• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
pipika kde maš fotky??? emoticon emoticon emoticon
24. júl 2009 o 13:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To bude xixixi emoticon ako dve kačice xixixi emoticon no album hned bude pracujem na nom xixixi emoticon
Bože nezávidím ti no snad budú v pohode emoticon bez hádky xixi emoticon
24. júl 2009 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pipika heheheheh.Normalne s hnusom tam idem a aj Peto,v septembri si volačo najdem a ani v ..... tam nepachnem ,však ti vieš kde emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon .No veru veru.Kam ti zmizly fotky??čo si to vymazala? emoticon
24. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kde si zmizla aranka???????????,, emoticon emoticon emoticon
24. júl 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej bo som sem nechodila a tak ale dam sem novy album emoticon už niečo mam si tam aj ty emoticon no padam herec sa zobudil prave papa
24. júl 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Idem aj ja do roboty,zastavte sa s manikou emoticon emoticon emoticon paaaaaaaa
24. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike, pipinka, rada emoticon) tiež v tomto teple nechodíme cez deň, až ku večeru, väčšinou o tej pol šiestej, manžel prichádza o šiestej vlakom, tak mu ideme naproti emoticon
ja chodievam občas kočikovať s jednou kamoškou (mimik9911), tak by sme mohli chodiť aj vo štvorici emoticon
24. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vlastne to chodíš s manikou emoticon)) siwike s Vami nechodí? emoticon
24. júl 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike, jaj Tvoj drobec ma už 3 roky emoticon ten už asi v kočiari nechodí, že? emoticon

dnes som dobre mimo emoticon
24. júl 2009 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caawte ste este tuu
24. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,aj my sme chodili na kurz plavania,zacali sme ked mala Bianka 9.mesiacov,urcite odporucam,naucili sme sa pesnicky,ktore som ja uz zabula,mala sa vie ponarat,ale samozrejme ze my nepreplava velky pl.bazen emoticon emoticon ,ale urcite to da vela dietatu.v septembri by sme este aj my mohli chodit,asi aj budeme,ved co doma??? emoticon a aj danona chodila s nami,myslim,ze je toho isteho nazoru emoticon emoticon
24. júl 2009 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
NINNY emoticon tak super aspon nás bude viac emoticon emoticon ano chodím s Manikou emoticon Siwi je už pracujúci človek xixi my sme ešte na dovče emoticon emoticon ale občas sa stretneme aj so Siwi na neee emoticon emoticon ked nepracuje emoticon tak ti pošlem číslo a cez týžden brnkni emoticon
24. júl 2009 o 23:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Manika spinkáte už??? emoticon emoticon
24. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siwi album dokončím ešte..niektorý den emoticon
24. júl 2009 o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi a ty co si sa nevenovala muzovi ???he emoticon
25. júl 2009 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ešte nebol doma o pol noci došiel tak som čakala zatial xixixi emoticon a potom som sa venovala na plnej čiare xixi emoticon a zajtra mi už odchádza fnuuk ale na Ryankove narodky dojde zas a potom idem ja tam na týžden huraaa emoticon emoticon v pondelok ti volám o.k. pojdeme von emoticon a počkaj kedy to ideš k tej lekárke?? A v stredu máme poradnu dobre??Ideš aj ty??? emoticon
25. júl 2009 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo tak cakam na telefonat teeda..hmm ja som jej este nevolala ja som zabudla emoticon ale hned v pondelok rano tam zavolam emoticon
25. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
galanta spite uz?
25. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
awooj,sme nespaliii emoticon ale dodatocne sme oslavovali ninkine meninyy emoticon emoticon a dnesny program...o chvilku ideme smer zoo... emoticon
vsetkym pekny dnik!!
ninny-plavanie, ano, chodili sme aj my, cca rok aj pol...ninke sa veelmi pacilo.. emoticon
26. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnona a to plavanie na kolko je ten kurz?prajem pekny vylet...
26. júl 2009 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
už odišiel fnuuuk emoticon emoticon teraz idem uložit štupla emoticon a ked vstane pojdem snim trocha von pojdeš Maruš emoticon emoticon zavolám ti dobre emoticon
26. júl 2009 o 12:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes sme boli opekat na ciernej vode jooj jak super nam tam bolo emoticon emoticon len potom prisla ta moja hlupa migrena a museli sme domov emoticon ..a potom to zase preslo emoticon a uz sa nemozem dockat zajtrajska zaciname aj s pipi drzat dietu.. emoticon
26. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haloo emoticon xixi noo snad nám aj pomôže xixi emoticon a pošli mi to Mani emoticon emoticon
26. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam pocit ze mne uz nic nepomoze emoticon
26. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon no hovor mi o tom niečo xixi mne by ani plastika nepomohla xixi bola by som ako Jacko M. emoticon emoticon

ozaj čítala som že mu ukradli nosovú protézu xixi emoticon bol pochovaní asi bez nej xi emoticon chudák ale lutujem ho emoticon
26. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siwi kam si sa stratila halo!!!!!!!!!!!!!!!! emoticon emoticon inak nás tu je dost málo nie??Bejvávalo nás tu aj viac emoticon
26. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipi asi sme tu momentalne len dve emoticon
26. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem asi aj ja do sprchy a hajat kym marunko spinka lebo on je hned hore emoticon
26. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no to hej xixi emoticon ved sa venujú mužíčkom no nie?? A dovolenkujú aj ja by som šla niekam k moru emoticon No asi Ostrava mi bude musiet stačit xixixi emoticon
26. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
idem aj ja ešte kuk na kočík či sa niekto neozval a idem do hajan emoticon zajtra sa vidíme pa emoticon
26. júl 2009 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš