• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
júúj to je dobré na výpočty tak dik zatiaľ...ja len na skok deti spia treba mi popratať rýchlo zbaliť a šup do He na víkend...
12. feb 2010 o 12:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ,,,mam sa dobre malicka je zlattunka a poslusnaa..v nemocnici bolo super nemam sa nacos tazovat az na tu stravu lebo celyy tyzden bolo to istee meso a omacka akurat menili ryzu cestovinu zemiaky a tarhonu emoticon emoticon emoticon som rad aze som doma a ze samozem najest ...pre babetko treba len pampersky aleuz ked bude rpi tebe tak ti treba aj navlhcenee utierky a kremik na zadok to je vsetko....
12. feb 2010 o 12:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

ja som dnes od 4:15 hore, nejako nemozem spavat, asi priprava na neskor... emoticon manzel isiel k zubarovi, tak ma vyhodil v meste, zasla som nafarbit obocie ku kozmeticke, potom do roboty po vyplatnu pasku a tam sme cca 2 hodiny klebetili... potom sme sli s drahym na nakup potravin, este som malemu kupila dve tenke ciapocky na doma a potom k svokrovcom, pozicat si velku cestovnu tasku do porodnice, lebo doma mame asi 3, ale velmi male a kufre mame 2, ale jeden je moc maly a druhy obrovsky, balime sa donho dvaja na 2 tyzdne k moru, to by ma tam vysmiali... tak mi svokra dala taku akurat velku tasku, idem do nej aj pomaly balit, keby nieco... prezliekla som postelne pradlo, teraz sa vetra, utrela prach a povysavala poschodie, uz budem mat veget.
12. feb 2010 o 16:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asshanti,keď si bola taká rozbehnutá tak si mohla prísť aj ku mne poupratovať. emoticon emoticon
Ja sa chystám zajtra luxovať emoticon .Sárka ide k babke tak budem mať nato celý deň.

Pozdravuje vás Oriel.Má sa dobre.Chvála Bohu nič ju nebolí,nič sa nekomplikuje ale na radu lekárov ma byť v kľude a vyzerá to ,že na dlhšie.Hlavne nech sú obe v poriadku emoticon

Prajem krásny víkend emoticon
12. feb 2010 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,

sara2, srdecne pozdravuj Oriel, nech sa drzia princezny !!! emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

ja som cca od siedmej hore, vcera sme aj s drahym okolo desiatej zaspali, nevladali sme ani telku pozerat... emoticon urobil mi ranajky a odisiel, dnes maju vyrocnu polovnicku schodzu. ja som si este lahla a driemala. teraz sa chystam este vyumyvat komodu a nocny stolik v detskej izbicke a to uz bude vsetko. a este pozehlit plienky, ale tych mam len asi 20, takze pohoda. a zacnem uz aj ukladat veci do porodnice do tasky, pre kazdy pripad... emoticon emoticon emoticon pekny den vsetkym! emoticon
13. feb 2010 o 11:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....dievky, čo kupujete plienky emoticon dnes som kúpila malej pampersky active baby za 13,50 eur v GVP cash -i... v tescu stoja 19 eur... emoticon a tie pampers sleep and play tam stoja 7 eur...

Oriel držte sa emoticon
13. feb 2010 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme sa poridane zásobili plienkami toujours z Lidlu. sú teraz za 6 eur emoticon ešte lacnejšie ako hypernovacke.

andrii keď si bola fotiť malého,dostala si fotky aj na DVD? čo to stálo? viem že si písala ale nemám kedy hľadať emoticon mám veľkú chuť piecť emoticon idem pohľadať nejaký recept
13. feb 2010 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.svetreceptov.estranky.sk/clanky/kolace/salamunov-kolac tak toto manžel miluje.upečiem keď pôjde so Šimonkom vonku. ale fajne je dnes vonku. som bola s Emilkou...
13. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emita... už si presne nepamätám,koľko som platila, vtedy bola nejaká akcia na tie ateliérové fotky,ale tak do 6 eur.. a nedostala som ich automaticky aj na DVD, vypýtala som si,ale tiež som platila akolo 1,5 eura za napálenie.ale fakt si to presne nepamätám.iba že som bola trochu taká z toho,že napálenie je dve minúty roboty a toľko za to účtujú.ale chcela som mať pamiatku. emoticon

fajne je vonku? sneží zase emoticon
13. feb 2010 o 13:56  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon

Emi,ten koláčik robievam aj ja.Len má u mňa iný názov: "rýchly koláč". emoticon Akurát som sa manžela pýtala či mám niečo napiecť a on vraví,že nie.Tak mám veget.Varím obed už na zajtra.Ten karneval na máji začína už o jednej tak to by som nestíhala zajtra.Sárku máme u babky emoticon ,manžel vysáva a čistí gaučovku emoticon .Ja sa dnes mám emoticon emoticon emoticon .
13. feb 2010 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, manzelik je sikovny, super, ved si treba oddychnut... emoticon emoticon emoticon

ja som doumyvala komodu a teraz vegetime s manzom pri telke, potom ideme k svokrovcom. len sa bojim, ze ci malemu neublizujem, ked sa tolko zohynam, natahujem a tak... sa mi zda, ze dakedy ako keby vo mne nieco puklo, tak som sa aj zlakla uz... emoticon emoticon emoticon dufam, ze som mu nic neurobila, ved je dobre chraneny v brusku, nie...??? emoticon emoticon emoticon
13. feb 2010 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mám už tiež navarené na zajtra emoticon ideme k našim, sú tam sestrine deti emoticon
u nás najnovšie "letí" bábovka...a ja ju mám asi tiež najradšej... emoticon
13. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna,bábovku máme radi aj my.A v terajšom letáku Kauflandu bol celkom sympatický recept na bábovku so slivkovým lekvárom.
13. feb 2010 o 18:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
kočky,pamätáte sa na tú súťaž s milkou čo ste mi dávali hlasy? vyhrala som to a na FB sú už fotky emoticon
14. feb 2010 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka...ja som si to všimla ešte včera... posielala som cez tú stránku Valentína emoticon ...gratulujem emoticon
14. feb 2010 o 19:06  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka aj ja som ti dala hlas, tak som rada ze si to vyhrala emoticon emoticon emoticon
14. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte... emoticon

mirri supiš, peknučkéééé emoticon no mohli ti dať aj kartón miliek emoticon emoticon emoticon

Sara, tiež som čítala ten receptík, ja mám už svoj osvedčený...a úúúplne jednoduchý.. emoticon

tak akurát išli svokrovci pre Lukáška do škôlky...vraj v jeho triede niet ani nohy, a chceli ho dať do inej, tak tam plače... emoticon takže dnes bude doma veselo emoticon
15. feb 2010 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bré ránko emoticon

tak máme prázdniny emoticon andrii deň D nadišiel: Šimonko sa už pýta aj na piškanie emoticon ešte nie vždy, ale je to na dobrej ceste emoticon a Emily už naozajstne papá. včera spapala asi 5 lyžičiek emoticon a potom pokračovala v obľúbenej činnosti: pľuvaní emoticon a to jej ide na jednotku. dokáže pľuvať aj na 1meter emoticon emoticon emoticon

mirrinka ešte raz blahoželám, musel to byť krásny darček emoticon
15. feb 2010 o 08:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon pekný deň prajem emoticon

Emi,perfektne som sa pobavila s tým pľuvaním emoticon emoticon
Vyšlo nám slniečko tak ideme vonku. emoticon
15. feb 2010 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, blahozelam, to je super !!! emoticon emoticon emoticon

tak my sme dnes urobili kus prace... teda manzel s kamosom... emoticon rano poskladali postielku a navrtali policku nad komodu v detskej izbicke, takze je konecne kompletna. potom sme dali do postielky matrac, plachtu, hniezdo, kapsar, baldachyn, aj kolotoc, som nadsena, vyzera to vsetko nadherne !!! emoticon emoticon emoticon moj toaletny stolik sa vyniesol na chodbu, lebo som ho mala pri posteli a je velky, zabera vela miesta, takze bude na chodbe, to je ok, lebo je prazdna. a na jeho miesto sa dala postielka a prebalovaci pultik. emoticon emoticon emoticon dnes uz nerobim nic, lebo z toho zhonu mam dost, som unavena... manzelik pojde na futbal s kolegami a ja mu uz len vyzehlim koselu na zajtra do prace. a este vecer mame skocit k fotografke, urobila nam nejake foto, ktore potrebujem nalepit malickemu do jeho albumu a konecne po viac ako dvoch rokoch od svadby sme si dali zaramovat spolocne foto, dala som az A4, tak dufam, ze to bude dobre vyzerat... emoticon emoticon emoticon
15. feb 2010 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.

