem vám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
asshanti,aj my sme včera boli v Zemplíne :wink: tak cca okolo 15:00...
sari,ked budeš zase s Oriel,tak ju pozdrav,nech sa obe držia :wink: :wink:
15. feb 2010 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, my sme dosli tak po jednej a boli sme asi do pol stvrtej, stvrtej... mozno sme sa aj stretli, len sme o sebe nevedeli... :wink: :wink: :wink:
ta A4 v ramiku zo svadby je super, vytesujem sa !!! idem zehlit manzelikovi koselu na zajtra do prace... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme boli na poradni. 7320g :slight_smile: zaujímavé ale je že so Šimonkom sme boli v poradni keď bol presne na deň taký starý ako ona a vážil 7390g :sweat_smile: a pritom nikdy nebol taký bucľatý ako ona :confused: a tiež nám dnes došiel nový kočíček pre Emilku. Júj už nech je jar a vyrazíme do ulíc :grinning: :grinning: :grinning:
15. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,šupni tu fotku nech sa potešíme aj my :grinning:
15. feb 2010 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, furt ked sa zohnem, cupnem si po nieco, mam pocit ako keby daco vo mne bublinkovalo ale tak... nemohla som nejako ublizit malickemu...??? :confounded: :confounded: :confounded: dost som z toho nervozna... ale pohyby citim ako vzdy, kope a vytlaca sa... :wink:
15. feb 2010 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko :wink: dnes od pol piatej nemozem spat, pred chvilkou som vyprevadila manzelika do prace a uz sa mi nechce spat.
asshanti neboj bude to ok, hlavne ze citis pohyby. A nemoze to byt ze ma stikutku? A kedy ides na poradnu?
16. feb 2010 o 06:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
umývačka umýva, práčka perie, mäsko sa pacuje, Emilka spí :slight_smile: a krásny deň pred nami :slight_smile:

asshanti, neboj, ale radšej sa šetri :wink:

sara chceš fotku bacuľky alebo kočíka? :grinning: :grinning: :grinning: nejakú pridám :wink:
16. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko :wink: .

Emi, aj....aj...aj Emilku :grinning: aj kočiarik :grinning: .

Žienky my sme dnes vstali o pol deviatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Sárka sa zobudila o šiestej,ale dala som jej mlieko a ona ešte zaspala tak ja s ňou :grinning: :slight_smile: .
Teraz sa chystám robiť tie pirohy z rohlíkov a po obede vezmem Sárku na sánky :slight_smile:

prajem pekný deň :slight_smile:
16. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok