Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

danona
18. dec 2007

ella - aj mne vzdy medovniky stvrdli, tento rok som vyskusala tieto, http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2940 maminy to tam veelmi chvalia, myslim ze vahu nepotrebujes - maslo cca odmerat vies /na Here sú značky po 50g - také rysky/, med kupis a na vignetke myslim uvidis kolko g ma 😀 , na cukor a muku mam len taky hrncek - odmerku /urcite kupis v domacich potrebach v Mladosti/, a mozes piect 😎

ella1
18. dec 2007

no,len ja nemám ten odhad,kedže nepečiem,jedine bublaninu.aby som potom nenadávala,že načo som sa do toho púšťala 😀

danona
18. dec 2007

😀 hm, hrncekovy recept nemam.. 😉 no je aj kopec nepecenych sladkosti.. na mna tu este zmurka receptik na Domace ferrero rocher 😀 uvidim ci odolam.. 😀

petruci6
18. dec 2007

ahojte,prapacte,ze sa vam sem miesam,len neviem co poradit kamoske,ona je mimochodom z GA,prave pred vianocami zistila,ze ju podvazda jej manzel a nevie,ci od neho odist,alebo trpiet pocas vianoc ticho kvoli detom 😒 ja som sa v takejto situacii este neocitla a verim,ze ani vy,len uz mate muzikov a deti,co by ste jej poradili?

siwike24
18. dec 2007

Ahojte baby,ja som este nepiekla nic,nestiham.Kazdy den som u lekara s malym,uz mi to lezie na nervi,nevedia mu zistit z coho ma tie hrcky za uskom,neviem co mam snim robit.Tolko ludi je u lekara,mamicky sa tam idu pozabijat.

Ja budem piect medovnicky,kocici oci a moje oblubene suhajdy,ale neviem kedy sa ktomu dopracujem.Ja mam tiez dobry recept od svokry na medovnicky,su mekucke.

ella1
18. dec 2007

povedz meno,nech ho zbijeme!!!! 😀
ale nie,no ťažko radiť.vydrží tie vianoce? ak áno,tak nech potom začne riešiť.po vianociach.

danona
18. dec 2007

petruci - neviem, ja mam taku blbu povahu ze by som zbalila kufre a isla aj s detmi - k rodicom, k rodine /aspon na sviatky/.. aspon by videl o co prichadza.. po svitkoch by som to riesila vzajomnym rozhovorom, dohodou co a ako dalej.. 😉 no dufam ze take nezazijem - lahko sa pise, no veelmi tazko sa v takej situacii kona.. ☹ kamoske drzim palce 😵

petruci6
18. dec 2007

ja neviem,je z toho na nervy,mena radsej nebudem hovorit,urcite ma pochopite 😉
najhorsie je,ze to trva uz rok a ona to zistila az teraz,ked jej dotycna poslala "nahodne" sms 😠

ella1
18. dec 2007

len či to bola náhodná sms,lebo my ženy sme niekedy......
alebo je to odmietnutá ,,fanynka" a vymýšľa si.

siwike24
18. dec 2007

Ella1 mas pravdu.
Petruci6 Ja by som to nevidrzala,ja by som sa snim porozpravala.

petruci6
18. dec 2007

praveze nie je,ked sa na to spytala muza,musel s pravdou von,vraj lubi obe,je to hajzel,ja som jej radila,aby od neho odisla,ale vraj sa mi lahko hovori,ked nemam deti,fakt neviem

ella1
18. dec 2007

to je pravda,niečo spolu prežili,majú deti a možno si len chlapec potreboval niečo dokázať,ale rozhodnúť sa musí.
nech povie,čo našiel inde a nie doma.

siwike24
18. dec 2007

Ja som to zazila na vlasnej kozi ale stim rozdielom ze ma opustil a nemala som dieta,je to velmi taske rozhodnutie.

petruci6
18. dec 2007

asi mate pravdu,aj ked ja sa poznam,mne by to spravil raz a koncim,viac by som mu uz neverila,kde nie je dovera nie je ani vztah,len ma to mrzi kvoli nej
dakujem vam maminy a prajem krasne vianoce 😵

ella1
18. dec 2007

podobne.aj kamoške.všetko dobre dopadne 😉

siwike24
18. dec 2007

Petruci6 prosim ta potom nam daj vediet ako to dopadlo a aj tebe pekne vianoce 🙂

weroni
18. dec 2007

snilko: s tym mäsom to mame nejak podobne doma 😀 😀 😀 moj drahy by najradsej stale mäso s mäsom 🙂

ella1
18. dec 2007

asi všetci chlapi sú takí!

ja som mala včera na večeru sushi-mňam!-tiež je to mäso,ale to by ten môj nejedol! 😀
kvôli nemu mávame na vianoce kapustnicu s mäsom,lebo by nevydržal 😀

lefika
18. dec 2007

ella, ja som minule nechla toho mojho robit kapustnicu, no a nebolo mozne si nabrat na lyzicu bez toho, aby si nej nemala kus masa 😀

snilko7
18. dec 2007

weroni myslím že väčšina chlapov je taká mäsožravá...ale toho môjho som už naučila aspoň na zapekané cestoviny, môžu byť ale maximálne raz za mesiac 😀

lefika
18. dec 2007

snilko, ja som to vyriesila: chces maso? chod si kupit a upiect 😀 ale tten moj je rad, jeho bavi okolo masa vsetko pocnuc nakupom. dokonca vyplakava, ze nebyvame blizko nejakej farmy, kde by si ukazal na konkretne prasa, z ktoreho chce mat kare 😝

weroni
18. dec 2007

baby 😀 😀 😀 😀 😀 tak ja sa len rehocem na tych muzoch 🙂
snilko: u nas teda moj muz zje cestoviny iba ak ku kuratu na smotane alebo pecienke 😅 😅 😅
kolkokrat ked ideme domov a cez cestu prebehne nejaky zajo tak moj drahy sa len tak uskrnie a povie ze keby bol v aute sam tak ho zrazi 😝
s pripravou maska tiez nema problemy - gulas u nas robi vyhradne on 🙂

siwike24
19. dec 2007

Ahojte

Danona dneska sme sa stretli v meste a vedla mna ste stali pri stanku.Ja mam zeleny kocik,uz vies?

danona
19. dec 2007

jeej, babulky, aj ja mam doma takeho masozravca 😀 😀 tiez si vie aj navarit, no ma radsej ked je uz navarene 😀
siwike - 😕 ano?? 😀 kocik si pamatam, babo som pozrela, maminu nie 😅 no uz budem vediet 🙂 🙂

siwike24
20. dec 2007

Halllo je tu niekto????

elenita
20. dec 2007

Jej, ahojte, chcem sa spytat, rodila niektora alebo bude rodit v porodnici v GA? Velmi by ste mi tym pomohli 🙂

siwike24
20. dec 2007

elenita Ahoj ja som rodila v Ga,nemozem sa stazovat,dobre sestricky a aj doktor bol suprovy.Urcite tam pojdem rodit aj druhe 🙂 🙂 .Co konkretne by si chcela vediet?

elenita
20. dec 2007

siwike ahooj, skoda, ze som sem dorazila az teraz...a ktory doktor Ta odrodil? Ake je to s drobcom, kedy po porode ho daju k Tebe? Ja cakam dvojicky a pocula som, ze tam nemaju inkubator, tak neviem..... 😕 Inak ja byvam odtial dost daleko, ale chodim tam k primarovi, tak preto by som tam zrejme chcela rodit...

siwike24
20. dec 2007

elentina ,mna odrodil dr.Havranek,je to suprovy clovek,po 4r mi pomohol otehotniet.Ja som porodila cisarskym,lebo ,maly bol velky,mala som tehotensku cukrovku a este aj vysoky tlak 🙂 🙂 🙂 🙂 ,takze bolo toho dost na mna a aj na malinkeho.Mne ho dali na celu noc po 2 dnoch lebo som bola po sekcii.Ale mamicky ktore rodily normalne tak im ho daly po 3alebo 4 h,neni som si ista 😵 .Inkubator tusim maju jeden ak som dobre videla,neviem ti povedat.To by bolo najlepsie pre teba ak by si unho rodila,cele tehotenstvo budes chodit knemu,urcite sa o teba dobre postara.

elenita
20. dec 2007

No, ved zatial mi aj robi sono cca kazde 2 tyzdne, lebo od zaciatku mame problemy 😔 . Takze s tym som spokojna...len ja by som napr.velmi chcela rodit prirodzne, ale neviem, aky je tam k tomu pristup...ked su dve....a tusim mam aj nabeh na tehot.cukrovku ☹ . Lebo mala som zvysenu glykemiu, idem zajtra k diabetologicke.
A ako je to s otcom pri porode? Pri cisarskom asi nemoze byt, co? ☹ Ty si mala normalne narkozu?