Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

mirrinka
22. okt 2008

emi,aby som to vysvetlila s tým tweens albumom....ak by som teraz otehotnela,tak je vacsia možnost na viacplodové tehotenstvo,kedže som ešte len pred mesiacom prestala brat tabletky.takže ešte aspon mesiac treba počkat,aby som tu fakt ten tweens album nemala 😀 chapenzi? 😀 😀 😀

baby,zajtra ideme s Lily do Bardejova k jednej doktorke na gastro,asi jej bude pchat do žalúdka tú hnusnú hadičku...ale musíme,lebo stále ju bolí brucho a nikto nevie od čoho.potom v piatok ideme na alergologiu,budú už výsledky čo jej minule brali krv...som velmi zvedavá...hrozne mám z toho gastra strach,ale čo už,nenechám ju predsa trpiet ešte niekolko dalších rokov...a tá doktorka je super,bola pri nej aj moja sesternica a ona jej zistila na žalúdku 2 zaschnuté vredy a jeden nový a pritom nikde ani v Prešove jej nič nezistili.a dievča trpelo neviem kolko rokov 😖 a vraj to tam s tou hadičkou nie je také hrozné ako niekde inde,vraj do minúty to má tá doktorka všetko spravené....baby,tak držte zajtra o 11:15 prsty 😉

mirrinka
22. okt 2008

a dakujeme za pochvalu fotky 🙂

emita
22. okt 2008

Och mirrinka to budeme držať 😖 to som nevedla že je to tak s tabletkami tak to radšej počkaj 😉 ale bola by sranda mať 2 dievčatká k ajkyným chlapcom 😀 😀 😀

sara2
22. okt 2008

Mirrinka držíme palce.Mne gastro robili,fuuuuj 😠 hnusná vec to bola....
daj vedieť ako ste dopadli.

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
22. okt 2008

jooj Mirri,aj ja vam drzim palce..... mne to tiez robili,nieje to az take hrozne,no dost neprijemne..... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ A este ked to maju robit takemu malemu drobcovi..... 😉 ☹ ☹ ☹ ☹ Zajtra idem s Lilkou do doktorky.... zacala mi dost kaslat.... 😒 😒 😒 😒 sari,fakt dobre,ze si Sarinku teraz nedala do skolky.... dnes bolo 6 deticiek.... 😒 😒 😒 😒 😒 😒 Neviem,no mam pocit,ze aj na mna nieco lezie.... cely den ma bolela hlava a teraz uz citim aj hrdlo.....

sara2
22. okt 2008

Oriel,ja mám pocit,že sa ani nezamestnám...kamarátka mi dnes vraví,čo má tri deti,že rátaj s tým,že ti 4 dni bude v škôlke a dva týždne doma...ajajaj.
Oriel tu Pipi mi nemusíš napaľovať.bratranec je tu teraz na návšteve a spomínal,že oni to majú,tak mi napáli.Ale dikes za ochotu.Pozdrav Lilku a daj vedieť ako natom ste...čauko

inna7
23. okt 2008

Ahojte...som ako po nočnej... 🙄 malinka si zmyslela že sa chce od 2 do 4h rano hrajkať... 😀 ☹
no to gastro dosť zavisi aj od lekara...mojej malej neterke to robili už viackrat, pri jednom doktorovi ani nezaplakala a naopak pri druhom revala...
Sari, zo začiatku aj Lukaško bol často doma...ale postupom času už vôbec nebol chory... 😉

Ach, čo dnes zasa variť... 😖

inna7
23. okt 2008

Včera sme boli so Sarkou v jednom detskom obchodiku vo Vranove...vola sa dieťa a ja...neviem či ho poznate, ale maju tam nadherne vecičky...všetko dovoz z UK... som jej pokupila krásne vecičky... 🙂 🙂 🙂

sara2
23. okt 2008

Inna a aké sú tam ceny?
Mne sa páčia veci tu v He v dome služieb,my to valáme "žaba".Kupila som tam Sárke už pár vecí,ale nohavičky 580 korú.Bundička 850 korún.Des.
ahojte

oriel
23. okt 2008

ahojte,mysme boli dnes pri doktorke..... Lilka ma dychanie vraj uplne ciste..... no dnes uz ani vobec nekasle,no vcera to bola hruza..... neviem,ona mi od narodenia este vobec nekaslala,tak som sa dost zlakla..... aj pre nu to bolo dost neprijemne..... doktorka nam odporucila sirup,vraj je dobry aj na hlieny aj na kasel..... tak uvidime..... vravela,ze je o.k,no des som ju do skolky nedala a asi ani zajtra nepojde..... nech bude uplne o.k 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Pocula som uz o niejakom obchode vo VT,inna,maju tam aj nextove veci.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Sari a na MMB si nepozerala... za taku cenu jej kupis aj uplne nove vecicky z Nextu....... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 Vonku je niejak pomracene..... boze doma mame taku tmu..... vsade len rozsviecujem svetla..... Dufam,ze mala Lianka to uz ma za sebou..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 A ozaj,aj ja som chora.... beriem ATB......

sara2
23. okt 2008

Oriel,tak pekne do perín a potiť sa 😀 .
Videla som že dnes Lilka nebola.Detičky boli na dvore.My sedíme doma.A tiež je tu tma ako vravíš.
No som zvedavá jak pochodila Mirrinka s malou.
Pozdrav Lilku od Sárinky.

oriel
23. okt 2008

tak kde ste vsetky...... 😉 😉 😉 😉 Aj ja som zvedava ako Mirrinka........

emita
23. okt 2008

Ja som tiež zvedavá ako dopadli. celý deň na nich myslím...

mirrinka
23. okt 2008

Ahojte 🙂
ste zlaté,že ste na nás mysleli... 😉
tak boli sme pri tej doktorke v tom Bardejove a jej jednoznačná diagnóza znela - alergia na laktózu.hadičku jej do žalúdka nepchali,len jej predpísala plno liekov na úpravu čriev a kravské mlieko zmeniť za sójové...máme to takto robiť na skúšku prvé tri týždne a potom znova na kontrolu a tam sa uvidí,že čo dalej 😒
ale čo ma najviac dostalo bolo,že podľa výsledkov,ktoré mala Lily v karte mi povedala,že je chudokrvná až hrôza a náš detský doktor mi povedal,že má len TROŠIČKU menej železa,že to nie je nič strašné... tak po dnešku jednoznačne beriem od neho kartu a ideme inde 🤐

baby,celú noc som kvôli tej hadičke nespala,tak som sa bála...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
23. okt 2008

och mirrinka.... 😖 ale hlavne že jej zistili z čoho to je a snáď ju už bruško bolieť nebude...

sara2
23. okt 2008

Andrii ja som jej tu bundičku nekupila.Šak ma išlo šľahnúť keď som tu cenu videla...Muž by ma hnal 😀
Mirrinka mojej Sárinke gastro nerobili ale ako prvé keď som prešla k našej novej pani doktorke ,tak len na základe toho čo som jej popísala tak trafila do čierneho.Okamžite sme vynechali kravské mlieko,nasadila nám nutrilon pepti a nasadila nám lieky na reflux a zároveň na alergiu.Je to mliečko pre alergikov.A Sárka ma diagnozu tak nám vybavila aj na poisťovni výnimku a každy mesiac nám predpisuje 5 balení mliečka.Jedno balenie stojí 375 korun a tak doplacame 200korun za jedno.Sárka mala ten problém,že mi v noci zle spala,bola furt zahlienená.A zistili jej reflux a alergiu na laktozu.Nesmie ani jogurty a pribináčiky.Ale raz za čas jej dám.A fakt od februára to má nasadené a je teraz druhy krát chorá.Nachladená teda nie chorá.
A tiež sme to skúšali so sojovym a nešlo to.Mne tiež nechutí a Sárka ho nechcela ani s grankom.

inna7
24. okt 2008

Pekne ranko prajeme.. 🙄 🙂 🙂 🙂
Oriel nextove tam nemaju...vacsinou hm, lonsdale, umbro a ine znacky z UK.... a ceny rôzne...niečo je podľa mňa super cena...ako trička za 125,- a niečo je tam zasa podla mna predrazene...vetrovka na maleho za 799,-.....ja tam chodim hlavne ked potrebujem darček pre niekoho, tak viem že tam určite kupim niečo pekne... 🙂
Mirri..dufam že malinkej bude už lepšie a že jej zachuti to sojove mliečko... 🙂 nas zasa čaka očkovanie za par dni...

sara2
24. okt 2008

Dobré ránko,my sme spali do pol deviatej 😀 .Ale o pol šiestej začala prostestovať že vstáva,že chce mliečko a čajík až vyštartoval tatík a jeho poslucha tak zaspala.
Idem si dať životabudič-kávu a upratovať 😀
ahojte

oriel
24. okt 2008

to tu od rana nikto nebol...... Ja som dnes od rana pracovala.... teraz,ze kuknem,ci tu niekto je..... a tu nikoho nikde..... 😒 😒 😒 😒 Ved hej.... zacal viiiiikend...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Tak vam vsetkym prajem pekny vikendik.....

helenkasabinka
24. okt 2008

ANDRII ahooooj moja 😉

emita
25. okt 2008

dobré ránko, prajeme všetkým pekný víkend 😉

sara2
25. okt 2008

dobré ránko 🙂

emita
26. okt 2008

dnes nám vyšiel tretí zúbok 😎 vpravo hore 😎

kde ste všetci?

sara2
26. okt 2008

Emi ,blahoželáme 😀

sara2
27. okt 2008

A som prvá 😀 .
Tak ako víkend dievčatá?A detičky,čo nové vyparátili?

emita
27. okt 2008

si ma predbehla... 😠 joooj zlostí ma ten posun času lebo podľa neho by Šimonko mal ísť spať o 19.00 a vstávať o 6.00 😠 čo sa aj deje 😠
sara2 vy ste ako na tom s tou detskou izbičkou?

oriel
27. okt 2008

Ahojteeeee..... my po vikende celkom o.k..... Lilka bola cez vikend u babky...... Dnes sla do skolky... uplne super s usmevom na tvari..... emi aj ja blahozelam k zubceku..... 🙂 🙂 🙂 🙂 U nas je to s casom o.k.... len ma stve,ze je tak skoro tma..... Prave sa chystam do mesta.... idem si konecne nieco pokupit na seba a aj chcem Lilke kuknut niejake cizmycky..... Chcela som,ze jej objednam z Quelle,no dost sa obavam cislovania,ci by jej sadli...... Mirrinka a stebou je co.....kade sa tulas.......

sara2
27. okt 2008

Sárinka zaspala tak mám trošku času.Oriel včera sme boli v Prešove v Maxe i v Košiciach v Optime a tiež som pozerala na čižmičky pre Sáriku.Zaujali ma v jednej obuve.Boli krásne,ružové vo vnútri hrubá biela kožušinka a princezná na boku namaľovaná...a cena...1599Sk 😠 .Chápete to?Pre dieťa taká cena...A v originál barbie obchode bolo tričko za cenu 999Sk 😲 .
A nám dnes dorazil balík od krstnej,tak sa Sárinka vytešovala.Dostala už darčeky na narodeniny a tiež šaty nejaké.hlavne do škôlky tepláčiky,nátelníky a pod.
Emi izbička:farba vybratá žlto zelená,poličky už sú.Zháňam na postel prehoz.Videla som v Ke v obchode krásny Barbie prehoz s dvoma vankušikmy za 2000 korun.Pozriem na nete ešte.A videla som tu aj jeden albumček nejakej maminy čo ušila krásny ružovy prehoz.A ideme do Blavy v nedeľu na tri dni tak chcem isť do Ikei niečo nakupiť.Nejaké boxy na hračky,koberček a hlavne mám tam vybratú pre ňu bielu posteľ.Tak uvidíme...