Bola som dnes so Sárkou navštíviť Oriel v nemocnici.Pozdravuje vás všetky emoticon .
Má sa dobre,aj sa cíti dobre,nič ju netrápi a nebolí emoticon .Zatiaľ to vyzerá tak,že do konca týždňa si tam určite poleží.
My sme so Sárkou upiekli teraz maffinky.Vyzerajú dobre tak dúfam,že aj budú dobre chutiť emoticon

Asshanti,ste fakt šikovní emoticon emoticon --posielam ti IP emoticon
15. feb 2010 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, aj Ty mas IP... emoticon emoticon emoticon

baby, malemu sme vcera kupili krasne maskacove nohavice v Reserved na 3-6 mesiacov, fakt bombove... emoticon manzo mal vcera podobne na sebe, tak sme ich zladili, bola na nich 50 % zlava, ale aj tak stali cca 11 eur... emoticon emoticon emoticon my sme si vysli na Valentina na pizzu a kavu do MI do Zemplincentra, manzelik mi kupil krasnu zltu velku ruzu a maly dostal darcek... emoticon emoticon emoticon
15. feb 2010 o 15:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon
Ďakujem vám emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
asshanti,aj my sme včera boli v Zemplíne emoticon tak cca okolo 15:00...
sari,ked budeš zase s Oriel,tak ju pozdrav,nech sa obe držia emoticon emoticon
15. feb 2010 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mirrinka, my sme dosli tak po jednej a boli sme asi do pol stvrtej, stvrtej... mozno sme sa aj stretli, len sme o sebe nevedeli... emoticon emoticon emoticon
ta A4 v ramiku zo svadby je super, vytesujem sa !!! idem zehlit manzelikovi koselu na zajtra do prace... emoticon emoticon emoticon
15. feb 2010 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme boli na poradni. 7320g emoticon zaujímavé ale je že so Šimonkom sme boli v poradni keď bol presne na deň taký starý ako ona a vážil 7390g emoticon a pritom nikdy nebol taký bucľatý ako ona emoticon a tiež nám dnes došiel nový kočíček pre Emilku. Júj už nech je jar a vyrazíme do ulíc emoticon emoticon emoticon
15. feb 2010 o 20:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,šupni tu fotku nech sa potešíme aj my emoticon
15. feb 2010 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, furt ked sa zohnem, cupnem si po nieco, mam pocit ako keby daco vo mne bublinkovalo ale tak... nemohla som nejako ublizit malickemu...??? emoticon emoticon emoticon dost som z toho nervozna... ale pohyby citim ako vzdy, kope a vytlaca sa... emoticon
15. feb 2010 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko emoticon dnes od pol piatej nemozem spat, pred chvilkou som vyprevadila manzelika do prace a uz sa mi nechce spat.
asshanti neboj bude to ok, hlavne ze citis pohyby. A nemoze to byt ze ma stikutku? A kedy ides na poradnu?
16. feb 2010 o 06:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
umývačka umýva, práčka perie, mäsko sa pacuje, Emilka spí emoticon a krásny deň pred nami emoticon

asshanti, neboj, ale radšej sa šetri emoticon

sara chceš fotku bacuľky alebo kočíka? emoticon emoticon emoticon nejakú pridám emoticon
16. feb 2010 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko emoticon .

Emi, aj....aj...aj Emilku emoticon aj kočiarik emoticon .

Žienky my sme dnes vstali o pol deviatej emoticon .Sárka sa zobudila o šiestej,ale dala som jej mlieko a ona ešte zaspala tak ja s ňou emoticon emoticon .
Teraz sa chystám robiť tie pirohy z rohlíkov a po obede vezmem Sárku na sánky emoticon

prajem pekný deň emoticon
16. feb 2010 o 09:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš