Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

barunka
autor
14. máj 2008

maminecka, aj mne tvrdili, že porodím skôr, v 32tt mi vraveli, že mám ležať a šetriť sa, lebo som sa otvárala. a rodila som v 42tt 🙂

no viem si to predstaviť, mne tiež niesol roli veci pre malú, v čom ju donesieme domov a vonku bolo vtedy hádam 30 stupňov a on doniesol kopec teplých vecí

maminecka26
14. máj 2008

To sú nase polovicky, chcu byt dokonali a predsa sa im vsetko nedari... ale predsa ich mame radi, pretoze sa o nas staraju a tak.... Aj ja som sa otvarala, ale chvalabohu to malicky vydrzal hoci este tyzden pred porodom som vesala aj zaclony, co som musela len lezat. Ale to sa neda....
Manzelik sa ma pyta, ci ho nahodou nepoznas.... Pretoze on Vas ano.... videli ste ho cez vikend.

barunka
autor
14. máj 2008

ja ho nepoznám, ale manžel mi tu kecá, že je Zolov bratranec a Zolo je zasa bratranec môjho manžela 🙂 hádam som to napísala nejako rozumne...
ja som zasa maľovala, mne nejako nedalo ležať alebo sedieť na riti a stále som musela niekde behať. A potom sa čudujem, čo mám decko, čo dve sekundy neobsedí. (veď to ste videli, zavesí sa kdekoľvek) 😀

ella1
15. máj 2008

weroni-fíha,to už bude čochvíľa.........
baby môj tež raz obliekol veronike hrubý rolák v septembri,poobede bolo asi 20 stupňov a ked som sa pýtala ako ho to napadlo,tak povedal,že ráno bola zima 😀
no starostliví sú......

lefika
15. máj 2008

ella 😀 u nas naopak: manzel obliekol v decembri dcere na tricko rovno bundu. a ked som sa ho pytala, preco jej nedal sveter, povedal, ze si ho nepytala 😠

ella1
15. máj 2008

😀 😀
no veru,nepýtaš,nedostaneš 😀

lefika
15. máj 2008

a to ze nevies este ani poriadne rozpravat, na tom nic nemeni 😉 😀 😀 😀

ella1
15. máj 2008

😀 😀 to už nie je ich problém 😀

barunka
autor
16. máj 2008

kočky tak toto poznám... môj chlap zasa najčastejšie zabúda dávať simi jesť, ak ja v nedeľu varím a on je s ňou vonku. A keď ich idem potom skontrolovať, tak mi vždy len zahlási, že veď nevravela, že je hladná. Ale teraz sa už decko poistilo, keď je hladná, buď si vezme, alebo si pýta. Najčastejšie tam, kde je najviac ľudí a slovami "dajte konečne simi papať, simi ladná" 😀 😀 😀

ella1
16. máj 2008

😀 😀 chúdatko......si ľudia myslia,že jej doma nedávate 😀

ella1
16. máj 2008

fíha,weroni tu už vážne dlho nebola....hádam už nerodí 😲 😀

siwike24
19. máj 2008

Cafte baby uz mame konecne net,huraaaaa.ako sa tu mate?

Lefika ajojky,ako sa mate?
Danona to fak t sa castejsie stretavame nonku ako tu, 😀 😀 .Ako vidim tak zachvilku uz nemate dom ale vilisko,he he ,nestacily vam izby?

danona
20. máj 2008

siwike - 😀 no, skraslujeme co sa da.. 😀
no dneska je hnuusne vonku 🙄

weroni
20. máj 2008

caute zienky, ella nestras este nerodim 😀 my sme s malickym dohodnuti ze pekne do juna pocka 😉 aj ked by to nebolo toho 8. meho - ale v juni nech to je 🙂

ella1
20. máj 2008

no,som sa zľakla,si tu dlho nebola 😀

no,nevravte,zmokla som,dúfam,že budem chorá 😒

siwike24
20. máj 2008

Danona bude te to mat pjeknucke 😀 a co tam budu ake izby,ak smiem vediet? 😀
Weroni dobre ste narastly davno som vas nevidela 😀 😀 😉

danona
20. máj 2008

siwike - len detska izba /hore/ a zimna zahrada/dole/, potom taka zakryta teraska a "letny domcek", vsak ukazem ked pojdes okolo.. 😉
weroni- drzim palceky nech vydrzite ako mate naplanovane.. 😵
ella - nemas behat po vonku, mas sediet pri pc, na MK 😀 😀 😀 , no nezmokla by si.. 😀

weroni
20. máj 2008

siwike - no veru vcera som bola svokra pozriet a ten nechapal zo mna 😀 aj ja uz vidim na sebe ako som v tvari pribrala 😵 dufam ze mi daco z tych 17 kil co som pribrala zostane aj po porode 😀

siwike24
20. máj 2008

Danona,budem rada, aha bude te to mat super,a hlavne deticky sa budu tesit.A kedy bude to tretie baby? 😀 😀 :- 😀 😀
Weroni to si nevidela mna ked som bola tehotna ,ja som pribrala len 13kg a este teraz ich mam na sebe,ale uz 1tyzden drzim dietu a snazimsa to zhodit,troska drasticky ale co uz---musim,silne predsavzatie som si dala tento raz.😀 😀 😀 ,ja som mala velikanskeeeeeeeee brusko,kazdy hovoril ze budem mat dvojicky. 😀 😀 .A narodil sa simonko mal 4500kg a 58cm.chi chi preto som mala vibaveny cisarsky.Za minuly mesiac 50 mamiciek v ga rodilo cisarskym,vela mamickiek to malo vibavene.Robi mi tam znama. 😀 😀 😀 😀

siwike24
20. máj 2008

Pipinka kde si smatlavvvvvvvvvvvvvaaaaaaaaaaaaaaaaa,halooooo?

pipinka82
20. máj 2008

tuuuuuu

siwike24
20. máj 2008

no huura,smatlava 😀 😀 😀 😀 😀 ,uz sa zobudil certicek ach jaj

pipinka82
20. máj 2008

a teraz bude hladný 🙂 môžeš sa íst postarat 🙂 Peto robí 🙂

pipinka82
20. máj 2008

ozaj pozrela si foto s 3Dčka ?????

siwike24
20. máj 2008

musim pockat kym sa preberie,lebo inac nechce papat.Noooo muco robi a robi.Zajtra budeme mat novy internet.Bé bé bé bé 😀

pipinka82
20. máj 2008

ako že nový ?????

pipinka82
20. máj 2008

bože strašne sa mi začala točit hlava hát mivan xixixi 🙂 ako teraz sedím mali ma len kope asi mu to nevyhovuje 🙂

siwike24
20. máj 2008

teraz mame od t-mobilu a zajtra budeme mat od t-komu,na 6 mesiacou zadarmo.Taka akcia je pre mamicky na pol roka zadarmo a pus mamina casopis na pol roka zadarmo.

siwike24
20. máj 2008

mas si lahnu alebo ho kopni naspet.xi xi xi xi 😀 😀 😀

pipinka82
20. máj 2008

ooooo normálne len sa neprečítaj xixixixix 🙂 ináč čo nové písala som ti na pokec že ským som sa stretla nooooo s ex svokrou tvojou 🙂