Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

vka
autor
21. sep 2008

Tak ako nedela vydarena????
Ja som bola s deťmi u našich mužik pracoval takže u nas nič vzrušujuce Dani ako??? vykupaná 🙂

bznka
21. sep 2008

no nedela ako nedela..bolis em u nasich..ocko mal dnes narodky...okruhle ale nerobili sme oslavy len tak medzi nami 😉

vka
autor
22. sep 2008

Ranko dnes to vyzera na slniečko konečneeeeeeeeeeeeeee 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
aj zima nieje až taka 😉

vka
autor
22. sep 2008

Včera som pozerala ten talent nejak ma to neoslovilo zda sa mi dosť suche a tí dvaja Kramar a Barbora nespomeniem si na priezvisko....su strašne trapny ten Kramar ešte jak tak ale ona no niečo strašne nič zo seba včera normalne nedostala len hlavou prikyvla ano nie hm hm no je velmi slaba 😒

možno dalšie časti budu ine 😖

danuska24
22. sep 2008

ahoj. ja som to nepozerala , boli sme nakoniec v PP, prisli sme domov okolo 21.00. bolo fajn, mala sa vyclapkala ako kacicka, bolo tam este jedno take babo, a potom asi 3 troska väcsie. 😉

danuska24
22. sep 2008

Linda este stale spinka, bola hore ked Peto odchadzal o 7.00 asi 1/2 hodku sa pohrala a zatial spinka 😔

bznka
22. sep 2008

...ja som dnes aspon okna umyla v detskej kym je tak trosku teplejsie..ostatne sa mi neche...poobede skocim do mesta a potom po maleho

....na oja som tent talent pozerala len tak jednym okom....niektory boli fkat dobry....ale aj tak tie castingy su stale o nicom....mozno tzen hlavny program bude lepsi

lenrie
22. sep 2008

ahojte,Evi,uz mam povysavane 😉 😉
a nechty su super,j napriek tym strasnym podmienkam,to len aby ste vedeli,nechtiky boli robene s pomocou mjich dvoch sidiel 😝 😝 😀 😀

vka
autor
22. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀

vka
autor
22. sep 2008

Vonka troška teplejšie a už ani netopia 😒

vka
autor
22. sep 2008

no už čosi v radiator puka 🙄 idem deťom spraviť krupičku

bznka
22. sep 2008

....no my sme este ani radiator nemali zapnuty...v celku sa to da vydrzat...a vecer uz hraje deka, terply cajik a sem tam aj muzicek 😀

..adika sa nam dlho neozvala..azda su zase vo svajciarsku?

vka
autor
23. sep 2008

U nas to musi byť zapnute prizemie je prizemie no čo narobime??
no Adika tu naposledy pisla ešte cez prazdniny a čo tam oni vlastne robia pracuju??aj s malou???
ech je nas tu malo a preto VYZYVAM 🙂 🙂 🙂 maminky či skoro maminky ....ved napište 🙂 🙂 🙂 je to fajn ziskať nove kamošky cez net či iba tak popisať o radostiach starostiach aj den rychlejšie zbehne 😉 a aj stretka mame druhe dame niekedy v novembri baby môže byť???? 😉

tak pekný dnik 😉 aj ked zamračený

danuska24
23. sep 2008

ta nemoze?? ta jasne ze moze.. 😅 😕

bznka
23. sep 2008

...ta piseme evicka...ale dnes je vonku krasne...tak poobede asi ostaneme po skolke este trosku sa vysantit 😉

danuska24
23. sep 2008

ja som akurat ulozila malu, idem aspon nieco zatial pozehlit 😝 😝 😝 a potom tiez vonku, treba nam ist na nakup do SB...

bznka
24. sep 2008

. a opat prsi

. danka prid pozehlit aj k nam

danuska24
24. sep 2008

ok Teri, este som vo ,,svungu,, tak dones 😎

bznka
24. sep 2008

juj daknka tak to by si sa nedozehlila....ja ma doma z pradla uz himalaje....doteraz boli len tatry....ale kedze stale len periem a nikto neche zehlit tak to rastie a rastie..ale dnes uz sa do toho pustim

danuska24
24. sep 2008

ufff, tak moja kopka (ja+muzik+Lili) uz konecne pozehlena.. 😖

bznka
24. sep 2008

...tak ja som svoju zmensila dnes skoro o 70 percent ale zajtra bude opat rovnaka dosusi sa mi pradlo 😒

...a zajtra opat dalsia pracka.....ale to mam z ato ze prezliekam obliecky a periem teraz vsetko co mi pride pod ruky 😀

vka
autor
26. sep 2008

Baby ja neverim že ešte žehlite 😕 ???
teraz som došla z prace konečne sa tyžden skončil tento bol ozaj nejaký divy samý stres v praci som toho mala vela ved chvala bohu....no samozrejme som doma ani prstom nehla
žehlenie???Mont Everest určite 😒 akurat som mužikovi požehlila košelu na zajtra ale nič ine poličky prachom zapadnute a vysavač tiež 😒 😒 😒 zajtra bude makačka
čo mate nove?

komisakpd
27. sep 2008

ahojte baby..co porabate..klasika sobota..no ja ani nie, len manzelik maka..ja len tak vypomaham..
vka pekny uces naozaj si sikovna 😉

vka
autor
28. sep 2008

Dakujem
komi a ako zvladaš tehotenstvo nebyva ti zle?
dnes to vyzera na pekný dnik čo dnes podnikneme netušim no asi zajdeme k svokrovcom už sme neboli skoro 3týž

komisakpd
29. sep 2008

vka dakujem, nie nebyva mi zle ja som nevracala len ma napinalo, som stale na PNke ale inac fajn, zaciname priberat tak mi veci si nejake male🙂 ale tesime sa na malicke..

vka
autor
29. sep 2008

Držim palce 😉

Holky musim sa vam s niečim pochvaliť od 1.10 nastupujem do prace na špecialnu školu do Po ako vychovavatelka zmluvu idem podpisať zajtra takže do konca juna mam o pracu postarane su tam postihnute mentalne detičky ešte neviem k akej vekovej skupine ma priradia až zajtra budem mudrejšia
teškam sa sice budetoho na mna viac škola praca v prešove,živnosť si nechavam takže aj nechtiky budem robiť aj tak poväčšina zakazničok sa objednava kolo 16- 17h a to už budem davno doma

komisakpd
30. sep 2008

o pekne ..a aku skolu mas skoncenu? to je super..ja pracu nemam a teraz ma ani nikto nezamestna...hmm tak sa budem musiet postarat nejako sama...

vka
autor
1. okt 2008

🙂 Leni kuk IP
robim si pedagogicke minimum v Ke učitelstvo pre Mš a vychovavatelstvo .....
V praci som od 7 30-11 30 super pracovna doba
V praci bolo fajn trocha zmiešane pocity vlastne tak luto ...... tie detičky su tak zlate take pritulne uprimne,
učitelka Evka možem vas objať ...skoro som slzy pustila no zlate su 😵 😵 😵

Babky važne si že mame doma zdrave deturence

bznka
2. okt 2008

..evka tak gratulujem k praci.....verim ze to budes zvladat

..noinak my sme neboli doma..bali sme pozriet zapad a tam nasich kamosov....a zaroven sme vyzdvihli sestru ktora doletela do viedne z rhodosu....no a je mi smutno ze opat po skoro 6 ndoch vyletu ...budem opat doma 😒

vka
autor
3. okt 2008

🙂 🙂 🙂 zajtran ideme na svadbu sice mužik bude vlastne z časti pracovať ale hadam sa aj zabavime 😉