Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

ella1
6. sep 2008

😀 ale, čo, ved o pol roka bude zas 😀

barunka
autor
7. sep 2008

a ja by som išla, ale nemám ako. decko tu už vydáva zvuky ako ranený byvol, lebo som jej povedala, že zajtra sa ide zasa do škôlky... 😢

lefika
7. sep 2008

barunka, my sa zas hadame: ona mi tvrdi, ze v skolke uz bola, tak uz nemusi ist 😒
a to ju chcem nechat uz na cely den 😔

barunka
autor
7. sep 2008

lefi,mňa už dnes z nej asi šľak trafí. Tiež tvrdí, že ona už nemusí, ona už v škôlke bola. teraz pôjdu iné deti a ona bude doma... Samozrejme že popri tom ručí ako šialenec a celý deň ma vyslovene jeduje a keď vidí, že sa hnevám tak má z toho až morbídnu radosť.... 😠

ella1
7. sep 2008

hm, máte to ťažké.my sme tam veroni doniesli,uč. zavrela dvere a........a ja som stála a že čo mám teraz robiť 😕 a to tam bola len doobeda.
ale ona to zvládla perfektne, hned sa ujala miesta riaditeľky..... 😀
no a ja som zvykla.... 😀

danona
8. sep 2008

ahojte
tiez som nebola na tom galantafeste.. 😅 kupali sme sa radsej bazene, vecer sme do sale na veceru zasli.. 🙂
ella-vcera som bola v Predeti v Ba, aj tam maju bugaboo 😀
babulky keby ste vedeli o niekom kto by chcel kupit kocik.. rozmyslam, ze predam Quinny Buzz-sportiak, dajte mi please vediet..najradsej by som bola keby som to nemusela nikde balit a postou ci kurierom posielat.. 😝
barunka,lefika-drzim palce v skolke 🙂 , ja chcem dat malu buduci september, uz to s vami prezivam.. 🙂

ella1
8. sep 2008

cafte.
ja som normálne chorá 😕 fakt.a teraz v lete 😝 mám nádchu, cítim v krku a neviem dýchať.ale kde som to mohla chytiť netuším.ved je teplo! 😅
danona-viem, že aj tam majú, ale asi aj najdrahší zo všetkých, čo som kedy videla 🙄
tam si určite nekúpim 😀

barunka
autor
8. sep 2008

ahojte...
u nás sa to začína zvrhávať, chlap už dve hodiny listuje kuchárske knihy, lebo som ho poverila nech rozhodne čo mám zajtra navariť. Ani nechcem radšej vedieť čo vyberie...

my dosť často nakupujeme v PreDETI

barunka
autor
8. sep 2008

dieťa mi to odoslalo, takže pokračujem,
my dosť často nakupujeme v predeti, niektoré veci sa tam oplatia, plus keď máš tú ich členskú kartu tak tuším 5% z ceny dole. máme odtiaľ aj postieľku pre simi, takú ˇčo je klasická mrežovaná a dá sa urobiť na junior posteľ, aj kočík 🙂 a boli sme spokojní. Už som tam ale dávno nebola...

inak, dnes sa mi decko sťažovalo, že sú v škôlke zlé deti, lebo ju bijú. ona je naučená neudrieť, vie že je to zlé a škaredé, ale teraz čo? mám ju naučiť sebaobranu? Keď ťa niekto udrie, ty ho kopni? alebo ako toto riešiť??

ella1
8. sep 2008

akurát som pozerala tu stranku.tak bugaboo tam už nemajú(na stránke) za to tam majú nový concord neo-karbonový,krásny, ale cena-70 tis.!!! 😕 😲 😝 😀 tak ten chcem! 😀 😀 😀

barunka
autor
8. sep 2008

ella, ten som minule pozerala aj ja. je nádherný...
keby som taký dostala, tak by som možno aj druhé dieťa brala. alebo by som v ňom vozila bábiku 😀 😀

siwike25
8. sep 2008

Ahojte baby
Barunka super vizera ten baračisko,bude sa vam super byvat 😉 😉
Danona davno som ta nestretla,žiješ? 😉 🙂 😉

lefika
8. sep 2008

barunka, to by aj mna zaujimalo s tou bitkou: nasa zatial nedostala, ale hlasila mi, ze zly a skaredy chlapec jej vysypal piesok na hlavu. tiez neviem, ci ju ucit to vratit alebo co. zalovanie tiez nie je najidealnejsie... 😒
inak my sme dnes uz boli na cely den, zvladala v pohode, akurat ze ju nechali dlho spat, tak tu este okolo mna beha a netusim, kedy zaspi 😔

danona
9. sep 2008

ella-no, uz ho tam maju davnejsie/ten concord/... 😀ked som ukazovala mojej polovicke, len nechapal, a ze .. vsak za to uz aj auto kupis.. 😀 a ci to treba aj niekde zahlasit /ako auto/ 😀 .. no ja som sa zalubila do tej novinky co ma philandteds - vibe.. no dostali 2 ks a hned ich predali.. ☹ to som tam bola kuk a nic z toho.. ☹ no a da sa 5% zlava uplatnit ako pisala barunka..
siwike-vramci uspory casu beham vonku autom 😀 , no musim sa nakopnut a trocha peso chodit, alebo bicykel vytiahnut-som na nom 2 roky nesedela.. 😀
lefika-zobudili ste sa rano do skolky??-moja zaspala vcera o 22.50, este spi 😅 sa neviem z domu pohnut.. 😅

ella1
9. sep 2008

aha.tak ja nechodievam na tú stránku,tak som nevedela, že je to tam už dlho.a ja že aká novinka 😀
mne bude stačiť aj ,,strašidielko" 😀
ja tiež väčšinou autom.pešo by sa mi nechcelo a ešte by som náhodou schudla 😝 😀
ale však keby že mám kočík tak chodievam aj pešo....... 😀

weroni
9. sep 2008

babulky caute
takze dnes sme s Esterkou uspesne zmaturovali pisem s Esterkou lebo moje malicke zabiatko maturovalo so mnou uviazane v satke baby poviem vam taketo matury este nezazili - na teoreticku cast som isla s malou v satke, Vytiahla som si otazku a reku idem hned odpovedat tak ma stopli ze musim mat polhodinku pripravu a ja ze aha tak som zacala cosi pisat na ten papier (oni to potrebovali dakde zdokumentovat preto som tam musela robit pisomnu pripravu) ale zacalo mi byt teplo (Ester bola v satke oblecena aj v nohaviciach kedze rano bola kosa) tak som sa spytala ci nebude vadit ked ju odviazem a polozim na gauc ktory tam boloni ze jasne tak som ju odviazala ona sa samozrejme hned zobudila a chcela papat tak som sa ospravedlnila ze ju musim nadojcit, vytiahla prso a nakrmila, chudak moj triedny profesor - toho obliala cerven, otocil sa v rozpakoch pani predsedkyna komisie bola uplne uchvatena malou, velmi sa jej to pacilo, pocas dojcenia sme sa rozpravali o satke, o autosedackach a podobne no a ked som malu dokojila tak som sa spytala ci uz mozem zacat a oni ze fajn ze sice som mala trocha nezvycajnu pripravu ale teda mozem tak som sa spytala ci im nebude vadit ked budem stat - s malou som sa pohupovala
Vytiahla som si vyvin dietata v predskolskom veku, organizacna jednotka v materskej skole a skolskom klube, vyznam literatury v materskej skole a SKD, osvojovanie biologickych a zoologickych pojmov supis tema tak som sa rozkecala a mala sa zatial obzerala po celej triede baby, trikrat vyplula dudel ktory som jej dala namiesto pästicky ktoru si furt obzierala a raz ho isla na wecko umyt sama pani predsedkyna komisie, druhy raz dalsia profesorka a treti raz zase predsedkyna na chodbe baby co cakalli nechapali ze co furt chodia s tym dudlom potom mala zacala stebotat tak profaci jej povedali nech mi nenasepkava
no rozpravala som tolko ze ma museli zastavit ze ok staci tak som sla von, tam som malu prebalila na lavici a potom som si ju supla zas do satky ale do kolisky aby sa mohla dobre schovat pred tym hurhajom co tam bol
tam mi samozrejme od tolkych podnetov ktorym bola vystavena zaspinkala hned a spala az kym som neisla na prakticku cast - obhajobu prace. Tam sa zase na just zobudila ze chce papat tak si uz komisia asi myslela ze to naschval robim aby som ju pred nimi dojcila ale kedze bola v koliske tak som jej len otvorila podprdu a mala papkala kym som prezentovala
No pani predsedkyna mi vyslovila velky obdiv ze som to takto zvladla a hoci boli najprv vsetci sokovani ze ako som to zvladla - prist s nou uplne sama a takto v satke - velmi sa im to pacilo a ocenili to no a ked som vysvetlila ze manzel so mnou nemohol prist kedze si prepichol nohu na stavbe - kedze staviame - tak hned pochopili ze to mame trocha divoke teraz
Satka zozala obrovsky obdiv, boli sme tam jak taka atrakcia vsetci si nas obzerali hlavne bola sranda sledovat tych pubertiakov jak sa tam roztapali nad malou

Takze zienky parada, mame to za sebou, Esterka sa moze pochvalit ze v troch mesiacoch prvykrat maturovala
bolo to divoke dnes ale zvladli sme to, vdaka satke - bola squela po piatku kedykolvek si idem po vysvedcko, ale ked som zo skoly odchadzala doslo mi normalne smutno, bude mi to tam chybat a jak sa poznam tak tusim o rok zase daco podnikneme

biela.pani
10. sep 2008

weroni, gratulujeme!!!!!!! kedy sa opijeme z detského šampusu? 😉

lefika
10. sep 2008

weroni, gratulujem 🙂 🙂 🙂
tych pubertakov si viem zivo predstavit, my sme na dieta (skoro rocne) pozerali ako na atrakciu aj na statniciach 😀 😅

weroni
10. sep 2008

bielapani no musime sa dohodnut 😀 len ho budeme musiet nakupit poriadne vela aby sme sa z neho opili 😀 😝

barunka
autor
10. sep 2008

weroni gratulujem. takou maturitou sa nemôže len tak niekto pochváliť.. a čo vysvedčenie? budú na ňom jednotky??

ella1
10. sep 2008

cafte.veroni gratulujem tiež.a ty si ešte len teraz maturovala?ja že máš takéto už dávno za sebou.....

sechmet
11. sep 2008

Ahojte mamicky...

tiez sa pripajam ku gratulacii 🙂

Som tu v Galante a aj na tejto stranke nova. Do galanty sme sa pristahovali len nedavno a nikoho tu nepoznam. Mam malickeho nadherneho 3-mesacneho synceka a rada by som spoznala nejaku mamicku. Nenajde sa tu niekto na prechadzky s nasimi ratolestami? 🙂

ella1
11. sep 2008

vitaj sechmet 😉
a čo vás to napadlo takto do galanty? 😀

sechmet
11. sep 2008

Dakujem 🙂

v Galante boli prijatelne ceny bytov, kedze v BA su neskutocne drahe byty a chceli sme zostat blizko pri BA kedze muz tam robi.

ella1
11. sep 2008

no už tu bude viac iných ako galanťanov. 😀 ja tiež nie som odtiaľto.a veľa ľudí z ba sa sem sťahuje......
a kde bývate?

lefika
11. sep 2008

ahoj sechmet 🙂 my sme tu z rovnakeho dovodu 😀 ale pravdupovediac, cakame na to, kedy budeme mat dost cash na to, aby sme mohli zdvihnut kotvy a ist inde 😠 ale prezit sa da.... 😉

sechmet
11. sep 2008

to je pravda, a Galanta sa mi celkom paci hlavne preto ze tu je vela zelene a ihrisk pre deti 🙂 Inak ani jeden sme nie z BA ja som z BB a muz je z LC. Ty si odkial?

byvame blizko posty.

ella1
11. sep 2008

no tej zelene tu pomaly ubúda 🙄
ja som z tiež zo stred slov. až z Rbk.ale mm je odtiaľto.
no tak ste v centre 😀

lefika
11. sep 2008

ja som z trencina. my byvame pri parku, takze kusok od vas.
mas pravdu, mesto samo osebe sada, vsade sa dostanes pesi, ihriska tu su, panelaky nie su az tak hrozne nalepene na sebe.
ale v okoli nic: mne taaaak hrozne chybaju hory. a este: neostali tu takmer ziadne historicke budovy a pesia zona by tiez prisla vhod.

mas este sice male babetko, ale aj tak, pozri si www.bambulkovo.szm.sk. je to galantske materske centrum. maly sa ti tam sice este nezahra, ale mozno si tam najdes kamaratky, posledne tam bola mamicka s mesacnym babetkom 😉

sechmet
11. sep 2008

lefika....a kam sa chcete prestahovat?

my s muzom uvazujeme o vlastnom domceku ale neviem ci sa nam tento sen podari uskutocnit 🙂
mas pravdu hory tu velmi chybaju ale s tym uz nic nenarobime, aspon su tu parky a mame kam chodit 🙂 A ked zatuzum po horach tak pojdem domov a uzijem si ich 🙂

oki diky za tip kuknem na stranku 🙂

ella1...neviem ci ubuda zelene ale ak ano tak je to velka skoda, lebo toto mesto je tymto naozaj vynimocne