Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

emita
1. feb 2009

sari, vynikajúca bola a štedro sme ju rozdávali 🙂 a ja som si tiež štedré kusy uvalila-veď si to musím užiť kým môžem-najbližšia hostina asi až krstiny a to nebudem môcť všetko papať...

mirrinka
1. feb 2009

emi,krásne fotky - fakt sú podarení na tých nočníkoch 😀 😀 😀

inna7
1. feb 2009

tak mne sa stalo to čo minule Sare...maly mi zadrichmal na omši...asi po 15min uplne odkvecol... 😅 a bol by spal aj do neviem kedy...som ho musela budiť... 😀 a to dnes nemal ani taký výkon cez deň...akurát boli v kine na madagaskar 2....ale fakt dlhá kázeň... 😅

zajtra ho už dávam do škôlky...hádam aj oddýchnem cez deň... 🙂

emi...fotky zlaté... 🙂

inna7
2. feb 2009

no toto...to snad nemyslite vazne...kde ste!!! 😕

dobré ránko...fstáááávameee... 🙂 🙂 🙂

malý v škôlke....malá v postielke...hmmm...idem dopiť kávu... 🙂

ozaj...čo varíme?

emita
2. feb 2009

no ja som tu a už som stihla aj poradňu aj vykecať sa s kamoškou. dnes varím len Šimonkovi. my máme toľko jedla, že by som vás všetkých nakŕmila. Kto máte chuť na holúbky alebo segedínsky môžete prísť 😉

emita
2. feb 2009

A Nellke všetúčko najlepšie k meninkám 🙂 🙂 🙂 aby ľúbila bračeka a počúvala mamku a ocka 😉

inna7
2. feb 2009

no my sme včera všetko zjedli...nám sa nezvyšilo nič 🙂 asi dobre varím 😉 😀 tak idem čosi nájsť...

a dnes je Nelly? som nevedela... v kalendári nie je...tak potom sa pripájam aj ja a želám všetko NAJ!!!

mirrinka
2. feb 2009

Ahojte 😉
emi,ja mulujem holúbky - nemáš dnes náhodou cestu na sídlisko 1? 😀 😀 😀

Nellke všetko najlepšie a najkrajšie - veľa zdravíčka,lásky,dobrých kamarátov... 😉 😉 😉 😉 😉

ja dnes varím kapustnicu 🙂

sara2
2. feb 2009

Ahojte.

Všetko dobré prajeme Nelke 🙂 .
Ja dnes nevarím.Svokra nám nabalila...
U nás ani segedínsky nejde ani holubky.Ale kapustnicu mám rada.
Musím poupratovať a potom ideme vonku so Sárkou 😉
Pekný deň prajem.

oriel
2. feb 2009

ahojky.... najskor vsetko najlepsie Nellke k meninkam..... tiez som v kalendari nenasla.... no dobre,ze viem,aj sesternica ma Nelly 🙂 🙂 🙂 🙂 Emi,peknucke fotocky.... takze urcite to bola super oslava 🙂 🙂 🙂 🙂 Ja som dnes bola doobedu v praci

oriel
2. feb 2009

ste tu niekto? My sme boli doteraz von 🙂 🙂 🙂 Idem nieco narychlo uvarit.... 🙂 🙂 🙂 🙂

sara2
2. feb 2009

ahoj,náš tatík dorazil domov-takže mamke padla 😀 😀 😀
Ale už stepujem v kuchyni a varím na zajtra.Kurací perkelt so smotanou.A mala som chuť aj niečo upiecť,ale sa mi nechce lebo ma čaká hora žehlenia 😒

tamarka_na
2. feb 2009

Ahojte 🙂 Dakujeme za blahoželania 🙂 🙂 Emi,ako si vedela,hm?? 🙂 Dnes je Nela v českom kalendári.My tam máme ešte jedno "L",ale oslavujeme to dnes.Teda...lepšie povedané blahoželáme,lebo oslavu sme nerobili 😉

Alex je furt zachrípnutý 😖

Sara...aj mňa čaká kopa žehlenia,tak idem na to ☹ 😒 😖 🙄

mirrinka
2. feb 2009

ahojte....tak ja už mám klud,malá už drichme 😀 sa dnes poriadne unavila,lebo sme boli na dámskej jazde - u kamošky v Karnej,má 2 ročnú Sofiu,tak sa poriadne vybláznili 😀
idem si dať teraz sladučký mättový čajík a oddychovať pri pc 😉

emita
2. feb 2009

sara2 perkelt milujem. možno ten týždeň spravím...

tamarka keď sme sa bavili či má Alex meniny na Alexeja tak si to tu písala že Nellku oslavujete 2.2. tak som si zapamätala že pred mužíčkovými narodeninami 😀 my tiež zajtra už neoslavujeme-už máme oslavovania dosť... 😝 no a v stredu ešte výročie svadby... mirrinka a vy ste ako oslávili vaše výročie ? 😉

mirrinka
2. feb 2009

emi,tak všelijako...plánovali sme,že pôjdeme niekde na večeru,ale nevyšlo,lebo sme boli tak trošku pracovne v Košiciach,ale dali sme si frťana,to muselo byť 😀 no a na tú večeru sa ešte len chystáme,tak snád na Valentína to všetko spojíme dokopy 😉 😀

sara2
2. feb 2009

Tamarka, olejové zábaly malému nedávaš?Možno by to pomohlo.
Emi,ja perkelt nemusím,ale som ho už dávno nerobila.A Sárka ma veľmi rada mäsko s akokoľvek omáčkou.A aj knedlík...tak bude nadšená a aj pomáhala tak jej bude chutiť viac.
Tiež bola dnes unavená.Dosť sa nachodila...tak zaspala už.
Idem pohľadať na MMB nejaký dobrý rýchly recept na koláčik.Mám veľa jablk,tak niečo jablkové.
zatiaľ ahojte 🙂

sara2
2. feb 2009

nič čo by ma nadchlo nejak výnimočne som tam nenašla.
Tak ak máte nejaký jablkový recept tak sem s ním 😉

bubba
2. feb 2009

mirri ty snad varis vsade 😀 😀

mirrinka
2. feb 2009

som predsa žienka domáca,nééééé ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ty čo ma kade tade naháňaš, a tam kde ťa treba tak nie si 😀

mirrinka
2. feb 2009

http://www.ockovanie.org/ možno vás to bude zaujímať 😉

inna7
3. feb 2009

ahojte... 🙂 som unavená až to bolí...malej vyšiel tretí zúbok tak zasa nespinkáme... 🙄

poraďte čo kúpiť kámoške na tridsiatku... 😕 hmmm...netuším... 😖

mirri ty ešte večer dokážeš čosi také čítať?? to ja mám o takomto čase už viečka na brade..

oriel
3. feb 2009

dOBRE RANKO..... Hm,Inna neviem,co by som poradila..... ja s tym mam problem stale.... nikdy neviem,co komu kupit 😒 😒 😒 😒 😒 Joj,viete co,tak sa strasne tesim,ze Lilka je uplne nadsena zo skolky,ze tam uplne s usmevom na tvari ide a poobede ani domov nechce ist 🙂 🙂 🙂 🙂 som velmi rada,ze sa tam jej paci 🙂 🙂 🙂

emita
3. feb 2009

mirri dobrá stránka...

sara2
3. feb 2009

Ahojte 😉

Mirri,díkes za typy.Ale už sa mi pečie štrúdľa,teda dve štrúdle.Ale ten pudingový som už robila.Viac sa mi páči ten prvy s čučoriedkami.Je to taká všakovaká zmes.Tak ten spravím asi cez víkend.
Chcem ísť o chvíľočku vonku so Sárkou.Na celom území SR hlásia,že prší a tu vykuká slniečko.Tak to využijeme.

Oriel ,to je super.Keby to aj u nás takto bolo.Už teraz mám stresy čo bude keď opäť nastúpi.A ešte väčšie stresy mám z toho,že mám nastupiť do práce kde je dosť blbá pracovná doba.Jeden týždeň od 8-16.00 a druhý od 10-18.00.A čo Sárka? Keď náš tatík nikdy nedôjde domov skôr ako o 17tej.A dovolenka v Tatrách v marci rezervovaná a ja od konca februára mám nástup ☹

Inna,darček podľa toho do akej ceny to chceš.Ja som švagrine na 30-tku kupila /mala ich v decembri pred vianocami/ u Konečnej nádherné vianočné prestieranie.NIč čačkané,jednoduché,krásne,štýlové.Na stôl do kuchyne,na stolík do obyvačky a ešte jeden malý obrusok na komodu.

oriel
3. feb 2009

Sari,myslim,ze niejako uz by ste to vyriesili... babky a tak... Hm? Ved v pohode by som Sarku vybrala aj ja,keby som prisla po Lilku.... 🙂 🙂 Ved jeden tyzden uplne v pohode stihas aj ty,ked skoncis o 16tej... skolka je do 16.30,ja uz tiez po Lilku chodim az okolo 15.40... Vcera som prisla o 16.00 a bolo tam este dost deticiek.... 🙂 🙂 🙂 to s tou dovolenkou je blbe.... no vies,ked ti ta robota stoji za to a vies,ze by si dalsiu nenasla,ja by som nastupila 🙂 drzim ti palce,aby si sa spravne rozhodla.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sara2
3. feb 2009

Si poklad Oriel 🙂 ďakujem za ponuku.
No,presne o tom sme vraveli...že budu musieť babky.Ten tyždeň zvládnem aj ja keď to bude to 16-tej.A potom bude musieť rodina.
A máš pravdu,v dnešnej dobe sa žiadna práca neodmieta...ale určite to nieje to čo chcem robiť celý život.

oriel
3. feb 2009

Sari,ja to myslim uplne vazne.... 🙂 🙂 Minimalne take dva dni v tyzdni so mnou mozes na 100% pocitat. 🙂 🙂 🙂

mirrinka
3. feb 2009

Ahojte 🙂
emi,som rada,že sa ti tá stránka páči,aj ja som si už zopár veci prečítala 😉

...už mám aj obedík,sme sa s tamarkou dohodli,že dnes urobíme paradajkovú omáčku - ona s knedlíkom a bravčovým mäskom a ja so zemiakovou kašou a s kuracinkou 😀 ale moja bude určite lepšia 😀 😀 😀 srandujem... 😀

poobede ideme zase na návštevu,tentoraz ku kamoške do Strážskeho,ktorá má 9 mesačnú Lindu,tak som zvedavá ako Lianka zareaguje - dúfam,že ju nebude biť 😅

sari,držím ti prsty,aby sa ti to všetko podarilo nejako pospájať do kopy 😉 zmákneš to...