• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
Na 4 strane???že sa nehambite :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
9. apr 2009 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoojte :slight_smile:

Konečne som Vás našla... môžem sa pripojiť? :wink:
S manželom už rok bývame v Galante.. a skoro nikoho tu nepoznáme.. :unamused:

Krásne sviatky prajem :slight_smile:
11. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ja som vás konečne našla, ale som sa poriadne dlho nahľadala :slight_smile:
19. apr 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj barunka.... ako sa dari???
20. apr 2009 o 14:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ella-info pre teba: v juli/auguste asi pribudne v ga jeden BGB... :grinning: :slight_smile: :wink: :sunglasses: mal by byt v zlto-ciernej kombinacii :sunglasses: jedna kocka chysta pre bejbinko :dizzy_face:
20. apr 2009 o 15:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooojte :slight_smile:

Baby, neviete mi náhodou poradiť nejakého dobrého pediatra/pediatričku v Galante?? :slight_smile:

Diiiky :wink:
21. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Ninny, aj my tu byvame tiez akurat rok :wink: od narodenia Adel a pozname akurat tak susedov :grinning:

my chodime k MUDr. Stalmachovej, a ja som s nou velmi spokojna, ona je taka dosledna a ked sa jej nieco nezda, hned patra po pricine, nic nezanedba a vzdy dobre poradi :wink:
22. apr 2009 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimik, juuj aka som rada, že si napísala.. ja tu tiež poznám len jedných susedov, manželský parik, ale bezdetny, zatiaľ.. :wink: takže obaja denno denne v práci.. tak neviem s kým budem kočíkovať :slight_smile:
22. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninny, poslala som ti IP :wink: a kocikovat mozes aj s nami, aj ked my uz budeme skor behat popri kociku :wink:
22. apr 2009 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimik, dcérka Ti už chodí? :slight_smile:)
22. apr 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Awojte.Aj ja doporučujem Dr.štalmachovu,vynikajuci lekar. :grinning: :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Akurát som volala s jej sestričkou, nie je problém :slight_smile: tak supeeer.. mam už doktorku pre naše bábo :wink: ďakujem mimik :wink:

siwike, aj Ty k nej chodíš s dcérkou? :wink:
22. apr 2009 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ninny ,ešte aj ja som knej chodila ked som bola babenko :grinning: :grinning: .Ano chodim k nej zo svojim synčekom Saimonom. :grinning: :grinning:
22. apr 2009 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninny, uz chodi, ale iba tak opatrne :sunglasses:
tak super s tou doktorkou, Sebastianko bude v dobrych rukach :wink:
22. apr 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike, jaj, tak to bude nejaka staršia :slight_smile: takže skúsena :slight_smile: a tiež bývaš priamo v meste?
mimik, šikovná Adelka
:wink:
22. apr 2009 o 14:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninny, aj my máme Štalmachovú, absolútna spokojnosť :dizzy_face:
22. apr 2009 o 22:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzula, super :slight_smile:
som rada, že ste mi ju poradili.. :wink:
23. apr 2009 o 18:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zuzula seeeeeermus,odkedy chodite aj vi stalmachovej???Však si chodila Kerteszovej,hm?? :wink: :wink:
Ninny ano staršia,ale super :grinning:
23. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halloo... nespinkajte :wink: :wink:
29. apr 2009 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby,mozem sa k vam pridat?my sme este bez babatka ale snazilkujeme sa.ninny myslim ze aj Kerteszova aj Stalmachova su velmi dobre doktorky...
29. apr 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
matka, jasne.. vítaj :slight_smile:
No ja už mám Štalmachovu zaistenú.. baby mi tu poradili.. tak som rada, lebo tu žiadnych lekárov nepoznám..

A ak sa môžem opýtať, ako dlho sa už snažíte? Držim pršteky.. :wink:
30. apr 2009 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no asi tak od jula sa snazime.ale intenzivnejsie od februara-tym myslim ze som uz isla aj k lekarovi a predpisal mi hormon.lieky a meriam si BT co som predtym nerobila...a vy mate chlapceka alebo dievcatko?a kolko ma?
30. apr 2009 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mamicky..
ani som nevedela ze tu je diskusia z Ga a okolia..
rada sa k vam pridam :slight_smile:
4. máj 2009 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj staxa.sice nie som mamicka ale sme vstadiu snazilkovania ale mozme si popisat ak chces?si priamo z Ga?
4. máj 2009 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj staxa.....vitam ta medzi nami.... samozrejme aj teba mata1001.... treba sa snazit.... urcite sa dopracujete k vytuzenemu miminku.... :slight_smile:
4. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maminecka vdaka....ved ja sa snazim ale nejak to nejde...asi som nedockava... :confounded:
5. máj 2009 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
maminecka, tak zasa po sto rokoch :slight_smile: no celkom v poho, akurát teraz lietam medzi prácou, Simi a jednou druhou babkou a naším bytom. Ešte šťastie, že všetci bývame na inom konci dediny, aspoň budem mať z toľkého bicyklovania pekný zadok :grinning: :grinning:

A vám sa ako darí? Som vás už dávno nestretla vonku. Už máte dostavané?
5. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute cice, tu je stále tak riedko, jojha...siwi, my máme od malinka Dr. Štalmachovú, len vtedy zastupovala Dr. Kertészová, lebo naša bola preč...ale aj s Kertészovej prístupom a postupom (angínu sme mali) som bola vtedy veľmi spokojná...ale ako zdravoťácka rodina jednoznačne Štalmachová, podľa mňa od nej lepšia pediatrička nie je široko-ďaleko...aj muž k nej chodil :wink: :dizzy_face:
5. máj 2009 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj, krásne to ihrisko nové pri bille, že? Tešíme sa z neho veľmi, veľmi...môžme si tam dať niekedy seánsu, veď už je tu kopa nových maminiek, čo vôbec nepoznám :confused: :dizzy_face:
5. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
mata, my čakáme chlapčeka...
staxa, vitaj :wink:
zuzula, to ihrisko je super... len som zvedavá ako dlho takto vydrží :grinning:
6. máj 2009 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok