Niekto zo Zálesia?

blavacka
4. jún 2011

ahojte, viem ze v Zalesi je vela mamiciek s detickami, tak by sme sa chceli s nejakymi zoznamit 🙂
Ja som povodne z BA, ale manzel je povodny Zalesak, tak sme tu postavili domcek a byvame v nom aj s nasou malou uz skoro 3 mesacnou Natalkou 🙂
Kedze tu skoro nikoho nepoznam, tak brazdim ulice Zalesia s malou vacsinou sama a to je teda pekna nuda ☹

mimave
13. júl 2011

ahoj,ja som povodne z ivanky,ale manzel je tiez zo zalesia,byvame tu v bytiku s nasim syncekom,tak ked budes chciet mozme kocikovat spolu 😀 😀 😀

blavacka
autor
13. júl 2011

@mimave Cica vsak s tebou uz chodim kocikovat :o))))

sartira
11. mar 2013

@blavacka ahoj, prosim ta nevies nieco o novej sukromnej skolke v Zalesi? dakujem za pomoc

blavacka
autor
11. mar 2013

@sartira ahoj viem, ze ju otvarali tusim v oktobri, ale zevraj tam mali len par deti, tak neviem ci funguje...
Tu je na nich link, skus si tam cinknut http://www.bombulkovo.sk/
Do statnej vas nezobrali?

sartira
11. mar 2013

@blavacka no akurat sme dnes boli na zapise, mala este nema 3 roky, tak mi ju nezoberu u nas v malinove, ty mas tiez taku staru dcerku, ze?

blavacka
autor
11. mar 2013

hej, vo stvrtok budeme mat 2 roky... ja idem tiez podat prihlasku tu v Zalesi, v Ivanke dve a do Malinova...
ale ja ju chcem dat az od januara 2014... No je tu problem s tymi skolkami, aj v Ivanke su nejake sukromne skolky, si si pozerala?

sartira
11. mar 2013

@blavacka jeeej, takze bude oslava 🙂 moja mala pred 2 tyzdnami, tak tu do Malinova ti ju urcite nezoberu, pokial nebude mat 3, je tam naval :-/ tak som chcela skusit tu sukromnu v zalesi, vyzera to v pohode, skusim tam zavolat, nezvazovala si sukromnu? ci nemas na to bombulkovo u vas dobre referencie?

blavacka
autor
11. mar 2013

@sartira my budeme mat vseobecne problem so skolkou, lebo nemame este skolaudovane a ja aj mala mame stale trvaly pobyt v BA...Ale vyzera to, ze ju dame do Ivanky, tam s tym nerobia az take caviky...
A viem, ze vseobecne do statnych skolok beru az vacsie deti, 2 rocne skoro vobec...
Vsak dam si prihlasky a uvidime...
Ja by som chcela, aby isla v tom januari na 4 hodiny, aby do marca uz chodila na cely den...
Planujeme druhe babo, tak pri ju budem mat doma, ked mi ju nezoberu nikde ☹
Len to bude asi makacka s dvomi detmi 😝
Hej budeme robit oslavu v sobotu, tak dufam ze sa bude mala tesit...

blavacka
autor
11. mar 2013

@sartira co sa tyka referencii s tym ti moc nepomozem, lebo kamoska co tam byva oproti v dome, hovorila, ze tam maju dokopy 2 deticky a ze to vyzera ako keby to ani nefungovalo..
nepoznam nikoho kto by tam mal dietatko...
Skor si vsetci davaju do Ivanky, lebo tam maju aj kruzky aj anglictinu... Tu v Zalesi to nie je nic moc, ked mas dat
tolko penazi...

sartira
11. mar 2013

@blavacka aha, takze tam nemaju deticky :-/ tak to neviem, skusim sa tam pozriet, uvidime 🙂 ja by som ju chcela dat uz od septembra,takze myslis ze v Ivanke do statnej by bola vacsia sanca? ta detska skolka vyzera pekne, ufff ja neviem ako to nakoniec dopadne, tiez som ju chcela dat najskor len na pol dna a postupne pridavat dni...

blavacka
autor
11. mar 2013

@sartira do statnej si ju podla mna nezoberu nikde od 2 rokov, keby si ju dala od januara tak to uz musia...
tak skus dat na prihlasku od januara 2014 a dovtedy ju daj do sukromnej, vsak stat prispieva 230 eur do troch rokov,
tak by to nemalo byt az take hrozne...

sartira
11. mar 2013

@blavacka hej to viem, myslis,ze zoberu aj v pohode tak v polovici roka, teda v januari? to ma nenapadlo sa spytat dnes riaditelky ☹

blavacka
autor
11. mar 2013

@sartira urcite by mali...vsak ked ma dietatko v oktobri 3 roky, tak ho daju az od dalsieho spetembra?
ja som sa pytala a ze beru v septembri a v januari... tak tam vybehni a opytaj sa, ze keby si zmenila termin od januara,
ci by ti ju zobrali?

sartira
11. mar 2013

@blavacka to je dobry napad, hned som pisala email, skusim sa tam este zastavit... dakujem 😉

sartira
12. mar 2013

@blavacka tak vraj pokial sa naplni trieda teraz v septembri, tak mi ju nezoberu v priebehu roka :-/ tak pojde teda do sukromnej 🙂

blavacka
autor
12. mar 2013

@sartira nam povedali to iste ☹ bohuzial tu na dedinach to robia asi len takto, ze beru len v septembri..
aj moja mala bude mat az v marci 3 roky a v BA by ju kludne zobrali v januari, ale tu len od dalsieho septembra...
Dufam, ze sa nam podari to druhe babo a ostane so mnou doma do septembra...

sartira
13. mar 2013

@blavacka to mi je luto,ze to nevyslo... ty si trufas byt s malou a zaroven s malym babom doma? klobuk dolu 🙂 obdivujem

blavacka
autor
13. mar 2013

@sartira to by som sama asi tiez nezvladla... nastastie moj manzel je skoro stale doma, lebo mame prevadzky a v nich predavacky a on len sem tam v priebehu tyzdna vybehne zasobovat... takze sme vlastne na materskej dvaja 😀

sartira
13. mar 2013

@blavacka no tak to mas super 🙂 nam sa zacina pacit little kitten, skusim tam tiez zbehnut 🙂

hannah33
14. mar 2013

v Bombulkove mali 2 deti este v januari, teraz maju 5, takze pomaly pribudaju, zle sa to rozbehlo, lebo nestihli otvorit v septembri,ale az neskor, trochu im to asi aj pokazilo meno, lebo este stale ludia hovoria,ze je tam len jedno dieta, aj ked to uz nie je tak🙂 Nedavno sme sa pristahovali, tiez budeme skusat do statnej, aj ked sance su minimalne vraj. Drzim palce so skolkami aj vam kocky🙂

sesilia
14. mar 2013

ja som z Bernolakova a 2rocny syncek zacal teraz v marci chodit do sukromne skolky v ivanke. Sme velmi spokojni. Ak mate nejake otazky, kludne sa pytajte.

bombulko
6. máj 2013

Ahojte všetky.som učitelka z bombulkova zo školky v zalesii.máme nahlasenych 11 deti,robime rozne aktivity mali sme karneval,navštívilo nás divadlo,chystáme sa do zoo na vylet.velmi na mrzí ze mamicky,sa nevedia prist pozrieť a spytat sa .zatial sme sa vedeli s každým dohodnut.otvorili sme neskor koli susede ktorá nám robila problémy.každá rozpravate aké je to ťažké umiestnit deti do školky,ale nepridete sa ani pozrieť.my sme skolku otvorili pre vaše deti tak já dúfam,že nás navštívíte.andrea

blavacka
autor
6. máj 2013

@bombulko ahoj, asi si to zle pochopila, my sme sa rozpravali o statnych skolkach, kde sa neplati a nie o sukromnych.
S takymi problem nie je, je ich plno...

bombulko
7. máj 2013

Ahoj.ja som len reagovala na mamicku,ktorá píše že v zalesi je to za tie peniaze o nicom.ako si to vobec dovolí tvrdit ked sa ani neinformovala ako to u nás prebieha.máme najnizsie školné a ked je dieta choré viac ako 2tyzdne,ako jediný vraciame peniaze alebo odratavame z dalsieho školného.a tiež reagujem na mamicku ktorá má susedu oproti,zapisanych máme11deti.ale každé chodí podla toho ako chcú rodičia.takže niekedy nás je 10,niekedy5.ale stále sa u nás niečo deje.Ahojte

sesilia
7. máj 2013

@bombulko aj nasa skolka vracia polovicu skolneho,ked je dieta chore viac ako dva tyzdne. A skolne teda urcite nemate najnizsie. V ivanke su jasle aj za 250eur+strava 2,8 na den.

Pozerala som si Vasu stranku, pacia sa mi Vase priestory. Je to pekna skolka. Nepacia sa mi vsak tie lavice a stoly🙂

A paci sa mi aj Vas jedalny listok, odkial prosim vozite obedy?

bombulko
12. máj 2013

Ahojte maminky.detske centrum bombulkovo v zalesi od septembra znižuje školné na celodenny pobyt z 320 na 270 euro.info najdete na nasej stránke www.bombulkovo.sk.alebo volajte na t c 0903214839.tesime sa na vás a na vaše deticky.sesilia obedy dovazame z predskolskeho zariadenia.

nespokojnysmolko
13. sep 2013

Dobry den mile mamicky,

po nie dobrych skusenostiach urcite neodporucam skolku Smolkovo v Ivanke pri Dunaji.. Na prvom mieste majitelov nie su deti, ale ich vlastny zarobok. Ked mate zaujem, viac info v IP.

pumika
9. okt 2013

Ahojte, obnovujem temu 🙂 ...my sa pred vianocami stahujeme do Zalesia, tak sa budem tesit akemukolvek kontaktu s inymi mamickami 🙂

hannah33
13. feb 2014

ahoj pumika, dufam, ze si sa v zalesi dobre zabyvala, v zime su tu vsetci zalezeni...cest vynimkam🙂🙂🙂....ale neboj, uz sa otepluje a zasa vsetci povyliezaju na slniecko a budes prekvapena, kolko je tu mamiciek a deti🙂🙂🙂 Ja som sa sem tiez stahovala minuly rok v zime a nikde nikoho...a zrazu, ked sa oteplilo, plny park deti, urcite si rychlo najdete kamosov na hranie...do zleho pocasia ti odporucam Materske centrum Malifun v Malinove...ja som ho len teraz objavila🙂...prajem Ti, nech sa vam tu dobre byva🙂