Mamičky Humenné a okolie

lenka78
6. júl 2006

Ahojte,pátram po mamičkách na MD s deťmi predškôlkarského veku z Humenného a okolia.Ako trávia čas v našom mestečku?Je u nás ešte niečo iné ako Daisy a ich 3 hojdačky?Aké máte skúsenosti s materským centrom v bielom dome?Kam pôjdete s deťmi tento víkend?Čo ste vymysleli?

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
7. júl 2009

my sme mali špagety, zajtra gyros (malému musím vymyslieť niečo iné) chcem si užiť jedlá ktoré potom nebudem 🙂 a nebojte, doma ešte pobudnem 😀
mne by ani nevadilo keby dnes slnko nevyšlo... 😝

sara2
7. júl 2009

Emi,máš pravdu.Mám hrozne rada slnko.Tešila som sa celú dlhú zimu na slniečko,ale akosi ma chuť prechádza ☹ .Minulého roku sme si ho užívali.Saruľa bola zdravá a tak sme pendlovali každý deň.A dnes mám strach s ňou prejsť okolo kosačky čo kosí trávu lebo hneď ju chytá kašeľ... 😒

tamarka_na
7. júl 2009

Ahojte 😉
Emi,mala si trúbiť 😀 ja som si vás vôbec nevšimla...

Alexovi je lepšie,už nekašle vôbec,len raz-dva razy za deň si odkašle hlieny.Ten Trifet na moje prekvapenie zabral...zajtra ideme na kontrolu,tak dúfam,že bude všetko ok.

Sára,mne minule jedna uratovačka v školke poradila ten cibuľový čaj.Len som na ňho úplne zabudla.Že je veľmi účinný.Ale musí sa cibuľa variť v šupke,že ten čaj je taký do hneda,ale taký má byť.Tak skús...

sara2
8. júl 2009

Dobré ráno 😉 No kde ste?????? Hádam už beháte po vonku????

Ja sa chystám variť.Dnes robím špecialitu:lasagne so špenátom a syrom čedar a ricotou...tak som zvedavá či to aj budeme jesť 😀 .

Inna,nejaký nový receptík na rýchly koláčik nemáš?

Tamarka u nás Trifed narobil galibu.Žltý mala predpísaná a tak sa z neho rozkašľala jak šľak.Musí jej v ňom vadiť nejaká zložka.

mirrinka
8. júl 2009

Ahojte 🙂
tak ja som dnes čerstvá zamestnankyňa u pani Tomanovej (na úrade práce 😀 😀 😀 ) bola som sa dnes zaevidovať,odstála som si tam hodinku a pol 😝 teraz idem variť a potom pre Lianku do škôlky 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
8. júl 2009

Andrii, je to delikateska...a podarila sa.Kámoška mi kupila knižku zdravého varenia pre deti a z toho som varila.Len sú tam dosť použivané ingrediencie ktoré su síce u nás dostupné ale drahé.Ale raz za čas si to dovolíme 😝 .
Mirri,neviem či gratulovať,ale každopádne nech sa ti darí v plánoch ktoré máš či už práca alebo bábo. 😉
Emi,dnes si sa ešte nehlásila ☹ !!!!!

emita
8. júl 2009

tu som 😀 😀 😀

mirrinka
9. júl 2009

Ahojte 🙂 ešte drichmete? my sme už o pol siedmej boli na nefrologii - zapísať sa 🙂

andrii,tak som aj ja poslala zopár foto kuk: http://zena.atlas.sk/mamicka-leta-akcna-lianka/...

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
9. júl 2009

Čaute babenky 😉

Mirri a čo máte problémy? S Liankou? Ideš s ňou k Ivankovej?
Mirri,pekné foto. 🙂

emita
9. júl 2009

no hlásim sa že dnes som už bola na pôrodnici 😕 . Bola som u doktorky na sono a mala som zhoršené prietoky tak ma poslala do nemocnice na monitor 😒 ale tam boli ozvy dobré, tak som doma a trpnem aby sa to nezhoršilo ☹ asi si už predsa len zbalím tašku 😅 ináč som tým strávila celé doobedu 😠 teraz idem začať variť obed-dnes len vyprážaný syr ale aj ten si treba užiť 😉 a krémovú cuketovú polievku - to som ešte neskúšala 😕 ozaj a pohlavie vôbec nebolo vidno 😠 😀 takže ešte stále to môže byť aj Dávidko 😀

sara2
9. júl 2009

No Emi,dávaj fakt pozor.Ale to sa ľahko hovorí,že? Pri dieťatku a domacnosti byť v 100% kuľude sa nedá byť.
Pekný dník 😉

inna7
9. júl 2009

🙂 Babky čafte ja som len na skok...nemam doma pc....tak odbehujem k znamym....

Emi strašneprestrašne ti držím prsty, ak by to náhodou na teba prišlo....budem na teba myslieť...a modliť sa aby bolo všetko ok... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nám ododnes zatepľujú dom, takže sodomagomora...tak pálim k našim...majte sa... 🙂

mirrinka
9. júl 2009

Ahojte...andrii,dík 😀 ja ti držím prsty viac ako sebe - ja ani nechcem vyhrať,😀
sari,my chodíme na nefrologiu raz ročne na kontrolu - k Ivankovej 🙂

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sara2
10. júl 2009

Ahojte 😀
No kde ste kto????? Ja že vypijaem kafe s vami a tu nikto.My sme so Saruľou spali do ôsmej 😉 Idem teraz variť cuketovú polievku a prívarok s novými zemiačkami a k tomu mäsové guľky.Nechcete prísť na obed?? 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emita
10. júl 2009

môžem aj s manželom? 😀 😀 😀 ale nie, my budeme mať zapekaný karfiol. máme dnes veľkú chuť niekde vypadnúť tak som zvedavá kde skončíme. dúfam že nie zas na terase 😀

sara2
10. júl 2009

Príďte,to by bola sranda.Andrii moja Sárka by bola v siedmom nebi.Lebo tvoje "pestúnky" by ju obskakovali 😀

mirrinka
10. júl 2009

môžme aj my? 😀 😀 😀 okolo obedu odchádzame od našich a potom sa mi isto nebude chcieť nič variť na večeru,tak nám aspoň zabalíš 😀 😀 😀

andrii
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
inna7
10. júl 2009

no halooo a mi čo...odmacochy??? 😠 Sara o koľkeeeeeej??? alebo ste nam už všetko spapali? 😝 my sme dnes mali rybky... 😉

sara2
10. júl 2009

No až takú inváziu som nečakala 😀 😀 😀 -takže zdrháme z domu 😀 😝 😀 .
Andrii,ale nápad to nieje zlý.Ver,že moja Sárka by bola v siedmom nebi keby tu mala také super kámošky.Môžme to fakt niekedy dohodnúť...budem rada 😉

tamarka_na
11. júl 2009

Ahojte...no kde ste kto?? 😕
Skoda,ze som vas az dnes prisla pozriet,sa mi vcera taaak nechcelo varit.Ale nakoniec som robila hlivovu polievku a kolozvarsku kapustu...mnam 😝
A dnes je to kuracia polievka a kolozvarska kapusta 🙂 🙂
Co mate dnes na plane?Nas Alex v poslednych dnoch nechce kocik ani vidiet,tak chodime na prechadzky...Dnes si to namierime asi do mesta...

tamarka_na
12. júl 2009

to čo je toto 😨 😕

inna7
12. júl 2009

Ahojte...peknu nedeľku... 😵 Tamarka tiež nechapem čo sa deje... 😕 😕
no nato že sa ti včera nexcelo variť si varila dosť dobreee jedlá, tu koložvársku už musím aj ja...mám ju rada... 🙂
ja teraz idem akurát kuraciu poliefku a pečené kura...

inna7
12. júl 2009

tak keď nič aspoň nás posuniem dopredu.. 😉 čo sa vám pokazili počítače 😕

my teraz prišli...boli sme na Domaši... 😵

sara2
12. júl 2009

Ako tam bolo Inna,aj ste sa kúpali?
Na mňa naliezla nádcha,mrcha jedna.Z nosa mi tečie...nechápem...leto a ja sopľujem ☹ 😠