• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
danona - myslim, ze to mohlo byt mile, keby som ta videla ako okoloiduci vodic, tak sa urcite minimalne obzriem :wink: ak aj nenaburam...
7. dec 2007 o 07:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takže ked mi niekto povie,že videl včera mikuláša v aute,nepomyslím si,že bol asi dobre sťatý :grinning:
a ak niekto nabúral pošleme ho za danonou :grinning:
7. dec 2007 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte

Danona ano Simonko bol dobrucky,pozrel si mikiho a potom sa hraly.Bolo tam dore,este tam pojdeme urcite.Asi v utorok,bude tam logopedicka,bude mat prednasku ako sa rozpravat s malimy detickamy. :grinning:
9. dec 2007 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike, a vo stvrtok nahodou nejdete? ja nebudem mat skor cas :frowning2:
9. dec 2007 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj lefi asi pojdeme aj vo stvtok.
10. dec 2007 o 09:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
supeer, tak sa stretneme :wink: sa mi zda, ze vtedy je viazanie satiek, co je pre nas uz neaktualne, ale nevadi, aspon sa zahrame :slight_smile:
10. dec 2007 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To mi nevadi. :slight_smile: .Uz mas nakupene darceky?Ja ano,pra Simonka som to az prehnala,chi,chi :grinning: .Plnu skrinu mam s darcekmy,uz nemam kam davat.
10. dec 2007 o 10:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwi, pre sasku som to aj ja prehnala :sweat_smile: som zvedava, kam to podavame :grinning:
ale manzel bude tvrdy oriesok, tomu neviem co mam kupit, a to ma este aj narodky...
10. dec 2007 o 11:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike - aj ja som tak s darčekmi - pre ninu mám aj v garazi schovane :grinning:
lefika - no, to ani ja neviem co kupit mangelikovi.. co veelmi chce si vzdy kupi sam.. :confounded: zatial mam kazetu s parfemom a vodou po holeni, dostane tiez kalendar s fotkami nasich deticiek :grinning:
11. dec 2007 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute baby kde ste?Co dobre varite?
12. dec 2007 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj siwike :slight_smile: my sme dnes mali spenat :wink:
inak ides zajtra do mc? ja pojdem, tak cca o pol desiatej.

danona, moj manzel na darceky typu kozmetika vzdy frfle, to mu neurobi radost :confounded: ale baby(mama, sestra) sa vzdy daju vybavit kremikmi a pod, ked neviem, co ine :sweat_smile: som sa ho pytala a on chce take "nenarocne" veci ako nove disky a pamate do PC, nove auto :grinning: ....
12. dec 2007 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kde ste všetky? :confused: hádam nepečiete a neupratujete?! :astonished:
darčeky už máte? :wink:
18. dec 2007 o 06:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby ja som akosi nestihalaa, co nove? :slight_smile:
ja uz mam tehu gate takze som spokojna na plnej ciare :slight_smile:
uz len tento tyzden taky hrozne busy a tesim sa na veget potom :slight_smile: a vy ste ako na tom pred Vianocami? Dufam ze sa nestresujete :slight_smile:
18. dec 2007 o 08:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, no ja som este piect nezacala :sweat_smile: ale aspon sa to do vianoc vsetko nezje :wink:
18. dec 2007 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,ja dnes posledn deň v práci a potom........
ale ešte musím upratať,okná umyť,prať,nakúpiť..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ešte nemám všetky darčeky,ale hádam sa v piatok podarí zohnať všetko.no a ja neviem piecť,takže niečo kúpim :grinning:
18. dec 2007 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella, tak ja v tejto zime odmietam umyvat okna :angry: na take veci mame jarne upratovanie :wink:
no a stym pecenim si to vyriesila hadam najlepsie
18. dec 2007 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hej,ale ja som umývala naposledy na jar :grinning:

a to som vždy vravela,že ked budú plastové okná,budem stále umývať,lebo to pôjde super! to víš!!! :grinning:
18. dec 2007 o 11:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby ja som umyla okna niekedy v septembri - koncom mesiaca - asi tri tyzdne predtym nez som sa dozvedela ze som tehu a nemozem teraz umyvat okna - takze ja to uz mam porobene s niekolkomesacnym predstihom aj zaclony :grinning:
my budeme piect len tak - na co budeme mat chut - vidim to na puncove rezy a nejake este take lahucke ovocne kolaciky :slight_smile:
18. dec 2007 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
napeč aj pre nás :grinning:
18. dec 2007 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella - no, poviem ti tak ze z tych puncovych uz do pol hodinky nic nezostane :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: my to strasne lubime s manzelom :grinning: :wink:
ale inac nebudeme robit ziadne take "typicky vianocne pecivo" - dokonca ani medovniky lebo sa ich najeme uplne vsade kam len prideme :grinning:
18. dec 2007 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni, u nas sa medovniky tiez nerobia: nejako nejdu na odbyt. moj manzel nebude jest kolace, ked niekde v dome najde maso :grinning: a mne nejak nechutia :wink:
18. dec 2007 o 11:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :wink:
mam napecene suhajdy, aj medovniky - neviem kto to bude jest, ale trpim predstavou, ze bez pecenia vianoce nepridu :confused: , mangelik ma presviedca ze aj tak pridu :grinning: :sunglasses: a este sa chystam na take nepecene gulky a vanil. rohlicky :slight_smile: /ak moja mensia duracelka bude chciet vecer spat, inak take srandy ako pecenie nezvladnem/ :slight_smile: aj okna su umyte a zaclony vyprane /na to som si zavolala "lidi"/ :sunglasses: , tiez este chcem k rodicom /do CR/ skocit a v sobotu vecer stromcek ozdobit..
no plany su, uvidim co zvladnem :grinning:
18. dec 2007 o 12:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...no u nás skoro prišli bez pečenia :grinning: normálne tento rok nestíham dokonca aj s upratovaním je to omeškané tento rok...ale v nedeľu som aspoň napiekla trošku medovníčkou, no ale synátor už polovičku z nich zhltol, tak neviem či do vianoc z nich niečo ostane :grinning:
18. dec 2007 o 12:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snilko - malý ti uz aspon pomahal s vykrajoovaním?? alebo az s tym papkanim?? :grinning:
18. dec 2007 o 12:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danona pomáhal s vykrajovaním, ale vždycky vykrajoval v strede cesta, nevedel pochopiť že to treba z kraja, on len tak všelijak to robil a potom som aj desať razy vaľkala cesto :grinning: ale teraz sa každému chváli že to on napiekol
18. dec 2007 o 12:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: no, ja robievam medovniky kazdy rok kvoli dade, paci sa jej to vykrajovanie, tiez zacinala tak ako tvoj patko :grinning: , neboj, po par rokoch sa zacvici ze ako na to.. :sunglasses:
18. dec 2007 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to kým sa Paťko zacvičí, narastie nám Kikuška a potom Paťko bude vykrajovať z kraja ako sa má a Kika pekne zo stredu :grinning: :grinning:
18. dec 2007 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: no, nieco na tom je.. :grinning: a maminka bude pritom popíjať kávičku.. :sunglasses:
18. dec 2007 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môže byť...a potom budem upratovať ten obrovský neporiadok :grinning: :grinning: Paťko už dneska chcel stavať stromček ale manžel trvá na tom že až cez víkend, chudáčik sa už nevie dočkať :dizzy_face:
18. dec 2007 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danona-no tak si vravím stále,že si najmem niekoho na upratovanie,ale ma to baví a stále si myslím,že nik to nespraví lepšie :grinning: aj ked viem,že áno :grinning:

nemáte niekto recept na medovníky,ale nejaký hrnčekový(nemám váhu) a taký aby nestvrdli?
možno predsa len sa zabavíme s Veronikou :wink:
18. dec 2007 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš