• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
Danona to by bolo super, keby sme sa stretli dakedy....do GA chodievam dost casto, nakolko chodievam tam nakupovat a chodievam aj cez GA do SA za nasimi a velakrat dost dlho cakam na spoje... Nabuduce ak pojdem ozvem sa. Mimochodom mas velmi peknu dcerku.
11. apr 2008 o 07:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dani- no bola som --samé decká tam boli, skoro ma porazilo tie poznámky co hadzali, tka som sa smiala, ze som ani film poriadne nepočula emoticon - ale Dada- sa slusne spravala emoticon emoticon

Emka ? jeej tak tak kecá, a opakuje vsetko, minule som mala fest nervy a vyslo zo mna ze jeb...ty.. emoticon a Emka ze jeb..jeb..skoro ma slahlo, musím si dávat velký pozor emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
A teraz ma oblubené slovo IZBA emoticon tak ked sa jej opýtam na niečo tak hned mi odpovie ta ibba emoticon
a nechcem, a tak,,,,nič sa jej nepáci emoticon
11. apr 2008 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminecka - dik, vsak aj ty mas paradneho fesaka emoticon , ok, ozvi sa, je tu jedna cukraren s malym detskym kutikom /pri bille/, mozme skocit tam alebo na prechadzku s detmi emoticon
bella - dik za info o dade, vsak ma uz svokra tak jemne zvozila, ze co ju tak neskoro pustam do kina emoticon no ked to inokedy nedavaju, a vsak to ani nebolo az tak neskoro a bola sobota.. emoticon
noo, s tym rozpravanim.. aj ja musim davat pozor lebo ozaj ako papagaj tiez vsetko opakuje emoticon
11. apr 2008 o 11:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte.dnes máme pekne zas.......
no bell,treba dávať pozor na slovíčka,deti radi opakujú.....aj naša emoticon
normálne vám závidím,že ste na MD.nemusíte vstávať skoro ako ja alebo byť dlho v práci emoticon
11. apr 2008 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky....danona to by bolo super, keby sme si dakedy vybehli...aj keby som nemala cestu do SA, a bolo by pekne dobehla by som.... Kopu starosti az nad hlavu, padlo by mi vhod, keby sme sa zoznamili a trocha by som vypla...vies prave sme tu zacali stavat a este pri malom takze ma to dost vystavuje. Ty si tiez na MD? Kolko ma teraz malinka?
11. apr 2008 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ella- aj ja musím furt do roboty vstávat, a to este priatelovi robím rano do roboty jest, lebo jemu chutí len odomna emoticon emoticon tak uz o piatej som hore emoticon a to v robote začinam az o ôsmej.

Dani- Dada bola slusná emoticon vsak uz je dost stará na to, ved to končilo nejak po pol deviatej, to je v poho čas emoticon
11. apr 2008 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminecka - no, som na md.. nina bude mať 1,5 roka o 2 tyzdne emoticon
ella- aj ja musim rano vstavat - dadue kazdy den ranajky a desiatu do skoly vychystat emoticon
12. apr 2008 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ok,tak nič.......ja že ma niekto poľutuje..... emoticon
bell-ty chodíš do práce?a kde máš malinkú cez deň?
14. apr 2008 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hej robím, makám o dusu emoticon emoticon
Moja babka ju strazi emoticon
14. apr 2008 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminy, v Bepon-e /v Galaxii/ maju pozlacnovane nejake detske pancusky - z 249 na 99,90Sk emoticon , najvacsie mali vel. 168-170, tie maju zo 499 Sk tiez na 99,90Sk emoticon tak som dobre nakupila obidvom mojim babam, tie Dadine pancusky su dobre aj mne.. emoticon
17. apr 2008 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
akurát mi vravela kolegyňa,že v šali si išla kúpiť silonky(tiež bepon) a že 500Sk emoticon nestačila zareagovať,už jej predavačka schmatla 500-ku emoticon tak nadávala emoticon mne sa zdá aj 200 veľa,hlavne ked po jednom použití idú do koša emoticon

inak,kde ste zaliezli všetky?!teraz tu treba byť,kým je škaredé počasie emoticon
17. apr 2008 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jéj snilko a barunka vy ste sestry? emoticon
čítala som si tému svokry od začiatku,tak mi to tak vyšlo......
17. apr 2008 o 21:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella emoticon emoticon no si nás odhalila emoticon emoticon
17. apr 2008 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella- tie co som pokupila nie su silonkove, su z hrubsieho materialu.. emoticon
ozaj, uz mam kvety pokupene, bola som vcera v Kajali - kde pestuju kvety .. zatial ich mam u svokry v skleniku zlozene, v sobotu idem sadit.. emoticon
18. apr 2008 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
raz vyjde pravda na povrch emoticon
danona-no ,ale ona si kúpila silonky.to je teda sila,také ceny.....
škoda,že nachodím na prechádzky.išla by som ťa nenápadne skontrolovať ako sadíš emoticon alebo sedíš? emoticon
ja pôjdem tiež dávať do poriadku predzáhradku.vlani sme ju spravili a na jeseň nám ju zničili plynári emoticon tak môžem začať odznova...... emoticon
18. apr 2008 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella - už mám všetko posadené.. emoticon emoticon emoticon vonku bolo kraaasne, tak mi to islo celkom od ruky emoticon
držím palce aj tebe - s predzáhradkou emoticon
20. apr 2008 o 19:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to si šikovná.ja som nerobila nič.v sobotu bolo škaredo,tak som upratovala a v nedeľu som sa s malou musela učiť,mala toho veľa,a potom sme už len tak boli von.tak hádam,niekedy cez týždeň emoticon
21. apr 2008 o 07:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJEEEE CAFTE BABY ,UZ SOM TU NEBOLA 200 ROKOU,AKO SA TU MATE?MY SME MALY POKAZENY MODEM,NEVEDELA SOM SA SEM DOPRACOVAT.
2. máj 2008 o 13:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj siwike emoticon no mne by sa take nieco ako pokazeny modem mozno aj zislo: ako odvykacia kura emoticon emoticon emoticon
ako sa mate? mne saska ide do skolky v septembri a ja do roboty, mam nervy uz teraz emoticon
5. máj 2008 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella - kde mas foto? emoticon
5. máj 2008 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
lefika - neboj sa, budes v pohode, no zaciatky byvaju tazke, niekedy pre deti, niekedy viac pre maminu emoticon drzim vam palceky, no este mate koopec casu do septembra emoticon ozaj, kedy treba podat prihlasku do skolky, a do ktorej skolky sa chystas malu dat?? emoticon dik za info.. emoticon
ella - ozaj, nemas foto emoticon
siwike - cavec, no uz sa viac postretavame vonku ako pri pc emoticon
6. máj 2008 o 10:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no čaute.už som rozmýšľala,že sem nik nepríde asi....
no,škola-ah kde sú tie časy,ked bola škôlka,materská....... emoticon
foto nemám,som v utajení emoticon
6. máj 2008 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danona, prihlasku treba dat do konca marca, ale ja som pre istotu nabehla v januari emoticon
dala som ju na uzku..som tu kratko a uroven skolok nepoznam, tak vyhrala tato, lebo je najblizsie a je malinka, tak snad tam nebude az tolko chorob...no dobre, naivna predstava emoticon
6. máj 2008 o 11:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme prihlasovali 30.augusta a v pohode. emoticon
6. máj 2008 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, ella, ale teraz je trochu blba situacia: na snp sa im prihlasilo 80 deti na 20 volnych miest a podobne, takze je asi lepsie neriskovat emoticon
aj ked samozrejme, nie je to tu ani zdaleka take zufale ako v BA...
6. máj 2008 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme presne na snp prihlasovali.našťastie sa dalo.my sme sa nejako neskoro spamätali,ale veroni nemala ešte 3 roky,tak nás to ani skôr nenapadlo.....
6. máj 2008 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella, no ved, tu to je prekvapivo este celkom v pohode. ja nezabudnem na to, ako ked sme byvali v modre a ja som bola s malou na 6mesacnej poradni, sa ma mamicka rovnako stareho drobca spytala, kde som ju zahlasila do skolky emoticon emoticon emoticon este ze som vtedy uz vedela, ze ideme z tej plesnivej diery prec emoticon
6. máj 2008 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čože? emoticon
to je až také desné s tými škôlkami?niekedy sa oplatí bývať v Galante emoticon

baby,nejako to tu flákate?kde ste?

ja som včera rýlovala,bála som sa,že sa dnes nepostavím,ale v pohode.....žiadna svalovka emoticon
7. máj 2008 o 12:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lefika - dik, ja prave o snp rozmyslam - byvam pri bille, asi ju mam najblizsie.. emoticon tak neviem ci sa tam este dostaneme emoticon emoticon
ella - neflakam, my sme boli na plavani deticiek v galandii, chodime 2x tyzdenne emoticon
7. máj 2008 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danona, a paci sa ti na tom plavani? ja som sa aj chcela prihlasit, len som na to potom nejak zabudla emoticon

ella, zavisi aj od samospravy: v modre ostali tusim 2 skolky, ostatne sa "premenili" na domov dochodcov, ubytovne a tak....a teraz to nikoho netrapi, okrem mamiciek, ze nemaju kam dat deti emoticon
7. máj 2008 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš