Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

petruci6
31. júl 2009

aj my ideme 12. na krk,vraj sa zda dr chudokrvna
uz teraz mi je z toho zle,chudatko male

co je hypotonicky syndrom?
ta hyperaktivita to poznam,to mame od narodenia 😀

petruci6
31. júl 2009

na krv,nie krk,uz som KO 😀

danona
31. júl 2009

no nas to trapilo do tych 2,5rokov... mliecko do 2 rokov klasika Sunar, od 2 rokov ziadne-odmieta ho..Dr. hovorila ze nevadi...nahradzam syrmi,jogurtmi-hlavne Activia... s tymi kortikoidmi mas pravdu.. 😒 bioderma nam extra nepomohla,ak tak len na chvilku..ziadny kremik nemal dlhodobejsi ucinok.. 😒
viem ze ninu vyhadzuju pomarance a mandarinky.. 😒

manika77
31. júl 2009

noo my chodime na krvicku kazdy mesiac uz od narodenia 😒 ...hypotonicky syndrom mame os tela posunutu..tym padom sa mu krivi chrbatik ☹ a bola si u neurologicky? my aj tam chodime kazdy mesiac kvoli tej hyperaktvite 😠

petruci6
31. júl 2009

moju aj marhule
pozri sa na toto
http://www.bioshop.sk/obchod/atopicky-ekzem/

mam odtial objednane vela veci a zaberaju a pekne vonaju 😉

activia je ale z kravskeho mlieka,to by ekzemici nemali vobec
skus jej dat sojove jogurty

danona
31. júl 2009

kocky,lucim sa-skypujem s maminou, to bude nadlhooooo 😀

manika77
31. júl 2009

danona dobru noocku 😉

petruci6
31. júl 2009

co ? to co je za blbost s tym chodit neurologovi? by som ich poslala niekde 😠 😠
nechodime nikam s tym
danona pa a dakujeme 😉

petruci6
31. júl 2009

odkial mu beru krvicku? si aj pri tom?mam z toho hrozu

manika77
31. júl 2009

petruci lenze maly vobec nespava ani v noci ani cez den ☹ v noci styri hodky a sme hore od jednej sa hrame lebo on je vyspaty.. 😉 cez den dvadsat minut a dost ☹ pipi by ti vedela rozpravat jaky je 😒
jemu beru z rucicky ale nie odkial sa brava lebo ma slabe zilky tak z vrchu jak ma rucicku 😖 a niesom pritom lebo som plakala asi viac jak on prvy krat tak ma doktorka posiela radsej von uz

pipinka82
31. júl 2009

No dnes ste sa rozpísali kočky 😀 ale už ste tu určite neni ved som tu ja xixixi 😀

Petruci predala si svoj kočík už??? 😉

Danon ja som predala Quinny pred včerom 😎 konečne xixixi 😎 tak nech sa zadarí aj vám!!!!!!! 😎

petruci6
31. júl 2009

pipika este nepredala,nedari sa
tebe gratulujem,ale davala si dost nizku cenu 😕

manika boze,to mi ani nehovor,ved ju tam ani nezoberiem
s tym spankom..no niektore deticky su proste take
co s tym chce robit neurolog? a co ti vlastne povedal?
odporucam ti nieco si precitat o indigovych detoch,potom mozno pochopis viac 😉

bru nocku vsetkym a este raz dakujeme 🙂

petruci6
31. júl 2009

manika je tu o tom aj tema
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ale viac si vygooglis sama 🙂

manika77
1. aug 2009

petruci nas tam poslala detska , lebo marko ked sa narodil uz z porodnice mal odporucanie tam ist, lebo on uz tam nespal a nezdalo sa im to ze take male dieta spavalo tri hodiny a potom v kuse hore, len vtedy som ja este nechcela ist, potom sme prisli domov a chodili sme spavat v noci o pol tretej a pol siestej rano sme uz vstavali tak to bolo strasne tazke obdobie premna, mala som problemy po porode,rozpadnute sitie, musela som vsetko si urobit sama, navarit naprat nazehlit upratat proste vsetko sama a to sa nedalo ked som bola taka unavena..potom nastupili migreny a uz som to fakt nezvladala, marko proste nikdy nespal..teraz ako tam chodime je to lepsie o to ze spi aspon do tej jednej od osmej deviatej ako kedy. moozno keby si bola v takej situacii ako ja tak by si to brala inak 😒 stacilo keby si poznala maleho, kazda mamicka co nas pozna zatial uznala ze marko k neurologicke jednoznacne patri 😉

