• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Dlhých Dielov. Pridáte sa kočíkovať?

19. mája 2017 
ahoj sarianah idem kuknut :wink:
3. sep 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
my sme zas boli rozlietaní,po návrate sme riešili haváriu vodovodných ventilov-to poteší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,dnes návšteva,tak už hádam bude na chvíľu kľud :grinning: :grinning:
letuskah,nafotili sme nosič aj s nosením na chrbte,pošlem fotky čím skôr,sľubujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
a stretko??kedy??kde??ak bude pekne,prídeme :slight_smile: :wink:
4. sep 2009 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi to zas nie je take nutne, len som bola zvedava ako to vyzera "nazivo" ved ked sa ti bude chciet posli, ked nie nevadi :wink:
4. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letuskah,mail odoslaný,dúfam,že dorazí, :slight_smile: :slight_smile: :wink:
7. sep 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ako ste na tom aktualne? Stretneme sa? Za chvilku nam zacnu jesenne dazde... :sweat_smile:
16. sep 2009 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zapadáme prachom :grinning: :grinning: :grinning:
my sme boli 4 dni v Prahe,dobre bolo,ale už fakt stačilo cestovania :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
dáme teda stretko??my sme aktuálne soplíkatí,malá má nádchu,ale budúci týždeň už hádam bude ok
18. sep 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
21. sep 2009 o 08:53 • flirtana
tak tak, na zaprasenu temu je jediny liek - vziat metlu a riadne pozametat :wink:

utorok 15:00 pri kostole, kto este neklikol na link.
To jest zajtra :slight_smile:
21. sep 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nam to dako nevyslo dnes kedze sa nam nepodarilo vyhrabat von :pensive: snad nabuduce
22. sep 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani nám to nevyšlo,mali sme milú návštevu a nemilé choroby nás prenasledujú,tak sorry kočky,ale nabudúce sa veľmi teším na všetky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako sa inak máte???ja už som konečne dozavárala,ale doma je vždy čo robiť,počasie nádherné a my soplíme,jak za ligu :grinning: :grinning: mladý má dokonca ulieváreň zo školy,čiže PN a ATB :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dúfam,že vy ste všetky zdravé aj s detičkami,máme krásnu jeseň,tak nech to vydrží dlllho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. sep 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
co ste vcera neprisli?
a co zajtra? nechceli by ste ist do liscieho udolia sa prejst? :slight_smile:

Letusah videla som tvoj nosic v albume, je kraasny aj my by sme chceli, satka nam uz nie je az taka pohodlna... nemohla by si poslat predlohu na sitie??? :grinning: a latku a vypln aku davas???
23. sep 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha uz som si vsimla ten link :wink:
23. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tynushqa :slight_smile: kupili sme latku v IKEA mali na nu dokonca zlavu tak to ani nevyslo vela, taka potahova hruba, a vypln je vatelin, len uz teraz by som telo nosica spravila o cca 10 cm vyssie, na velke dieta ako je Kubko je to dost male :wink: inak je to velmi jednoduche a podla toho navodu sa nepomyslis ani keby si chcela, ved keby daco poradim :wink:
24. sep 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby, take babie leto a tu je mrtvo?
Nedame zasa nejaky les? Uz nie su komare :wink:
7. okt 2009 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka,vy už máte rôčik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: som až teraz nakukla a čo nevidííím???tak gratulujemeeeee a všetko naj,naj prajeme Blanke do ďalších krásnych rôčkov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ostatné ako??dajako to tu spíííííííí,žeby zimný spánok??na to sú medvede, nie Dlhodielčanky :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bambi, uz som sa bala, ze pisem sama sebe - sak to by som sa radsej so sebou porozpravala a nenicila si oci a chrbat pri kompe :sweat_smile:

kde ste vsetky, haaaa? Aj vonku vidim menej ludi, ci to zasa spavame opacne, ako vsetci ostatni..? :confused:
20. okt 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute,mam otazku na horalku :slight_smile:ty si naaaahodou nehrala v slacikovom subore teraz v superstar???alebo sa mylim? :slight_smile:
20. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cela ja, ze? :grinning:
20. okt 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale bola si to ty ze? :grinning:
20. okt 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, vraj to bol nejaky chlapec, vravel Habera... :grinning:
21. okt 2009 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame na dlhych dieloch hviezdu???? musime dat stretko kvoli autogramom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
baby ja som bola mesiac na cestach, najskor s malym u svokrovcoch na vychode, potom u nasich na zahori a neviete si predstavit ako som rada ze som zase tu na tom nasom skvelom sidlisku, medzi znamimi panelakmi, v byte kde pocut vsetko ale hlavne ze som konecne doma :slight_smile:
22. okt 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
letuskah :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebodaj sa Ti cnelo?? :grinning: :grinning: :sweat_smile: tak vitaj "doma" :grinning:
horalkaaaa a ty čo si takááá skromnáááá???háááá?? :sweat_smile: aj ja sceeem autográáám :grinning: :grinning: :grinning: a teda my chodievame hore do lesa,len ma v sobotu tak vyfúkalo,že mám teraz problém s dutinami,tak liečim,aby sme mohli chodiť častejšie,kde bývaš??hodím kamienok do okna a môžeme ísť spolu,len my chodíme tak,že tri kroky vpred a dva späť,malá vždy mení smer :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme zacali chodit bez kocika a je to zatial 3 kroky tam a 8 onam a 4 dolava a 10 doprava - podla toho, kde je aky kanal, kde su ake smeti a odpadky a listy a spaky a....
bambi, ak sa nebojis, ze nedojdeme do nijakeho ciela, tak sa niekedy dohodneme.

Sak dojdite viacere, donesiem si centrofixku na podpisy :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. okt 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa hlasim do lesa, my zas stojime pri kazdom pni a musim nan vyliezt, sadnut si, posrobovat, pripadne vhodnym kuskom dreva nastartovat, ale ked sme sami tak sa taha prec z lesa, tak ak pojdeme viacere radi sa pridame

bambi dakujem :grinning: je to neuveritelne ale cnelo sa mi, ale mozno mi chybal viac ten nas stereotyp ako sidlisko ale sidlisko k tomu stereotypu patri :sweat_smile:
23. okt 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jee, holkyyy....bez kočíka...aj ja chceeem ale ešte krpec nechodí :cry: kurnik ale kde napráskam tých milión vecí čo "potrebujeme"?
a nechodíte niektorá do Klbka? teda okrem Lasičky, tú som tam už stretla. mne sa tam moc páči :slight_smile:
23. okt 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novinka nechodime alôe chceme,len nevieme kde to presne je a kedy tam mozeme prist,lebo su vyhradene casy pre take male deti nie???
23. okt 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
novinka ja som chodila minuly rok teraz som este nemala cas ale tiaz sa tam zasijeme ked bude hnusne

chasencha, stoji tam jeden z tych novych autobusov 35 alebo 135, a maju doobeda od 9-12 hernu tak vtedy sa tam da ist ale neni vyhradene pre urcite vekove skupiny www.klbko.sk
23. okt 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak do Klbka by sme aj my radi,uvidíme :wink: a do lesa môžeme aj v skupinke,aspoň sa nebudeme báť :grinning:
letuskah,ja Ťa chápem,ja sa tiež teším z ciest domov a z domu na cesty :wink:
novinka,ruksak to istí,ja chodím vpredu nosič-vzadu ruksak-dvojitá indiánska babička a od zeme ma nevidno :grinning: :grinning:
Kati,bacha na Karla Vlacha,nie že ma zrazíš na prechode :grinning: :grinning: :wink: držím palce a teším sa na profi rady :slight_smile: :wink:
horalka,kúpim Ti zlatú fixku,pozrela som si o v archíve a fakt,je to naša horalka,máme celebritu :dizzy_face: :dizzy_face:
24. okt 2009 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka tam je viac miestnosti a mensie deti su zvlast. teda nie je tam take prisne, mozes ist kde chces ale byva to tak. prvy vstup mas zdarma a my so Zumkou ideme v utorok, pridas sa? ak chces, napisem Ti v IP kde by sme sa mohli stretnut. nie je to daleko, len zasite. ja som chodila okolo skoro kazdy den a nevidela som to, hoci som z netu poznala fotky :grinning:
25. okt 2009 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok