Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

bellasandra
13. jan 2007

jeejda tak to dlho nevydrzal 😅 niekde som citala ze to obdobie vzdoru je okolo tých 3 rokov...tak ty si to odtocis skôr..a potom budes mat pokoj 😅 🙂

simina
13. jan 2007

Babulky aj u vas je tak skaredo zatiahnute a fuci taky vetrisko?

snilko7
13. jan 2007

sandry ja som zasa čítala na mamaaja, čo tam písali baby, že toto obdobie mali od dvoch do tri a pol roka detí a píše ich to tam hodne...takže teoreticky mám pred sebou ešte taký rok, potom budem vhodnou pacientkou na psychiatriu 😝 no a ako píše Simina ešte aj toto počasie..no ale ja s ním budem musieť von, lebo to by nerozchodil, my totiž musíme trochu vybehnúť aj v daždí, aby sa malý ukľudnil 😀

simina
13. jan 2007

No snilko ako tak citam a caka aj mna takyto lapaj tak sa stretneme na psychiatrii obe lebo ja to nerozchodim ved on uz teraz vystraja same lotroviny a este zacina chodit a to uz nic ine ani nechce ani hracky ho nezaujimaju len by stale chodil.mam sa na co tesit

bellasandra
14. jan 2007

Simina- presne aj u nás bolo tak isto.
Snilko- no , tak len pevne nervy - 😉 Nic iné ti nezostava.
Ja som vcera nebola s malou vonku a ona mi celý den nespala az vecer o jedenástej.Takze dnes uz ideme aj ked sa mi nechce- samej prechadzat sa 😝

barunka
autor
14. jan 2007

bellasandra, aj ja chodím sama na prechádzky, teda ak nerátam Simi, ktorá vrieska v kočíku a raz za čas snilka s paťkom...
Simina, to vystrájanie poznám. U nás včera tiekla aj krv, Simi si rozrazila hornú peru a z ďasna sa jej len tak valila krv...

bellasandra
15. jan 2007

Jeeej chuda malé 😝 ..No ved ja tiez tak, ale ani mi to moc nevadí, len niekedy sa nudím po ceste-lebo tak v ga toho tiez vela na pozeranie nie je 😀

barunka
autor
15. jan 2007

sandri, tak to ti verím. a najmä keď nemáš komu rozprávať a len chodíš a kukáš do blba a tlačíš kočík. 😀
ozaj, dáme si niekedy to stretko??? dnes sme sa o tom bavili so snilkom 😝

snilko7
15. jan 2007

aj ja chcem už vypadnúť konečne...u nás sa dnes zbláznil tatinko...behá po dome po štyroch, malý mu sedí na chrbte a bucha mu do neho a kričí na neho di-di-di

barunka
autor
15. jan 2007

snilko, aspoň ho máš doma, môj tu bude o desiatej a odchádza zasa ráno o piatej a príde zasa (dúfam) o pol deviatej a vlastne celý týždeň takto... a ešte aj v sobotu je v práci...
kedy dáme stretko???
a keď nebude stretko, tak idem na výlet do galanty a hotovo

bellasandra
16. jan 2007

Ahojte-veru dajme stretko, cím skôr 😀 .

barunka
autor
16. jan 2007

tak sa už musíme dohodnúť, len to nám zostáva. 😀 😀 kedy navrhujete??? a kam vlastne v tej GA pôjdeme??

ozaj, mne práve moje dieťa zaspalo na koberci, včera celý deň a celú noc nespí a teraz mi zaspí pri hre a bez dudla. ja sa v nej už nevyznám..

bellasandra
17. jan 2007

Jej no vidis stale nieco iné Simi vystraja 😀
Veru dohoda-takze Barunka,vy sa musite dohodnut zo Snilkom.Simina nech tiez povie a mne je to jedno kedy,ja mám cas stale 😀

snilko7
17. jan 2007

no mohli by sme si vyraziť ale s týmto mojím čertíkom...no neviem neviem..ja by som potrebovala určite aspoň na chvíľku von medzi normálnych ľudí
😀

bellasandra
17. jan 2007

Ale neboj sa - môj bratranec- boool hroooznýýý a zvladli sme ho- a ver mi ze to bola fakt silná káva.Patko bude urcite v pohode 🙂

simina
17. jan 2007

ahojte baby mozem sa na stretko pripojit?

bellasandra
17. jan 2007

Ahoj, ved jasne, co si si myslela ? 😉

snilko7
17. jan 2007

ahojte my tu máme dnes krízový stav...akurát som písala podrobnosti do vydatých maminiek...v podstate ide o to, že sa snažíme uspať Simi a Paťka v jednom dome a to sa zatiaľ javí ako nemožné...keď jeden stíchne, tak druhý zavrieska a takto to ide dokola 😝

bellasandra
17. jan 2007

Jeeej - tak vám zelám pevné nervy 😝 budete to potrebovat.Ja idem uz s malou von- na dlhuu prechadzku.Pohádana som s mamou- nevie pochopit, ze svoju dceru vychovavam ja . 😖

snilko7
17. jan 2007

bellasandra to s mamou je normálne - aj ja som sa furt hádala a s hocikým keď mi chcel zasahovať do výchovy...oni na to časom prídu...ja som potom už vždy vypočula a aj tak som potom robila podľa seba, aspoň bol kľud 😅

snilko7
17. jan 2007

sandra barunka vraj s tebou súcití, ona sa včera hádala so svojou....vlastne našou 😀

simina
17. jan 2007

oki tak dajte vediet kedy? mne je to jedno ak sa vtrepem do busu....

Sandri ako vravi snilko vypocut a urobit po svojom mne tiez svokra kaze kedy a co robit a aj tak si ho vychovavam po svojom

barunka
autor
17. jan 2007

simina, len aby sme nešli všetky tri jedným busom do GA, lebo nás šofér asi zavraždí 😀 😀

baby, inak ja už ani nepočúvam čo vravia, ja jednoducho skomentujem, že áno, máš pravdu, ty si si tak vychovával ale teraz vychovávam ja a ja mám iný názor. buď to budete rešpektovať alebo....

simina
17. jan 2007

No len aby potom by to bola sranda

oni maju uplne niektore nazory tak zastarale ze sa mi rozum zastavuje

barunka
autor
18. jan 2007

simina, však to poznám. Moja svokra stále rýpe s pečeným kuracím stehnom a môj dedo, že jej mám dať na ten suchý rožok aspoň šunku alebo klobásu, nech to nemá také suché chuderka. že aj oni dávali 😀 😀 😀

bellasandra
18. jan 2007

Ahojte, no mala som stým pocitat, lenze islo vlastne o to,ze mama brala antibiotiká a uz ich neberie ale stale je vypásana.A bozkávala malu na usta.Tak som jej povedala ze ci je uz zdrava ked to robí.Zamiesal sa do toho otec,ze uz nemá antib. tak co stresujem.Mama mi dala malu a odvtedy sa na nu ani nepozrela 😝

barunka
autor
18. jan 2007

sandra, tak toto chápem. Ja nemám rada, ak ju bozkávajú na ústa aj keď sú zdraví. Je mi to proti srsti, na ústa jej nedám pusu ani ja.

netráp sa, ono ich to prejde. raz určite pochopia, že oni už svoje deti vychovali a teraz je na tebe aby si vychovávala Emku podľa tvojich predstáv a oni to budú musieť akceptovať.
držím palce.

bellasandra
18. jan 2007

Diky 🙂 vsak nic ine im ani nezostava...ono toje problém, ze mám pocit, ze mama sa snazi pri malej dobehnut to co nerobila pri mne 😖 ale co uz.
No co bude s tým stretkom? 😀

barunka
autor
19. jan 2007

sandri, vidím, že sem chodíme asi len my dve, tak sa dohodneme na stretku a prinajhoršom bude súkromné. No tento týždeň asi nie, neviem ako u vás v GA, ale tu u nás fučí, až mi mráz behal v noci po chrbte.
Budúci týždeň má byť strašná kosa, tak ak budeme vonku, tak by som navrhovala radšej počkať. Ale v GA je vlastne nejaké materské centrum alebo čo, tak by sme mohli skočiť tam. Vieš niečo o tom???

bellasandra
19. jan 2007

No vidím 🙂 je tu bambulkovo-zistim ako to tam chodí.Jaj ani nehovor o tej zime..normalne som zlý pocit mala z toho vetriska 😝
Zistim napisem 😀