• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sabinov - okolie?

15. novembra 2012 
autor
Ahojky ano mam tie boli celkom lahké ...horšie dalšie.... 8.4 mam z Hv Vv Tv
22.4 mam z pedagogiky a psychologie a tak do polky juna mame napisať 4 pripravy a 2 prace takže o zabavu postarané :unamused: .......................................................................................čo mate nove par dni tu niesom a vy zapišete hned tri strany :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Lenka ty nevernica jedna to nevieš napisať, čo je s tebou ????,Danka na nas kašle ech .......................................................................Dani a čo noha chodiš cvičiť a zo stavbou ako už aj niečo začinate?
Zajtra mam v robotke volno rano idem s Diankou na kontrolu s prštekom lebo ho mala narazený, tak som si prehodila zakazničky z dnešneho dna na zajtra kolo obeda nech mam pokoj dnes skusim dať dokopy domacnosť :pensive: nestihačka :pensive: ale čo je najhoršie neviem ako vy ale v poslednom čase sa mi nič nechce som lenivec nad lenivcov :angry: :angry: :angry: :angry:
26. mar 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vonku končne závan jari :sunglasses:
28. mar 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ej babky čo je s Vami zapal kosti lenivosti :unamused:
30. mar 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... alebo skor jarna unava? :rolling_eyes: teda ja ju pocitujem urcite....
30. mar 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. po dlhsej dobe.. :wink:
uz sme vsetci ako tak v poriadku.
dnes nas caka ockovanie - osypky,mumps,rubeola+ovcie kiahne..
tak som strasne zvedava ako to zvladneme.
ja uz celkom v pohode, chodim este na rehabilitaciu, buduci tyzden na kotrolu do PO..,
Evi - so stavbou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatial nic nove, papiere stale na katastri a ani srnky netusia kedy nam ich konecne daju, ale zas na druhej strane od juna ci jula nepotrebujes do 150 m2 stavebne povolenie :grinning: :grinning:
Lenka ked sa tu doparis - nebola si dnes rano pri sporitelni?
na mna to ma nejaky opacny vplyv - mam energie za 12-tich :grinning: :grinning: :grinning:
inac Evi nasa krska je este doma a cela.
31. mar 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uz to neplati ze sme vsetci v poriadku..
ja som momentalne na ATB - angina, takze som uz definitivne prestala kojit..
2. apr 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:unamused: no Dani môžeš byť na seba aj tak hrda kojila si riadne dlho .Martine sa nejak nechce?! Vonku krasne slnečno :sunglasses: :sunglasses: konečneeeeeeeeeeeeeeeeee :wink: včera som umyla 2 okna v sobotu musim s tej druhej lebo tam po obede pali slnko až do večera takže nemam šancu akurat tak skoro z rána
2. apr 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..aj mna slnko akosi prebudilo...okno jedno umyte..ostatne nechavam na neskor..som som vyuzila cas na cistenie kobercov, a pranie inych veci aby rychlo poschlo...okna umyjem aj v zamracenom pocasi.

No a vychutnavame si to aj vonku...lebo mala je vonku najspokojnejsi clovek.
2. apr 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:wink: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
2. apr 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,
neviete, ako je to v Sabinove, sú tam naozaj dve materské centrá? Teraz som našla na zozname čakateľov aj materské centrum Chrústik, poznáte to niektorá? Chodíte tam? Kde to je a ako je to otvorené? Vďaka za info :slight_smile:
3. apr 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cawte super teplo bolo dnes, normalne len na mikinu :slight_smile:
3. apr 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No konecne teplo...vikend sme si vychutnali vonku, malje sa to pomerne paci..ael ide ej ocny zub tak je uplakana a nervozna..
6. apr 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli u dr., Linduska mala v noci horucky, ze je to reakcia na ockovanie.. teploty sa s nami tahaju uz od soboty. v stvrtok na kontrolu, tak dufam ze do vtedy uz nebude mat teploty.
Evi - Tina ma Sofiu -
7. apr 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... ako sa mate? my sme dnes boli v materskom centre ... trosku na prechadzke, teraz spravim nejake nevyhnutne veci doma a urcite este pojdeme von- treba si to uzit -kym s pocasie nepokazi... pekny slnecny den prajem...
7. apr 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jej Dani super tak Tine gratulujem k malej slečne ak budeš s nou že ju pozdravujem a nech sa držia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
skore uzdravenie Linduške dufam že ste už ok...........neviem či budem mať čas sadnuť k netu zajtra mam objednavky tak chystam sa upiecť nejake kolačiky lebo objednať som už nestihla nakup ešte nemam urobený nemala som čas lebo dnes som mala 3 pisomky a to dosť naročné takže na nič ine som nemyslela iba na učenie :unamused: Tak všetkým

Krásnu Velkú noc s prichodom jari nech ste všetci zdraví........................................ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. apr 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze teplotujeme este stale, aj ked je to uz ovela lepsie.. no a nakoniec je z toho vraj angina....
dr. bola prekvapena ze Linda este nebrala ATB.. :wink:
9. apr 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijemne a pokojne sviatky vam prejem vsetkych vasim rodinkam..
11. apr 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte tak ako po sviatkoch ???? ja som si tie svatky absolutbne neužila ..........dnes krasny den pojdem do mesta treba zdrave potraviny dokupiť a potom zajdeme k našim nech deti pobehaju po zahrade :sunglasses: :sunglasses:
14. apr 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak po sviatkoch je v celku fajn uz som dnes urobila zeleninovy salat bo uz mam masa vyse hlavy.
14. apr 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa chystam na večeru urobiť cestoviny so šampinonmi aj dnes mužik došiel po mna do prace boli sme v maxe a tam sme sa aj najedli ja som si dala iba ryžu a šalat mix
15. apr 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babky mam na predaj trojkolku kuk do albumu dufam že ju nezmažu
15. apr 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co nove? my uz OK, (konecne) klop klop
20. apr 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to je dobre teraz si len slniečko uživajte krstiny ste už mali tak teraz budeš mať aspon s kým kočikovať :slight_smile:
20. apr 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mam ešte zimnu fotku na nicku :confounded: musim to zmeniť ked bude viac času
20. apr 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krstiny este neboli
20. apr 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:wink: každy tu nejak stručne :unamused:
21. apr 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahijte...no evkas trucne konecne teplo tak vychutmavame..ale maly chytil zapal usiek, tak asi tak teraz..ale aj tak nesedime doma dam capku na usi a jede se
21. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez teraz travime dost casu vonku. a este behame po obchodoch, zhanam si nejake topanky na svadbu, ale akosi som sa zatial k nicomu nedopracovala..
22. apr 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak uz aj my sa tesime na pekne pocasie, nech mozeme kocikovat, nie len doma sediet :wink:
23. apr 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Komi gratulujem k malemu nech ste zdraví a šťastní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no Dani ...v Maxe v obuvi tušim že je na 1 posch ALTERO tam maju velký vyber a aj dobre ceny,,mne zasa blbne pračka :angry: počula som že ma byť šrotovne aj na bielu techniku neviete o tom niekto?
24. apr 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok