Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

dagsty
14. dec 2008

Ahojte baby, vidím, že aj dnes sa debatka rozprúdila.....

Moje detičky už spia- dával ich spať manžel 😵

Zajtra idem s Nikolasom k lekárke, lebo sa mi zdá taký bledý, že dovi....

Takže držím ti sara pršteky, určite to zvládneš 😉

A vy nám tiež držte prsty, nech nám vyšetrenia dopadnú dobre. 🙂

Dobrú nôcku... 😔

PS: Inak včera som dofarbila vlasy o 00.30 hod.
Ráno som vstala síce s peknými nafarbená , ale unavená jak po bare.... 😢

pa pa pa pa

dagsty
14. dec 2008

Oriel, kukla si sa mi na mmb - na ten kožúštek???? 😉

emita
14. dec 2008

sara2 neboj aj inštruktor má na svojej strane brzdu 😉 dúfam že sa ti to zapáči... drž sa 😉

mirrinka
14. dec 2008

babule,už spíte? 😕

dagsty
14. dec 2008

kdeže 😀 😀

oriel
15. dec 2008

Dobre ranko..... Prave som sa zobudila... Lilka este spiiiii 😀 😀 😀 Dagstyten co som myslela uz tam nebol,urcite uz sa predal/...... 😠 😠 Sari,ako jazda? a este som sa chcela opytat,ze ked si isla so Sarinkou do skolky a ked tam maju zamknute dvere,tak kadial idete? Lebo ja by som chcela ist dnes tam odniest hracky,aby boli na zajtra uz tam..... 😀 😀 😀

oriel
15. dec 2008

Tak co je s vami????? Mirri,ako Lianka v skolke?

sara2
15. dec 2008

Oriel,nie tym vchodom kadiaľ sa ide do šatne,ale ten rovno.Tie druhé biele dvere po pravej strane od tych do šatne.
Jazda v pohode.Celkom som to zvládla.Boli sme smerom na Medzilaborce...takže cesty skoro prázdne,trošku som to rozbehla až na 85km/hod. 😀 .Akurát som dvakrát preradila miesto "3" -"5" ☹ .A na semafore pri malej stanici som zaflekovala jak hviezda 😀 😀 😀 .A ráno zajtra zase o 7.30hod.
Oriel poobede zajtra sa uvidíme...pa

emita
15. dec 2008

sara2 tak blahoželám 🙂 budeš dobrá šoférka 😉

oriel
15. dec 2008

Ahaaa,uz viem... 😀 😀 😀 No vidis,ze si to super zvladla... A nezacalo ta to bavit? 😀 😀 😀 😀 Na zajtra sa tesim......

mirrinka
15. dec 2008

ahojte....sari,super 😀
my sme teraz s mužíčkom sami doma 😉 ale nejako si to neužívame,pretože som využila čas na nákup darčekov,pred chvíľou som sa vrátila z mesta....o pol dvanástej idem pre Lianku,dnes tam už bude aj obedovať 😉 ráno to zvládla zase v pohode,ani slzička,len stále sa ma pýtala či aj ja tam idem....a ked sa za nou zavreli dvere,tak pohodička....som zvedavá,čo mi povie učiteľka 😉

sara2
15. dec 2008

Oriel,ja na zajtra tam do škôlky upečiem bábobku.A asi kupim aj nejaké ovocie pre detičky.Nechcem sladké,ale radšej ovocie.A odnesiem ráno,aby potom im nachystali na tanieriky.Aj ja som bola teraz v meste,ale so Sárkou.Takže až tak sa nedali darčeky kupovať a aj tak som minula 1500korun 😒
Oriel,ako obliekaš Lilku na zajtra?

Mirri,no takto nevyužiť čas-len dvojko doma..... 😝 😝 😝 .

mirrinka
15. dec 2008

no kde ste babule? 😀
tak ja sa vám idem pochváliť,že Lianka zvláda škôlku bravúrne,vraj je tam najlepšie decko,som normálne bola prekvapená 😅 pomyslela som si: ved počkajte ešte týždeň,kým sa tam oťuká a uvidíte ako sa z anjelika stane čert... 😀 😀 😀 no dúfam,že nie...ale naozaj nemôžem uveriť tomu,čo povedala učiteľka,že je zlatá,že sa pekne hraje,že o nej ani nevedia,že tam je....a pritom doma je fakt ako čert 😝 dnes tam už aj obedovala,mali špagety 😀 a ked som pre ňu prišla,si predstavte,že nechcela ísť domov 😕 tak sa teším,že aspoň s týmto nie sú problémy 😉

mirrinka
15. dec 2008

sari,zajtra už využijeme čas 😀 už nejdem na nákupy 😀

emita
15. dec 2008

mirrinka deti sú v škôlke úplne iné ako doma takže sa neboj. teším sa že sa vám tak darí 😉 a nech vám to vydrží. kedy ostávate na celý deň? koľko mali detí?

oriel
15. dec 2008

ahojky...... Mirri,tak super...... uz aj ucitelky v nasej skolke vraveli,ze prave tie deturence,ktore doma vystrajaju su vraj v skolke ako anjeliky...... 😉 😉 😉 😉 😉 Sari,my sme dnes boli v skolke.... Lilka z tamad vobec nechcela ist a hladala aj Sarku.... dnes ich bolo asi 7.... 😉 😉 Bola tam aj riaditelka,tak vravela,ze vas videla so Sarkou z okna,ze skoda,ze Sarka nebude chodit teraz do skolky... 😉 😉 Sari a nerozmyslala si,ze ju v januari skusis dat? 🙂 🙂 🙂 Boze,ja nemam ziadne darcekyyyyyyy ☹ ☹ Pomooooc

mirrinka
15. dec 2008

ďakujeme dievčatá 🙂
emi,celodenku začneme asi až v januári a koľko tam bolo detí,tak to nemám ani tušenia,bola som len v šatni,nešla až ku dverám,ktoré vedú do triedy,lebo mi ju učiteľka hned vzala,aby neplakala....a už druhý krát sme mali šťastie,že jedna učiteľka vošla do šatne so svojou dcérkou ráno presne vtedy ako my,tak Lianka išla s nimi a ja som sa vyparila,aby neplakala 😉 potom som ešte vošla popočúvať či neplače,ale bolo ticho,tak som odišla.....napísala som to síce jak tatár,ale dúfam,že ste pochopili.... 😀 😀 😀

oriel
15. dec 2008

Mirri,mna na Mierovej upozornovali,ze najlepsie je dietatko dat hned na cely den,pripadne 2-3dni nechat na pol,no potom uz na cely,pretoze vraj mali pripady,ze dietatko si zvykne ze na obed ide domov a potom je problem,vraj uz netrpezlivo caka kedy pride mamka a nechce uz ani papat a je nervozne...... 😒 No mozno to nieje vas pripad,mozno s tym Lianka absolutne problem mat nebude.... 🙂 🙂 🙂 🙂

emita
15. dec 2008

a kde je andrii? 😕 a inna sa tiež dnes neukázala... zdobíš medovníčky? 😉

sara2
15. dec 2008

Ahojte 🙂
Ja som dopiekla bábovku,malá "bábovka" už spí a ja sa idem drilovať testy ☹ .A znova ignorujem kopu nevyžehleného prádla 😀
Oriel,nemôžem ju dať.A riskovať to určite nechcem.Ver mi ani ja z toho niesom nadšená,že zostáva doma.Nie kvôli tomu,že sa mi nechce s ňou byť,ale kvôli tomu,že si tam už zvykla,naučila sa nové veci a tak.Predsa tam maju režim,program na celý deň.Doma sa jej takto ja nepovenujem ako tam.Ale musíme byť trpezliví,pretože potrebuje tu imunitu posilniť a tam to nepôjde.Obzvlášť v tomto období rôznych chorôb.

Mirri,naša Sárika bola taká hrdinka prvé tri dni.Utekala ani pusu mi nedala,nerozlučila sa.A potom sek.Jak začala ráno plakať....po nociach zle spala...ale prešlo to.A keď si zvykla tak musí z kolektívu von. 😒
dobrú nocku dievčatá 🙂

mirrinka
15. dec 2008

emi,ty si raz spomínala,že poznáš jednu pani,čo robí v tom sana tóriu,že? ako sa volá? alebo ako vyzerá? ja po mene síce poznám len jednu (pani Janka 🙂) ale keby si mi ju opísala,tak by som možno vedela.....ale musím povedať,že všetky sú tam fakt strašne zlaté....a jedna učiteľka má dcérku Marušku a Lianka ju doma stále spomína,že sa hrala s Maruškou a tak....
sari,s ranným plačom by som si nejako poradila,ale ten zlý spánok nás dúfam obíde 😀 😉

emita
15. dec 2008

no mirrinka to je práve tá pani Maruška čo má dcéru Marušku. ale malá Maruška je riadne číslo 😀 ale hrozne zlatá... pani nieje učiteľka ale zdravotníčka, hozne milá, občas pokecáme v cerkvi a tak... majú ešte dvoch chlapcov (9 a 7 rokov) aj pani Janku tak zbežne poznám, tiež chodí k nám do cerkvi 😀

mirrinka
15. dec 2008

aj ona sa volá Matuška? myslela som,že len to dievčatko....ale je fakt zlatá....moju Lianku volá Lilka kvetinka 😉 a to ona mi ju ráno stále berie do triedy, a ona mi aj vravela,že Lianka je medzi deťmi zlatá a tak.... 😉 🙂 🙂

mirrinka
15. dec 2008

emi,ešte ma teraz napadlo - a ty kde chodíš do cerkvi? do tej oranžovej,čo je blízko cirkevného gymka?

sara2
15. dec 2008

baby ešte som zabehla...kuknite môjho lyžiara,pridala som foto 😀 😀 😀 😝

emita
16. dec 2008

hej mirrinka do oranžovej 😀

sara idete Sarku učiť lyžovať? alebo už niekedy lyžovala? kam sa chystáte? veľmi pekné fotočky, dobre že si si spravila album 😉

ja som bola včera taká unavená že som zaspala pri Profesionáloch 😅 a dnes na tom tiež niesom o nič lepšie-zase skoro buntošil 😒

oriel
16. dec 2008

Sari,Sarka je podarena.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Joj vies co,odkedy videla Lilka Sarku s prilbou,tak chce presne taku s psikom... My sme jej uz kupili pod stromcek,no Barbie,tak jej hovorim ,ze Jezisko jej donesie prilbu s babikou.... Ona hned pohotovo,ze taku nechce,ze chce taku,ako ma Sari..... 😀 😀 😀 Sari vcera v skolke Anicka vravela,ze mam aj Lilke doniest biele silonky a biele tricko,tak zbehnem kupit silonky.... Aj ked pochybujem,ze bude vystupovat...... Beriem s nami aj Kristinku,lebo jej mamka nemoze.......

oriel
16. dec 2008

tak kde ste sa vsetky stratili..... 😀 😀 😀 Andrii sa tu uz fakt dlho neukazala.... Neviete nikto co je s nou? 😖 Inna,Mirri a vy sa kade tulate??? 😀

emita
16. dec 2008

mirrinka si užívala dopoludnie s manželom, ja som tu a o ostatných neviem 😖

mirrinka
16. dec 2008

ahojte...
no emi,ty si to úplne vystihla 😉 sme robili kôprovú omáčku 😉 😀 😀 😀
oriel a sára sú už asi na tom vystúpení.... 🙂 len dúfam,že andrii sa skoro ozve a že všetko v poriadku 😉

emi,okolo tej oranžovej cerkvi som chodila počas celých štyroch rokov na strednej 🙂 a nielen okolo,aj na liturgii som pár krát bola 😉 ty bývaš až tak daleko? aj tá pani Maruška tam býva? veľa otázok,ja viem... 😀 😀 😀