• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Uz som tu..... kavicka uz zaliata.. emoticon emoticon emoticon U nas dnes bude nuda/ von by sme este nemali,pockame aspon do pondelka.... aj ked jej nic nieje,no pre istotu..... emoticon emoticon emoticon takze tak... Boze,viete co som vcera citala? To na MMB pisala jedna maminka... Ze jej 2,5 rocna dcerka jedla pukance a ta supka jej zabehla,volali zachranku,mala plakala a supka sa jej dostala az niekde k plucam.... Dva ttzdne musela byt v umelom spanku,nemohla sama vobec dychat... Strasne.... Boze,je to fakt hrozne,ked si clovek pomysli.... emoticon emoticon emoticon A nasa Lilka ma velmi rada pistacie,aj kesu a ked si pomyslim....... hrozne.....
13. dec 2008 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja už popíjam kávičku.A ignorujem bordel-trebalo by mi povysávať.Ale dnes mám tuleniu nemoc emoticon emoticon emoticon .Akurát musím ožehliť Sárke nohavice na tu oslavu a vegetím. emoticon
Oriel si tu?
Išli sme predvčerom večer okolo vášho domu.Som zostala v nemom úžase.Tie svetlá-nádhera.O Sárke ani nehovorím len otvorené ústočka mala emoticon emoticon
13. dec 2008 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No,ja viem že deti až do 5 rokov by oriešky vôbec nemali jesť.
Ale je to hrozné...takto dopadnuť kvôli pukancom.A presne to je to,že pri dieťatku musíš byť v strehu vkuse,aj keď pije čaj.U nás bol práve toto problém.A tobôž pokiaľ nemala zoperované podnebie,tak jej čajík stále zabehoval niekde dovnutra a dusila sa.Už som bola vycvičená...dole hlavkou a klepať po chrbátiku emoticon .
13. dec 2008 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joj Sari,dakujem za pochvalu............. emoticon emoticon emoticon emoticon Tiez by mi trebalo nieco robit,no nechce sa mi..... Niejako som zlenivela..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
13. dec 2008 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
13. dec 2008 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčatá....joooj ako veľmi ste ma potešili....ďakujem krásne za pochvalu.... emoticon emoticon emoticon ste mi normálne zlepšili náladu.. emoticon
Oriel ten marcipán zvládneš ľavou zadnou.... emoticon keď si zvládla tú pizzu....to ja sa práveže bojím začať tú pizzu....ešte som nikdy nerobila... emoticon
Sari nemôžem nájsť tvoje tortičky...pridala si ich do albumu? som niekde čitala ze ano.. ty si teda riadna pekárka...dve torty naraz...hmmm emoticon
A príjemnú oslavku prajem... emoticon
Ja už mám chvalabohu navarené...už len masko hodim na panvicu....a hotovo...a dnes sa pokúsim teda dozdobiť tie zvyšné medovníčky......a ževraj sú trhy...tak neviem či nevybehnem s deťmi.... emoticon emoticon emoticon
13. dec 2008 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja sa už tiež teším na kávičku....hned ako sa nabaštíme...

ináč aj maly sa raz dusil ale nie s orieškami ale s umelohmotným vrchnáčikom od detského džúsiku..mozžno viete ktorý myslím..taký maly...tiež som sa veľmi zľakla...ale dopadlo to dobre..som ho hned schytila a udrela po chrbte...tak to vyskočilo...no nechcem si predstaviť ako by to dopadlo keby som bola v inej izbe.... emoticon
13. dec 2008 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aké trhy? emoticon aj my by sme šli...
13. dec 2008 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej,počula som aj ja,že niečo na spôsob Košíc.Také drevené domčeky pri fontáne s vareným vínkom a klobáskou,vraj...
Inna,zistíš a dáš vedieť.My sa už ideme obliekať.
Inna,dala som fotky do toho vianočného albumu,ale som ich už vymazala.Ale z oslavy pofotím,tak tam jednu pridám znova emoticon
13. dec 2008 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari,prijemnu oslavu..... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Inna,ja som ani vobec nevedela,ze su trhy........
13. dec 2008 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
serus žienky,čo porábate? či už ste v meste na tých trhoch? ja som ani len netušila,že je tu niečo také.... viem len o tých vianočných,čo budú 18.-teho a 19.-teho emoticon
my dnes očakávame príchod Liankinho krstného (môjho brata) z Anglicka,ale príde až večer okolo ôsmej....to zase malá pôjde spať skoro až o polnoci ako včera....a ráno bola už o siedmej hore...už si asi zvyká na režim,ked vstávame do škôlky emoticon
tamarka,kade sa túlaš? ako pokračuje Alex s čurkanim?
sari,príjemnú oslavu....a neprežeň to s alkoholom emoticon viem,o čom hovorím,včera som to totižto ja trochu prehnala emoticon júúúúúúúúj,ešte stále mám bolehlav emoticon emoticon
idem si dať kafčo..... emoticon pááááááááááá
13. dec 2008 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pred chvilkou sme sa vratili z prechadzky....no tak vam poviem že tých stánkov je tam neúrekom..."až" celééé štyri.. emoticon emoticon emoticon ... aj to iba s klobáskami a medovinkami a inými pochúťkami....tak sme pokočíkovali s kámoškou a nabehli do yeska na kávičku a pizzu.... emoticon emoticon emoticon
vraj tam dnes mali samé detičky...aj krstinky....a fakt čo sme tam boli tak samé kočiariky.... emoticon
13. dec 2008 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby...
oriel, teba sa chcem opýtať, že odkiaľ si malej kúpila taký nádherný kožúštek http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2126771&vReferer=%2Fphotos%2Foriel

Ma porazí, Rebeke taký chcem a nemôžem vôbec zohnať....dnes som pobehala hádam celé mesto...na nervy

Dnes nie som na tom lepšie ako minule...trieska ma hlava atd....
Včera som pozerala to na JOJ-ke.....rok 2008.........vkuse som revala....končilo to po polnoci........
emoticon emoticon emoticon

tak zatím pááááá

Chlapci išli na futbal a my dve si vegetíme.... emoticon emoticon
13. dec 2008 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dagsty ja podobne...bolo to smutné.... emoticon
13. dec 2008 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ako čítam, vy každá pečiete???? emoticon emoticon emoticon

Ja nepečiem - ja dostanem.... emoticon emoticon emoticon

Zapnem vianočnú arómu do lampy a susedky, mi každé Vianoce hovoria:" No, ty už vanilkové rožky napečené..." emoticon
A ja stále: "No a? A vy ešte nič?" emoticon

Nepečiem, nevarím, donesiem si od mamičiek.... tomu sa hovorí "Šťastné a veselé..." emoticon emoticon emoticon

Som zvedavá ako to zvládnem, ked mi jedné, pekné Vianoce nič nedajú.... emoticon emoticon
13. dec 2008 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bože nie vianočnú arómu, ale vanilkovú......
13. dec 2008 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Idem okúpať Rebeku a nafarbiť si vlasy...... emoticon
13. dec 2008 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dagsty,takže aspoň nie som sama,kto nevarí,nepečie,iba dostáva emoticon ale až teraz som pochopila význam toho: "šťastné a veselé" emoticon emoticon emoticon
Ešte jeden príspevok a sme na tom ORIEL rovnako....
Inak nezabudni na mňa s tým kožúškom, ok? emoticon
tak tak...mirinka
To sa nám žije , čo?
Ako sa inak máte??? Chcela som pridať nejaké aktuálne fotky, ale nemôžem ich v počítači nájsť...manžel čosi porobil a teraz v tom mám hokej.... emoticon
13. dec 2008 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel - vediem....hi.hi.hi emoticon emoticon
13. dec 2008 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon to sa mám akože smiať? emoticon emoticon emoticon pozri koľko mám ja príspevkov emoticon emoticon emoticon vediem.... emoticon
13. dec 2008 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a som tu skoro "NAJMLADšIA" teda najnovší člen ak nepočítam innu a tamarku emoticon
13. dec 2008 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ako pozerám...vy ste všetky boli na Mikuláša v CVČ????
Aj my sme boli.... nevideli sme sa????
My sme boli na Mikuláša, ktorého organizoval Nexis .... emoticon
13. dec 2008 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty si iná kapacita.... emoticon
13. dec 2008 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ty nás "tristovky" musíš podporovať a motivovať k písaniu, ok? emoticon
13. dec 2008 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dagsty ja tiež neznášam ked sa mi manžel hrabe v počítači a hlavne v takých súboroch,ku ktorým ma prístup zakázany - a to sú fotky....potom mám z toho nie len hokej,ale aj pinpong emoticon
aj my sme boli na mikuláša z nexisu- manžel tam robí emoticon
moja Lianka tam vzadau plakala a kričala "bojím,bojím " každý na nás kukal....nevidela si nás? emoticon potom sme celé predstavenie prestali na chodbe...
13. dec 2008 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak moja Rebeka začala tak "gadžovať", že dovi.. emoticon
Otras...... Minule sme boli na nákup a moja Rebeka na plné hrdlo , pri pokladni: CI BOHA, KINDERKO... paráda, matka učiteľka a decko vulgárne......som myslela, že sa odpadnem...
A dnes len každý sa "pošika" ...non stop....ja neviem odkial to berie............. emoticon emoticon emoticon
13. dec 2008 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš