• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
A ďakujeme za blahoželania pre Nellku,vtedy to bol najkrajší Vianočný darček,aký som kedy v živote dostala a tu sa dá doslova povedať,že nám ten darček priniesol Ježiško :slight_smile:
A aj my vám prajeme krásne sviatky,plné radosti a pohody...dobrú nocku... :wink:
23. dec 2008 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, inak napísala som teraz dlhý príspevok a nezobralo mi ho :frowning2:

V prvom rade sa tiež pripájame ku gratuláciám pre Nelku...všetko naj,naj, naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dievčatá, aj ja Vám chcem popriať šťastné a veselé Vianoce plné lásky, pokoja a radosti a všetkého, čo k tomu patrí...

Užite si to...

A ako napísala sara2, nech nám to MK-priateľstvo vydrží... :wink: :wink:

...Prajem prenádherné Vianoce....

PS: Dnes som taká rozcitlivená... :cry:
24. dec 2008 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zvoní,zvoní zvonček malý,
Vianoce sú pred dverami.
Rozvoniava celý dom,
vianočný je plný stôl.
A keď sa sviečočka slávnostne zapáli,
nie v jedných očičkách iskrička zažiari.
Iskrička radosti po líčku sa zgúľa,
mamičkine rúčky nežne ma pritúlia...

...krásne Vianoce všetkým našim koníkovským kamoškám prajú Mirrinka a Lilinka :slight_smile:
24. dec 2008 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ako sviatkujete? naše prvé Vianoce sú zatiaľ úžasné a verím že budú aj úžasne pokračovať. môžete pozrieť fotky... :wink:
25. dec 2008 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,to vážne? teda..... :wink: super,sa teším s tebou :wink: tak to ste mali fakt super darček pod stromček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. dec 2008 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ďakujeme. no, na celý život :wink:
25. dec 2008 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jéééj emita, tak ti veľmi , veľmi blahoželáme!!!!!! Super darček.... :wink: :wink:
My tiež sviatkujeme ako po iné roky...raz tu - raz tam....
Normálne ani nevládzem dýchať - taká som prejedená :astonished: :astonished:

zatial pa pa :slight_smile:
25. dec 2008 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,blahoželááám :slight_smile:
Ja tiež nič nevládzem,taká som zlenivetá a ani som nič poriadne nerobila :slight_smile:
Darčeky rozbalené...deti mali pod stromčekom kopec balíčkov,ale najviac sa tešili z Kinderka od brata.Najmenšia námaha s kúpou "darčeka"a najviac potešila :grinning:
Tááák,idem zas pred telku a pred koláčiky :grinning: :grinning: papa
25. dec 2008 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Super Emi...gratulujem...krásne... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako sa cítiš...??? :wink:
Aj my sme rozlietaní....raz u našich raz u svokrovcov....a pravdupovediac aj ja vyzerám ako keby som bola
"v tom" :grinning: :grinning:
no a práve baštím rybku... :grinning: :grinning: :grinning:
Čo pekného ste podostávali?? ja peniažky aby som si sama niečo vybrala...no stále lepšie ako minuloročná o dve čísla väčšia nočná košeľa.. :angry: :grinning:

Tááák aj ja utekám pred koláčiky....ešte mi ich niekto poje... :grinning: pekný zvyšok večera...papa
25. dec 2008 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,ani ja nič nevládzem... a to som absolútne nič nerobila,len vylihovala....no to bude asi z toho,čím je viac človek znudený,tým viac sa unaví :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a hádajte,čo som dostala od manžela.... :grinning: :wink: :wink: :wink:
25. dec 2008 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujeme. mám sa fajn. až veľmi. mohlo by mi byť kúsok zle aby som vedela že je všetko o.k. :grinning:

miri čo? :confused: :confused: :confused:
25. dec 2008 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute...emi,ani tebe sa nechce spať? :wink:
no,tak to prezradím,aj ked ostatné dievčatá nemali ani šancu hádať :grinning: - vždy som si myslela,že môj manžel je antiromantik,aj to tak vždy vraví...ale teraz čuduj sa svete,mi kúpil erotickú nočnú košieľku :grinning: a ešte v mojej obľúbenej fialovej farbe :wink: a dokonca mi je aj dobrá :grinning: :grinning: :grinning:

emi,určite je všetko o.k. :wink: :wink:
25. dec 2008 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miri wow! :fearful: :wink: určite spravil radosť nielen tebe :grinning:

prajeme všetkým príjemný sviatočný dníček :wink:
26. dec 2008 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no Mirri...to Martin sám,či mu dal niekto tip,čo by sa ti páčilo? :slight_smile:

Ja som si práve zaliala kávu,lebo ráno mi akosi nechýbala a teraz nevidím na oči :rolling_eyes:
26. dec 2008 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,blahoželám :slight_smile: .Nech ste zdravučkí.Veľmi sa teším s tebou naozaj :slight_smile: A tiež verím,že nám tiež Ježiško nadelí takýto krásny prenádherný darček :slight_smile:

ahojte všetky babule. :slight_smile:
26. dec 2008 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2 ďakujem a držím palce :wink: . aj mirrinke :wink:

dnes sme si po dlhom čase vyšli vonku. mám doma brata tak sme chceli využiť posledný večer. boli sme v tom bowlingu na 3-ke. super-vôbec sa tam nefajčí :slight_smile: . ja som síce bowling nehrala ale aj tak bolo dobre :slight_smile: už sa teším že o rok si zahrám :grinning:
26. dec 2008 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
EMI.BLAHOZELAM"""" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Super,fakt krasny darcek.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Drzim vam palce.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ja len tak narychlo,lebo sme tiez taki rozlietani.... Dve dni po sebe disco,dnes je opat..... ?ziva hudba/,tak sa aj trocha tesim..... Lilka je u babky.... Bicykel na vianoce ju ohromne potesil a aj sanky.... no len by trebalo sneh.... no u babky tam trocha maju.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Takze dievcence,este si uzite trocha pokoja a ked zacne riadny precovny dnik... tak zaciname KONIKOVAT>>>>>>>>> :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....ja tiež len tak na rýchlo,lebo hlava ma treští jak divá :stuck_out_tongue_closed_eyes: sme včera boli na dvoch "žúrkach" :sweat_smile: od šiestej do deviatej sme boli s mužíčkom v Rviére na stretnutí s mojimi bývalými spolužiakmi a potom sme sa vrátili k našim (malá bola tam) a šli sme na štefanskú...tam sme boli do tretej :sweat_smile: vstala som asi pred pol hodinou aj to s problémami :slight_smile:

tamarka,deťom je už lepšie?
27. dec 2008 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,vy ste všetky také rozlietané a ja nerobim nič...taká lenivá jak som teraz som snáď este ani nebola :sweat_smile: :slight_smile:
deťom je horšie,Alex zacal brať ATB pred 8 dňami,lebo soplil a teraz má všetko na prieduškách,až sa bojím,či nemá zápal priedušiek,hrozne kašle a ATB berie stále:frowning2: ja už neviem...a Nellka to isté... :unamused: :unamused:
27. dec 2008 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No kočky vám sa žije...samé žúrky :grinning: :grinning: :grinning: .Ja tak akurát pred tv-novou manžel ma potešil novou tv-LCD.Ale skôr tým urobil darček sebe :grinning: a malej.Lebo teraz kukať rozprávky pri uhlopriečke 104 je potešenie :grinning: ako kino.A zajedáme koláčiky a mám pocit,že váha už ide hore,takže nič moc.A zajtra mám opäť jazdu.Tak držte palce.

Emi,ako sa cítiš?

Tamarka ako sa majú detičky.Aj moja bábika má oslabenú imunitu a berie kopec liekov,tak snáď pomôžu.A chystáme sa opäť do Tatier na lyžovačku,berieme ju so sebou,tak snáď aj ten vzduch jej pomôže.Hoci za každým keď sme v Tatrách ,tak mi tam ochorie...ale to pripočítavam tomu,že ju ten vzduch zdravý tam prečisťuje.
ahojte
27. dec 2008 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2 prajem všetko nalepšie k meninám, zdravučké, dobručké, krásnučké detičky, vždy milujúceho manžela, úspech v tom do čoho sa pustíš a veľa optimizmu do každého dňa.

a pozerám že aj dagsty mala meniny pred týždňom tak sorry že oneskorene ale predsa: všetko najlepšie :wink:

ďakujem, už mi je zase zle takže som spokojná :grinning: manžel hovorí že odkedy sme to oznámili tak mi riadne začalo rásť bruško. no hej celé dni len jem a jem a priberám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to isté bolo aj pri Šimíkovi a potom to všetko šlo dolu tak dúfam že aj teraz :slight_smile:

lyžovačka v Tatrách hmmmm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: paráda. my sme boli lyžovať v Tatrách na svadobnú cestu (sme sa brali vo februári) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teším sa že si to niekedy v budúcnosti zopakujeme :slight_smile: tak nech vám to víde a nech neochorie. kedy idete?
28. dec 2008 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari,všeto najlepšie k meninkám :wink: :wink: :wink:
28. dec 2008 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá moje zlaté :slight_smile: ako ste ma potešili.Ďakujem pekne. :slight_smile:
Zatiaľ si okrem vás nik nespomenul,že mám meniny :frowning2:
Ďakuejm
28. dec 2008 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja sa pripájam,Sara,všetko najlepšie... :slight_smile:
28. dec 2008 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, ako dopadlo zdobenie medovníkov? podarili sa? som zvedavá..

baby, vy tu toľko píšete,ja nestíham čítať... my pobehujeme hore - dole celé sviatky.. kostol , svokra, kostol- dievčatá vystupovali, brat,kostol , mama, kostol... celé sviatky dookola... už som normálne unavaná viac,ako z predvianočného upratovania :frowning2: ... a zajtra robím povianočné upratovanie, už som prišla na to,že je zbytočné upratovať pred Vianocami alebo Veľkou nocou, potom to je ešte horšie... :grinning:
28. dec 2008 o 16:42  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sara....všetko naj, naj, naj :wink: :wink: :wink:
28. dec 2008 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, šla som ti zablahoželať a skončila som iba pri medovníkoch..... samozrejme aj od nás všetučko naj, naj, najlepšie.
28. dec 2008 o 17:19  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sara .. aj ja sa pripájam a želám všetko len to najlepšie... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: musela som sa ist kuknut do kalendara ake je dnes meno...som nevedela že si Ivana... :wink:

Inač moja mala je zase chora...a nič nespime v noci...nič... :rolling_eyes:
28. dec 2008 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7, čo je malej? a v noci vôbec nespíte? my , teda Matúš sa mi stále budí, každé dve hod na kojenie.... musím ho priložiť k prsníku na dve min. a je pokoj... chlap jeden...vie,kde je najlepšie :grinning: .... a dnes som ho dala prvýkrát na nočník a hneď sa vycikal a poobede ho dali dievčatá a tiež sa mu to podarilo .... náhodou,ale dobrý začiatkok,že?
28. dec 2008 o 17:24  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
SARI,TAKTIEZ ZELAM KRASNE MENINKY..... NECH SI ZDRAVUCKA A STASTNUCKA AJ S CELOU SVOJOU RODINKOU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vsetkym choruckym detickam skore uzdravenie a pusinecky..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. dec 2008 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok