Nájdem tu maminu zo Stupavy na kočíkovanie?

xpetruskax
20. apr 2012

Ahojte maminy,

je tu nejaká mamina, ktorá tu nikoho nepozná, chodieva sama kočíkovať po Stupave a nebaví ju to - resp. hľadá si kamarátku? My tu bývame 3,5mesiaca, poznáme akurát len susedov, ale tí nemajú bábätká, teda sú stále v práci a kočíkovať chodím sama. Ak by tu nejaká taká bola, tak sa ozvi 🙂 Poteší nás to...

dzejna
20. apr 2012

Ahoj. My velmi radi. Kde byvate?

xpetruskax
autor
2. máj 2012

Ahoj, až dnes som sa dostala sem, preto až teraz odpisujem, bývame na Bočnej ulici, vy bývate kde?

lianakaaa
22. nov 2012

ahoj, my tu byvame tiez asi 4 mesiace, mam 5 mesacnu dcerku a chodievam kocikovat sama tiez tuna nikoho nepoznam iba susedu... Bola by som velmi rada ak by sme sa spoznali... my byvame na Hlavnej ulici... 🙂

lucitomki
17. feb 2013

ahojte ... dnes som nadabila na tuto temu ... som tiez zo Stupavy ... momentalne tiez na materskej a velakrat kocikujem sama 🙂

zimmiz
10. mar 2013

@lucitomki ahoj, vídím že ostatné príspevky sú rok staré neviem či sa Ti niekto ozval na kočíkovnie v Stupave. Ak niekoho ešte hľadáš bola by som rada s niekým sem tam kočíkovať 🙂

tinushka13
10. mar 2013

@xpetruskax
@lianakaaa
@lucitomki
@zimmiz

Ahojte kočky.. tak pridávam sa.. tiež som zo Stupavy.. žijem tu už večnosť.. a kočíkujem s kamoškami , ktoré majú tiež takéto pár mesačné mimi 😉 takže ak nikoo v Stupave nepoznáte.. pridajte sa.. a bude nás viac.. Aj keď tie stupavvské chodníky teda nie sú pripravené na toľko kočíkov pokope 😀

lucitomki
11. mar 2013

@zimmiz ahojcek ... ozvala sa mi jedna mamicka, paraaaada, som rada ... sme v kontakte skoro denne ... v akom case chodis ty na prechadzky??? Lebo u nas je to nepravidelne ☹ Syn spi raz polhodku, inokedy 2,5 h. - no je to rozne a podla toho sa potom odvija aj cas prechadzky vonku ... mam to tym padom komplikovane, lebo dopredu sa neviem dohodnut, ze vtedy a vtedy sa ide 🙂

lucitomki
11. mar 2013

@tinushka13 no co, pojdeme ako karavana za sebou 🙂

tinushka13
11. mar 2013

@lucitomki chi chi -.. to tu ešte nebolo.. možno aj do Podpajštúnskych novín by sme sa dostali.. 😀

zimmiz
12. mar 2013

Ahojte, ten karavan je super nápad, a môžeme pribrať aj ostatné mamičky ktoré stertávam a kočikujú samé, je ich celkom že dosť :D a čo Podpajštúnske, rovno Nový čas :D No tak ja neviem mne malý práveže spí najlepšie v kočíku preto sa vždy musím vypraviť chcem či nechcem! Prechodím aj celé poobedie s tým že samozrejme prídem domov sa medzičasojm napapať 🙂 zatiaľ máme 3 mesiace takže pravidelná strava je základ 🙂 a preto by bodlo si tento čas s niekým spríjemniť tak neviem no ako by sa dalo dohodnúť 🙂

lucia268
17. mar 2013

baby vy sa máte... kočíkovanie bolo super..my teraz už iba beháme hore-dole. Ak je niekto z okolia na konci stupavy, tak môžeme deti naháňať spolu ;o)

slavka90
3. máj 2013

Ahojte baby, prave som nasla tuto temu, a tiez by som sa rada pridala na spolocne kocikovanie, pripadne pokec. Byvame tu skoro rok, ale takmer nikoho tu nepoznam. Po parku kocikujem skoro stale sama, tak ak niektora z vas bude planovat prechadzku, potesime sa ak sa budeme moct pridat. Nasa ma 10 mesiacov a miluje deticky. 🙂

ivulik91
24. sep 2013

@slavka90
@lucia268
@zimmiz
@tinushka13
@lucitomki
@lianakaaa
@xpetruskax
@dzejna
Ahojte zienky tak ak mozem ja sa k vam tiez pridavam..ak by chcel ist niekto kocikovat ,nahanat, no za chvilku aj sankovat s detmi tak sa rada pridam.

kiwinka13
15. okt 2013

Ahoj baby. Ked to je este aktualne aj my by sme sa s dcerkou pridali na kocikovanie 🙂

mily7
11. nov 2013

@kiwinka13 ahoj, neviem ci to tu zije, nahodou som zabludila, dobra kamaratka by sa zisla. kocikovat kocikujeme v tomto case po kacky🙂) v parku, tam vystupit, prejst sa nakrmit a dom🙂) ak chces ozvi sa.

mily7
11. nov 2013

@lucia268 ak by to nebolo pase a boli by ste s malou z nasho konca mozme chytat decka po ulici spolu tiez.

lucysoul
13. jan 2014

Ahojte ja hhádam tiež niekoho na kocikovanie.bývam tu sice od narodenia ale kocikujem vždy sama. Som z mastu ale chodím aj ďalej do stupavy, ak sa niekto nájde tak sa ozvite.budem rada.mám trojmesacnu dcérku.