manika77
1. aug 2009

petruci a pipi ta vzdy vsetko preda 😉

elenita
1. aug 2009

Ahojte maminky,

sice nie som z GA, ale rodila som tam a tam sme chodili aj k pani doktorke na rizikovu poradnu........
Momentalne ale hrozi, ze tam skoncim v nemocnici na detskom oddeleni s oboma detickami, kedze maju uz mesiac a pol zvysene teploty a nasa detska lekarka to nijako neriesi, tak sme na to isli cez tuto rizikovu poradnu......
Lezala tam nejaka maminka s dietatkom? Ake mate skusenosti?
Dakujem, budem velmi vdacna za cokolvek

petruci6
1. aug 2009

elenita koho mate detsku?preco to neriesi?
a kolko maju teplotku?

manika77
1. aug 2009

baby chodi niektora z vas do MC tu v galante?

petruci6
1. aug 2009

ja nie
to fakt nemusim
preco? chces tam chodit?

manika77
1. aug 2009

ja neviem tak ma napadlo ze co budeme robit s malym v zime...zsuzsika sa stahuje 😒 a my sa budeme asi nudit lebo nikoho ineho tu nepozname 😒

pipinka82
1. aug 2009

ved Manika nejdem daleko 😉 neboj budem v Ga dost často ako sa poznám xixix 😉 a ved auto máš vodičák máš tiež tak šup šup si sadnút za volant a privikat si a budeš chodit knám 😀 no musíííííšššššš !!!!!!!!!!!! 😀

Petruci hej dala som takú cenu aby sa to predalo bo som ho už nechcela... 😀 je to dost blbý kočík aspon pre mna 😀

manika77
1. aug 2009

no hej ale to uz nebude take 😒

pipinka82
1. aug 2009

hm ja viem ale neboj niečo bude xixi ved ma poznáš na nie??!!! 😀 kukni album je tam herec aj a herec Marko 😀

manika77
1. aug 2009

akurat som to ukazovala mame lebo som u nich 😉 kraasne deti

pipinka82
1. aug 2009

hehe a kedy si šla?? Zajtra si doma alebo v pondelok?? 😀 No sú to naši herci xixi 😀

manika77
1. aug 2009

zajtra uz idem domov...mato isiel na daku oslavu tak som volala bratovi nech dojde premna 😉

petruci6
1. aug 2009

pipinka uz nebudes "galantanka"?

manika este ma napadlo a co hovori ten vas neurolog? ako mu pomaha? hadam nie liekmi 😕

pipinka82
1. aug 2009

Dobre tak navečer si voláme dobre 😀 zajtra má bude hic 😝

Petruci no budem aj nebudem xixixi 😀 ale aspon budem mat krásny domček aj so záhradkou a bazénikom po ktorom som celý život túžila a po skvelej rodine akú mám s priatelom 😀 tak konečne bude všetko ako som si ako malá vysnívala xixi 😎

manika77
1. aug 2009

petruci najprv sme mali sirupcek ten nezabral...boli sme este horsi ☹
noo ale potom mi ona vzdy poradi co a ako..napr.sme skusali kolko maly vydrzi..on totiz maval take nervove zachvaty a vydrzal dva a pol hodiny 😅 mne sice trhalo srdce ale vedela som ze to musim vydrzat za dverami..jemu proste vtedy nic nepomohlo a ked som ho takto nechala ako mi poradila ona, tak ho to preslo aj cez den aj v noci..maly ma zakaz aj stavat sa na nohy aj choditkovanie lebo ma krivy chrbat a keby som tam nebola tak neviem a kazim mu chrbticu ☹
ona mi vzdy poradi co mam robit s nim, a zatial to zabera 😉 od pondelka zaciname vojtovku joj to bude revu 😒

pipinka82
1. aug 2009

trocha preklep xixi zajtra bude hic xixixi 😀