• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Ahojte dievčatá, ja dnes otras deň...nestíhala som do práce - išla som peši!! emoticon emoticon emoticon
A teraz ma začal kvalitne bolieť zub.- Takže bolesti neuveriteľné ... emoticon emoticon emoticon

Bavíte sa o pití mliečka???? Moje deti vôbec nepijú mlieko a v noci vstávali na mlieko tak cca do 9 mesiacoch. Teraz zbožňujú z mliečnych výrobkov: syr, jogurty a tie všelijaké guľôčky v mlieku a robím im krupicu....

Ale nenapijú sa mi mlieka ako čisto v pohári ... emoticon emoticon

Je pravda, že ja mlieko ani neochutnám, lebo sami hnusí...brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr......
A ani manžel mliečko nepije ...tak kde vidia deťúrence príklad? NIKDE!

A ešte som zabudla.... dnes som sa "lúčila" s opatrovateľkou, lebo už ju nebudeme potrebovať, lebo Rebeka ide do škôlky - tak znela "zmluva" pred 2,5 rokom. NO mala som dosť... Keby som sa nekontrolovala, tak sa jej hodím okolo krku atd.... Bola to super pani, ktorá dala mojej Rebeke veľmi veľa a mne pomohla tak ako nikto - pred štátnicami mi brala Rebeku od rána do večera , aby som sa mohla učiť. Keď som nestíhala, tak mi uvarila....NO PROSTE SUPER.... Normálne ešte aj teraz ako to píšem tak revem....
Jasné, že bude chodiť aj ďalej , ale nie tak intenzívne.... a si predstavte, že vytiahla počas návštevy krabičku a vraví mi, aby som to dala Rebeke posvätiť. Ja som si myslela, že je to detský ruženček alebo čo... Otvorím a tam zlatá retiazka s krížikom. Mala som dosť. Že ona má Rebeku veľmi rada, že na ňu nikdy nezabudne a chce aby mala od nej pamiatku... No a nerevte!!!!!Revem tu teraz jak švihnutá a som nachladená a nemôžem dýchať.Joj, už ani nepíšem...
KOnčím zajtra sa ozvem. Dobrú nôcku... emoticon
POZDRAVUJEM VŠETKY OPATROVATEĽKY..... emoticon emoticon emoticon
29. feb 2008 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj ivka22. Pozerala som si tvoj albumček - - ste nádherná rodinka emoticon emoticon emoticon Maličký je rozkošný...
Tak vitaj medzi nami.... cmuk emoticon emoticon
29. feb 2008 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor Vitaj ivka medzi nami,ta Blava vobec nevadi.My sme teraz v Irsku,no navzdy ostaneme vychodniarmi,hehe.
Takze baby,mam pre vas novinku,v utorok sme domaaaaaaaaaaaa.Tak sa tesim.Chcem dat Chrisa komplet vysetrit,lebo ten jeho kasel sa mi vobec nepaci plus tie hlieny.Snad to nebude astma.
A este sa taaaaaaaaaak velmi tesim na brachovho maleho,juuuuj.Pravdaze aj Chris,tak sa vytesuje Milankovym fotkam.
1. mar 2008 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem ze uvitanie baby , ste mile emoticon))))
1. mar 2008 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.Uz je po vikende..Hm,skoda. Opat to iste dookola.Dnes sme boli s malou u doktorky,je na tom o.k.,no tie hlieniky este ma.Na neviem,ci na mna zas nieco nelezie,je mi totalne blbo.Boze,vonku tak krasne a ja jak zdochlinka.Nic sa mi nechce. emoticon Dagsty,az som pomaly revala s tebou ako som to citala,je to fakt na city,ked si clovek niekoho oblubi a potom sa s nim ma lucit. emoticon Idem dat do albumceku par fotociek/pa
3. mar 2008 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://pampusik.mimishop.sk/katalog.php?kategorie=7362
Kočky pozrite na toto.Ako inšpirácia super.My chceme urobiť izbičku malej na jar.Tak kukám nejakú tapetu a doplnky.Niektoré ceny su tam prehnané,ale páči sa mi to.
ahoj emoticon
3. mar 2008 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sevas dievčatá, sara2 je to prenádherné....... ALE ja mám bordúru v detskej izbe - je to síce milučké, ale Nikolas mi už reptá, že on nie je decko a chce mať telku atd. emoticon emoticon emoticon
Oriel, tak sa skoro vyzdrav...ja beriem panadol extra a je mi prííma emoticon emoticon emoticon furt nadopovaná, ale chorobu som skoro zničila..... emoticon
Dievčatá, kto má zajtra 3 roky ............REBEKA, robíme oslavu a budeme mať tortu zo Snehulienkou. Rebeka sa poskladá, lebo práve teraz máme obdobie Snehulienky...
Potom dám foto. o.k?
Tak sa majte krásne a častejšie nakuknite na MK. o.k?
pa.pa.pa....cmuk emoticon
3. mar 2008 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
REBEKA má 3 roky...milujem ju... cmuk emoticon
4. mar 2008 o 09:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Všetko najlepšie malej Snehulienke prajeme zo srdca emoticon
4. mar 2008 o 09:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dagsty,vsetko naj. Rebeke emoticon Uzite si to. emoticon
4. mar 2008 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujem Vám všetkým krásne, po oslave doložím nejaké fotečky...pa.pa.pa Krásny dníček prajem... emoticon emoticon
4. mar 2008 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky
Rebeke vsetko najlepsie k 3 rocikom emoticon cmuuky cmuuk emoticon

oriel,mala je ako modelka a pekna po mamke emoticon

ja som chora,hrdlo ma neznesitelne boli,kycham,kaslem....
no dnes je mi uz lepsie,beriem aj antibiotika, emoticon
mala berie uz 3 antibiotika,stale ma zapalene hrdielko,dnes sme ani nesli na kontrolu,aby sme tam zas daco nenachytali emoticon a vraj su kojene deti zdravsie.....na nas sa stale daco nalepi
4. mar 2008 o 16:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,Janka vitaj medzi chorymi.Mne je uz tiez lepsie,aj mala je uz o.k. Hlieniky same od seba zmizli.Drzte sa a skoro sa uzdravte emoticon Dagsty,ako oslava?
4. mar 2008 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby, ešte raz všetkým ďakujeme za gratulácie. Teraz odišla posledná návšteva... Rebeka zaľahla o deviatej do postele jak zabitá a zajtra ráno príde na oslavu opatrovateľka... už sa teším...
Pridávam foto torty...ale nevedela som jak nastaviť mobil, tak fotky sú o ničom a práve teraz sami ich nechce upravovať. pa.pa.pa
4. mar 2008 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dagsty ta torticka bola uzastna/// emoticon emoticon emoticon Budem sa inspirovat,ked bude mat Lilka dva rocky.Uzastne.Bola aj taka dobra ako pekna?Hm?papa
5. mar 2008 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neviem aká bola, lebo mamička je tučná - tak mamička nejedla, ale zato som teraz spraskla plný tanier živánky a je mi fajn....od zajtra buď diétka, alebo delená strava. emoticon emoticon
5. mar 2008 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dagsty,aj ten obrázok bol jedlý?
Tortičku si dávala piecť tu v Humennom?Jednoducho som bez slov.Je nádherná emoticon
A čo nato Rebeka keď ju videla?
6. mar 2008 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A obrázok je jedlý...chutí ako vianočná oblátka... Rebeka keď tortu videla, tak bola hotová a neskôr mrnčala, že ona chce jesť snehulienku, potom , že trpaslíka.... na nervy.... emoticon emoticon
Dávala som ju piecť pod plzenskou...
Ako sa inak máte???? Ja som dnes taká unavená, teraz mi Rebeka vstala, papká a potom ideme von... lebo spím. pa
6. mar 2008 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj,
my sme sa teraz vrátili z prechádzky ale som vymrzla emoticon .Je to také klamlivé teraz ešte.Slniečko je zubaté.
Kočky v sobotu sa chystáme na týždeň na lyžovačku do Tatier,tak len dúfam,že vydržíme v zdraví a si to užijeme emoticon
už sa tak teším,všetci traja konečne spolu emoticon
6. mar 2008 o 16:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cau orielkaemoticonako sa mas?po dlhsom case som tu opat a vidim tvoje foto emoticon ako sa ma malicka?vy uz budete slavit dva roky? emoticon ako to ubieha,ze?My budeme mat o par dni rocek emoticon
7. mar 2008 o 10:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte,cauko adicka,mame sa fajn,teraz je to take dobre obdobie,povedala by som ze kazdym dnom lepsie,mala sa uz sama pohra alebo pozera rozpravku a ja mozem nieco porobit.Fakt to rychlo bezi,az prilis.Este si pamatam ako som ta stretla s bruskom a uz budete mat rocik.Ani sa nenazdame a uz mame po materskej.Hm... emoticon Sara,uzite si lyzovacku,Sarinka sa urcite vyblazni,vsak?Nech vam vyjde pocasie/// emoticon emoticon Dagsty,ako? Rebeka v skolke o.k?Neplacka?Do ktorej skolky ju davas?A ozaj,chcela som sa opytat,ze ten obrazok si kupova ty,alebo si si ho vybrala rovno v cukrarni?Lebo na MMB som videla tiez vselijake krasne. emoticon Janka,uz si zdrava? emoticon Zatial sa majte,idem sa pomaly chystat von.Papa.
7. mar 2008 o 13:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Haloooooo.... emoticon emoticon Kde ste vsetky?
7. mar 2008 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak a už mám zbalené.Akoby na mesiac emoticon a ideme len na týždeň.Ale viete vždy treba rátať so všetkým a hlavne pri dieťati. emoticon
Čaute o týždeň emoticon
7. mar 2008 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sara,mozno vam tam bude tak fajn,ze naozaj ostanene aj na mesiac.Nikdy nevies... emoticon papa
8. mar 2008 o 10:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oriel, nemas Ty nahodou kocik Chicco? emoticon
8. mar 2008 o 11:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cauko robodracica,dlho si tu nebola.Ano,mam Chicco /cerveny/ Tak to sme sa museli niekde stretnut.Hm?
8. mar 2008 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ano, videla som Ta v piatok v meste pred drogereriou /sklenar/.Lilka bola zlatucka, myslim ze mala slnecne okuliariky, a taku peknucku ciapocku. Nebola to nahodou bekovka z Nextu? A mimochodom ako si spokojna s tym kocikom? V tychto tipoch su dost malicke vanicky.Minule som na nejakej diskusii citala, ze jedna mamicka do nejakeho kocika uz nemohla napratat 3- mesacne babatko s fusakom. Tiez som minule videla ako isla jedna mamicka s kocikom Cam, a ten straaaasne vrzgal emoticon ,sama umela hmota. Ja by som donho asi natlacila cely sprey WD 40. emoticon
9. mar 2008 o 07:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bola si aj s malou?Skoda,ze som ta nevidela.Nie ta ciapocka nieje z Nextu,kupila som ju tu na sidlisku1.Ja som s Chiccom spokojna,ta vanicka je sice dost mala,no mne bola akurat,pretoze mala sa narodila v auguste,takze celu zimu som mala vanicku /do 7 mesiacov/ a potom sportovy. Aj s fusakom to bolo o.k. Aj to je na nom super,ze autosedacka sa da pripevnit na kocik,dost som to vyuzila,ked bola mensia.Zatial pa,ideme papat.A aj kuknut na MMB
9. mar 2008 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kukla som aj sem,no nikoho nikde... emoticon Idem sa dat dokopy,ideme do Ke. emoticon
9. mar 2008 o 12:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky
tak ja som uz ok,no malej vysli z vyterov kvasinky,takze preto sa to stale opakuje emoticon ,tak sme opat na liekoch,ju az striasa,ked jej ich davam emoticon
nebola som tu,voooobec mi nevysiel cas,tak muzik zobral malu von,tak aspon trocha nakukam emoticon
9. mar 2008 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš