Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

janka33
10. mar 2008

ahojte,tak dnes som tu prva???
mala zaspinkala,tak mam trocha casu,vonku pocasie o nicom,dufam,ze nezacne prsat.

Tak ako ste vikendovali???
zatial pa
oriel,ako bolo v KE???

jett
10. mar 2008

ahojte 🙂

NEMATE NIEKTORA ELEKTRICKU ODSAVACKU NA PREDAJ? IP PLS. 😉 Ď.

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
11. mar 2008

😵 😉 😒 😎 😲 😢 😅 D O B R E R A N K O 😲 😝 😕 😨 🙄 😵

janka33
12. mar 2008

ahojky,tak nik tu nebol???dnes je skarede pocasie,prsiiii ☹

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka33
12. mar 2008

oriel,tak aj teba to uz chytilo???? 😀 😀 ja stale malej len same saty pozeram 🙂 zatial mam doma iba jedne,no uz mam vypozerane dalsie 🙂 ,uz len vyhrat aukciu 😀 😀

a ostatne babenky kde ste?????

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dagsty
12. mar 2008

Ahojte baby, dlho som nebola, lebo nemám čas...dopisujem diplomovku a s deťmi behám po doktoroch... ☹ ☹ ☹
Rebeka nám chodí od pondelka do škôlky. Chvalabohu chodí bez plaču a dnes mi dokonca nedala ani pusinku, len kývla rukou, že už choď ☹ ☹ ☹ . A vy ako sa máte????
Deťúrence máte zdravé???? 😉 Dúfam, že ako rybičky.
Tak sa majte a zajtra mi držte prsty - idem k zubárovi. A ja sa katastrofálne bojím zubárky... brrrrrrrrrrrr. 😀 😀 😀

dagsty
12. mar 2008

D O B R É R Á N K O 🙂 🙂 🙂 🙂

dagsty
13. mar 2008

Dievčatá, čo ja som dnes prežila.... Od piatej rána ma bolel zub a tabletky neučinkovali ☹ ☹ Ráno som išla k zubárke, kde som bola objednaná. Povedala, že zub musí ísť von, lebo je zapálený. Tak som sa nebála - šak ťahanie nebolí, že!!!!!!! 😒
Po injekcii mi všetko stŕplo, takže o.k 🙂
Ale prišlo na ťahanie zuba. Injekcia síce účinkovala, ale na ďasná a jazyk a ústa, ale zub nie. Takže mi ťahala naživo.... ☹ ☹
Ja nohy pokrčené, jednu ruku mi držala sestrička a doktorka ťahala v plnej bolesti... ☹ ☹ ☹
Revala som jak malé decko. 😢 😢 😢 😢 😢 😢
KATASTROFA... Mám na dnešný deň dosť.... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

No a teraz ma všetky poľutujte , o.k?
Pa.pa.pa 🙂

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
15. mar 2008

Ahoj babky,už sme doma 😀 .Aj by som povedala,že konečne ale je mi aj ľuto že to tak rýchlo zbehlo ☹ .A na začiatku sme mali šok.Naša Sára nám okamžite ochorela.Po nociach sme nespali nemohla dýchať 😒 .
Ale ten veget tam....sneh a slnko jedna bomba.A dokonca sa mi podarilo aj zalyžovať si. 😀
No, a idem prať až do bezvedomia....ahoj 🙂

dagsty
15. mar 2008

NO tak to ti len tíško závidíme... 😲 😲
Ja som pred chvíľočkou prišla zo skúšky a trieska ma hlava a ranka po vytiahnutí zuba, že dovidenia....
Kde ste dnes boli? Bolo prekrásne, čo?
Tak pa. Idem prať a upratovať, osprchovať detičky, pozberať prádlo, odlakovať nechty.... no proste roboty mám do rána...hi.hi.hi

Tak papapapapapa

janka33
15. mar 2008

ahojte 😉
sara2,tak si si uzila dovolenku,som rada,ze ti to vyslo,hoci bola mala chorunka ☹

dagsty,nech sa ti zub cim skor vylieci,neni nic horsie ako bolest zuba 🙄

dnes bolo pekne,no zas sa ma ochladit ☹ ja by som uz najradsej chcela leto 😎

prajem pekny zvysok vecera pa pa 😵 😵

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka33
17. mar 2008

oriel,skoro sa uzdravte,nieje nic horsie jak chore dieta ☹

ostatne,kde ste????

sara2
17. mar 2008

Jáj ,kočky nejak nám tie deťurence často chorľavejú,čo?Keby sme mali zázračný liek... 😀 .Moja princezná bola dnes očkovaná.Tak sme to prežili v pohode.Ale do škôlky mi ju aj tak nevezmú ☹ ,nemá totiž očkovanie na TBC.A čo bude so mnou,keď mi o pol roka skončí materská,to fakt neviem....a bocian nie a nie k nám priletieť 😠
Idem variť,ale čo to ešte neviem.Zásoby v mínuse po dovolenke...
Ozaj dievčatá šli by ste so svojími deťmi na letnú dovolenku k moru autom?Už som o tom tu s Lenkou diskutovala.Ale furt mám nejaká zábrany.Bojím sa tej cesty.Mužíček chce ísť autom do Chorvátska ja by som radšej letecky...
Oriel skoré uzdravenie malinkej.

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka33
17. mar 2008

oriel,sa mi zda,ze hej,no zajtra ideme na ockovanie,tak som zvedava,co povie doktorka

sara2,ja by som brala asi lietadlo,je to rychlejsie

sara2
17. mar 2008

Oriel,nemáme očkovanie lebo sme to po narodení nestihli.Sárka bola ako dvojtýždňová operovaná a po operácii nebola celkom fit nato,aby očkovanie zvládla.A potom sa to stále ťahalo,pľúcna furt mala nejaké námietky a tak sa to doteraz neuskutočnilo.Tak dufam,že do leta áno aby mohla v septembri nastupiť.Bývame na Mierovke tak snáď hneď tu po ruke do škôlky.Hoci sa mi táto škôlka nezdála moc fajn.Aj kámoškyn syn tam chodil a nebola spokojná.A ďalšia najbližšia je na Kudlovciach.Tam je to také komornejšie,viac taka rodinná atmosféra.Už som sa tam bola pozrieť lebo sesternica tam dáva svoju malú.Tak neviem... 😒
A čo sa týka tej cesty autom,tak náš tiger 😀 má problém vydržať do Košíc,kvôli tomu mám obavy.Ale čas ukáže.
Vyprdla som sa na varenie a idem vonku 😀 ahoj

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janka33
18. mar 2008

ahojky,aj ja som tu 😉

janka33
18. mar 2008

tak mala ani nemukla 😉 a vazi persne 8500g 😉

pekny vecer vsetkym 🙂

sara2
19. mar 2008

ahoj kočky,to počasie ma zničí 😠 A začalo ma bolieť hrdlo.Jáj to je ale na figu 😒
A nezohnala som malej nohavice.Nič poriadne na ňu nemôžem nájsť.Svetríkov,tričiek a pod.je kopec,ale nohavice s tými mám stále problémy... ☹ Na budúci týždeň pôjdem do Poľska.Tam jej kupim aj topánočky a aj nohavice.Doposiaľ sa mi podarilo na ňu nakupiť dobre len tam.
No,idem si dať "životabudič"-kávu 😀 😀 😀
ahooooojte

oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oriel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majina.b
22. mar 2008

aj ja Vám prajem krásne veľkonočné sviatky...............

aj keď upršané