Sabinov - okolie?

vka
19. feb 2007

Ahojte maminky zo sabinova a okolia najdu sa medzi vami internet chtive na občasne pokecanie????? JA som sabinovčanka na MD maminka 2 deti 2,5r chlapčeka 5,5r dievčatka .............

danuska24
29. nov 2007

evi grejsy zije? davno tu nebola

vka
autor
29. nov 2007

Bzka vieš čo všetko pozaživaš ked ideš do rodiny česať tu sa vadia niekde ti ani vodu neponuknu inde ťa kolačmi zasypu že sa ani domov nezanesieš inde sranduju a neznašam ked češem či ličim a sedi tam mama nevesty a keca do toho to tak to je priliš prečo tak ,,,,dnes asi urobim žemlovku na večer davno sme nemali

bznka
29. nov 2007

ja darceky uz par mam tiez - no este urcite bude treba dokupit 🙂

..... tiez vela nakupujeme potom vy vypredajoch, .......maly toho roku je dost narocny ale pochopi az pod stromcekom ze sa neda a najma ked viem ze po vianociach to daju za polovicu 🙂

...... mangel chce korcule na lad... tak je dobre, lebo musime kupit spolu a nemusim vymyslat co mu kupit.....uz ma aj taknejake veci z quelle, o ktorych nevie a dalsich vie no nie je iste ci budu 😒 ...a ako sa poznam tak urcite na nieco este natrafima kupim. Kedze neviem odolat 😉

vka
autor
29. nov 2007

Grejsy ty o nej neviem na Katarinu som jej pisala sms ale neodpisala tak neviem ona pisala z notbooku brata a ten asi chodi na kamione tak neviem čo je snou musim jej napisať sms a zdrbať ju nevernicu jednu 😠 😀 😀 😀

bznka
29. nov 2007

Evka.... aspon mas zazitky a to s mamou pri cesani nevesty to si viem predstavit 😕 .... zemlovka je dobry napad .... zajtra je u nas 😉

lenrie
29. nov 2007

tak my do obchodov moc nechodime,ked idem sama s detmi ☹ manzel vecne zavaleny pracou,teraz zhana nejaku robotu,bo tam kde robili je kopa snehu a robit mu tam nemozu zas az na jar,tak zhana nieco na prezimovanie 😖 ja akurat dovaram perkelt,deti maju radsej maso v omacke ako tak 😝 mala spinka no ktovie este dokedy 😲

bznka
29. nov 2007

..... Lenrie ja mam problem v zime nufacik vystrcit, mne ihned ruky odmrznu a ked mala este zimu taku nezazila tak sajej necudujem, sak lepsie v teplucku 🙂

vka
autor
29. nov 2007

davno sme sa tu tak nestretli že dievky?????

bznka
29. nov 2007

... vidno ze vonkuje zima 😉 ,
... ja tiez objednavam z netu, ale musim uz aj ja napisat jeziskovi list a podstrcit ho mangelovi 😉 ,

lenrie
29. nov 2007

to veru ze nie Evi 😀 ale fajn 😉

bznka
29. nov 2007

.... ja by som brala nejaky relaxacny pobyt ja sama a nejaka kamoska ku mne nech sa mozem aj vykecat

bznka
29. nov 2007

- ale ostanem len pri snivani 😅

vka
autor
29. nov 2007

ked mate doma detičky tak stale sa tu neda sedieť moje deti ked su doma a ja zasadnem k počitači tak odrazu všetko chcu a moje tolko požiadaviek 😒 akurat z rana ked upracem tak si spravim kavu sadnem za počitač a pišem a napišem idem volačo spraviť ked vidim že niekto popisal zasa odpišem a dookola ale som zlenivela no od buduceho týždna začne robiť vianočne upratovanie 😵

vka
autor
29. nov 2007

Bznka tak ty si moja partia po tom tužim i ja mne by stačil viken na masaže kozmetiku sauna perličkove kupele solna jaskyna večer pohar vinka jej tak to by som brala 😔 😔 😔 😅

vka
autor
29. nov 2007

aj ja ostanem len pri snivani ked šla relacia otec v akcii tak sme z mužikom pozerali a stale som mu to spominala tak len to by sa ti pačilo bez muža isť čo?????,,,ech typicky chlapi viac som sa na slovo nezmohla no čo mu budeš rozpravať že potrebuješ vypadnuť od deti a muža 😒

lenrie
29. nov 2007

baby,ja sa k vam pridavam,berte ma zo sebou 😉 ale v leye sa chystam s makou a deturencami k moru,tak este vydrzim,rafsej bez muzika,ten by len dudral celu dovolenku,bo by sa nudil 😖

danuska24
29. nov 2007

my uvidime co bude do leta - ak bude vsetko ok tak sme rozmyslali ze by sme mohli ist do corvatska

lenrie
29. nov 2007

no my sme boli v chorvatsku keda mal maly 4 mesiace a uplne v pohode 😉

bznka
29. nov 2007

... to by bola len my niekde vikend v nejakom takm centre a nic nerobenie....a Evka to vinko som zabudla to musi byt 🙂 ....no napisem jeziskovi mozno pochopi ze co potrebujem 🙂

danuska24
29. nov 2007

Leni a ako ste boli? autom?

lenrie
29. nov 2007

autom

bznka
29. nov 2007

.... mangelik by sa o deti postaral to nebojim, zato mu to napisem 😀

bznka
29. nov 2007

.... no skor by nechapal ze chem ist bez neho a deti

vka
autor
29. nov 2007

my sa v lete chystame k moru na 100% do bulharska na slnečne pobrežie tam bolo nadherne nevravim že ma nelaka grecko tunis.....ale nebudem ja preratavať kiaždu korunu a vravieť a zlostiť sa s deťmi lebo nebudu mocť džus zmrzku kolotoč ......a tak budem kludna pokojna aspon si myslim 😕 Leni neboj berieme i teba do kupelov 😀 😀 Danuška kontrolna otazka tašku maš kde,,,???

bznka
29. nov 2007

.... kdzu chvilu je ten moj doma..... takze pojde sa na nakup, potom nieco uvarit na veceru - polievka je a druhe jedlo som chcela ze francuzske zemiaky ale zemiaky su v garazi a ja sa neodvazim ist po nich tam do tej pivnice.

danuska24
29. nov 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀

danuska24
29. nov 2007

Evi od utorka bude v aute 😀

bznka
29. nov 2007

My sme boli v Grecku s malym ked mal 2 roky a bolo fajn, a vobec sme nic nepreratuvali.... celkom sa dalo 🙂 , aj ked viem ze bulharsko je lacne .... aj my chcema ist niekam toho roku ale kam to je este vo hviezdach 🙂

bznka
29. nov 2007

... a kluce od auta su kde? 😀 😀 😀

danuska24
29. nov 2007

My sme boli v Bulharsku 3x - raz v Careve a 2x v Obzore.