Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

vilki
6. apr 2007

caute babule, ja som teraz uz od stredy v sale u maminy.trosku sme prisli pozret babku a dedka.zajtra uz ideme domov.sasi ak bude aj buduci tyzden pekne pocasko tak dobehnem do ga.ok?

bellasandra
6. apr 2007

Dari- jasné, dobehni, budem rada. Pekné pocasie má byt 🙂

bellasandra
11. apr 2007

Ahojte, dnes bola Vilki v Ga. No - bolo dobre a malý Samko je velký vymyselník. Skoro vyliezol z kocíka cez budu 😀

vilki
11. apr 2007

nooo, ved to teda bolo.cely cas nespal a v kociku sa postavil a chcel vyliezt.ale bolo dobre, len som bola hladna...xixi
a uz by ste mohli aj vy ostatne prist na stretko. 😉

snilko7
12. apr 2007

ahojky, ja sa chystám do Galanty v pondelok, idem na ultrazvuk, takže vyrážam bez drobca 😀

barunka
autor
13. apr 2007

no baby, ja asi mesiac na stretko nepôjdem, detičky by sa ma zľakli, lebo mi vytrhli jeden zub... ale už bude pekné počasie, tak to určite niekedy vybehneme do Galanty.

simina
13. apr 2007

ahojte babula ako sa mate?my sme sa vcera vratili od babiny boli sme tam dva tyzdne a stacilo na rok hadam 🙂

barunka
autor
13. apr 2007

simina, ale aspoň si si odýchla dúfam. 🙂

simina
13. apr 2007

No bodaj by si mala pravdu niekedy som mala pocit ze som tam na vsetko uplne sama......a co je tu nove za ten cas?A co Simi?Snilko rastie?

snilko7
13. apr 2007

Ahoj simina, dlho som ťa tu nevidela..ale akurát som prečítala že si bola dovolenkovať 😀

barunka
autor
13. apr 2007

simina, snilko rastie až moc moc. Konečne asi začína aj ona veriť, že neexistuje, aby porodila až koncom septembra, lebo bruško má už riadne, drobec sa hýbe, kope a rastie ako z vody. už ho má dva prsty nad pupkom. Za mesiac ide na 3D uzv, tak som zvedavá. Škoda, že nemôžem ísť s ňou...

Simi je stále zlá ako čert, nespí, jeduje sa, ale čo narobím.
A čo Nikolasko?? On je už veľký chlap, poslúcha maminku???

simina
13. apr 2007

No Niki je tiez ako cert stale spekuluje tiez poriadne nespi a ked je vonku stale robi zle psom,ked mu nieco povies aby nerobil pozre sa nateba zasmeje sa a urobi to znova proste je to strasny sibal.

barunka
autor
13. apr 2007

no tak tých psov máme asi spoločných, mne Simi včera skoro vbehla susedovi do dvora, má troch psov, z toho dve šteniatka a Simi je za nimi ako besná. Tak jej ich vyniesol von a dobre ich pošklbala, a ušlo sa aj susedovi. 😀 😀 😀

simina
13. apr 2007

No ved aj maly ich stale sklbe tiez mame troch no najviac ho bavi ta najvedsia lebo sa nebrani a neuteka pred nim........mame to ale bujne deturence
😝

snilko7
17. apr 2007

Ahojte, tak ja som bola včera v Galante na tom ultrazvuku, super že som chytila akurát Havránka - všetko som sa popýtala, pekne mi poukazoval, a dokonca som získala aj fotku, čo ma predtým primar uisťoval že u nich nie je možné fotky vytlačiť 😕 asi to fakt záleží len od ochoty lekára, ale Havránek u mňa naďalej zostáva super doktorom

vilki
17. apr 2007

ahoj snilko a vsetkok v pohode?babo rastie?? 🙂 aj ja som mala fotecku z ultrazvuku, je to zlate...

snilko7
17. apr 2007

Ahoj vilki, všetko v pohodičke, akurát sme dneska s barunkou riešili dilemu, či je to chlapec alebo baba, lebo doktor mi nepovedal a ja som stále na obrázku videla pipíka 😀 😀 segra ma presviedča že to je len nožička 😅

vilki
18. apr 2007

hmmm, ved uvidis.

barunka
autor
18. apr 2007

vilki, snilko má tú foto v albume, veď si mrkni. Mimčo leží naboku a to nemôže byť pipík. Jedine ak by ho mal na nôžke...
Ale je to krásne mimčo, pre mňa ešte stále mimozemšťan, ale ono z toho vyrastie 😀

vilki
22. apr 2007

caute baby, ako sa mate? deturence su zdrave?samko ma sopliky uz sest dni...uz som z toho na nervy, aj on... ☹

vilki
23. apr 2007

jeeeeeej barun, simi uz ma rocik?tak to gratulujeme...kraaaaaasne fotky zo zoo mate.pacilo sa jej?aj my sa chystame v lete... 😉

snilko7
2. máj 2007

ahojte teda tu je ale ticho....mám otázočku, skôr na sandru: potrebujem vybaviť nové občianske a neviem nájsť nikde na nete úradné hodiny, nevieš náhodou, či sa dajú vybaviť aj vo štvrtok, lebo vtedy ideme cez Galantu, tak by sme sa stavili.

simina
2. máj 2007

Ahoj snilko vo stvrtok nic nevybavis,su tam len pondelok streda a piatok dnes som tam bola a je to tam na zabitie

vilki
2. máj 2007

snilko, je to tam naozaj otrasne,aj ja som si minule bola vybavovat o.p. a cakala som tam 3 a pol hodiny... 😠
a inak ako sa mas?brusko rastie? 🙂

snilko7
2. máj 2007

boože tak to ani netuším kedy mi tie občianske vybavíme, lebo manželík už asi tak skoro dovolenku nedostane 😅
vilki brušisko už mám poriadne, drobec kope odušu a hlavne večer, keď ja chcem spinkať..ešte dobre že aspoň Paťko sa už trošku skľudnil 😎

barunka
autor
2. máj 2007

snilko mi neverila, tiež som vravela, že pondelok, streda, piatok a streda je dlhý deň 🙂
vilki, veru, Simi je už ročná slečna, zlá ako čert, ale to neva 🙂

vilki
2. máj 2007

snilko to je dobre, nech iba kope aspon vies ze je vs. ok. 😉
barun, ani mi nehovor, Samko je tiez cert a poriadny.dnes rano ked som spala, mi strcil do nosa prst,...este doteraz ma boli nos.a pred spanim ma pohryzol...dnes sme boli v Senci a cely cas bol hore, vobec nechcel spat tak som si samozrejme nic nekupila... 😀

barunka
autor
3. máj 2007

vilki, to je asi normálne s tým spaním. U nás Simi vždy zaspí len vtedy keď netreba, keď spať má, tak nespí 🙂
Ako bolo v Senci??

Ozaj baby, čo robíte s deťmi, keď je vonku takto škaredo??? Mňa už Simi privádza do šialenstva, stále chce ísť von. Navyše nám dnes roboši dávajú hore lešenie a cez víkend budú robiť fasádu, tak ani na dvore nemôžme byť... A chodiť hore dole po dedine sa mi nechce, lebo Simi by aj tak len jačala v kočíku...

vilki
3. máj 2007

barun, ja som akurat naobliekala maleho a poslala som ich s tatom trochu na prechadzku lebo uz mam dnes toho takisto dost.maly je zly...nudi sa tu vnutri tak trochu isli. 🙂

barunka
autor
6. máj 2007

vilki, tak to poznám. Simi sa vnútri začína nudiť asi tak po 10 minútach a potom hľadá, kde by čo mohla vyviesť a normálne sa vyžíva v tom, keď ja zúrim. Ale stačí zvýšiť hlas a ona skrotne 🙂
dnes to tu u nás zasa vyzerá na dážď, tak mi je z toho trošku smutno, lebo aj ja trpím, keď som uväznená doma...
Ako sa hráte vnútri??? Lebo ja skúšam kadejaké hlúposti, ale všetko baví drobca len chvíľku a potom kašle na mňa. Aj teraz kašle na to, že už mala hodinu spať, namiesto toho sa rozpráva a to dosť nahlas s plyšákom v postieľke...