Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

bznka
3. okt 2008

..jej evka tak tebe bude dobre...inak pouzivas taky prasok ako ja 😀

..a mne to dnes velmi nepalilo 😀

vka
autor
3. okt 2008

😀 😀 😀 😀
Terka ten prašok som ešte nemala tak preto male balenie na skušku mala som ten bonux s aloe vera a ten s levandulou ešte nie tak uvidime je dobrý???
skoro stale kupujem tide no ked nieje akcia vyjde dosť draho .....

Pekný vikend všetkým 😉

bznka
3. okt 2008

no mne sa zda dobry..aspon pekne vonia.....na flaky od mojich deti nepomoze nic okrem noznic 😀

vka
autor
5. okt 2008

Ahojte tak na svadbe bola celkom fajn sice na začiatku kym neskončili oficialne časti som strašne nudila lebo mužik v kuse točil ale potom sa to uvolnilo a aj sme si zatancovali svadba nebola dlho o polnoci sme už boli doma no nejak som sa ani nezabavila ale čo hlavne trocha odreagovala ==teraz sme došli od švagrinej boli sme na hostine s Diankou sa učim a tak hoci je nedela sa pustim do žehlenia lebo tento tyžden bude perný 😖 😖 😖

bznka
5. okt 2008

...evka tak aspon si vypadla....vikend zbehol velmi rychle 😒

bznka
6. okt 2008

Ahojte...verim ze novy tyzden ste zacali v pohode....no mne sa nieco uz stihlo zmenit co neznasam ale zivot je o zmenach 😀

....synator este dnes ostal doma....cez vikend pokasloval, ale dnes uz ani raz..tak keby somvedela je vo skolke...no zajtra ho uz neminie

danuska24
6. okt 2008

ahojte po dlhom case. dnes sme boli u Dr. mala je nachladena tak mame pekne zasoby z lekarne..
muzik akurat dava podlahu do izby, vecer sa mozno konecne prestahujeme po mesiaci naspat do svojej izby.. 😉

vka
autor
6. okt 2008

Terka a čože sa ti zmenilo vieš že som zvedava tak prezrad 😕
Aj my sa pridavame do klubu chorých ☹ Rano prišiel Tian že mamka som smädný no chytim ho za ruku a horuca taka...................... 😖 😖 meram mu teplotu 38.7....................dala som mu paralen diazepan a mužik šiel s nim do lekara samozrejme dostal antibiotika zrejme angina 😒 😒 no velmi som bola prekvapena ani nekašlal ani nesmrkal a hned vysoke teploty štve ma to že mužik ma prace vyše hlavy sice dojde trocha aj mamka no.......už len čakam kedy bude Dianka marod 😖 😖 😖

Tak marodom skore uzdravenie

vka
autor
6. okt 2008

kuk na foty pridala som našu exoticku 😉 nevestičku kamošku Mayko

bznka
6. okt 2008

..no ale mala osm ist zajtra do lekara na kontrolu..a lekar nerobi, mala som ist k zubarke...a urobil sami herpes..taklze tak 😒

..evka to je teraz so svdby?...waw takt y si bola kocka, vňja viem ze si stale ale mala si pekne saty:.....to su tvoje?

danuska24
7. okt 2008

Evi pekne fotecky. 😉
A inac dnes sme objavili prvy zubok

😀 😀

danuska24
8. okt 2008

ahoj, mala uz spinka, aj ked uz sa stihla od osmej 2x prebrat.. 😒

danuska24
9. okt 2008

dobre ranko. vidim ze si tu pisem sama 😝 😢 😲 😖

bznka
9. okt 2008

....pekny dnik...nora no to nevyzeralo ze bude pekne, ta hmla bola otrasna

danuska24
9. okt 2008

no dnes bolo pekne, len my sme este stale marodi, tak sedime doma na zadku.. 😖
snad v sobotu uz vybehneme ked bude malej lepsie 😉

bznka
10. okt 2008

...evka ako sa ti dari v praci 😉 ?

...baby neviete co je s adikou?

...lenka chodis do materskeho centra, niekedy by som s malou zasla

vka
autor
10. okt 2008

Babky nejak nestiham 😒 v praci je fajn 4 hod sa povenujem deťom z toho mame 30 min desiatu dalšich 30min sa ide von nesťažujem sa super robotka a moja druha robotka .....tak ako tento tyžden tak napraty s objed som nemala aj teraz o 16 00h utekam a vratim sa asi o 20 00h ale ved chvala bohu.......na figu je to že doma nestiham nič byt uprataný iba napoly dospate nemam ešte od soboty zo svadby 22 oktobra mam hned skušku z metodiky a dramatiky 😒 😒 😒 ku tomu dnes Dianka došla zo školy zo zvyšenou teplotou už nešla ani na subor teraz si spinkaju obaja tak kus kludu len dufam že nebude chora ☹ ☹ ☹

Dani tak gratulujeme k zubku ved už bolo načase 😉 😀
tak pekný vikend 🙂

danuska24
10. okt 2008

Evi dik

bznka
10. okt 2008

..evka no neboj zabehnes sa.......ja viem ked som nastupila do prace tak som akosi nic nestihala ale praca ma naplnala..citila som sa tak inak......a potom som si nasla sem tam aj cas na urpatanie domacnosti, spnakovy deficit ten bol skoro stale.....ale to uz jhe tak s vami pracujucimi.....no musim sa este poriadne vyspoat kym som na MD 😀

bznka
12. okt 2008

Ahojte...tak ako vikend?...my v celkovej pohode....boli sme jedneho clena menej.....stevko bol u svokrovcom na vikend 😉 ..... o chvilku by mal dosjt tak sa tesim

vka
autor
12. okt 2008

Ahoj Terka a čože svokra ho chcela??? kuk Ip

danuska24
12. okt 2008

u nas tiez celkom pohoda, mala uz skoro zdrava 😉

bznka
13. okt 2008

chcela.....aspon myslim.

inak adika je prec, opat su za hranicami..takze aspon viem ze je OK.

vka
autor
13. okt 2008

no mne sa zda že aj minuleho roka tam boli no fajn ved aspon si zarobia ked maju možnosť
malý je v školke zachvilu idem po neho Dianka dnes ešte ostala doma ale to je na figu ked taký školak maroduje dohanať čo spravili v škole a ešte domace 😒

bznka
13. okt 2008

....no aj ja by som tak niekam sla ako adika spolu s rodinkou....no ale mozme snivat 😀

....dufam ze dianke uz bude len lepsie, nasej malej idu asi opat nejake zubky je dost mrzuta. 😒

vka
autor
14. okt 2008

Dianka je už ako ryba ....
dnes som stretla Grejsy ta holka čo sem tam pisla všetkých pozdravuje

ked bude mať čas napiše že Grejsy 😉 😉 😉 😉

vka
autor
15. okt 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Všetko najlepšie k dnešným meninam vela zdravia šťastia lasky a splnených tužob oslaveNkyna 🙂 T 🙂 E 🙂 R 🙂 K 🙂 A 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danuska24
15. okt 2008

pripajame sa 😉

bznka
15. okt 2008

dakujem...urobili ste mi radost 😉

vka
autor
16. okt 2008

Terka dufam že flaša vina je prazdna 😉 😀 kuk Ip