Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

janazuza
7. feb 2009

Ahojte. My ssme kiahne ešte nemali ☹ a to sme minulého roku absolvovali schválne 3 návštevy u susedy 😀 , aby sme dostali a potom mali aj v školke a aj tak malý nedostal. Teraz aj tak sme vhorý, tak nám nechýbajú 😉

bznka
8. feb 2009

Ano evka boli sme na zabave a bolo vynikajuco.

No tak my sme obsypany kiahnami jedna radost 😒

janazuza
8. feb 2009

ahojte. Už to chytilo aj mna( tá choroba) ☹ a začína aj muž, asi musíme prejsť tou pliagou chrípkou všetci ☹ .
Zajtra idem na kontrolu z malým , no neviem či ešte nedostaneme antibiotiká. Malému to akosi neprechádza 😢

dioliana1
8. feb 2009

Dobru noc....alebo dobre skore rano?... 🙂

kingstonka
9. feb 2009

dobre rano... tomu sa hovori zmena pocasia !!! 😖

dioliana1
9. feb 2009

to teda hej ako na Sibíri, sneh a vietor...

bznka
9. feb 2009

ahojte..vonku je salenota 😀

adrianamickova
9. feb 2009

ahojte skoro susedky 😅 aj u nas toto iste,len clapa nic viac ☹
pozdravujem janazuza.....aj dioliana ahojte zenicky

dioliana1
9. feb 2009

cawko adi....

janazuza
9. feb 2009

ahojte.
Dnes to bolo o život. To počasie je otrasné... 😝
som zvedavá, či to zajtra neprimrzne- tá čľapanica .... 😠

bznka
10. feb 2009

Pekny utorkovy den.....krasne svieti slniecko...ihnd by som sla s malou vonku..ale nemozme kvoli stevkovi....a ked chyti aj mala kiahne tak mi to zavretie doma vobec neprospeje

Mariana sa dlho neozvala dufam ze je v poriadku

vka
autor
10. feb 2009

Ahoj Terka vonku je take počasie že nemaš čo lutovať to že zasvieti slnko je len taký krýci manever ale vietor studený ........ech nech je už jar bodkačikovi skore odbodkovanie 😉

danuska24
10. feb 2009

no to pocasie fakt otrasne.... dnes som sa vratila z nemocky, zlomena noha v clenku... 😝

danuska24
11. feb 2009

😀 dobre ranko

vka
autor
11. feb 2009

To snad neni pravda Dani a čože si stvarala ..........čo za praktiky v posteli robila 😝 😉 😀
Babky dajte daky recept na cestovinový šalat myslim na studeno v nedelu mam navštevy tak dačo chcem pripraviť dnes mam 18 plus 10 tak .................................... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 pekný večer ja som dostala od mužika krasne spodne pradlo normalne sa trafil do velkosti dnes ho vyskušam 😔 😔 😔 😀 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bznka
11. feb 2009

EVKa TAK VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM, VEL ASTASTICKA ZDRAVICKA A NAJMA ABY DETI A MANZELIK POSLUCHAL 😉

bznka
11. feb 2009

DANKA ..vazne co si stvarala?....tak nech sa nozka cimskor zahoji

danuska24
12. feb 2009

spadla som vonku na schodoch 😝
v stredu na kontrolu, tak o rok vyberat sruby....
Evi aj ja blahozelam 😀 😉

bznka
12. feb 2009

takze teba danka aj operovali?..to ej sila...tak skore uzdravenie....no fakt mas stastie 😒

kingstonka
12. feb 2009

... nech sa ti to skoro zahoji, Danka.... pekny en vsetkym...!

vojtecka
12. feb 2009

Evka tak vsetko naj, naj, naj, vela dobreho a co najmenej zleho!!! Este si mlada, furt to nie je este 30+.
Dani co ze si robila, skore uzdravenie prajem!

Ja akosi nestiham pc, tak aspon si vas precitam, mala uz lozi, tak ja za nou 😉 Drahy by mal prist domov cez vikend, tak dufam ze pride, uz je to 6 tyzdnov! 😢

vka
autor
12. feb 2009

Danka tak nech nôžka neboli a čim skor nech sa zahoji ved na stavbe ťa budu potrebovať 😉 ....
Ďakujem za gratulacie ...babky dajte ten recept nebudte skupe ☹

vojtecka
12. feb 2009

ja uvarim cestoviny, najradsej vrtulky, nakrajam zeleninu, paradajky, papriku, tvrdy syr, brokolicu dam na 3 minuty do mikrovlnky, narezem ju , bud klobasu, alebo je to dobre aj s liptovskou salamou, vsetko zmiesas s uvarenymi cestovinami, ochutim bazalka, sol, korenie, vegeta odla chuti a zalejem bielim jogurtom, premiesas a dobru chut

janazuza
12. feb 2009

Ahojte. Dnes sme absolvovali návštevu lekárov 😝 .Malý musí ísť vybrať nosnú mandľu ☹ a do školky nepojde ešte 2 týždne a potom sa uvidí. No ako mu mám vysvetliť, keď sa každý deň pýta .
Ja ssom tiež chorá , bolí ma polovica hlavy aj zyby,mám zápal dutín a hnis, ak mi to neprejde, tak mi budú prebíjať 😝
vka všetko naj k narodkám 😀

vka
autor
12. feb 2009

no to čo s vami 😒 😒 😒 😒 😒 😒 chorobkam skore uzdravenie Lenka tu dlho nebola nevernica jedna 😒 idem do prace pa

dioliana1
13. feb 2009

Všetko dobre na Valentina prajem.... 😀 😀 😀

janazuza
14. feb 2009

ahojte.Aj tebe krásneho Valentýna 😀

dioliana1
14. feb 2009

jana si na skype nedostupná?

janazuza
14. feb 2009

nie som mam zapnutý

vka
autor
16. feb 2009

Ahojte Terka ako sa ma malý Mimka ešte nebodkuje??Janazuza už ste zdraví??
Dnes mali v robote deti karneval juj ale sme sa vyblaznili deti mali krasne masky my učitelky sme boli stonožky mali sme pre ne pripravený tanček ....................
zajtra do prace nejdem ideme na pohreb zomrel mužikov ujo dosť nečakane ......... 😒 😒 😒 takže nemile povinnosti ......................no čo narobime ludia umieraju a rodia sa ..........................................
mužik ešte v robotke dnes boli točiť normalne ma to poburilo učitel tanca zneužival 13 r dievčata zober si že prihlasiš dieťa na tanečnu a takto to dopadne ale jedno nechapem že to trvalo rok a tie dievčata až teraz o tom prehovorili 😒