Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

oriel
15. aug 2008

vachovka,ani ja neporadim.... Na kupko nechodime...... aspon teraz nie.... 😉 😉 Andri,este k tomu videniu do dialky,ja mam tiez s tym problem.... Este nemam nove sosovky,neviem asi ma ocna dovolenku,lebo mi nedvihala telefon.... hm.... 🙂 Jooooj,ja sa tesim na stretko!!!!! 🙂 🙂 🙂 Dufam,ze nam to vyjde.....

emita
15. aug 2008

k tomu detskému bazénu: vodu tam menia každý deň takže ak nieje práve hic aby sa voda prehriala tak jasné že nieje teplá.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
15. aug 2008

Nosim =1,5,no mam pocit,ze sa mi zhorsil zrak... Aj preto ccem ist na ocne.... Dohodneme si presnejsie miesto..... 🙂 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vachovka
15. aug 2008

Baby dakujem skusime a uvidime.
Oriel nechodila si nahodou na chemicku?Nejaka si mi povedoma.

sara2
15. aug 2008

Oriel,ahoj.
Chodím so Sárkou každý deň tak okolo pol piatej-piatej za náš blok.Stretávame sa tam viaceré s deťmi.Aj tvoja Lilianka sa pri nás minule zastavila.Tak ak chceš,tak príď medzi nás 🙂 .
ahoj

ajka122
15. aug 2008

Ahojte , rada by som sa s vami stretla a so svojimi chlapcami , ale moj manzel ma posledne dva augustove tyzdne dovolenku a urcite nebudeme doma , chceme si zorganizovat nejake vyletiky po Slovensku , ale myslim si , ze to nebude prve a posledne stretnutie, vsak ? , ak budete organizovat druhe , tak dufam, ze tam nebudem chybat aj s chlapcami .

a inac , vonku je riadny hic , ani sa mi nechce po takej horucave ist s chlapcami von 😝 , myslim, ze z tej horucavy bude nejaka burka , no nechcem ju privolavat

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajka122
15. aug 2008

andrii ,tesis sa vsak ? , ze mas pomocnicku doma , ja som s chlapcami cely den doma , lebo vcera sme to vonku asi prehnali a Samko sa mi pripiekol na tvaricke , ale nerozumiem ako natieram ich kremom , davam im klobuciky .

ozaj kocky , natierate deturence s nejakymi kremami , ja som im kupila s faktorom 25 , a teraz neviem ci som nemala kupit väcsi ,

mirrinka
15. aug 2008

ja malú natieram faktorom 50 😉 nie je spálená,ale krásne do hneda opálená 🙂 ale je pravda,že ona vo vnútri neposedí,je na slnku skoro celý deň...ked niekde spolu ideme,tak v poriadnom kontraste - ona hnedá a ja ako vedúca vápenky,keďže sa pred slnkom skrývam 😀 😀 😀

helenkasabinka
15. aug 2008

ahoj ANDRII 😀

sara2
15. aug 2008

ajka na naše podnebie ti 25 faktor úplne stačí.Ja som mala pre Sáriku pri mori 50 a bolo vidno ,že je fakt chránená.Resp.ani nevidno ,že pri mori bola,pretože ona je snedá celý rok.A keď idem tu vonku tak jej dávam 25faktor.
A búrka je asi tu,čo?Rýchlo som zbierala prádlo z balkona lebo som myslela,že aj šnúru vytrhne. 🙂 Tak predpokladám,že taký vetrisko priveje mraky.A my sme chceli zajtra opekať a grilovať s detičkami... 😒
Pekný víkend dievčatá.
Helenkasabinka ako sa vám darí? 😉

oriel
15. aug 2008

vachovka,ano,chodila som na chemicku (no dievcensku/,aj ty.... Neviem,niejak z fotky nepoznam.... Aky si rocnik,ja 1984,,,,,, 🙂 🙂 Sara,dnes sme boli s malou za blokom,mali sme so sebou aj susedkynu malu a vas nikde... Hm.... 🙂 🙂 Ajka,skoda,ze neprides.... Ja malu natieram, 40tkou /no nie uplne vzdy/ ,no ona je prirodzene sneda,fakt,ze keby som ju nenatierala a bola by vkuse na slnku,je ako cernoska... Ajka,no myslim,ze 25 staci.... 😉 Ved raz sa ma aj jedna pani pytala,ci mam manzela zo zahranicia.... 🙂 Ako pise Mirrinka,ja som tiez pri malej biela jak stena....

helenkasabinka
15. aug 2008

Sara ahoj zatial super a je vsetko v poriadku dakujem za opytanie 🙂

emita
15. aug 2008

my sme kúpili 30-ku faktor. pár krát som ho natrela, ale potom som kdesi čítala že bábätká by sa nemali natierať... že chémia a tak. tak to riešim tak že sa snažím zabrániť aby naňho slniečko svietilo. O rok keď bude behať tak ho budem natierať tou 30-kou.

sara2
15. aug 2008

Oriel ,zlatko je mi to ľúto.Boli sme,ale toršku neskôr,museli sme sa minúť ☹
Joooj,mrzí ma to.Nabudúce ti napíšem smsku ,že sme tam,aby som ťa nepreháňala.

oriel
15. aug 2008

O.K. Malej sa tam zapacilo.... vela deti..... 🙂 Teraz chcem,aby ju mama castejsie brala ku sebe,aby si trocha zvykla bezo mna... 🙂

sara2
15. aug 2008

No moja kočka čím je staršia,tým je viac "mamičkovejšia".Keď bola malá nebol žiaden problém.A teraz keď ideme na nákup,tak reve jak kozička ☹
Idem spať,dobrú noc

oriel
15. aug 2008

Dobru nocku.....

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
16. aug 2008

https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

tak čo? napíšem im a vo štvrtok to podpíšeme? 😉

marhar
16. aug 2008

ahojte baby,

no, ja mám petíciu už od včerajška vytlačenú, takže vo štvrtok očakávam vašu podporu 😵

my natierame 40tkou /dostali sme/ - ale dokina vravela, že stačí 25, aby si aj pokožka zvykala 😵 a natierame sa VŽDY.
Ohľadom kupka - boli sme s Alexejom dvakrát - mali sme vlastný bazénik, ale samozrejme, detský bazén je magnet, takže sme boli chvíľku aj tam - ale to mi skôr sedel na kolenách a bol v tranze... 😀 😀 😀 . Ja som bola spokojná, určite budeme chodiť aj na budúci rok!! voda bola celkom ok, samozrejme nemala 27stupňov, ale milión detí a mamičiek, takže to nebolo až také strašné. Boli by sme tam aj častejšie, ale sama s Alexejom ešte nechcem ísť a sestra s manželom už dovolenky vyčerpali, takže nemali sme s kým ísť 😒

ajka, škoda, že nedôjdeš 😖

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirrinka
16. aug 2008

...aj ja 😉

oriel
16. aug 2008

ahojte,aj ja podpisem....... 🙂 Dievcata,ozaj,uz som prisla na to ako sa fotocky zmensuju.... 😉 Boze,ale mi to trvalo.... Idem nieco vymazat a aj aspon par vlozit.....

marhar
16. aug 2008

no tak to som rada, že bude taká hojná podpora 😎 dnes je riadne dusno..uf, my sme boli 4 hodiny vonku i napriek tomu, z toho sme cez hodinku spali a potom cukráreň 😎

oriel, krásne foto a ešte krajšia rodinka 🙂 😵 , výzdoba na oslavu parádna 😉

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
16. aug 2008

dakujeeeeem..... 🙂 🙂 🙂 mam 23,no v novembri 24..... hm.... 🙂 🙂