• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
no ved ale starosta nevydáva povolenie na stavbu!to je debil teda!
no,malé trošku,hádam sa tam pomestíte emoticon aj s bazénom,pieskoviskom,psom.......... emoticon
4. aug 2008 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor ella, no domček má zastavanú plochu cca 97 m2, takže stačí. ja som prežila celý život na 63m2 bez výbehu a prežila som...
bazén tiež chcem len malý, pieskovisko malé, také aké mám teraz... to hádam vlezie... ešte uvidíme, mozno nakoniec budeme mať 6 árov. Všetko závisí od majiteľky, ako rozkreslí parcelu. Má to cca 20 árov a z toho bude príjazdová cesta a tri parcely.

no starosta, čo všetko som o ňom za posledný mesiac počula, až mi rozum zostáva stát. on vraj celkovo pozastavil výstavbu v dedine, lebo už tento rok bolo vydaných priveľa stavebných povolení a to nie je dobre...
4. aug 2008 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauteeeeee emoticon no kopiruju sa mi foto z fotaku do kompu tak stiham aj sem kuknut zatial emoticon

co je tu nove? Ella este nie si tehotna? emoticon emoticon emoticon emoticon
5. aug 2008 o 01:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
uz sme doma emoticon bolo supeer emoticon
barunka - tiez sme od suseda dokupovali pozemok, tahalo sa to asi 3 roky, zatial samozrejme isla cena hore a hore.. emoticon no som rada, ze uz to mame za sebou, aj domcek aj dvor urobeny.. emoticon zelam pevne nervy.. emoticon
weroni-aj ja by som kopirovalaa, no.. tesne pred dovcou sa mi pokazil fotak, kamarat mi pozical svoj, no nemam k nemu kabel do compu emoticon emoticon /a kamos je v zahr., vrati sa v sobotu, to zase my cestujeme prec emoticon /.. esteze mam velku kartu vo fotaku.. emoticon
5. aug 2008 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte.no my sme zas boli objednať obkladačky do kúpeľne.tak snád na tretí krát bude spravená poriadne!
weroni-no nie som,zatiaľ sa nechystám,ale momentálne uvažujem nad psíkom emoticon ja by som chcela labradorského retrievera,len neviem kto by sa mu venoval v zime emoticon ja v zime von moc nemusím..... emoticon

danona-takže u vás nehorelo emoticon .už sa tešíme na foto.a kam sa zas trepete? emoticon emoticon ved ste len teraz prišli! emoticon

a kto sa chystá na trhy?
5. aug 2008 o 18:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor ella kedy sú trhy?

tak nakoniec máme pozemok 5 árov emoticon dnes sme to boli dohodnúť...

weroni, martina spomínala, že Esterka je už krásna kočka...

danona a ako bolo? pochváľ sa.
5. aug 2008 o 19:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
barunka-no teraz od štvrtka......
5. aug 2008 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor ella, vidíš, no to som ani nevedela. chlapa mám celý víkend preč, tak možno si so Simi urobíme výlet do galanty a pokukáme.
ale hádam nebude taká protivná ako dnes, lebo inak za seba neručím.
5. aug 2008 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,len nechápem prečo sú všade hody od piatku do nedele,len v galante od štvrtka do soboty emoticon

tak ja pôjdem aj vo štvrtok aj piatok...možno aj v sobotu.ak ma niekto spoznáte tak kľudne ma zastavte,lebo ja by som vás nepoznala.mám krátku pamäť na tváre emoticon hlavne,ked poznám len z netu emoticon
takže ak niekoho nepozdravím,nie som namyslená,len nepoznám emoticon
5. aug 2008 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor ella, tak ja som na tom podobne. do mňa kým nekopnete ani nezistím, že ste to vy emoticon emoticon emoticon
ja ešte uvidím, dokedy bude chlap cez víkend v robote a podľa toho sa zariadim. a teda hlavne v piatok.
5. aug 2008 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella, ja pojdem vo stvrtok emoticon chlapa mam prec, takze sama so saskou emoticon
5. aug 2008 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ak by náhodou na niektorú z vás civela nejaká chudá blondína,tak to som ja a civím,lebo rozmýšľam či ste to vy alebo nie emoticon
5. aug 2008 o 21:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko emoticon
barunka - bolo super - hotel, ubytko,pocasie, ostrov, boli sme na takom okruznom vylete po ostrove, 3x v hlavnom meste, no jeden den mala ninusa vys. teplotu /asi chytila nieco od 1roc. baba - co boli s nami/, tak kym ostatni sa blaznili v akvaparku, tak som sedela zavreta na izbe s ninou.. emoticon nahodim fotky, len ako som pisala, mam problem s fotakom,no mozno dnes vecer to doriesim.. emoticon
ella - cyprus-protaras, vratime sa 20.8.. ideme k znamym - maju tam dom, uz nas cakaju.. emoticon este vo februari sme kupili lacne letenky - sky europe, ideme v sobotu z viedne smer larnaca.. emoticon
a na trhy sa uurcite chystam, vo stvrtok na koncert langerovej, tiez v piatok urcite pojdem.. emoticon taakze ak si niekoho nevsimnem ja, tak tiez KOPAT, prosiim emoticon emoticon emoticon
poznavacie znamenie - asi ruzovy Buzz kocik zoberiem.. emoticon
6. aug 2008 o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute.
no tak budem pozerať,či náhodou......
danona-neboli ste náhodou aj s andrejom k. a jeho rodinou?
6. aug 2008 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon dostala som odporucanie na dr. repkovu v galante. mate nejake skusenosti? kujeeem emoticon
6. aug 2008 o 20:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella no veru Esterka nam rastie do krasy emoticon ocko uz brusi vidly na buducich frajerov emoticon
som dala new foto tak mozte kuknut emoticon

ella a byvate v bytovke ci v dome ked nad takym velkym psom uvazujes? emoticon
6. aug 2008 o 21:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute baby
.Danona jej awojky myslela som na tebe,aj my ideme zajtra na trhy,trošku pokukat a nakupit.Ozaj meme nowy kočik,aj naš tatinko to prežil,dufam že už posledny,xixixixixixixii emoticon emoticon emoticon .Dufam že sa stretneme v meste zajtra.A dufam že stretnem aj ostatne baby emoticon emoticon
6. aug 2008 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor weroni, ja som foto omrkala a hrozne sa mi páči tá, kde je esterka na poličke. je to strašne chutné emoticon emoticon emoticon
6. aug 2008 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella -ano, poznate sa?? - celkom 3 rodinky sme boli.. emoticon
siwike - aby som ta nasla... emoticon emoticon aky kocik? aspon farbu prezrad emoticon
weroni - idem kuk fotky emoticon
6. aug 2008 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
weroni - ta polickova foto je ozaj supernaa emoticon , tiez ta "spinkacia" - v zltych dupkach.. emoticon a co hra na klaviri, ukludnuje malinku?? emoticon
6. aug 2008 o 23:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danona pozry si v album-v zelenej farbe,xixixi.pa
7. aug 2008 o 10:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte.
weroni-bývame v takej štvorbytovke s vlastnou záhradou.niečo ako rodinný dom,len v ňom bývajú 4 rodiny.takže záhradu máme.
pekné fotečky s malinkou emoticon

donona-no jasné,že poznám.on robil niekedy u môjho švagra.a majú ročnú dcéru,tak preto ma napadlo,že vás asi ona nakazila emoticon no a máte 3 rodiny spoločný biznis,tak určite ste boli tie tri rodiny spolu emoticon

baby,tak my pôjdeme asi okolo 15.00
budem mať biele šaty s čiernymi guľkami na spodu šiat čierne kvety. emoticon tak kričte emoticon
7. aug 2008 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ella ja som ta odhalila emoticon emoticon ,vy byvate oproti gimplu,že? emoticon emoticon .Včera som videla tvojho muža tam vistupovat z auta,mam pravdu?xixixixixixi.My sme už dneska stretly danonu na trhoch,a spoznala ma.Zachvilku ideme zas na trhy,pokukat a pokolotočovat sa emoticon emoticon
7. aug 2008 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella no tak pokial je zahrada a tolerantni susedia tak ok emoticon inac taki psici su zevraj hrozne hravi - poskace este aj po zlodejovi keby sa tam chcel dostat emoticon

barun no tu polickovu som musela urobit ked manzel nebol doma lebo by ma dorazil keby ma videl ako ju tam davam emoticon ale pacila sa mu emoticon

danona Esterka klavir miluje - dost casto ju vecer takto uspavam - dam si ju do vaku a hram jej, potom ju s vakom polozim na postielku a spinka az do takej druhej rano kedy ju dojcim emoticon
Ja som jej totiz hravala uz ked bola v brusku a pustala som jej dost hudbu - sedela som za kompom a brucho omotane sluchatkami emoticon
7. aug 2008 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike-caau emoticon aj my sa este vratime - o 20h asi - na ten koncert.. emoticon
ella - si sa netrafila.. emoticon este s rodinou sme boli, ti boli treti.. emoticon emoticon
weroni - waw, super.. emoticon perfektne ze vies odmalinka co na esterku "plati".. emoticon
7. aug 2008 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no,tak my sme išli pred pol piatou,teraz sme sa vrátili a nestretla som nikoho emoticon kade chodíte?
no ale idem ešte večer na langerovú......

siwike-no ja neviem či je to oproti gymplu,ale oproti plavárni určite. emoticon

weroni-no ved aj susedia majú psa.aspoň ten náš veľký ocráni veroniku pred tým ich malým drzým emoticon
7. aug 2008 o 18:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danona-no a akurát anreja sme stretli pri ochutnávke niečoho tvrdého. emoticon
7. aug 2008 o 18:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak my sme už doma.koncert bol dobrý,ešte že sme stáli v zákulisí,lebo by som asi nič nevidela. emoticon
7. aug 2008 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cauko.no ved ja si aj sama so sebou pokecám emoticon čo dospávate opicu emoticon
inak včera tam na diskotéke bola poriadna bitka.nebola som,ale počula som.vraj všetci sa tam bili.
8. aug 2008 o 11:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella - emoticon nevieem co sa dialo,ja som bola vonku tak do 22h, a to bolo v pohode.. len veela ludi bolo vsade.. emoticon dnes sa chystam do matuskova kamoske na oslavu, no vecer sa mame este s kamaratmi stretnut na trhoch na pokec.. emoticon tak uvidim ako to postiham.. emoticon a do toho balit kufre.. emoticon

a vonku zacina byt hnusnee pocasie.. emoticon
8. aug 2008 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš