• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky Humenné a okolie

21. augusta 2016 
A ďakujeme za blahoželania pre Nellku,vtedy to bol najkrajší Vianočný darček,aký som kedy v živote dostala a tu sa dá doslova povedať,že nám ten darček priniesol Ježiško emoticon
A aj my vám prajeme krásne sviatky,plné radosti a pohody...dobrú nocku... emoticon
23. dec 2008 o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, inak napísala som teraz dlhý príspevok a nezobralo mi ho emoticon

V prvom rade sa tiež pripájame ku gratuláciám pre Nelku...všetko naj,naj, naj emoticon emoticon emoticon

Dievčatá, aj ja Vám chcem popriať šťastné a veselé Vianoce plné lásky, pokoja a radosti a všetkého, čo k tomu patrí...

Užite si to...

A ako napísala sara2, nech nám to MK-priateľstvo vydrží... emoticon emoticon

...Prajem prenádherné Vianoce....

PS: Dnes som taká rozcitlivená... emoticon
24. dec 2008 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zvoní,zvoní zvonček malý,
Vianoce sú pred dverami.
Rozvoniava celý dom,
vianočný je plný stôl.
A keď sa sviečočka slávnostne zapáli,
nie v jedných očičkách iskrička zažiari.
Iskrička radosti po líčku sa zgúľa,
mamičkine rúčky nežne ma pritúlia...

...krásne Vianoce všetkým našim koníkovským kamoškám prajú Mirrinka a Lilinka emoticon
24. dec 2008 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, ako sviatkujete? naše prvé Vianoce sú zatiaľ úžasné a verím že budú aj úžasne pokračovať. môžete pozrieť fotky... emoticon
25. dec 2008 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emi,to vážne? teda..... emoticon super,sa teším s tebou emoticon tak to ste mali fakt super darček pod stromček emoticon emoticon emoticon
25. dec 2008 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon emoticon ďakujeme. no, na celý život emoticon
25. dec 2008 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jéééj emita, tak ti veľmi , veľmi blahoželáme!!!!!! Super darček.... emoticon emoticon
My tiež sviatkujeme ako po iné roky...raz tu - raz tam....
Normálne ani nevládzem dýchať - taká som prejedená emoticon emoticon

zatial pa pa emoticon
25. dec 2008 o 19:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,blahoželááám emoticon
Ja tiež nič nevládzem,taká som zlenivetá a ani som nič poriadne nerobila emoticon
Darčeky rozbalené...deti mali pod stromčekom kopec balíčkov,ale najviac sa tešili z Kinderka od brata.Najmenšia námaha s kúpou "darčeka"a najviac potešila emoticon
Tááák,idem zas pred telku a pred koláčiky emoticon emoticon papa
25. dec 2008 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Super Emi...gratulujem...krásne... emoticon emoticon emoticon ako sa cítiš...??? emoticon
Aj my sme rozlietaní....raz u našich raz u svokrovcov....a pravdupovediac aj ja vyzerám ako keby som bola
"v tom" emoticon emoticon
no a práve baštím rybku... emoticon emoticon emoticon
Čo pekného ste podostávali?? ja peniažky aby som si sama niečo vybrala...no stále lepšie ako minuloročná o dve čísla väčšia nočná košeľa.. emoticon emoticon

Tááák aj ja utekám pred koláčiky....ešte mi ich niekto poje... emoticon pekný zvyšok večera...papa
25. dec 2008 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby,ani ja nič nevládzem... a to som absolútne nič nerobila,len vylihovala....no to bude asi z toho,čím je viac človek znudený,tým viac sa unaví emoticon emoticon
a hádajte,čo som dostala od manžela.... emoticon emoticon emoticon emoticon
25. dec 2008 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ďakujeme. mám sa fajn. až veľmi. mohlo by mi byť kúsok zle aby som vedela že je všetko o.k. emoticon

miri čo? emoticon emoticon emoticon
25. dec 2008 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute...emi,ani tebe sa nechce spať? emoticon
no,tak to prezradím,aj ked ostatné dievčatá nemali ani šancu hádať emoticon - vždy som si myslela,že môj manžel je antiromantik,aj to tak vždy vraví...ale teraz čuduj sa svete,mi kúpil erotickú nočnú košieľku emoticon a ešte v mojej obľúbenej fialovej farbe emoticon a dokonca mi je aj dobrá emoticon emoticon emoticon

emi,určite je všetko o.k. emoticon emoticon
25. dec 2008 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
miri wow! emoticon emoticon určite spravil radosť nielen tebe emoticon

prajeme všetkým príjemný sviatočný dníček emoticon
26. dec 2008 o 10:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no Mirri...to Martin sám,či mu dal niekto tip,čo by sa ti páčilo? emoticon

Ja som si práve zaliala kávu,lebo ráno mi akosi nechýbala a teraz nevidím na oči emoticon
26. dec 2008 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emi,blahoželám emoticon .Nech ste zdravučkí.Veľmi sa teším s tebou naozaj emoticon A tiež verím,že nám tiež Ježiško nadelí takýto krásny prenádherný darček emoticon

ahojte všetky babule. emoticon
26. dec 2008 o 18:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2 ďakujem a držím palce emoticon . aj mirrinke emoticon

dnes sme si po dlhom čase vyšli vonku. mám doma brata tak sme chceli využiť posledný večer. boli sme v tom bowlingu na 3-ke. super-vôbec sa tam nefajčí emoticon . ja som síce bowling nehrala ale aj tak bolo dobre emoticon už sa teším že o rok si zahrám emoticon
26. dec 2008 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
EMI.BLAHOZELAM"""" emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Super,fakt krasny darcek.... emoticon emoticon emoticon emoticon Drzim vam palce.... emoticon emoticon emoticon Ja len tak narychlo,lebo sme tiez taki rozlietani.... Dve dni po sebe disco,dnes je opat..... ?ziva hudba/,tak sa aj trocha tesim..... Lilka je u babky.... Bicykel na vianoce ju ohromne potesil a aj sanky.... no len by trebalo sneh.... no u babky tam trocha maju.... emoticon emoticon emoticon emoticon Takze dievcence,este si uzite trocha pokoja a ked zacne riadny precovny dnik... tak zaciname KONIKOVAT>>>>>>>>> emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
27. dec 2008 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....ja tiež len tak na rýchlo,lebo hlava ma treští jak divá emoticon sme včera boli na dvoch "žúrkach" emoticon od šiestej do deviatej sme boli s mužíčkom v Rviére na stretnutí s mojimi bývalými spolužiakmi a potom sme sa vrátili k našim (malá bola tam) a šli sme na štefanskú...tam sme boli do tretej emoticon vstala som asi pred pol hodinou aj to s problémami emoticon

tamarka,deťom je už lepšie?
27. dec 2008 o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,vy ste všetky také rozlietané a ja nerobim nič...taká lenivá jak som teraz som snáď este ani nebola emoticon emoticon
deťom je horšie,Alex zacal brať ATB pred 8 dňami,lebo soplil a teraz má všetko na prieduškách,až sa bojím,či nemá zápal priedušiek,hrozne kašle a ATB berie stáleemoticon ja už neviem...a Nellka to isté... emoticon emoticon
27. dec 2008 o 17:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No kočky vám sa žije...samé žúrky emoticon emoticon emoticon .Ja tak akurát pred tv-novou manžel ma potešil novou tv-LCD.Ale skôr tým urobil darček sebe emoticon a malej.Lebo teraz kukať rozprávky pri uhlopriečke 104 je potešenie emoticon ako kino.A zajedáme koláčiky a mám pocit,že váha už ide hore,takže nič moc.A zajtra mám opäť jazdu.Tak držte palce.

Emi,ako sa cítiš?

