• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
Uz som tu..... kavicka uz zaliata.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: U nas dnes bude nuda/ von by sme este nemali,pockame aspon do pondelka.... aj ked jej nic nieje,no pre istotu..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: takze tak... Boze,viete co som vcera citala? To na MMB pisala jedna maminka... Ze jej 2,5 rocna dcerka jedla pukance a ta supka jej zabehla,volali zachranku,mala plakala a supka sa jej dostala az niekde k plucam.... Dva ttzdne musela byt v umelom spanku,nemohla sama vobec dychat... Strasne.... Boze,je to fakt hrozne,ked si clovek pomysli.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: A nasa Lilka ma velmi rada pistacie,aj kesu a ked si pomyslim....... hrozne.....
13. dec 2008 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja už popíjam kávičku.A ignorujem bordel-trebalo by mi povysávať.Ale dnes mám tuleniu nemoc :grinning: :grinning: :grinning: .Akurát musím ožehliť Sárke nohavice na tu oslavu a vegetím. :slight_smile:
Oriel si tu?
Išli sme predvčerom večer okolo vášho domu.Som zostala v nemom úžase.Tie svetlá-nádhera.O Sárke ani nehovorím len otvorené ústočka mala :slight_smile: :sweat_smile:
13. dec 2008 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No,ja viem že deti až do 5 rokov by oriešky vôbec nemali jesť.
Ale je to hrozné...takto dopadnuť kvôli pukancom.A presne to je to,že pri dieťatku musíš byť v strehu vkuse,aj keď pije čaj.U nás bol práve toto problém.A tobôž pokiaľ nemala zoperované podnebie,tak jej čajík stále zabehoval niekde dovnutra a dusila sa.Už som bola vycvičená...dole hlavkou a klepať po chrbátiku :cry: .
13. dec 2008 o 10:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joj Sari,dakujem za pochvalu............. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tiez by mi trebalo nieco robit,no nechce sa mi..... Niejako som zlenivela..... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. dec 2008 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
13. dec 2008 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčatá....joooj ako veľmi ste ma potešili....ďakujem krásne za pochvalu.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ste mi normálne zlepšili náladu.. :sunglasses:
Oriel ten marcipán zvládneš ľavou zadnou.... :wink: keď si zvládla tú pizzu....to ja sa práveže bojím začať tú pizzu....ešte som nikdy nerobila... :unamused:
Sari nemôžem nájsť tvoje tortičky...pridala si ich do albumu? som niekde čitala ze ano.. ty si teda riadna pekárka...dve torty naraz...hmmm :wink:
A príjemnú oslavku prajem... :grinning:
Ja už mám chvalabohu navarené...už len masko hodim na panvicu....a hotovo...a dnes sa pokúsim teda dozdobiť tie zvyšné medovníčky......a ževraj sú trhy...tak neviem či nevybehnem s deťmi.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dec 2008 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja sa už tiež teším na kávičku....hned ako sa nabaštíme...

ináč aj maly sa raz dusil ale nie s orieškami ale s umelohmotným vrchnáčikom od detského džúsiku..mozžno viete ktorý myslím..taký maly...tiež som sa veľmi zľakla...ale dopadlo to dobre..som ho hned schytila a udrela po chrbte...tak to vyskočilo...no nechcem si predstaviť ako by to dopadlo keby som bola v inej izbe.... :confounded:
13. dec 2008 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aké trhy? :confused: aj my by sme šli...
13. dec 2008 o 11:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej,počula som aj ja,že niečo na spôsob Košíc.Také drevené domčeky pri fontáne s vareným vínkom a klobáskou,vraj...
Inna,zistíš a dáš vedieť.My sa už ideme obliekať.
Inna,dala som fotky do toho vianočného albumu,ale som ich už vymazala.Ale z oslavy pofotím,tak tam jednu pridám znova :grinning:
13. dec 2008 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sari,prijemnu oslavu..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Inna,ja som ani vobec nevedela,ze su trhy........
13. dec 2008 o 12:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
serus žienky,čo porábate? či už ste v meste na tých trhoch? ja som ani len netušila,že je tu niečo také.... viem len o tých vianočných,čo budú 18.-teho a 19.-teho :wink:
my dnes očakávame príchod Liankinho krstného (môjho brata) z Anglicka,ale príde až večer okolo ôsmej....to zase malá pôjde spať skoro až o polnoci ako včera....a ráno bola už o siedmej hore...už si asi zvyká na režim,ked vstávame do škôlky :grinning:
tamarka,kade sa túlaš? ako pokračuje Alex s čurkanim?
sari,príjemnú oslavu....a neprežeň to s alkoholom :grinning: viem,o čom hovorím,včera som to totižto ja trochu prehnala :grinning: júúúúúúúúj,ešte stále mám bolehlav :grinning: :grinning:
idem si dať kafčo..... :wink: pááááááááááá
13. dec 2008 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pred chvilkou sme sa vratili z prechadzky....no tak vam poviem že tých stánkov je tam neúrekom..."až" celééé štyri.. :grinning: :grinning: :grinning: ... aj to iba s klobáskami a medovinkami a inými pochúťkami....tak sme pokočíkovali s kámoškou a nabehli do yeska na kávičku a pizzu.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vraj tam dnes mali samé detičky...aj krstinky....a fakt čo sme tam boli tak samé kočiariky.... :sunglasses:
13. dec 2008 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby...
oriel, teba sa chcem opýtať, že odkiaľ si malej kúpila taký nádherný kožúštek http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2126771&vReferer=%2Fphotos%2Foriel

Ma porazí, Rebeke taký chcem a nemôžem vôbec zohnať....dnes som pobehala hádam celé mesto...na nervy

Dnes nie som na tom lepšie ako minule...trieska ma hlava atd....
Včera som pozerala to na JOJ-ke.....rok 2008.........vkuse som revala....končilo to po polnoci........
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

tak zatím pááááá

Chlapci išli na futbal a my dve si vegetíme.... :wink: :wink:
13. dec 2008 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dagsty ja podobne...bolo to smutné.... :pensive:
13. dec 2008 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ako čítam, vy každá pečiete???? :astonished: :astonished: :astonished:

Ja nepečiem - ja dostanem.... :grinning: :grinning: :grinning:

Zapnem vianočnú arómu do lampy a susedky, mi každé Vianoce hovoria:" No, ty už vanilkové rožky napečené..." :wink:
A ja stále: "No a? A vy ešte nič?" :wink:

Nepečiem, nevarím, donesiem si od mamičiek.... tomu sa hovorí "Šťastné a veselé..." :grinning: :grinning: :grinning:

Som zvedavá ako to zvládnem, ked mi jedné, pekné Vianoce nič nedajú.... :astonished: :astonished:
13. dec 2008 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bože nie vianočnú arómu, ale vanilkovú......
13. dec 2008 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Idem okúpať Rebeku a nafarbiť si vlasy...... :wink:
13. dec 2008 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dagsty,takže aspoň nie som sama,kto nevarí,nepečie,iba dostáva :grinning: ale až teraz som pochopila význam toho: "šťastné a veselé" :grinning: :grinning: :grinning:
Ešte jeden príspevok a sme na tom ORIEL rovnako....
Inak nezabudni na mňa s tým kožúškom, ok? :slight_smile:
tak tak...mirinka
To sa nám žije , čo?
Ako sa inak máte??? Chcela som pridať nejaké aktuálne fotky, ale nemôžem ich v počítači nájsť...manžel čosi porobil a teraz v tom mám hokej.... :wink:
13. dec 2008 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oriel - vediem....hi.hi.hi :wink: :wink:
13. dec 2008 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: to sa mám akože smiať? :grinning: :grinning: :grinning: pozri koľko mám ja príspevkov :grinning: :grinning: :grinning: vediem.... :grinning:
13. dec 2008 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a som tu skoro "NAJMLADšIA" teda najnovší člen ak nepočítam innu a tamarku :grinning:
13. dec 2008 o 18:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ako pozerám...vy ste všetky boli na Mikuláša v CVČ????
Aj my sme boli.... nevideli sme sa????
My sme boli na Mikuláša, ktorého organizoval Nexis .... :slight_smile:
13. dec 2008 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty si iná kapacita.... :wink:
13. dec 2008 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ty nás "tristovky" musíš podporovať a motivovať k písaniu, ok? :wink:
13. dec 2008 o 18:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dagsty ja tiež neznášam ked sa mi manžel hrabe v počítači a hlavne v takých súboroch,ku ktorým ma prístup zakázany - a to sú fotky....potom mám z toho nie len hokej,ale aj pinpong :grinning:
aj my sme boli na mikuláša z nexisu- manžel tam robí :wink:
moja Lianka tam vzadau plakala a kričala "bojím,bojím " každý na nás kukal....nevidela si nás? :grinning: potom sme celé predstavenie prestali na chodbe...
13. dec 2008 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inak moja Rebeka začala tak "gadžovať", že dovi.. :frowning2:
Otras...... Minule sme boli na nákup a moja Rebeka na plné hrdlo , pri pokladni: CI BOHA, KINDERKO... paráda, matka učiteľka a decko vulgárne......som myslela, že sa odpadnem...
A dnes len každý sa "pošika" ...non stop....ja neviem odkial to berie............. :angry: :angry: :angry:
13. dec 2008 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok