Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
5. jan 2009

ahojte.
ajabaja co sa tyka kocikov skus skor na nete.
dnes sme sa boli sankovat, tak som zmrzla ze sa nemozem zohriat. idem si zaliat cajik a asi si supnem aj trocha rumu.. 😉 😉

danuska24
5. jan 2009

Marianka IP

vojtecka
5. jan 2009

Caute vsetky, tak som sama uz od soboty, zvykam si. Evi tak ze mozem maleho dat uz aj 7? To by bolo fajn, uz je mesiac doma, je roztopasny 😀 😀 😀

Ajabaja, ak chces pouzivany kociar ak si pozri babybazar alebo minibazar, ja chcem svoj predat, dam ho do sekaca.

Lenka tak si si to uzila, vyzdrav sa 😉 😉 😉

vojtecka
5. jan 2009

Pridala som nejake fotecky

vka
autor
5. jan 2009

krasna mala cela Vilko bru noc

lenrie
6. jan 2009

ahojte
tak ja dnes cely den pomaly spim,vstali sme rano okolo 10tej a s malou som sla lahnut uz o 12tej a vstali sme o pol4tej,a starsne ma boli hlava ale vcera sme sli s muzikom spat dost neskoro,tak to mam z toho 😀 😀
Mariani,mala je zlatucka a ako sa podobaju s malym,ako cez kopirak 😉 ale zlatunki su 😉 takze skolka uz zajtra?no ja asi zajtra maleho este nedam,mne sa nebude chciet vstavat tak skoro,ked mi teraz stale dlho vyspavame a slubila som malemu este,ze sa pojdeme posankovat kedze dnes sme nikde neboli 😉

bznka
6. jan 2009

ahojte...Mariana..naozaj vidno ze deti su surodenci 🙂

..tak my sme sa boli posankoat dnes na drienici ...noa teraz doma sa rozmrazujem, lebosom akosi zmrzla

danuska24
6. jan 2009

krasne fotky 😉 😉

dioliana1
6. jan 2009

jaj u nas je -10 stupnov kosa 😖

vka
autor
6. jan 2009

My sme sa boli korčulovať na rybnikoch v Šalgove zmrzli sme riadne ja mam na teplomeri -12 v aute nam teplomer ukazoval -13,5 ja idem do vane umyť vlasy bo zajtra nastupujem do prace 😒 😒 😒 len nabehnuť zniči ma to ranne vstavanie teraz sme vstavali o 9 30h 😔
Leni a čože ste tak neskoro išli spať 😉 😀 😀 😀 😵

kingstonka
6. jan 2009

ahojte...veru zima je von...
...mala mi nejak nevyzera byt v svojej kozi-snad nebude chora... aj nejak nezvycajne dlho spi....
-uz je hore... pekny vecer... a tym co zajtra idu do prace nech to rychlo zbehne a je tu opat sobota...

bznka
6. jan 2009

....pracujucim...nech im ide praca dobre tento rok....no vonku je vazne kosa..takze uz by som brala takych plus 5 stupnov

komisakpd
6. jan 2009

ahojte baby..tak nech sa vam v novom roku dari nie len v praci ale aj v rodinnom zivote..

danuska24
6. jan 2009

mala dnes konecne zaspala v postielke.. mali sme vymyslaci tyzden, spala v posteli, o postielke nechcela ani pocut, spustila hystericky plac.
dufam ze nabehneme zasa do starych kolaji..
pekny skrateny tyzden 😀

dioliana1
6. jan 2009

u nas ci idu von alebo nie spia rovnako slabo ☹

vka
autor
7. jan 2009

😉 Ahojte ako sa mame nema niekto z vas zaujem kupiť dvd prehravač zn ORAVA nepouživany v krabici aj so zaručným listom cena :1000sk naši predavaju lebo maju 1v obyvačke a mysleli že daju ten bratovi do izby no on minulý tyžden vyhral dvd prehravač v nejakej suťaži.......

bznka
7. jan 2009

..DVD nepotrebujeme 🙂

..ja chcem uz teplo 😉

vka
autor
7. jan 2009

a čo je ti zima dievčatko????

bznka
7. jan 2009

je mi zima ..a ked si predstavim ze v takej kose sa rano trepat do skolky aj s malou...brrrrr. 😒

vojtecka
7. jan 2009

Caute, tak to sme asi viacere co sa nam nechce ist rano vtakej zime 😠 , dufam ze rano nebude tolko ludi v banke, nemozem sa tam dostat 😠
ako inak kocky?

danuska24
7. jan 2009

evi IP

danuska24
7. jan 2009

no ja som sa v pondelok vybrala do VUB-ky ale tooolko ludi... v piatok idem do po, tak skusim skocit do banky.
zase sme bojovali pri zaspavani.

kingstonka
8. jan 2009

ahojte... ako sa vam dari?... nastastie mne do ziadnej banky netreba ist... potrebovala by som zajst na postu...ale taaak sa mi nechce..snad sa to tam uz ukludnilo....

bznka
8. jan 2009

...no rano sme zvladli....dokonca nebola az taka kosa..ale to obliekanie..no hroza....uz nech je teplo

..aj nam treb ist do banky..ale odmietam ked vidim tam tolko ludi...a ja sm zabudla ze maly ma v pokladnicke same drobaky..ale verim ze mi ich zmenia/su povinny/..len aom zvedava za kay poplatok....a nam treba zmenit peniaze...lebo doma su nejake koruny..a nestihneme minut do 16 januara 😀

vka
autor
8. jan 2009

Ja som dnes bola meniť a bez poplatku čakala som vyše 30min inač jedna babka stala predomnou ta mala v sačku par tisic a ešte si aj v sačku odnašala eura no ....uspory 😉 naše deti dnes vstavali s radostou a čože Maji sa Vilkovi stalo Sebastian my vysvetloval že Vilko išiel a tam čosi bolo a tak spadol a šla mu s pusy krv ........ 😕

vojtecka
8. jan 2009

Caute, no v prvy den v školke a už.... Učiteľka mi rozpravala že sa hrali na koberci a Vilko išiel po hračku a Mato ho potkol ma rozbitu hornu peru, riadne opuchnutu ale zuby ostali 😖 😉 😉
No už si rozbil v školke hlavu, teraz usta co ma ešte čaka 😀 😀 😀

dioliana1
8. jan 2009

mne nechcu zobrat maleho do skolky, je prepchatá 😖

vka
autor
9. jan 2009

och môj zlatý 😖 našeho raz kopla Klaudika s klopkačkami rovno pod oko išiel za nou na šmykalke mono mal dobrý tyžden .....................vtedy som sa aj hnevala lebo to je rozum dať decku do školky klopkačky na opatk dobre nepoviem ked v triede ma ale vonku ved može ubližiť nielen ostatným ale aj sebe keby sa jej tak noha šmykla a zlomila by si ju kvoli klopkačke...........................dnes sme mali v praci novoročnu kapustnicu mužik došiel po mna a dojdeme domov v izbach 18 stupnou radiatore studene 😕 😕 ešteže mam ohrievač no asi pred pol hodinou zapli kurenie nazad ale keby nie musela by som k našim no v radiatoroch take pukanie ked radiator vypinaju tak hadam zasa nevypnu 😕

Dioliana a to ste boli na zapis a nechcu ho zobrať?kolko mate v Lipanoch školok

bznka
9. jan 2009

..no len aby sme vazne tie ohrievace nemuseli zapinat

vka
autor
9. jan 2009

no až potom nas ten smiech prejde ale podla mna domacnosti neodpoja až keby bola najhoršie daju plynove prazdniny 😉