Tamarka ako sa majú detičky.Aj moja bábika má oslabenú imunitu a berie kopec liekov,tak snáď pomôžu.A chystáme sa opäť do Tatier na lyžovačku,berieme ju so sebou,tak snáď aj ten vzduch jej pomôže.Hoci za každým keď sme v Tatrách ,tak mi tam ochorie...ale to pripočítavam tomu,že ju ten vzduch zdravý tam prečisťuje.
ahojte
27. dec 2008 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2 prajem všetko nalepšie k meninám, zdravučké, dobručké, krásnučké detičky, vždy milujúceho manžela, úspech v tom do čoho sa pustíš a veľa optimizmu do každého dňa.

a pozerám že aj dagsty mala meniny pred týždňom tak sorry že oneskorene ale predsa: všetko najlepšie emoticon

ďakujem, už mi je zase zle takže som spokojná emoticon manžel hovorí že odkedy sme to oznámili tak mi riadne začalo rásť bruško. no hej celé dni len jem a jem a priberám emoticon ale to isté bolo aj pri Šimíkovi a potom to všetko šlo dolu tak dúfam že aj teraz emoticon

lyžovačka v Tatrách hmmmm emoticon emoticon emoticon paráda. my sme boli lyžovať v Tatrách na svadobnú cestu (sme sa brali vo februári) emoticon emoticon emoticon teším sa že si to niekedy v budúcnosti zopakujeme emoticon tak nech vám to víde a nech neochorie. kedy idete?
28. dec 2008 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sari,všeto najlepšie k meninkám emoticon emoticon emoticon
28. dec 2008 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievčatá moje zlaté emoticon ako ste ma potešili.Ďakujem pekne. emoticon
Zatiaľ si okrem vás nik nespomenul,že mám meniny emoticon
Ďakuejm
28. dec 2008 o 11:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja sa pripájam,Sara,všetko najlepšie... emoticon
28. dec 2008 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, ako dopadlo zdobenie medovníkov? podarili sa? som zvedavá..

baby, vy tu toľko píšete,ja nestíham čítať... my pobehujeme hore - dole celé sviatky.. kostol , svokra, kostol- dievčatá vystupovali, brat,kostol , mama, kostol... celé sviatky dookola... už som normálne unavaná viac,ako z predvianočného upratovania emoticon ... a zajtra robím povianočné upratovanie, už som prišla na to,že je zbytočné upratovať pred Vianocami alebo Veľkou nocou, potom to je ešte horšie... emoticon
28. dec 2008 o 16:42  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sara....všetko naj, naj, naj emoticon emoticon emoticon
28. dec 2008 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sara2, šla som ti zablahoželať a skončila som iba pri medovníkoch..... samozrejme aj od nás všetučko naj, naj, najlepšie.
28. dec 2008 o 17:19  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sara .. aj ja sa pripájam a želám všetko len to najlepšie... emoticon emoticon emoticon musela som sa ist kuknut do kalendara ake je dnes meno...som nevedela že si Ivana... emoticon

Inač moja mala je zase chora...a nič nespime v noci...nič... emoticon
28. dec 2008 o 17:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inna7, čo je malej? a v noci vôbec nespíte? my , teda Matúš sa mi stále budí, každé dve hod na kojenie.... musím ho priložiť k prsníku na dve min. a je pokoj... chlap jeden...vie,kde je najlepšie emoticon .... a dnes som ho dala prvýkrát na nočník a hneď sa vycikal a poobede ho dali dievčatá a tiež sa mu to podarilo .... náhodou,ale dobrý začiatkok,že?
28. dec 2008 o 17:24  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
SARI,TAKTIEZ ZELAM KRASNE MENINKY..... NECH SI ZDRAVUCKA A STASTNUCKA AJ S CELOU SVOJOU RODINKOU emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Vsetkym choruckym detickam skore uzdravenie a pusinecky..... emoticon emoticon emoticon
28. dec 2008 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš